PDA

Pogledaj cijelu verziju : LJUDOZDERI

sompompirovi
04-09-2007, 11:00
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Policija pretpostavlja da je Danijel Jakupek Žak (26) iz srpskog sela Novi Banovci, koji je ubio i izmrcvario Luku Opačića (5) i Vasilija Trbovića (26), pio krv žrtava i jeo dijelove njihovih tijela te da je "tehniku" prije toga uvježbao na dvadeset mačaka koje su nađene pokopane u njegovu dvorištu, obezglavljene i bez kapi krvi, prenosi beogradski Press.
U Jakupekovu je stanu nađena i kanibalistička literatura u kojoj je iscrpno objašnjeno kako se sve može pripremiti ljudsko meso! Tu je literaturu Jakupek skinuo s interneta. Smatramo da je vježbao na mačkama jer su i one nađene bez glava. Kad je uhićen, u kući je pronađeno još desetak živih mačaka. Vjerojatno je i njih planirao ubiti tijekom rituala kaže Pressov izvor. Vasilijeva je majka bila Danijelova učiteljica, a držala mu je i privatne satove.

Koliko znam, Jakupek je katolička obitelj, ali su redovito odlazili na pravoslavne slave kod Opačića. Vasilije i Danijel družili su se odmalena, a povezivala ih je i droga. To su svi znali, ali šutjeli su o tome. Razlika između njih dvojice bila je u tome što je Vasilije bio fin mladić, dok je Danijel bio zatvoren i nekako čudan. Ni pogled mu nije bio normalan, a o ponašanju da ne govorimo. Vidjelo se da je psihički bolestan kažu susjedi.

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/070903/svi-jaki-txt.jpg</font>

sompompirovi
04-09-2007, 11:00
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">
Prema procjenama stručnjaka, u Srbiji je oko 500.000 ljudi u različitim sektama! Procjenjuje se da je među njima oko 1000 sotonista, od čega ih je u Beogradu tristotinjak. Glavni inspektor MUP-a Srbije Zoran Luković, član europske i američke federacije za borbu protiv sekti, kaže da se pripadnikom sekte ne smatra samo onaj tko je službeno član neke sekte nego i pojedinac koji se tako ponaša. To su svjetski standardi i mi ih se pridržavamo.

U Srbiji trenutačno djeluje nekoliko stotina sekti i gurua, gdje spadaju različiti vidovnjaci, terapeuti, astrolozi, numerolozi, okultisti i slični. Srbija je trenutačno doslovno zapljusnuta različitim nadriterapeutima, koji nemaju nikakve kvalifikacije, ali tvrde kako imaju božansku moć brzo riješiti sve probleme rekao je inspektor Luković.</font>

04-09-2007, 12:35
Evo ponovi manijaka.Ili se pogorsalo stanje zdravstvenih sluzbi ili je popustila revnost onih koji su zaduzeni za borbu protiv kriminala.
U oba slucaja je tesko shvatiti da ovdje opet dosadjuje onaj ××××djija koji ××××njem zaduzio RVACKU, ali dojadio i sebi i bogu.

Evo ponovi manijaka.Ili se pogorsalo stanje zdravstvenih sluzbi ili je popustila revnost onih koji su zaduzeni za borbu protiv kriminala.
U oba slucaja je tesko shvatiti da ovdje opet dosadjuje onaj ××××djija koji ××××njem zaduzio RVACKU, ali dojadio i sebi i bogu.

nema
04-09-2007, 13:55
Prosla vremena da Srbi da zderu narode oko njih.

Ostade im da zderu sami sebe!

pa
04-09-2007, 15:01
to i jest katulece hrvat i glavom i bradom , tamo srba ima najmanje ushko dugousko :smile06: kako se letite odma nasladiti drugome a svoje sakrivate i bjezite od istine ko djavo od krsta :smile16: .Vidio si kako svabo zakla svoga ortaka i sedam dana gulio les i jeo , sta o tome toboze ne znate nista i taj je vase sorte , sta od vas drugo moze biti vec vanpiri i becki konjusari koju vijesto sakrivaju svoju sotonsku rabotu.Zaviri malo u mocvaru pa da vidis sta ti braca konjusari rade i cime se sve bave.Kad je otac sajeko sedmoro svoje dijece to nije zlocin to je za vas svakodnevnica koju ne treba ni pominjati. :smile16: :smile06:

04-09-2007, 15:10
Prema procjenama stručnjaka, u Srbiji je oko 500.000 ljudi u različitim sektama! Procjenjuje se da je među njima oko 1000 sotonista, od čega ih je u Beogradu tristotinjak. Glavni inspektor MUP-a Srbije Zoran Luković, član europske i američke federacije za borbu protiv sekti, kaže da se pripadnikom sekte ne smatra samo onaj tko je službeno član neke sekte nego i pojedinac koji se tako ponaša. To su svjetski standardi i mi ih se pridržavamo.

U Srbiji trenutačno djeluje nekoliko stotina sekti i gurua, gdje spadaju različiti vidovnjaci, terapeuti, astrolozi, numerolozi, okultisti i slični. Srbija je trenutačno doslovno zapljusnuta različitim nadriterapeutima, koji nemaju nikakve kvalifikacije, ali tvrde kako imaju božansku moć brzo riješiti sve probleme rekao je inspektor Luković.

njam, njam, njam
04-09-2007, 18:32
a mali vlajo?
Jesi li ponjamao i njegovu pisu?
samo njamaj i uzuvaj, glupi srbo-ciganine, jebao ti vol majku.

Pa kako
04-09-2007, 19:49
Ne bi u Srbiji covjek postao ludjak (aktivirao se u neku ludu sektu), ili postao ljudozder, poslije svega sta taj jadan, napacen narod ne zadesi u zadnjih 15-ak godina??

To je i bilo za ocekivati. Ja sam doduse procjenjivao da ce se izmedju sebe poklati, a ono??

ONI CE SE PROZDRATI!

(STO OPET DODJE NA ISTO, SAMO VISE SLICI SRPSKOM MENTALITETU)

PITAGORA
04-09-2007, 20:51
Eto sve se svodi na onu staru;

×××× SRBI SAMI SEBE... !!!

:smile06: :smile06:

e ali
05-09-2007, 09:02
Zaista svasta!

Moram
05-09-2007, 12:17
Ipak priznati da nisam mogao zamisliti takav razvoj u Srbiji! Klanje medjusobno, pa cak i gradjanski rat, izmedju Srednjevejekovnih primitivaca, cetnika i drugog zlocinackog olosa, protiv postenih i civiliziranih Srba.

Od toga vjerojatno nista, nego SEKTE, Ljudozderi, vampiri itd...

U svakom slucaju - interesantno! Ja volim iznenadjenja.

istina.
05-09-2007, 14:27
da sva klanja postadose od turaka i bwcki konjusara. :)) :smile16: sve sto je sotonsko prvo ga vi sprovodite od klanja, silovanja, kriminala,pedofilstva u crkvama djamijama pa onda kod kuce , seksualnog zlostavljanja svoje dijece do raznih mucenja koja su vam postala tradicionalna nauka i profesija o tome nesmijete ni spominjati kada to se radi u velikom mahu, vec se tako bavite tudjim pojedinostima da bi koliko toliko svoju sramotu sakrili. :smile16: :)) Prvi ljudozder se otkrio u svaba i to musliman pa onda vase sorte i toboze postadde hit za snimanje filimova :smile16: .Od koga zlo dolazi vec od onoga ko ga nosi u genima. :smile16: :smile16: :smile17: :smile17:

kazu
05-09-2007, 14:36
koji je god hrvat ruzan on kresne svoju seku a rodice da se ne govori.
A koji ke hrvat imalo seksualno zlostavljan , valjda na vironauki on krese svoje cerke :smile16: :smile17: Sad dica im javno govore kakve chache imaju , otvoreno pricaju kako ih chacha kreshe u chmar jer mu je to zadovoljstvo, fuj kakve stoke ima da se tako izivljava nad svojim dijetetom , onda nije cudo sta radite od manjina gdje se vi osijecate tada sila i da nad njima mozete ispoljavati svoj ustasko- divljacki nagon.
Sve to sto je u Srbiji ludo to je vase sorte i sandjakliske , malo se bolje raspitajte a ne sami sebe nesvijesno tiliko srati i ponosno ponizavati svoj sotonski korjen,
Jedva cekate da se nekome mozete izrugati nije vazno ko je tu posrednik , jer se osijecate vijecito ruglo. :))

KOja
05-09-2007, 14:40
Danijel Jakupek -ne moze nikako biti Srbin .

ma ko god
05-09-2007, 15:40
da je on je rodjen u Srbiji, tamo je zivio, tamo je isao u skolu, sisao srpstvo - i on je samo JEDAN od izludjenih:

U Srbiji trenutačno djeluje nekoliko stotina sekti i gurua, gdje spadaju različiti vidovnjaci, terapeuti, astrolozi, numerolozi, okultisti i slični. Srbija je trenutačno doslovno zapljusnuta različitim nadriterapeutima, koji nemaju nikakve kvalifikacije, ali tvrde kako imaju božansku moć brzo riješiti sve probleme rekao je inspektor Luković.

vidim
05-09-2007, 18:18
da te srpski problemi jako zanimaju i bas si pravo informisan :smile16: :)) ti mu dodjes kao zirafa glava ti u Srbiji a dupe u mocvari :)) Samo kad se tako redovno informises raspitaj se ko je kakav i ko je gdje.Tvoji konjusari su u Vojvodini i tamo se rade sve sotonske radnje , svi djavli tamo kolo igraju u tome je razlika.Dok su Srbi bili vecina u Krajini tamo si mogao cuti samo rijeci zavidnosti i hvale raznih strucnjaka a sada ste ko divljaci kao u Bosni gdje god nema Srba tu vlada sotonizacija , prosidba glad, prljavstina , pedofilija i kriminal raznih vrsta . :smile17:

njam, njam, njam
05-09-2007, 21:50
jedi govna srpska picko, ×××× ti slon mater.

Mamula
06-09-2007, 00:02
Ala salamet, ovih srpskih idiota sta rade, mater im ×××××, u miru, a moš mislit šta su radili u ratu...nesrbima

dobricina
06-09-2007, 06:52
kazi ti nama kako ti mislis da slon moze jebati moju mater... da li je to tehnicki moguce, moja mater nije JAZAVCAR........ ni katolik. Ti sigurno
kao vjernik znas sve perverzije,
(i gospa je zanijela kroz uho!), pa nam to rastunaci!

GOODY GOOD
06-09-2007, 10:10
NJAF, njam...

Nista neobicno ustvari nije da kad ama sve propadne, mitovi, lazi, sistem, serija vojnickih, politickih, ekonomskih poraza. kad vidis samo jednu ogromnu crnu jamu a nigdje dno, da moras nekog zgrabiti i pojesti mu srce, i posisati mu krv!

Bit ce sve vise i vise sekti... ekud se mora iz tog srpskog pakla pobjeci, a kad ne mozes fizicki (nema vize ze zapad), onda ti ostaje da budes kod kuce i postanes ljudozder!

istina.
06-09-2007, 16:10
da ste vi ljudozderi postali jos kad ste nastali pa su vas Iranci nagulili preko pustara i tako ste tumarali dok niste stigli do Balkana , sto ste zatrovali taj dio dok ste krocili :))

Eto imate vi vize putujete nigdje se ne smirivate pa vam je glavno sada da mucite dijecu kako tudju tako i sopstvenu :smile16: Starci su vam okorjeli zlikovci pogledom se otkrivaju da su od djavla postali.

Kad odes na to jadno vase more , gluposti na izvoz , umjesto da ste gostoljubivi , jer od toga i prezivljavate , vi pokazujete svoj rasizam maksimalno.Stari su vam pogotovo nacionalna dika , ako si slucajno ga nesto priupitao odma te po govoru ocijeni ko si i podje divljati i vredjati nacionalno i gdje vi idete i dokle cete stici to vam vec govori trideset milijardi dolara a potvrdjuje koliko ste pametni da se toliko zaduzi jedna malecka zemljica.Mozes misliti na sto bi licili da niste toliko posudili. :smile16:

ja bio
06-09-2007, 16:24
na moru;
Sjeo da popijem Kafu u jednom kaficu glanog grada dalmacije , kad ti ulazi jedan grmalj i direkt ide u WC kaze ti njemu konobar ( zauzeto barba) a on ce njemu pred svima a koga je zauzeo da nije slucajno Srbin, svi ga pogledase niko nista ne rece , a ja se mislim nije zvaka za seljaka ni za naciste turizam ito u top sezoni.
Glavni gosti im muslimani i cesi,sve su rastjerali na Slovensko , Cgrnogorsko i Grcko primorje.Stara poslovica kaze vuci vole kad nemas skole.
Cak im i najstarija nona se bavi politikom i to uveliko, samo sto pojma nemaju gdje su suplje.Pricaju kako im se muslimani zale kako su ih klali i mucili u jablanici, konjicu i prozoru i da su tamo dosta svoje familije izgubili , cak su naftu pili pisaku pa pitaje je taj skim prica a koji je to mucio a baba odgovara pa Srbi djava ih odnija ko bi drugi , oni su najgori od svih , svakog vise volin nego njih i moj je unuk pogino tamo.A jedan u prolazu odgovara baba nisu tamo Srbi akos mlatiti politikom onda se raspitaj dije ko i koje ko di ratovao sa kim.Zato i jee volika mrznja kad se prica na pamet i kada se glupi bave neshvacenim. :))

Mora se
06-09-2007, 20:34
Ocito ponavljati:

istina.
07-09-2007, 15:19
da je to tako, u Srbiji se bar zna broj u svemu znaci da se ipak vodi racuna i reda za sve.

Pitam ja tebe tako pametnog :)) sta su ti vasi koji idu danonocno u crkve i vjeronauke a svaki dugi prolupa dok stasa jer svecenici istinito vjeruju u boga pa se tako i ponasaju uz boziju molitvu zlostavljaju vijernike zar to nije sekta.Za neke se odma razotkrije za neke nikada to se cuva u tajnosti radi srama i vijere.
Srbi ne klece i ne nocivaju u crkvi a nisu toliko ni zlobni i primitivni kao vi i vasi vijernici toboze.
Pravi vijernik ne smije vredjati druge niti misliti zlo bilo kome to onda nije vijernik vec sektas.

ne pokusavaj
07-09-2007, 19:54
praviti ikakvu usporedbu sa Hrvatskom. to je kao dan i noc. Vi ste nasli izlaz iz ocaja, beznadja, bijede i svih uzasa sta vas "zadese" od 1990 u SEKTAMA, mozda je to za vas i bolje od gradjanskog rata kojeg sam ja predvidjao, ALI prije ili poslije odgovorni za katastrofu 1990-ih koju su Srbi izazvali svima, a najvise na kraju sebi, MORAJU platiti... KADA?? Ljudozderi ne jedu krivce, nego ko im dodje pod zube!

Ali krivci??!! KAD???

vidis.
08-09-2007, 04:34
grgo i ja sam to oduvijek govorio da se Hrvatsks sa Srbijom ne moze nikada porediti jer je to glupost i neznanje ko to usporedjuje.
Srbija je velika razlika od Hrvatske po svemu a najvise po toleranciji i opstoj kulturi i to je ono sto vi nemozete nikada imati niti postici jer ste zlobni i primitivni.Tudju brigu vodite a svoju stim krijete .
Evo ti samo najnoviji primjer , tu iznosite sta kaze Srbija da neda Kosovo kao vama za cudo a vi ste platili amere da protjerate skupa sve Srbe iz Krajine , dok vam sada tamo cvijetaju ruze bez srba , nestalo pljacke i tudji stvariv sa kojima ste se bogatili pa se sada jedete od muke i sacikate da vam naidje bilo kad neki Srbin da ga isprebijate hapsite ili mu auto dignete u zrak , ala bakljavasi ista rabota isto sve.
U topu sezone ste digli u zrak BWW vlasnik Srbin u Omisu da to nisu vasi objavili vec se bave Srbijom dok kod kuce se i dalje jasenovac sprovodi.
Niko vama nikakvu odstetu nema da pomisli a kamoli da plati vec vi trebate platiti svima redom jer ste vi ovaj rat izazvali i niko drugi.
I mani vise svoje paranoje vec pogledaj jedno istini u oci lakse sec da riknes a manje da smrducis. :))

Zato nemoj
08-09-2007, 13:26
Nikada pokusavati - sta stalno radis -
pisati u stilu:

I vi u Hrvatskoj...( u ovom zadnjem slucaju govoris o hrvatima/vjernicima, i usporedjujes to sa "SEKTOM"...)

U Hrvatskoj nema ljudozdera, vampira, vukodlaka, sotonista itd Cime je Srbija preplavljena...

Samo pogledaj
08-09-2007, 18:39
kosarkasa Milicica i eto ti srpsko-ciganske kulture.
Mars u ××××× materinu, govno srpsko.

GLEDO
09-09-2007, 09:16
Milicica... Tipican srpski jezik!

djangoslavski hrvaci
09-09-2007, 09:56
US!
US!
Gnjida!
Okupilo se na ovom forumu mnogoVAMPIRA!
Ustaskih i cetnickih.
Za "normalne" ljude, vecinom goste iz drugih zemalja tu vise nema mjesta gdje bi bili sigurni.
................
Zaobilaziti, zaobilaziti.
I Hrvatsku i Srbiju i Crnu Goru!

opet
09-09-2007, 12:16
neke usporedbe - mazohistu...

Nema toga...

10-09-2007, 10:28
A kod tebe, budalo, samo divljastva i glupost.
Morao bi i sam shvatiti da se sa Rvackim "osobinama" mogu porediti samo neke zvjeri, a nikako ljudi.
Cak ni zvjeri nisu za masovna ubijanja
(vukovi ponekad! Znas sigurno to, seljacino!)koja su u rvackoj krvi.
Zvjeri nisu, ali "zvjeri" jesu napravili JASENOVAC!
....................
JASENOVAC,
tu nema poredjenja.

10-09-2007, 10:28
Morao bi i sam shvatiti da se sa Rvackim "osobinama" mogu porediti samo neke zvjeri, a nikako ljudi.
....................
JASENOVAC,
tu nema poredjenja.

10-09-2007, 10:43
....................
JASENOVAC,
tu nema poredjenja.

Dobro
10-09-2007, 10:44
Kazi ti nama, KAD? ces konacno shvatiti dubinu srpske kome - Dokle ces tako nekriticki braniti srpstvo - koje je na kraju i tebe dovelo tu gdje si sad? - U komi!

Dokle ces usporedjivati danas zivuce i aktivne cetnike (sa cijelim cetnickim politickim sustavaom u Srbiji - oko 35% birackog tijela) sa hRVATSKOM - KOJA IDE SAMO DALJE i naprijed...

Pocni razmisljati od 1918... pa nadalje, zadubi se malo u 27/03-1941, pa razmisli i te posljedice... doci ces onda i do 1987 - pojava Slobe, pa onda 1989 - Zgazimestan... ´>>> koji je doveo i do 1995, pa do 1999... i sad se odigrava jedna od zadnjih faza raspada te turobne zajebnice jednom zvane YU!

Kad ces reci - SRBI (srpstvo) = LUDILO!!

10-09-2007, 16:41
....ja sam samo za tebe zabrinut. U bolesnoj gluposti i nekorektnoj religioznosti, zaveden strahom bauka proslosti i nemogucnostima da se hrvatsvo negdje progura bez zlocina, ti, koji si sebe blesavo sam proglasio za tribuna zla, nemas ni najminimalniju sansu proci sve ono u zivotu koje drugi urade bez noza, bez fantoma vjere, bez grca straha i nemilosti prema drugima, a cak i prema samom sebi.
Jer, ako te nema, nema niko vise nicim pokazivati maloj djeci sta nesuvisli zivot moze napraviti od divljaka, kad se nadje u prilici ono sto mu jednakovrijedni kriminalci uture u glavu.
Pocevsi od Ante prvog, do Ante zadnjeg.
Prema svemu sudeci ti bi i morao i mogao da budes zadnjica "generalova".
A "naprijed" se moze ici i u provaliju, bezglavo! Tu si na pravom putu. ×××××ne!

10-09-2007, 16:44
....ja sam samo za tebe zabrinut. U bolesnoj gluposti i nekorektnoj religioznosti, zaveden strahom bauka proslosti i nemogucnostima da se hrvatsvo negdje progura bez zlocina, ti, koji si sebe blesavo sam proglasio za tribuna zla, nemas ni najminimalniju sansu proci sve ono u zivotu koje drugi urade bez noza, bez fantoma vjere, bez grca straha i nemilosti prema drugima, a cak i prema samom sebi.
Jer, ako te nema, nema niko vise nicim pokazivati maloj djeci sta nesuvisli zivot moze napraviti od divljaka, kad se nadje u prilici ono sto mu jednakovrijedni kriminalci uture u glavu.
Pocevsi od Ante prvog, do Ante zadnjeg.
Prema svemu sudeci ti bi i morao i mogao da budes zadnjica "generalova".
A "naprijed" se moze ici i u provaliju, bezglavo! Tu si na pravom putu. ×××××ne!
........................................
I ako tzi nekome savjetujes da jede govna, vidis kakav si kreten..ta onda ce odmah pojesti tebe, nakon sto te opere.

Da ponovim
11-09-2007, 13:38
Kazi ti nama, KAD? ces konacno shvatiti dubinu srpske kome - Dokle ces tako nekriticki braniti srpstvo - koje je na kraju i tebe dovelo tu gdje si sad? - U komi!

Dokle ces usporedjivati danas zivuce i aktivne cetnike (sa cijelim cetnickim politickim sustavaom u Srbiji - oko 35% birackog tijela) sa hRVATSKOM - KOJA IDE SAMO DALJE i naprijed...

Pocni razmisljati od 1918... pa nadalje, zadubi se malo u 27/03-1941, pa razmisli i te posljedice... doci ces onda i do 1987 - pojava Slobe, pa onda 1989 - Zgazimestan... ´>>> koji je doveo i do 1995, pa do 1999... i sad se odigrava jedna od zadnjih faza raspada te turobne zajebnice jednom zvane YU!

Kad ces reci - SRBI (srpstvo) = LUDILO!!

glupane
11-09-2007, 16:48
..az tebe je izgleda svak sa bradom cetnik!
Pitaj recimo MESICA dali je on samo bradonja ili pripada srpstvu.
Opet nova rijec "ZAJEBNICA"!
Sta je sad to!
Travogrizitelju!

smijesno...........
11-09-2007, 17:18
i zalosno :smile06: :smile06:
Tu podmesec uporno nesto o cemu nemas blage veze ali je vazno da si naucio na pamet par dogadjaja i godine a pojma nemas sta je dalje bilo .
Pisi mi kakva je vasa Istorija da nas malo upoznas i posjetis ako ti nije tesko..Pa mi onda reci ko je u ludilu i koliko. Tu mi navodis sve nesto povrsinski kao i drugi vasi pretezno sve na isti kalup ,Istorija vam je nepoznanica , razlog je svijetla proslost.Uvijek se kacite Srbije i necega pojedinacno a gdje god se nesto iznosi pojedinacno znaci da je pod kontrolom , gdje se ne iznosi a stanje katastrofalno znaci da je to kolektivno i sramno iznositi.Evo i to najnovije razbojnistvo izmedju navijaca koji se docikaju izmedjuse samo sto jedni pripadaju dinamu a drugi torcidi ili jedni zagrebu drugi splitu govori o opstem ludilu
omladine i drustva u cijelini , koje se zanosi mrznjom i postaje njem robot ne obziruci se vise kad i u koje vrimeje.Dali je tu turisticka sezona ili ne kako ce se ojecati sigurno turisti ili ce bijezati glavom bez obzira.Sta i kad vam ne dodje pravi udri po onome ko nema pojma o vasem ludilu koje morate istresti na bilo kome.
Kazem kao i vecina sto misli , ne zamisljajte sebe necim sto bi zeljeli da vas drugi zovu vec ako ne znate koste onda pustite druge da vam kazu gdje pripadate .Ne ocjenjujte sami sebe po sopstvenoj zelji vec pustite da vas drugi ocijijenu i cijene po onome sto radite i kako se stim prestavljate i stvar ce biti cisto jasna .Smijesno je da se vi sami neprestalno smatrate nekom
velikom gospodom a dok niko drugi u svijtu to ni da primjeti ,vec na vasu zalost Srbe isticu ono sto vi oduvjek zelite i cime se vi oduvjek busate a vas niko nikada po tom pitanju niti da primjeti.
Sto znaci nikada sam sebe ne zovi svecem,, vec pusti da to svijet kaze po tvom dokazu ,, jer oni ce ti se moliti a ne ti sam sebi.

svijet
11-09-2007, 17:44
je o Srbiji rekao svoje kad ju je sankcionrao, izolirao, izbacio iz svih medjunarodnih institucija, kad ju je na kraju izbombardirao, izbljuvao, eto primio nazad u UN, ali vizni rezim stoji i dalje. Goni se Srbiju kao najnacionalisticku i najzlocinackiju drzavu - definitivno u Evropi a i sire.
Sef drzave je bio u Hagu optuzen da je prouzrocio sav taj uzas za svu okolinu, svi najvisi politicari i masu generala... i svi glavni protagonisti u HR (Mladic, Babic, onaj (Dokmanovic? koji se je ubio), pa onaj kozojebac - koji je u bijegu... pa koliko generala... a svaki dan poneko ko se krije dolija u HR. Postoji oko 6-7000 optuznica... sta ces... manje vise svi... sta da i dalje nabrajam? da opisujem na hiljade slucajeva 8pojedinacnih, svi registrirani)... tih 350 000 protjeranih samo sa plasticnim vrecicama... a sva njihova imovina pokradena, rasprodana, vecina njihovih kuca popaljenih, unistenih, industrijska postrojenja razmontirana i odvezena u Srbiju (Gavrilovic i masa drugih), sume sjecene tempom kao NIKAD... sve za Srbiju... cijene vide i TV-a, perilica za rublje, za sudje, sporeta, frizidera itd (1991-1993, kad je to jos kostalo nesto)kosta u Srbiji max 100 DM kom. Tolika je bila ponuda!!! (od Hrvata pokradene stvari - tih 350 000 protjeranih). A o traktorima i drugim poljoprivrednim strojevima kojima ste poslije u traktorijadi sjedinjali sa otadzbinom, da i ne govorim...
SVE POKADENO OD HRVATA! SRAM TE BILO!!

jao bre burazeru
11-09-2007, 17:51
kani se corava posle i ne seri gluposti kao da si Hrvat, pitagora ili nki drugi ××××dzija. Pises gluposti, stvarno kao da nisi nas. Pusti bre shefa da im on uzme mjeru, Ta uzivanje je cuti i procitati kako on rastura ove katolicke smrdljivce. Ti bre samo sramozis naciju. Dakle burazeru, kanio se corava posla. Kao sto rekoh!S cim ces pred Milosa!OBILICA,jasno!

Svijet
11-09-2007, 19:33
je o Srbiji rekao svoje kad ju je sankcionrao, izolirao, izbacio iz svih medjunarodnih institucija, kad ju je na kraju izbombardirao, izbljuvao, eto primio nazad u UN, ali vizni rezim stoji i dalje. Goni se Srbiju kao najnacionalisticku i najzlocinackiju drzavu - definitivno u Evropi a i sire.
Sef drzave je bio u Hagu optuzen da je prouzrocio sav taj uzas za svu okolinu, svi najvisi politicari i masu generala... i svi glavni protagonisti u HR (Mladic, Babic, onaj (Dokmanovic? koji se je ubio), pa onaj kozojebac - koji je u bijegu... pa koliko generala... a svaki dan poneko ko se krije dolija u HR. Postoji oko 6-7000 optuznica... sta ces... manje vise svi... sta da i dalje nabrajam? da opisujem na hiljade slucajeva 8pojedinacnih, svi registrirani)... tih 350 000 protjeranih samo sa plasticnim vrecicama... a sva njihova imovina pokradena, rasprodana, vecina njihovih kuca popaljenih, unistenih, industrijska postrojenja razmontirana i odvezena u Srbiju (Gavrilovic i masa drugih), sume sjecene tempom kao NIKAD... sve za Srbiju... cijene vide i TV-a, perilica za rublje, za sudje, sporeta, frizidera itd (1991-1993, kad je to jos kostalo nesto)kosta u Srbiji max 100 DM kom. Tolika je bila ponuda!!! (od Hrvata pokradene stvari - tih 350 000 protjeranih). A o traktorima i drugim poljoprivrednim strojevima kojima ste poslije u traktorijadi sjedinjali sa otadzbinom, da i ne govorim...
SVE POKADENO OD HRVATA! SRAM TE BILO!!

Ajme meni
11-09-2007, 22:56
×××× srbe
i stavi ih na vrbe,
nek se suse
jer nemaju duse.

svaki put
12-09-2007, 09:27
je nas Mazohist malo dublje pod zemljom zajedno sa svojim srpstvom!
Kad god nesto pokrene jos vise potone...

Sve te stvari smo vec odavno prozvakali, ali on NIKAKO da ISTA nauci, uvjek ponavlja samo svoje...

ti si stvarno
12-09-2007, 13:00
lud. Tvrdis, "sve ste stvari vec prozvakali", ali mog kurca zasad jos nisi imao u gubici..a to je za tebe najvaznije.

Tvoj kurac?
12-09-2007, 13:26
Pa ti imas mali krzljavi PINCIC, posrani ciganine, ×××× ti vol mater.

ti si stvarno
12-09-2007, 13:57
××××××.
Ti, vo(l) i slon ste po onome sto nudis mojoj materi jedna familija.
Sigurno je tako. Po mozgu!
Sto se, ali kurca tice, tu pretjerujes, ukoliko se ne radi o cistoci, tu bi sva tri mogli biti opet ista obitelj.
A sto se tice moga "Pincica" (sta li je to), on stvarno nije velik, ali je ZZZ-zustar, zilav, zivahan...OHO!!
MOGA BI GA ISPRPBAT, ZARADIJA Bi S NJIN PARE NA SVAKOM DERNEKU.
Svidija bi se i popu, Isusa mi.

ovo gore
12-09-2007, 14:47
×××××× o bombardiranju nisam ni citao a znam ciji je sablon isti i ko nezna nista drugo do par tekstova koje je savladao na pamet a koji nemaju veze sa vezom isto i grgin mozak sa njim. :)) :)) :)) :)) Grgo bas mi te zao debelo te zalim sto se toliko mucis da okrenes vodu ka brdu , to nije nikome uspjelo pa nece ni tebi , zao mi je sto se sramis svoga roda i usporedjujes druge stim da ti bude bar malo lakse ako sam sebi muke ublazavas onda te razumijem jer lijek za tako nesto je tesko naci. :)) :)) :))

vidovnjak
12-09-2007, 14:56
ali sto ovaj smijesko razvali grgu do kraja :smile06: u totalnoj konfuziji :smile06: Grgo kad razvesla bez kraja i pocetka onda znaj da je debelo pogodjen u sridu , znaci da ga istina probola kroz sridu.

Grgo sve sto si to izbljuvo samo malo razmisli pa ces da vidis da si opisao ovo sega se bas sramis , tu se terapiras kao kod psihijatra , bilo bi ti krajnje vrijeme da ga posjetis i da mu tako sve opises cega se ti u stvari toliko sramis svoga korjena i sta te to proganja , ili proslost ili sadasnjost. :)) :smile06:

treba
12-09-2007, 15:03
jednom priznati da su Srbi nedostizni i tocka. ;) bili i bice legenda za druge. :smile07:

Imas pravo
12-09-2007, 16:19
Nitko nemoze dudati kurcine kao S-R-B-I.
Sveti Sava
srpska slava
svaki srbin
×××× samog seba.

sveti
12-09-2007, 18:12
sava neka ti upadne konjska donja glava u ×××××sko ustako dupe , ti to volis :)) :smile16: :smile06:

Sveti Sava
12-09-2007, 20:02
Voli sve u dupetu, kao i svi srbi, ××××× im materina.
Zato i nose hlace sa velikim dupetom da stanu sva ona govna, sa kojima je srpski narod napunjen.

sve budala
13-09-2007, 06:44
SVE GO(L) HRVAT,
KONJOKRADITELJ,
VLASTITUMAJKUJEBATELJ,

KONJOKRADITELJ?
13-09-2007, 19:39
A GDJE SU LIPICANERI?
Jebali ti oni mamicu prljavu.

Gdje su
13-09-2007, 20:44
HRVATSKI lipicaneri iz Lipika??

SVE, AMA SVE ste pokrali iz Hrvatske (sto vam je doslo pod ruku i moglo se odnjeti).

Sleperi za sleperima su isli u Srbiju...

lipicaneri
14-09-2007, 09:26
VAM SJEDE U SABORU U VLADI U PRIVREDI U CRKVI U GLAVAMA........................

Seljacino
14-09-2007, 09:50
Lazljivce
Lopove
Kriminalcu
muckatoru
Spletkaru
ZLOCINCU srpski

Svi epiteti ti odgovaraju...

Otvaras teme o hrvatskom lopovluku pa te svi tu zabiju u zemlju jos dublje

Otvaras teme o zlocinima (ratnim-HR) - Pa te svi zabiju jos dublje u zemlju

Otvaras teme o perveziji pa te svi zabiju jos koji metar pod zemlju

Ptvaras teme o sepskoj gospodskoj naciji pa potonos jos dublje

Otvaras teme o svijetu koji prezire hrvatsku pa potones jos dublje...
...
Sta god da otvoris i pokusavas bljuvati po HR - zabije te u zemlju jos koji KM..

hrvat+
14-09-2007, 16:46
nazalost; bolna istina bolna je ponajvise za postene hrvate, ko si da si ali sramota da si takav covjek ,jest to je dio istine za koji trebaju zlocinci da odgovaraju a ne da cio narod ispasta.Ja isto mislim ko god pokusava tako sto negirati , ignorisati ili omalozavati da je zlocinac koji se boji istine .Prema tome zalosno ali istinito , znaju posteni hrvati koji su svisnili od jada jer nisu mogli to u sebi niti da drze niti da izlazu svoju glavu ili porodicu , neki su progovorili da bi se rasteretili muke i zla koje nose a ni krivi ni duzni vec samo svijedoci i nista vise.Ja bi bio najsretniji covjek na svijetu da su se hrvati samo borili kao ljudi ili branili kao ljudi .

BRANILI?
14-09-2007, 17:41
Ne ×××××ne jedan, vec jebali vas srbo-cigane kako treba jebati stoku kao sto ste vi.

E pad sad
14-09-2007, 20:56
ti meni kazi -

zasto je Gotovina konkretno optuzen??

(napomenut cu da je Srba (SVIH!!uglavnom vojnika - 99%) poginulo nekoliko stotina, mislim oko 700, + sta su one svoje civile tenkovima zgazili bjezeci od HR vojske od Gline prema BiH).

A o kakvoj se je operaciji radilo - preko 1000 km fronta, i nekoliko stotina hiljada vojnika na obje strane...

Pa samo se sjeti te vase "nejaci" koja lijepo sa "sredstvo za bekstvo" ide HR traktorima kroz HR, gdje dozivljava neugodnosti, ali im i pune rezervoare naftom, i hrane ih... do sjedinjenja sa maticom!

Pa onda usporedi to sa vasim nacinom ratovanja 1991... i svom destrukcijom i protjerivanjem 350 000 Hrvata sa plasticnim vrecicama (+ jos kojih 300 000, koji su izbjegli pred vasim teroristickim granatiranjem gradova koji su vam bili na dometu artiljerije...)

vidis
15-09-2007, 04:07
grgo sve je to istina po tvome vidjenju i zelji isto sto je po tebi Srebrenica usporediva sa Jasenovcem ili gori zlocin od Jasenovca.Kod takvih sramnika sve je moguce samo da svoju bolesnu psihu koliko toliko zadovolji. :smile17: Ako je i istina sa tom cifrom kojo ti raspolazes taj sve i jedan prognanik je se vratio svojo kuci i dobio odstetu i jos opljackao srpske kuce a pitas li se ti koliko je se Srba vratilo od pola milijona na svoja ognjista i gdje im je imovina , ko im je pljckao i prodavao kuce bespravno da se nemaju gdje vratiti , to je vasa politika i vas karakter vec opisan u topiku od vaseg postenog hrvata. Mislim da ti je on smrtni neprijatelj kao i svaki srbin ali Istina je sveta i ona se pokaze kad tad.

A mi
15-09-2007, 12:23
cemo da vam pokazemo kurcine da mozete dudati, srpsko-ciganski izrode.

Cinjenica
15-09-2007, 13:00
je samo to da ti NEMAS AMA BAS NISTA osim Jasenovca u glavi, AMA BAS nista, te za sve sta ste vi Srbi radili, sta ti se stalno cinjenicno postavlja, pokusavas vaditi neke mitove o Jasenovcu - a prozvakali smo ga tisuce puta...

I OPET, svi uzasi koji "nas zadese" za WW2 su skrivljeni od Srba, SVE su nas svojim seljackim, primitivnim, ludim, paranojicnim, koljackim itd mentalitetom uveli u uzase koje smo prozivjeli - gdje su Hrvati najebali najvise od svih!

Misli ti na tvoje svete Srbe i sta su i SAD pripremili svima, (mi smo svi to prozivljavali i to u doba svjetskog mira, - niko izvana nije postavljao vlade i diktirao ko ce sta raditi), te sta ih na koncu same zadesi... gdje su SAD? poslije svega? Mi - kako rekoh idemo dalje... a vi??

agdje
15-09-2007, 17:08
to grgo-djeki idete :)) u becke konjusnice :)) :)) gospoda ide u konjusnice obaljati profesionalni posao.××××ga kad vidim da se kod vas sve ustase smatraju najecom gospodom onda mi dodje draze da smo svi duboki seljaci veci ljudi i veceg mozga ;)

reci ti
15-09-2007, 17:42
nama KUD? VI idete? Dokle ste stigli??

15-09-2007, 19:57
majku li ti ustasko-katolicku! Zar JASENOVAC nije dovoljan, ××××× bezglava,
maloumna, rvacka!!

seljacino
15-09-2007, 20:03
nepismena.
Kaze se i pise:
kriminalac ili kriminalce,
muckarose ili muckatore,
spletkarosu ili spletkare,
zlocince.
...........
a da bi se to znalo, mora se ici u skolu.
Noz, kama,bomba...nisu dovoljni.
Budalo skutorska.