PDA

Pogledaj cijelu verziju : SRBI BI HTJELI...

PITAGORA
05-08-2007, 08:02
... da im se vrati sve, pa i ono sto ni u ludilu ne zasluzuju.

... da opet budu glavni, te da ih se opet za sve pita...

... da Hrvatska prestane slaviti " OLUJU " kao državni praznik...

Svasta sam u zivotu cuo i vidio, ali ovoliko NAKAZNOSTI, IDIOPATSKOG KOLEKTIVNOG SRPSKOG SINDROMA, Boga mi ne !!!

Sto mislite o ovim jadnim i od svih napadanim srbicima ??? :smile06: :smile06: :smile06: <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="yellow">
</font>

Mile Novakovic
05-08-2007, 22:08
Moram da kazem, tesko ali istinito. I to sam potvrdeo u TV emisiji " PAD KRAJINE ", mi srbi sami smo bre krivi. Imali smo sansu, a nismo je iskoristili. Za sve su krivi Martic, Babic, Mikelic i drugi koji nisu shvatili sustinu stvari i historijski trenutak.

kkkkkkkkkkkkkkkkk
06-08-2007, 14:07
.... ta nece valjda ustaske pijane siledjije, krvolocne ubice i prepredeni pljackasi, kao ova prastara forumska mumija, jos odredjivati pored medjunarodnih kanona pravde i istine, sta ce koja rvacka seljacina od opljackanog srpskog imetka morati da vrati.
MORATI! Bezvrijedne propalice, menadzeri zlocina, tudjmanovsko djubre koje je "predsjednicki" slijedila i Jazovku i Blajburg, ovaj put po Srbima i Bosancima, a u oba slucaja po zapovjedi najveceg primitivca sa bar prividno intelektualizirane "lijepe nase", kojeg ta pljackaska bratija i u vladi i u saboru jos uvijek kao izgovor uvlaci u nova razbojstva i njime katolizira i pljacku i noz i zavist i mrznju.
Samo sud donose oni koji su za to mjerodavni, demokratske institucije slobodnog svijeta. Da to ustaskim koljacima nije pravo, to je druga prica,
ali nekaznjeno otimati, ne to nije vise moguce. Tema je sad vratiti oteto.
Bice osiromasnjenih tajkuna.

PITAGORA
06-08-2007, 19:43
kkkkkkkkkkkkoji je to nick ???

Mozda kao KRETEN ili ??? slusaj mangupe Beogradski, bas jucer sam preko satelita pogledao dokumetarac " PAD KRAJINE "...
Bas me je zaintrigiralo vidjenje pada fantomske drzavice i rakursa nekih od cetnika. Ni od jednog nisam ni cuo, a Boga mi ni vidio da optuzuju nas " USTASE " za pad vase krajinice...

Kao drugo, u teritorij Lijepe nase dosli ste u bijegu od Turskog zuluma i mi smo vas lijepo primili. Nakon koju godinu, kad ste se vec udomacili, poceli ste stvarati ×××××× i to traje i traje...

Konacno dođe OLUJA i pomete vas ka pseca govna na cesti, sorry nije da mi nebi, ali tata Sloba i barba Karađić su vam uvukli u pozadinu tu vasu srpsku kurcinu i sad se kiselite...

Koliko god ti vristao i srao po forumu ustase ovo ili ono, mi smo vas se rjesili i to bezbolno, pa ×××× vas Mile Martic on vas je u×××× sa zbijegom, njega prcajte i ××××te mu majku ...

Za DOM SPREMNI !!!

:smile06: :smile06: :smile06:

glupavi
07-08-2007, 10:19
"vjestomislitelju" rvacki!
Svak zna da nije lako biti ×××××× te vrste
narocito ako se radi o onome koji ni ne moze nista za to.Jos je teze ako se takav ludjak jos i ponosi time. A vrhunac je naravno kad taj jos ocekuje da ga ljudi uzmu za ozbiljno, kao ova seljacka dripcina.
Dakle, ja nisam iz velegrada Beograda, nego gradjanin nekada divnog, a danas provincijskog Zagreba.
Hrvat sam ali nisam ustasa, pljackas, koljac... i nisam vjestomislitelj kova ove ××××××.
Trebalo bi te ili odgojiti, ili preodgojiti, ili te skinuti sa "dnevnog reda". A i to ce doci, skutorcino bjelocarapaska. Budi siguran.

PITAGORA
07-08-2007, 22:01
A vidim da si " ×××××vi " i to brate do jaja, a sto se Zagreba tice ti ga nisi ni na razglednici vidio...

U glavnom gradu RH-e ipak zive gospoda i ljudi, a to ti ni po cemu nisi jadni čekinjaru. BDW- tih i takvih prijetnji ja sam se naslusao u zivotu. Ajde skupi muda i dođi osobno pred mene i reci ko si i sto trebas, pa da vidimo junacino četnička kakav si materijal od " covika "...

Za DOM SPREMNI !!! :smile06: :smile06: :smile06:

kkkkkkkkkkkkkkkkk
08-08-2007, 08:46
ovo znaci: ××××× moj u supak tvoj.
Sta ce seljacini pravopis, on nozem kolje, zubima grizee, nogama bjezi... Kuda?

ama
09-08-2007, 06:09
u pičku matere tvoje, idiote. :smile16:

kkkkkkkkkkkkkkkkk
09-08-2007, 08:04
ti budalo katolicko-ustaska mlatis praznu slaamu. Trazio si da ti se "nick" objasni i kad si dobio odgovor trazis i prostorno i higijenski nemoguce - supak tvoj (nehigijenski,neoprani, pun punjete) u ××××× (valjda pizdu?) moje matere, prostorno nemoguce, ×××××ne rvacki, drzi se noza, kame....to ti vise pase.

PITAGORA
14-08-2007, 05:40
Evo pa pogledaj se u ogledalo i reci mi sto vidis ???

Kad si spreman ovako pisati, sto si onda spreman uciniti ???

Za DOM SPREMNI !!! :smile06: :smile06: :smile06:

Noz - pravoslavlje
15-08-2007, 13:30
RUSKU javnost posljednja dva dana zaokuplja video-snimka uznemirujućeg sadržaja koja se pojavila na Internetu, a koja prikazuje okrutno pogubljenje dva azijska imigranta od strane maskiranih osoba koje se predstavljaju kao ruski nacisti.

Video-snimka se pojavila u nedjelju na ruskim ultra-nacionalističkim web-stranicama, praćena priopćenjem dosada nepoznate grupe koja se naziva Nacionalsocijalistička partija Rusije.

U priopćenju se tvrdi kako je "oružana avangarda" otpočela "oružanu borbu protiv crnih kolonista i njihovih pristaša u ruskoj vladi". Kao cilj borbe se navodi protjerivanje svih azijskih i kavkaskih imigranta iz Rusije te nezavisnost za "ruske republike na Kavkazu".

Nacionalsocijalisti također traže ostavku predsjednika Putina i uspostavljanje nove ruske vlade na čelu s Dmitrijem Rumjancevom, vođom Nacionalsocijalističkog društva, ruske neonacističke grupe. U priopćenju se zahtjeva i puštanje na slobodu Maksima Marcinkeviča, vođe neonacističke grupe Format 18, koji je mjesec dana u pritvoru zbog optužbi za širenje rasne mržnje i izazivanje nereda.

Video-snimka traje tri minute i započinje prizorom dva uplašena muškarca čiji izgled sugerira kavkasko, odnosno centralnoazijsko podrijetlo. Natpis na snimci sugerira da je jedan muškarac rodom iz ruske kavkaske republike Dagestan, a drugi iz Tadžikistana, bivše sovjetske republike.

Oni su, vezanih ruku, prisiljeni klečati ispod nacističke zastave dok su oko njih dva maskirana muškarca. Potom jedan maskirani muškarac kliče "Slava Rusiji" i jednom od zatočenika nožem odrubi glavu. Drugi muškarac je ustrijeljen pištoljem u glavu. Maskirane ubojice potom jedan drugom upućuju nacistički pozdrav, dok u pozadini svira heavy metal.

Noz Pravoslavlje
15-08-2007, 13:30
Aleksandar Verhovski, direktor centra SOVA, organizacije koja prati ekstremiste u Rusiji, vjeruje kako je video-snimka autentična. Mark Tolčinski, glasnogovornik MInistarstva unutarnjih poslova Dagestana, tvrdi da istražitelji u toj republici vjeruju da je snimka autentična.

Irina Zubareva, glasnogovornica ruskog Ministarstva unutarnjih poslova, izjavila je kako se snimka originalno pojavila na "stranim domenama".

Video-snimka je izazvala sveopće zgražanje u Rusiji, uključujući i političare s nacionalističke desnice. Jevgenij Valjajev, pomoćnik Nikolaja Kurjanoviča, ultranacionalističkog zastupnika u Dumi, izjavio je kako je video-snimka napravljena kako bi se kompromitirala ruska desnica, te da će takvih stvari u budućnosti biti još više.

Verhovski, pak, tvrdi da se za organizaciju na video-snimci dosada nije znalo, te da je vrlo vjerojatno riječ o malenoj grupi, koja se sastoji od dva-tri čovjeka. "Takve stvari čine marginalci, manjina unutar čak i tako marginalnih skupina", kaže Verhovski.

S druge strane, mnoge ruske neonacističke i slične ekstremističke skupine su u prošlosti imale običaj video-kamerama snimati premlaćivanja stranih studenata i imigranata, te snimke postavljati na Internet u propagandne svrhe.

Snimke pogubljenja, i to pogubljenja odrubljivanjem glava, pak, predstavljaju presedan kada je riječ o ruskim neonacističkim skupinama. Doduše, ruska javnost je slične snimke već imala prilike vidjeti zahvaljujući Čečenima koji su kamerama vršili pogubljenja ruskih vojnika zarobljenih u prvom čečenskom ratu 1990-ih, a poslije ih distribuirali u propagandne svrhe. Zapadna javnost se, pak, s tom praksom imala prilike upoznati zahvaljujući djelovanju "Al Qaede" i ratu u Iraku.

Bolan Pitagora
15-08-2007, 14:28
ovaj te Shef, sto se potpisuje kao kkkkk, rastura kao svinja masnu torbu.
Bezi kukavce!

PITAGORA
15-08-2007, 18:29
Ma covjece, on sam sebe ×××× ko svaki pravi dobri srbin. On mene jedino moze nasmijati i zabaviti...

Za DOM SPREMNI !!!

sad
26-08-2007, 03:33
ste posli i ruska govna jesti :smile06: vasa vam previse smrde , kako i ne kad jedete ono sto po××××te , jer ste glupi da bi gledali pametnija posla. :)) a di vam je stari kolovodja doro. :)) :smile16:

26-08-2007, 18:47
....××××× li vam materina ustaske seljacine!
....nas i Rusa 400 000 000 i sada nova Rusija sa Putinom pred kojim svi ×××× u gace... i kako je stavio "veto" na KOSOVO, kako je naredio sta da se radi sa ustaskim koljacima, tako cete po redu doci i vi na sjedalo!
Ili Putin ili Ivanov !Pomoci ce nam da vam vratimo sve za svaku kaplju krvi, za svaku suzu....

PITAGORA
27-08-2007, 20:56
Pa tako je, vi jedino mozete nesto s ruskim ×××××ma nesto pokusati. Izađite sami i stanite pred nas ako imate muda, blento da bi blento...

Vidio sam kako se PUTIN umjesao 1999. godine...

Jadni ste i nitko vam pomoc nece, a Albanci ce ionako proglasiti zasluzenu NEZAVISNOST, pa da vas onda vidimo...

Za DOM SPREMNI !!! :smile07: :smile07: :smile07:

28-08-2007, 08:35
××××× KKK (katolicko-kurvinski-koljacu!) ne picko jer ××××× je nasa rijec. I ti si ,onako glup, primitivan, nepismen, prikriveni "nas" covjek, ali onaj sa Sarplanine, kao poznati ovcarski psi.
1999nije bilo ni novog SSSR-a, ni himne, ni grba ni zastave. Danas Putin sa Rusima, svojom moci zastrasuje cijeli svijet.
I kad dodje pitanje nafte i gasa (slican, bar po imenu, produkt onome cim ste sa svojom fasistickom bracom, svabama, trovali neduzne ljude!) ta nece vam onda pomoci ni amerikanci, ni svabe, ni Vatikan, ni Izrael!!
Ti ces, kao kurvin sin spasiti rusu glavu nrgdje. Bez mozga, karaktera, duse, bez ambicija, ideja i morala, sakrit ces se negdje u brdima oko Velebita, mozda cak i Durmitora..gdje te niko, osim mene nece traziti.Tamo kao travogrizitelj vuneni i spadas. Ali, ne tjesi se,ja uvijek nadjem ono sto hocu...A na tebe cekam....od Kosova.
××××× ustaska.

zasto
28-08-2007, 10:32
Srbi nisu ostvarili prijetnju da ce raketama porusiti Zagrb i vise gradova u HR ako ko napadne SVETU srpsku krajisku zemlju??

Nisu zato jer je Jelcin dao Hrvatskoj rakete, tako da i oni konja ze trku imaj. Srbi su mu se zgadili... A srbin kao Srbin... napada samo ako je barem 10-ero struko nadmocniji...

Inace HR rakete su krstena sa "beogradjanka", Novosadjanka" itd....

Srbi nisu nista pokusali kad je Oluja krenula... nase su rakete bile na 100% stand by-u...

Zivjeli Rusi!

Glupanovski Trpimire
28-08-2007, 17:57
Jos ××××s i beres?
×××× ti vol mater.
Jelda Mile-Guzicaru, Sto ti kazes?
Mamicu ti ×××××. :)

e bravo shefe
28-08-2007, 19:37
....usr`o se `rvat, usrao se! Bas si majstor. Kazes samo nekoliko (ali strahovitih rijeci i istina, svaka rijec,jedan puskomitraljez) i sve se ustase kukavicki povuku natrag u svoju vlastitu glupost, u vlastitu ××××× jer ona toliko smrdi, neoprana, nenjegovana da je niko ni darnuti nece. Tamo su sigurni.
Moram reci: bravo shefe!!

Reko
28-08-2007, 20:52
Ja - sve je dobro kad se dobro svrsi i zuvjek zavrsi!

Srbi iza Drine odose u tri pizde smrdljive matere - Vratise se u pradomovinu i ponesose ono blato koje su sa sobom na opancima u hrvatsku donijeli - a mi im damao sredstvo za bekstvo - HR traktore i

DOVIDJENJA!

budalo...
28-08-2007, 23:59
zar nisishvatio da ste vi "HRVATI" obescasceno smece Srba. Zar vam ne ide u glavu cak i katolicke nepotrebnost svega hrvatskogf, osim noza..
Vi koljete i vi znate klati.... vi ste katolici!
Ali na svjetu su katolici damo 7%!"
Osveta ce biti ne samo strasna nego i bolna!
USTASA TO ZVUCI BJEDNO, SIROMASNO, NELJUDSKI....!
Ustase, jadan vam bog !!!!!

PITAGORA
29-08-2007, 05:15
Ma pustite ih, nek se pjene. Srbi ionako znaju samo srati i lajati. Sami nece poceti ni zavrsiti jer se boje. Sto se tice tebe ******, nadam se da imas muda pronaci me i stati ispred mene ???

Hvala dragom Bogu pa nismo vise u istoj drzavi, i ne moramo vas trpiti svaki dan. Ovako nam dođete ka relaksacija i sredstvo za zajebanciju...

Za DOM SPREMNI !!!

29-08-2007, 18:36
...ja bih to najradje ucinio odmah, ali pod uvjetom da se operes, jer tvoj (ne samo dusevni!) smrad mozeomamiti normalnog europejca.
Govnaru usmrdjeni!!

PITAGORA
29-08-2007, 20:07
Pičko PRAVOSLAVNA, samo iza leđa i kad je nejać u pitanju...

MARŠ PREKO DRINE, U TRI PIČKE MATERINE...

Ž A P

Za DOM SPREMNI !!!

:smile07: :smile07: :smile07:

ZAG
30-08-2007, 19:31
PODGORICA Episkop Srpske pravoslavne crkve vladika mileševski Filaret u utorak je počeo štrajk glađu nakon što mu je treći put zabranjen ulazak u Crnu Goru zbog sumnje da je pružao pomoć odbjeglim haaškim optuženicima. Haaški sud stavio je vladiku Filareta na popis osoba koje sumnjiči za pružanje pomoći odbjeglim srpskim optuženicima.
Crna Gora, ispunjavajući zahtjeve međunarodne zajednice, Filaretu je zbog toga u utorak treći put zabranila ulazak u Crnu Goru iako je dio njegove eparhije na crnogorskom tlu.

Crnogorski predsjednik Filip Vujanović poručio je pismom patrijarhu SPC-a Pavlu da samo od Haaškog suda može zatražiti da Crna Gora Filaretu ukine zabranu ulaska na njen teritorij. Kad je u utorak treći put pokušao ući u Crnu Goru, Filareta je zaustavilo 20 policajaca. Episkop je potom na ničijoj zemlji podigao šator i poručio da počinje štrajk glađu.

dzeki-2
30-08-2007, 19:49
po tome bi se citavu hrvatsku vladu i kaqtolicke crkvenjake ili moralo staviti pod kucni zatvor ili ih istjerati iz Hrvatske zbog otvorenih i provokativnih simpatija za koljace iz Haaga, za sakrivanje najveceg krvnika uz saglasnost cak i hrvarske javnosti,zbog drskosti kojom se trazi pustanje kriminalca Gotovine da se iz slobode brani.Zar smije cak i blesavi premijer u ime naroda davati garancije za koljaca. To je danas hrvatska stvarnost. A da se pravoslavnom crkvenjaku treba i mora zabraniti ulaz u novu prijateljsku zemlju hrvata, ako je pomagao da se sakriju cetnici, jasno je.
Tu se vidi lik nove demokracije za razliku od NDH 2

dzeki-3
30-08-2007, 20:24
×××× vlaske cigane, rjesili smo se govana i dosta, srpska ciganijo, ×××× vam vol mater.

dzeki 4
31-08-2007, 09:17
×××× se krvolocna budalo i kad se iza uvijek novih pseunodonima (znas li sta je to?) sakrivas.
Htjeli vi to ili ne - vrag dolazi po svoje.zavuci de u pizdu masterinu da se sakrijes, jer nasi ne diraju smrdljive, neoprane, brabonjaste pizdurine.
Glupi skutore.

reko ja
31-08-2007, 10:41
sve je dobro kad se dobro svrsi!

Srbi ujedinjeni u maticu.
Mi slobodni, (bez opancara koji odnesose blato ispod opanaka kojeg su u Hrvatsku donijeli...)

Sta ces vise?
Sta ces bolje?

Sta su Srbi unistili i popalili smo uglavnom popravili...

A oni?? Neka im je lepa kuca!

A mi?
Pa razumije se - mi idemo dalje!

dzeki-5
31-08-2007, 10:41
×××× se pa rasti, govno cigansko, ×××× ti vol mater.

Ajde reci
31-08-2007, 13:40
Da nije tako??

Pa sta ces bolje?

Nikako da prihvatite da ste u Hrvatskoj gosti, odnosno ravnopravni, ali ne i gazde - kako ste se ponasali.

E pa onda svak u svoje - zar nije tako bolje?

Nema vise genocida.
Nema klanja.
Nema protjerivanja.

Znaju se pravila igre -

Sta ces bolje?
Sta ces vise?

31-08-2007, 15:41
Travogrizu ××××××sti(vuneni!), bez mozga. Sve vam je naopako.
"Oluja" je svuda prirodna nepogoda, nigdje se ne desava s nozem i kamom i niko je ne slavi.
Ali u toj jadnoj drzavi govore oni koji ni govoriti ne znaju!
Saborski:
MI MISLIMO DA ONI MISLE DA MI MISLIMO.
Bjednici, majmunskih shvatanja o artikuliranosti.

A to je znak koliko jadnici ne znajuci omalovazavaju i sami sebe.

njam, njam, njam
31-08-2007, 17:02
pizdi koliko hoces ali popusio si mali srbo-ciganine.

rekao ja
31-08-2007, 19:00
mnogo puta - eto jos jednom:

SVE JR DOBRO KAD SE DOBRO SVRSI!

Zar ne SrboCetnice?

Zar ti nije dosta genocida? maltretiranja?
Klanja?

Uzivaj lijepo u miru i sigurnosti u matici - odnosno u Svedskoj -

I!! neka ti je lepa kuca!

e moj glupane
31-08-2007, 19:03
njam, njam je onomatopeja kod zderanja govana kad neko u tome uziva. Pa kako si tako blesav da te ama bas u svakoj situaciji rjecitoscu nabijaju na kolac. Ne samo shef i ********** nego i drugi mozgovno skromniji ljudi.
Drzi se onoga u sto se razumijes, u ovce, nozeve, pljacku, otimanje... kani se jezika.
Ta nije vrag da ces poceti i razgovore o Krlezi......
Jao bre Hrvati zar ste na ovu budalu
(osim onih balvana u saboru) spali.

e moj glupane
31-08-2007, 19:03
njam, njam je onomatopeja kod zderanja govana kad neko u tome uziva. Pa kako si tako blesav da te ama bas u svakoj situaciji rjecitoscu nabijaju na kolac. Ne samo shef i ********** nego i drugi mozgovno skromniji ljudi.
Drzi se onoga u sto se razumijes, u ovce, nozeve, pljacku, otimanje... kani se jezika.
Ta nije vrag da ces poceti i razgovore o Krlezi......
Jao bre Hrvati zar ste na ovu budalu
(osim onih balvana u saboru) spali.

njam, njam, njam
01-09-2007, 11:52
samo ti jedi govna, mali ciganski vlase.
drago mi je da znas sto znaci NJAM, sigurno si ponjamao dosta govana u tvom glupom zivotu, budalo ciganska.
samo nastavi i dobar tek mile-govnjaru.
poruku trebas slati dva puta da uspijes, kakve vlaske inteligencije?
×××× ti vol mater.

01-09-2007, 11:56
iza "ajde reci" (hajde! nepismeni ×××××ne) sakrio se ponovo jedan koljac, ovaj outa vuk u kozi trvogrizitelja (krvolocnost vuka, pamet travogrizitelja)!Ide nabolje, krvoloci se ili stide ili plase!
Samo zna se da medju ustaskom bandom ni srpsko dojence nije od noza sigurno. Pocetak "mirenja" od straha da ce opljackano morati ili da vrati ili da plati, nije nista drugo nego i danas kao i 1941 godine iskustvo sa fasistima.
Zloba, zavist, mrznja, glupost i zlocin
zatvorili su svaku zelju da se dan dijeli sa komsijom, bratom. Vi mara da i sami osjetite bol i nepravdu koje ste nanijeli susjedima......Naravno da vam je iz dana u dan sve teze, ni kruv(h)a nema, posla nema, zarade nema ali tako ste htjeli.KKK - katolicko-koljacki-kreteni!

PITAGORA
02-09-2007, 07:51
Pa lipo ti covik govori, u Lijepoj Nasoj vi ste samo gosti, to cete i ostati. I ne nedajte se vise nicemu. Mi vas dozivljavamo kao susjede i nikako drukcije, na nas plavi jadran mozete doci, istrpit cemo mi to, ali cete taj uzitak masno platiti...

I to je to ×××××nderu, a dok ti shvatis da je rat zavrsio mlati praznu slamu, to me samo nasmijava...

Vec sam ti negdje odgovorio, TI SI LUD !!!

:smile07: :smile07: :smile07:

02-09-2007, 10:02
×××××ne katolicki, koljacu bjedni.
Vi ni ne znate kako se sa gostima postupa. Nigdje nema da neko gosta zakolje, u jamu baci ili u Jasenovac strpa, da mu otme ono sto je njegovo, da ga protjera....
Vas ce svjetska javnost vec uzeti pred sebe i nauciti vas kako se sa gostima postupa. Goste kao turiste pretucete, opljackate, silujete, ubijeta, kao ove godie u "lijepoj VASOJ". Svedjane,Cehe, Slovake, Norvezane, Slovence.....
Vidi vam se tatarsko divljastvo umotano u crkveni noz jos i danas.
Ali platit cete sve ovo, tresko platiti. Ne samo novcem!

njam, njam, njam
02-09-2007, 11:38
samo ti jedi govna a sve drugo ce samo da se slozi.
dakle njamaj i suti budalo ciganska.

PITAGORA
02-09-2007, 15:34
Jadan li si u toj svojoj NEMOCI !!!

Bolje ti je da pocnes sa podmazivanjem OPANCI, jer kad vas poganjaju Albanci...

A mi HRVATI - Boze sto sam ponosan sto sam rodjen kao HRVAT, a ne tamo neki srpcic...

Za DOM SPREMNI !!!

Pa eto
02-09-2007, 16:50
******* (mazohistu)

Sta cemo MI??? platiti?? MI??? To sto smo svoju domovinu KONACNO oslobodili od tog srpskog korova! ludila! Divljine, srednjevjekovlja... Izbavili smo i vas - oslobodili, sjedinili sa bracom, tako da vam nikad vise ne izazivate i dobivate genocid (za genocidom). Pa dokle??? DOKLE? da idemo u krug? Ovako je najbolje, za sve - ZAR NE??

Latinka Perović odaje utisak žene koja je nezainteresovana za stvarne rezultate svoje strategije. “Najvažnije pitanje za Srbiju je suočavanje sa prošlošću, odnosno sa zločinima. To smatram glavnim merilom za suštinske, a ne prividne promene i u Srbiji i u njenim institucijama”, izjavila je ona sarajevskim “Danima”. “Zločin se ne smatra zločinom, nego instrumentom jedne politike koja je samo faktički poražena, ali nije mentalno.” Na pitanje “hoće li srpska nacija propasti prije nego što postane svjesna svojih grešaka”, “vodeća intelektualka srpske liberalne scene, odgovorna povjesničarka s onu stranu mitologije” je odgovorila da je “to vrlo teško prognozirati, ali je vrlo važno upozoriti na takvu mogućnost”.

“Filosofiju palanke” Latinka smatra “ključem za razumevanje krvavog haosa” devedesetih i piše o “bescenju života”, “zgušnjavanju nacije”, srpskoj “eksteritorijalnosti” unutar Evrope, “degenerizaciji kolektivizma” sa “karakteristikama koje zvuče kao dijagnoza” i samouvereno propisuje lek. Iz činjenice da je srbijanski bolesnik nekako neosetljiv na terapiju, Latinka izvlači zaključak da je neizlečiv. Ona veruje da se do moderne Srbije može stići samo jednim putem i da srpski nacionalizam (koji je uvek maligni) može imati samo jednu, u osnovi genocidnu završnicu.

03-09-2007, 07:15
××××××sti katolice. Jedino sto je danas citavom svijetu vazno to je vazno i Srbima, da se:
Jasenovac i Heliodrom ne smiju ponoviti,
da se pljacka ne smije tolerirati,
da se oteto mora vratiti,
da se zlocinci moraju kazniti,
da se zlocini ne smiju zaboraviti.
.................................
Jos dugo cete pamtiti sta ste covjecanstvu ucinili.
Kazna mora biti strasna. Krvoloci!!

Kazna
03-09-2007, 10:36
Je Pasaluk!

Pizdo
03-09-2007, 12:06
Covjecanstvu smo napravili uslugu, sto smo razjebali vas srpsko-ciganska govna.
njamaj govna i uzivaj.

Sta ces
03-09-2007, 12:34
vise? Sise vise nema, Mora nema, Kosova nema,
....eto ostaje samo ono sta je prirodno
Pasaluk,

Sve drugo je neprirodno!

PITAGORA
03-09-2007, 20:30
Mozda mislis na:

SREBRENICU i VUKOVAR,

PA VRATITE VEC JEDNOM NAZAD U HRVATSKU SVA UMJETNICKA DJELA I LIPICANERE KOJE STE SULUDO KAZNAJVALI U SVOJOJ NEMOCI,

PA KAZNITE VISE ZA OVCARU I SREBRENICU,

P.S- Za koliko vam zemalja treba VIZA ???
To najbolje govori koliko vas SVIJET postuje i koliko vam vjeruje. Samo su TRI zemlje na ovoj kugli zemaljskoj koje su direktno dobili po PIČKI od MEĐUNARODNE ZAJEDNICE ( NATO - a ), a to su ;

IRAQ - AFGANISTAN I tvoja matica SRBIJA, ZASTO je to tako, pitanje je sad ???

Ma ×××× si mater u krepaj u svojoj nemoci, pusti nas da zivimo...

Za DOM SPREMNI !!!

07-09-2007, 19:13
.... budalo pitaj GOTOVINU koliko je putovnica (passport!)imao u dzepu kad ga je uhapsila policija.To mu nebi trebalo da je kao rvat mogao uci tamo gdje zeli. Eto dodje u Haag stvarno bez putovnice!
Jadnika, mrze ga katolici sa "Zapada" pa ga ni krivog ni duznog zatvorise i pred sud sa njim.Kladim se da ce djubre dobiti bar 30 godina, onakav neduzan kakav je danas i kakav je bio i u Legion etrangeé i zasto su ga zbog pljacke sudili i francuski sudovi.
Eto, svi ga mrze, svi mu zavide na tako blagodarenom narodu gdje si ti kruna iskonske ljepote, pameti, srece.
Isusa mi!
Budalo nepismena!

Kad si
07-09-2007, 20:14
ti vidio da oslobodioc zemlje bue kaznjen?

A on je to obavio na tako kirursko/humani nacin!! U maximalno kratkom vremenu sa maximalno malo zrtava! I to 1 mjesec poslije nego sto ste vi poklali 8000 vec pobjedjenih, ponizenih, silovanih neprijatelja Muslimana u Srebrenici.

Zamisli samo da nije bio toliko efikasan pa da je doslo do "puskaranja", kojih 2-3 mjeseca?? Koliko bi vas onda Srba izginulo?

dobar je dobar
13-09-2007, 06:56
nas ANTE - domooslobodilac!
Ko br4zo kolje - bolje kolje!
I onsa sve ne traje dugoo, dakle kolje se manje Srba.
On je takorekuc srpski prijatelj.
(cak je i pljackao za dobro Srba!)

To je i zvanicno ustasko misljenje.
HDZ, Sanaderi, fratri "novi" hrvati.

SAMO JE SVIJET DRUGUG MISLJENJA!
I ON CE BITI PRVI DOMOOSLOBODITELJ, KOJI CE ZA SVOJU USLIGU DOMOVINI DOBITI PRVU NAGRADU - 30 GODINA !

ZIVIO NAM ANTE!I ONDASNJI I DANASNJI!
VIRE MI ISUSOVE!

samo
13-09-2007, 20:31
sta ti(Vi) mozete napraviti njemu je da mu zahvalite na

EFIKASNOSTI i

HUMANOSTI!

Zamisli, vi pokoljete (vec pobjedjene, ponizene, posilovane JADNE) muslimane mjesec dana prije, a ON (Hrvati, hrvatsko vodstvo) vas pusti da nekaznjeno odete sa od - PAZI!! HRVATA!! pokradenim traktorima i svom drugom vrijednom robom!

Sjeti se samo kako su tih 350 000 Hrvata kojima ste vi postedili zivot, dosli na slobodan hrvatski teritorij??

KAKO??

SA PLASTICNIM VRECICAMA!!

GDJE JE ZAVRSILA SVA NJIHOVA IMOVINA???

osim toga, prijetili ste Bihacu JOS vecim pokoljem nego Srebrenici!!

I TU!!! smo vas sprijecili (Ante i co).

Meni se cini da se ti najvise zbog toga pjenis... niste mogli zadovoljiti koljacki nagon u Bihacu! TO!! vas muci!
Bili ste sprijeceni... to kad ti neko zalogaj/plijen uzme iz usta!
TO!!!

dobar je dobar
14-09-2007, 09:31
nas ANTE - domoosloboditelj !
Samo to oni koji se pitaju, u HAAG-u ne znaju.
I nece da znaju!
30 godina za naseg ANTU, domoosloboditelja i srbokoljaca.
(srbokoljacitelja! rekao bi "novi Rvat!)

Ajde nabroji
14-09-2007, 09:53
Zasto je ante optuzen? Zasto??

::::

::::

Malo sam
14-09-2007, 13:50
privirio, ali vas ovaj Shef rastura kao prasac masnu torbetini!!! E je mu svaka kao britka sablja, nema sta!

BRAVO SHEFE, ×××× IM NANU KOLJACKU!:)

AJ VOZDRA! Pozdravi iz Zjenice ba

14-09-2007, 20:58
sta ti(Vi) mozete napraviti njemu je da mu zahvalite na

EFIKASNOSTI i

HUMANOSTI!

Zamisli, vi pokoljete (vec pobjedjene, ponizene, posilovane JADNE) muslimane mjesec dana prije, a ON (Hrvati, hrvatsko vodstvo) vas pusti da nekaznjeno odete sa od - PAZI!! HRVATA!! pokradenim traktorima i svom drugom vrijednom robom!

Sjeti se samo kako su tih 350 000 Hrvata kojima ste vi postedili zivot, dosli na slobodan hrvatski teritorij??

KAKO??

SA PLASTICNIM VRECICAMA!!

GDJE JE ZAVRSILA SVA NJIHOVA IMOVINA???

osim toga, prijetili ste Bihacu JOS vecim pokoljem nego Srebrenici!!

I TU!!! smo vas sprijecili (Ante i co).

Meni se cini da se ti najvise zbog toga pjenis... niste mogli zadovoljiti koljacki nagon u Bihacu! TO!! vas muci!
Bili ste sprijeceni... to kad ti neko zalogaj/plijen uzme iz usta!
TO!!!

nisu--
20-09-2007, 05:28
srbi zlobni .Srbu bi htjeli i zeljeli da i drugi budu gospoda bar priblizno kao oni.Nijeto nista novo Srbi su gospodka nacija ,Srbi su navikli i nisu uobrazeni, vec i druge podrzavaju da se unapredjuju u svakom pogledu .