PDA

Pogledaj cijelu verziju : Javile se dvije svinje: Kirša i Močan

Oink
15-07-2007, 12:22
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,

OINK
15-07-2007, 12:25
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,
OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,OINK, OINK,OINK,OINK,OINK,OINK,

: )
15-07-2007, 15:47
Svaka čast onom ko je otprl ovu temu!!! BAŠ SU SVINJE, A OTIŠLI SU SE MALO OKISELIT NA MORE... :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17: :smile17:

Honda 6
24-07-2007, 16:55
Jednom zauvek nek vam bu jasno da ja i domi nismo svinje (ja nisam sigurno, a za njega ne znam ) :smile16: Uglavnom, ak imate neš protiv nas recite nam to u facu, facu u facu, jer bum nekok pobral po cesti z vrhunskim motorom hondom, vi neznate ni kaj govorite, ja i domi smo seksi komadi, ak niste znali cure se na takve pale zato od××××te!!!

Pravi Honda 6
24-07-2007, 19:36
Daj od×××× više!!!!!! Ne koristi više moj nadimak seljačino seljačka!!!! Tko te je tak naučio seljački govoriti-sigurno tvoja seljačka mama!!!!! -kurvin sine!!!! I koliko ja znam-ja sam se već odavno vratio s mora!!!!!!-haha!!!!!

Honda 6
24-07-2007, 21:10
Neznam za te, al ja sem se denes zjutra vrnul i imam čvrst alibi, ja govorim u skladu s okolinom u kojoj živim, a ak imaš kaj protif toga slobodno mi to reci u facu i to facu u facu, al se sigurno bojiš jer bi palica imala posla!!! :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Pravi Honda 6
24-07-2007, 21:29
Ajde reci tko si,sad odmah dolazim k tebi da ti to rećem u facu i razbijem facu!!!!!

Honda 6
24-07-2007, 21:39
Ko go da jesi nezanima me, i neigra mi se stebom igre pogodi ko!!! tak da lagano od××××!!! :smile17: