PDA

Pogledaj cijelu verziju : mladi tate PRČ-SEDMAK

zabrinuta
13-06-2007, 10:16
kaj mislite o tom novom trendu svi se žene postaju roditelji kud ovaj svijet ide.prvo sedmak sad prč

%%%
13-06-2007, 17:14
A KAJ REĆI? HVALA BOGU DA IMAM PAMET PA SE TO MENI JOŠ NIJE DOGODILO, JER JA RAZMIŠLJAM O POSLJEDICAMA. DANAS SE RIJETKI ŽENE/ UDAJU IZ LJUBAVI. TO SVE KRATKOTRAJNE VEZE, TRUDNA OVA, TRUDNA ONA, PA KAJ SVI RAZMIŠLJAJU DA NAKON PRVOG S.XA NEMREŠ OSTAT TRUDNA. ILI KAK TE TIP MOŽE NAGOVORITI DA SPAVAŠ S NJIM BEZ ZAŠTITE?? HALO, KAJ ZNAŠ S KIM JE BIO PRIJE TEBE, I DOK TI KAŽE DA SE NEĆETE ŠTITITI JER JE TO SKUPO I DA ĆE PAZITI. PA JA BI GA ŠUBEKNULA DA BI SE ZALJEPIL NA ZIDU I JAJCA MU ODGRIZLA. ZBILJA DANAŠNJA VREMENA SU UŽASNO ČUDNA,BILO JE TAK I PRIJE, AL OVO SVE NADMAŠUJE. MOŽDA SE SAD MLADE TATICE SMIRE, I NEĆE DIVLJATI KO PRIJE... MOŠ MISLIT... GLAVO LUDA... :smile07: :smile12: :smile16: :smile15:

sssss
13-06-2007, 18:06
pa sedmak je bio sa aleksandrom i prije to se moglo i očekivat prije ili kasnije bi se oženili

kak ste svi pametni
14-06-2007, 11:19
silna pamet svjeta slitila se na ovaj forum!!!!!!!!!!!!!!

khjk
14-06-2007, 12:13
Za sedmaka mi nije žao, valjda mu je ljepo u braku! ali Prća mi je žao i još se nezna ii jel je on tata!!!!!!!!!!!!!!!!

yyyy
20-06-2007, 19:59
aleksandra i sedmak su čisti dokaz da veza sa djetetom može uspjeti znam da će tako bit i sa prčom zato ljudi brinite svoje brige

upućena
04-07-2007, 17:20
za %%% fakat si ××××× ko ××××× misliš da si popila svu pamet svijeta takvi su najgori budi sigurna da će se i tebi to dogodit kad tad a po tvom pisanju vidi se da nemaš pojma o sexu.koja ××××× izjava da ti dečko dođe i kaže tj da te nagovara da svrši u tebe e ××××× si ko ×××××.to se jednostavno dogodi možda krivi proračun plodnih dana ×××××čo zato pokopaj se

za glupu upućenu
05-07-2007, 11:58
ah hvala što si mi prosvjetlila pamet. da tebe nema neznam gdje bi završila, i znaš kaj još meni se to neće dogoditi tak brzo jer se čuvam s kontracepcijom.. ah divote, kak smo pametni upućena... :smile20: :smile20:

upućena
05-07-2007, 15:01
pa baš mi je drago da nikad ne planiraš imat djece jer s takvim mišljem i ne zaslužuješ ih sigurno si neka balavica koja je tek otkrila internet pa došla ovdje prosipat pamet o kontracepciji.za tvoju informaciju ja poznam i jednog i drugog i mogu ti reć da se sedmak skroz promjenio možda će tako bit i s prčom zato bolje ti e sa ušutiš i baviš se svojim problemima.znaš kako kažu prvo pometi ipred svojih vrata pa onda gledaj pred tuđa.jer ispred vojih ima sigurno svašta. :smile09: