PDA

Pogledaj cijelu verziju : Petra, ćemo se šorat s Ivom????

J
01-04-2007, 10:25
Kom će se ona bahatit??? ×××× joj pas mater, mene je našla zajebavat?! Ivek, pusa! :)

Ivek!!!
02-04-2007, 19:09
E, Jelena, daj ne seri... Nećeš se ti ni sa kim tući... Već sam ti rekao da ona neće doći sama ako je pozoveš, doći će njih 30 i ubit će isusa u tebi... Pozdravi mi čoru!! Reci mu hvala! Dečko mi je puno pomogao... :)

s
03-04-2007, 18:02
KOJA PETRA I KOJA IVA???

J
03-04-2007, 18:39
Znaš šta...boli tebe ××××× za mene! U subotu si me zbario, tam glumio da mi nemožeš odolit, a poslje opet sve se svodi na čoru i ta ××××××! Ti si si našo curu sam tak, mene od××××, a sad me hoćeš obranit... Ma nek me ubiju, baš me briga, kome ću falit?!

××××× Iva i njena duplača, ak ste face, dođite same! ×××× vam pas mater! Vi ćete se meni bahatit...ma daj...sigurno nemate ni 50 kila zajedno...nabit ću vas na kolac! :smile09:

Ivek!!!
03-04-2007, 19:31
Jadna si... Nas dvoje si više nismo ništa, i sama si to rekla, tak da... Ostavi me na miru, ja ću tebe i sve ok! I pusti Ivu na miru, nije ti ništa kriva! Zahvaljujući Čori shvatio sam kakva si ti!
Nadam se da si mu zahvalila u moje ime?!
Uživaj!

jedna
03-04-2007, 21:24
Koja Petra i koja Iva??? :smile12: :smile12:

J
04-04-2007, 10:09
Da, pa naravno...A ono šta si ti meni sve govorio...zaboravio si, jel da? Znam ja da ne šljiviš ivu ni 2%! A kakva sam ja to??? Ajde reci ak imaš muda! Nisi ti ništa bolji od mene. Vidjet ćemo jel će ti bit žao!

!
04-04-2007, 17:36
to Iva Mijoljevič??

J
04-04-2007, 20:01
Ne znam kak se preziva, iz zg je i ima sestru duplaču.

Ivek!!
06-04-2007, 19:59
Nisam ja ništa zaboravio, ali mislim da ti jesi i to puno toga... Ako si tako ××××× potuci se s njom, samo sebi ćeš naškoditi! Već sam ti rekao da će ona pozvati sestru, a njena sestra svog dečka koji je janjevac. On će te udariti šakom bez razmišljanja... I ne govori da je to zbog mene jer nije.
U jedno sam siguran! NEĆE MI BITI ŽAO ŠTO SAM TE OSTAVIO! Trebao sam te zaboraviti još kada si me u šestom mjesecu prevarila s onim Jurićem!
E, da!! Reci mu da kad nađe curu, ona će ga sigurno prevariti, i to baš sa mnom! Jedva čekam... Nadam se da će biti neka zgodna!!! :)

Pozdrav!!!

:smile20:

Iva*
07-04-2007, 20:57
ajde vi face,šta ste face prek interneta i ta se prijetiite....nemožete mi ništa i pušite si ×××××.... :smile20: :) :smile06:

Iva*
07-04-2007, 20:57
ajde vi face,šta ste face prek interneta i ta se prijetiite....nemožete mi ništa i pušite si ×××××.... :smile20: :) :smile06:

Ivek!!!
08-04-2007, 10:20
SRETAN USKRS, JELENA!!

J
09-04-2007, 20:42
Goni se u ××××× iva nabit ću ti kolac na pičku! Ne seri, ti si nitko i ništa!

Ivak!!!
10-04-2007, 17:05
Znaš šta... Radi šta hoćeš! Nije da te izazivam, ali i ti i ja znamo da nećeš ništa napraviti, nisi ti takva, nemaš...muda! :) Nisi imala muda staroj reći ni nakon godinu dana naše veze da smo zajedno... To je zbilja jadno!

P.S. Jadne su ti te tvoje prijetnje...

Ivek!!
10-04-2007, 20:09
E, tek toliko da znaš, ja sam Ivi rekao za ono što namjeravaš. Očekuje te, i to ne samo ona nego i polovica cura iz Dubrave. To bi mogao biti koban petak 13. za tebe...
Nije trebalo tako završiti... Meni je još uvijek stalo do tebe ali ipak mi je drago što smo prekinuli. Nisi ti cura za mene, niti sam ja dečko za tebe! Tebi treba neki miran tip poput Jurića, a meni luda, pomalo divlja i zabavna cura kao što je Iva! Nije ni ona savršena ali ipak... Doći će i to s vremenom! Već mi je glupo pisati ovakve romane, no htio bih da znaš što mislim. Još uvijek mi jako nedostaješ ali preboljet ću ja tebe, bar se nadam... Možda i neću i možda će me to polako ubijati ali ipak znam da ti se više nikada neću vratiti...

J
10-04-2007, 22:57
Nemaš ti pojma o ničemu! Nikad me nisi razumio u vezi staraca. To je tak. Ta tvoja ××××× se samo preserava, zamisli face kad pozove 50 ljudi da me pretuku! A jaka ti je onda cura...nema šta! Samo nemoj reći da se ne želi sama tuć sa mnom jer se ne želi spuštati na "moj nivo". Tebi nikad nije ni stalo do mene... Koje su ti to fore, svakih 2 tjedna prekidat sa mnom? A ono...pazi sveca...nikad nije pogledao drugu...oprosti, al toliko naivna nisam! Nisi ti bolji od mene, to sam ti već rekla! Prvo si reko da se Ivina sestra druži s onim šipcima, pa si drugi put reko da hoda s jednim od njih! Odluči se! Znaš šta ja mislim? Ti si s Ivom, između ostalog, jer znaš da te frendovi od njene sestre mogu braniti! Pa nisi ti najjači u školi! I ne možeš tak ponižavati nekoga do kog ti je stalo! Ma daj... Znaš kak se kaže:ko se zadnji smije, najslađe se smije!!! Samo mi nemoj za par dana reć da ju ševiš svaki dan u domu! Ne pušim ja te tvoje fore! Ne dira me to, znam da ×××ך!

J
10-04-2007, 23:18
Pismo za moju najdražu frendicu Ivu:
Slušaj dušo, gdje ti to mene očekuješ i kak ćeš znat ko sam ja??? Daj nemoj mi srat! Sad ću ti reć sve šta mislim o tebi. Dok si me zvala (Ivan kaže da sam pričala s tvojom sestrom, al recimo da si to bila ti), najjadnije od svega je bilo to šta si stalno ponavljala iste stvari, i još si rekla da ti prestanem slat poruke više! Mislim, halo curo, ti si meni poslala prva poruku, koja ti je to ××××× fora! Curo, gle... Ivan mene VOLI, daj shvati! Može on tebi govorit ×××××× o meni...Al gle...On je mene zbario jednu subotu dok ste bili zajedno! Sigurna sam da ti se već pohvalio!
:)) Šta se ti meni imaš bahatit kad...nemaš zašto??? Bitka je moja! I ono, "Doći ću tamo i polomiti sve tvoje zube"...hehe...Kak si duhovita! Ti si fakat mislila da ću ja povjerovati u to??? Možda se ti mene ne bojiš, al vjeruj...ja se tebe ne bojim ni najmanje! I ak misliš pozvati društvo da me pretuče, onda si fakat umišljena i jadna i tu mi se preseravaš, i to bi značilo da nemaš muda sama se tuč sa mnom... a to ti je fakat jadno! Curo, nemoj mi srat...Bljuje mi se od tih tvojih izjava:Ne možete mi ništa! Kak je to jadno! Spusti se na zemlju, ××××TE! Šta misliš, možeš se svima bahatit i onda mirno šetati po ulici??? Napast će te jednom...

Ivek!!!
11-04-2007, 17:08
E, sad si fakat pretjerala... "On je mene zbario jednu subotu dok ste bili zajedno!" Kako je to jadno! Nisam to očekivao od tebe! Misliš da će me zbog tih gluposti koje pišeš Iva ostaviti? Nema šanse!! I da znaš, ona nema internet tako da ne može čitati ova ××××××... Nije te zvala ni ona, ni njena sestra, nego jedna cura koja ide s njima u razred.
Tek sada kada smo prekinuli polako shvaćam kakva si ti osoba... Zašto se stalno samo Ivi obračaš? Šta meni nemaš ništa za reći?? E, da! Pa naravno da ne znaš šta da mi kažeš, kad znaš da sam u pravu...

Ivek!!!
11-04-2007, 17:21
Sad sam tek primjetio onu tvoju poruku namjenjenu meni! Šta misliš da sam ja s Ivom samo zbog njenih frendova?? Nasmijavaš me!! :)
Namaš ti blage kakve su cure u Zagrebu i šta ja radim u domu i izvan doma! Naravno da ti neću reći da je ševim u domu, pa nisam toliko jadan da ti to idem govoriti, ali to ne znaći da to nije istina! :) Sad ćeš se ti vjerojatno poševit s onim svojim Čorom iz ekonomske i za par dana reći da si se na taj naćin samo branila!! To je sve što znaš... Zbog svake sitnice se ideš osvećivati i bahatiti!

1jbhipoydfh
11-04-2007, 21:25
e ljudi ovo je fakat prava sapunica.pa ovaj ja nemam pojma o kome se tu radi al bi volio znati?ko su ti ljudi koji se tak jako vole?

Ivek!!
13-04-2007, 19:09
Nije to nikakva sapunica i ti se ljudi više ne vole! Bar mislim da je tako, a ako i nije siguran sam da pokušavaju zaboraviti jedno na drugoga iako im to jako teško ide... Ipak je to bila velika ljubav u pitanju. Bar s moje strane...

Ivek!!!
13-04-2007, 23:33
Eto vidiš Jelena! I ti i ja smo znali da nećeš ništa napraviti! Samo si dramatizirala kao i inaće jer si htjela biti u cenru pažnje. Uvijek isto... Vjerojatno zato više ništa ni ne pišeš na ovom forumu jer znaš da si ispala ××××× (oprosti na izrazu...)! Pomalo te poćinjem žaliti, al ozbiljno! Ne znaš šta bi sa sobom, pa radiš gluposti... Uživaj!