PDA

Pogledaj cijelu verziju : Internet Explorer i Outlook Express



Igorich
06-04-2002, 17:12
Na particiji C imam instalirane WIN 98 a na D WIN XP. Kako mogu «prebaciti» mailove iz Outlook expressa sa C particije na D particiju (takodjer Outlook express?

Drugi je problem vezan za rad Off-line na Int.Exploreru. Do prije par dana sam bez problema mogao citato off-line vecinu stranica, ali nakon nekih experimenata mog starijeg sina sada to nije moguce. Radim uvijek sa istim stranicama, i malo je vjerovatno da je stvar u njima. Spremnih za temporaly internet files je 1 GB. U internet options nisam primjetio neke promjene (security na najnizem nivou, enable za sve cookies......). Pokusao sam sa vracanjem na defeult internet options ali ista stavar
:(

Odi
30-07-2002, 02:54
Na particiji C imam instalirane WIN 98 a na D WIN XP. Kako mogu «prebaciti» mailove iz Outlook expressa sa C particije na D particiju (takodjer Outlook express?

Ovako mailovi su spremljeni u ovome folderu (mislim na Win 98)
C:\WINDOWS\Application Data\Identities\{47D8D5B3-3BA8-420B-A8F4-4BEC4F31043E}\Microsoft\Outlook Express

Fajlove koje trebas sacuvati su

Deleted Items.dbx
Drafts.dbx
Inbox.dbx
Sent Items.dbx
i ostali dbx koje poslje prepacis preko oni u XP-u koje se nalaze u MyDocument....... nacices ih pomocu search :)
S ovim nije prebacena lista mailova tj. adresar pa ces njega morati eksportirati.

Mozda postoji neki alat za back up Outlook Express-a potrazi na netu s njem ce to sve biti lakse.

Drugi je problem vezan za rad Off-line na Int.Exploreru. Do prije par dana sam bez problema mogao citato off-line vecinu stranica, ali nakon nekih experimenata mog starijeg sina sada to nije moguce. Radim uvijek sa istim stranicama, i malo je vjerovatno da je stvar u njima. Spremnih za temporaly internet files je 1 GB. U internet options nisam primjetio neke promjene (security na najnizem nivou, enable za sve cookies......). Pokusao sam sa vracanjem na defeult internet options ali ista stavar

Koristi neki download alat poput Teleport Pro ima i boljih i s njima skini stranice na taj naci uvjek se raditi sve sto skines, ovo s temp... nije previse sigurno.

Poz ODi