PDA

Pogledaj cijelu verziju : Vanjski dug 30 milijardi eura

Ljubo Jurčić:
11-02-2007, 13:07
Jurčić o stanju u gospodarstvu i neefikasnim investicijama:

Vanjski dug Hrvatske prešao je 30 milijardi eura, što je 80 posto BDP-a, zaduženost građana je oko 100 milijardi kuna, a deficit vanjskotrgovinske bilance prema preliminarnim podacima iznosi 11,1 milijardu dolara. Sve to upozorava da vlada nije dostigla stopu rasta prethodne, kazao je jučer u Splitu zastupnik SDP-a Ljubo Jurčić. Oko 300 tisuća nezaposlenih kazuje da sustavne politike smanjivanja nezaposlenosti, nije bilo. RH izdvaja 27 posto BDP-a za investicije, dok ostale zemlje u tranziciji izdvajaju manje od 22 posto što upozorava na neefikasno investiranje.

Vlada je propustila restrukturirati brodogradnju i metalurški sektor. Sada panično nastoji prodati splitsku, sisačku željezaru i TLM. Cilj nam je povećati plaće, dati dodatne 2 milijarde za mirovine i dostići stopu rasta od 7 posto rekao je Jurčić.

----------------------------
30 milijardi evra, AUUUUUUUU ×××× te!!!
Pa to je STRASNO!

Koliko bese cela SFRJ imala? Negde oko 15 milijardi evra? Duplo manje! STRASNO STRASNO!

Bas jucer
11-02-2007, 13:44
Sam jebavao jednu kubanku u Havani, joj mali vlase, sto me je podsjetila na tvoju kevu, onako brkata i velikim guzama iz kojih si ti ispao.
CVRC MILOJKA
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

e pa ti imas peh
11-02-2007, 14:58
naci tako ruznu Kubanku kraj svjetski poznatih ljepotica, to se ne moze desiti jebacu, ali sirotom skutorcicu sigurno, i jos rutavu!Sta on zna sta je Kubanka, sta je ×××××, ali u seksualnoj bjedi palo neizivljenom manijaku da zazeli ono sto ni kod dragog boga nema.POZNATA PSIHOPATSKA OSOBINA ONIH
KOJI NI U GLAVI, NI U DZEPU, NI MEDJU NOGAMA NISTA NEMAJU.

Ma nije to
11-02-2007, 17:23
mali vlase, jebao sam je samo zato sto me je podsjetila na tvoju kevu, ××××× li ti materina.

Kad bi nas
11-02-2007, 17:32
mazohista znao protumaciti sta je tu procitao??

Ali on pojima nema o nicem, pa tako niti o tome. Samo u svom malom kokosjem mozgicu misli da je procitao nesto negativno o Hrvatskoj, pa to prilijepi.

To je jedan najnormalniji komentar nekog koji je djelomicno upucen u stvari, te koji je u sustini pozitivan - apsolutno nije negativan, te pokazuje samo koliko je Hrvatska kredibilna!

Srbija sa dvostruko vise stanivnika nema niti pola toliko duga a dug joj cini 125% BDP-a. Hrvatskoj oko 80%!

Slusaj kume
11-02-2007, 20:22
Nemoj odgovarati tom vlaskom govnjaru, samo ga posalji u ××××× materinu i neka se ×××× sa svojom brkatom kevom.
On uziva sto nema domovine i reci mi kakvi su to ×××××ni?
Jebao mu tovar brkatu kevu, bre bre bre.
CVRC MILOJKA
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

ma junace
11-02-2007, 20:44
ti nisi jaebao ni Kubanku ni neku drugu ljepoticu ( sta je za tebe lijepo ne znas ni sam!), ti si obicno skutorsko nistavilo, ××××djija, skartac...nema za tebe ni "ja kroz selo jedna mala radja idjen vidjet je li moja gradja!"
Budalo ti nisi u stanju ni neku prljavu katolicku medjugorku jebati ( i ona se ×××× radje sa opranim ljudima vecih mjera!), a da se i ne govori o Cuban Girls. I onda po skutorskom ukusu rutava. Nema ni jedne Kubanke obrijane picke. Mozda ti je jos u glavi podsvjestno neoprana runjavost tvoje matere i ti se na lazan nacin njoj zelis osvetiti, neposteno neznajuci da do pred kratko vrijeme osim "catrnje" ni vode niste imali.A jadna zenska nije ni kriva ni duzna, ne htijuci rodila govnara.I sad akad sve prolazi mimo krvoloka iz kamena sam se pitas...Skutore, gdje si, zasto si, od koga si, dokle si... I zeljenog hrvatskog i katolickog odgovora nema.
Cak su i oni shvatili da se sa budalom ne moze ici na swvetu misu.Konju ustaski, krvoloce iz Medjugorja....
Pivaj sto svi skutori pivaju, i ne seeri hvaljenjem:
IBA SAN JE DANICE MI ZVIZDE TRI JOJ DANA KAPILO IZ PIZDE....onda znas da si u domovini, glup, usran,primitivan i za dom spreman.

jao bre skutori
11-02-2007, 20:49
ako se o jebanju radi, teorijski sve znate, u internetu, na Kubi u Medjugorju.A ako je to sve tako zasto vam mi ×××××o i majku i sestru i zenu i dete. Nije u redu, znam, ali zene zele kurca a ne nekog katolickog pizduna.
Mangupi, jebati ne znaci klati. I to se ne radi nozem, ali vi uzimate noz, jer kurca (bar dobrog ) nema!

kod budala je sve
11-02-2007, 21:21
jkeftino: Kubanka ( akoje uopce bila jebana, i ako je uopce bila Kubanka !) i strahoviti razvoj dugova i inace jednog od najsiromasnijih naroda u Europi. Ovose mora shvatiti onako kako jeste.ONI SU NAJSIROMASNIJI NAROD U EUROPI PO MOZGU, PO POSTENJU, PO KURCU i eto sad jos po lovi.NEEE, oni koji pljackaju nisu sirotinja, a sirotinja
(75 % junaka ) je prije svega sirotinja u mozgu. Naucili su narod da proklinje Srbe (mali Nikolica!) a Mesic i njegova klika ulaze od naroda ukradenu lovu u Srbiju.
Prema njegovom dosadasnjem zivotnom putu, bez pljacke u SFRJ i NDH ne bi taj igrac imao ni za bolji rucak ....
ali nije sam. On i "njegovi" su placeni da vas opljackaju,narode katolicki, hrvatski,rvacki,skutorski. I kada to jednoga dana shvatite, a treba vam dosta vremen, otisli su i politicari i odnijeli i lovu, ati
".....seljace, ti si prah na podu,
tegli i vuci i u bjedi skapaj!"

O klasje moje ispod golih brda!!!!

kod budala je sve
11-02-2007, 21:22
jkeftino: Kubanka ( akoje uopce bila jebana, i ako je uopce bila Kubanka !) i strahoviti razvoj dugova i inace jednog od najsiromasnijih naroda u Europi. Ovose mora shvatiti onako kako jeste.ONI SU NAJSIROMASNIJI NAROD U EUROPI PO MOZGU, PO POSTENJU, PO KURCU i eto sad jos po lovi.NEEE, oni koji pljackaju nisu sirotinja, a sirotinja
(75 % junaka ) je prije svega sirotinja u mozgu. Naucili su narod da proklinje Srbe (mali Nikolica!) a Mesic i njegova klika ulaze od naroda ukradenu lovu u Srbiju.
Prema njegovom dosadasnjem zivotnom putu, bez pljacke u SFRJ i NDH ne bi taj igrac imao ni za bolji rucak ....
ali nije sam. On i "njegovi" su placeni da vas opljackaju,narode katolicki, hrvatski,rvacki,skutorski. I kada to jednoga dana shvatite, a treba vam dosta vremen, otisli su i politicari i odnijeli i lovu, ati
".....seljace, ti si prah na podu,
tegli i vuci i u bjedi skapaj!"

O klasje moje ispod golih brda!!!!

Joj glupane
11-02-2007, 22:02
Pa rekao sam ti, da sam je ×××× zato sto me je podsjetila na tvoju brkatu kevu, kad se je jebala sa mojim tovarom, pa rekoh: ajde da i ja provam kako je jebati brkate zene. Koju rijec ne razumis bre? Zar vas nismo dobro nategli na ××××× od 1990 pa do 1995? Joj vlase, pun si govana, jebala te tvoja brkata keva.
Samo ti seri, ali domovine nemas posrani vlase.

Ovo mi se
12-02-2007, 01:42
jako svidja:
"Dresirali narod da proklinje Srbe (mali Nikolica!)"

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAA

Kakve srbe?
12-02-2007, 02:39
Budalo jedna, ako si posrani vlah, odmah mislis da si srbin. Ima srba dobrih i inteligentnih ali ti definitivno ne spadas u takve.
Ti si posrani vlaski opancar sa brkatom kevom i prema tome idi i ×××× je u ono posrno dupe, iz kojeg si ti ispao, govnjaru jedan.
Nadam se da ces uskoro crknuti, tako da ne vidimo tvoje gluposti po ovom forumu.
A sada jos jednom: MARS U ××××× MATERINU PO××××NKO JEDAN.
CVRC MILOJKA, ××××TI TOVAR USRANU KEVU.
:smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

AUUU
12-02-2007, 09:15
tovare, al te je posrao onaj gore! Citam i divim se.
HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

×××× te, sve vam je rekao u kratkim crtama. :) :) :)

jarani
12-02-2007, 12:11
lako je to reci kad covjek sve zna.Zna skutore, zna vas, BOSANAC brale.Gdje god odu ti dzilikosi obrukaju ne samo ono malo postene Hrvatske, nego cak i sve slavene.
Eto on nasao brkatu Kubanku, da nije mozda ×××× Kubanca,SIROMA!!!