PDA

Pogledaj cijelu verziju : Mihajlović odsluzuje kaznu i ostavlja kosti u Švedskoj

sompompirovi
06-02-2007, 23:00
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">ŠVEDSKE vlasti odbile su zahtjev SRPSKOM KOLJACU Mihajlu Mihajloviću, ubojice švedske ministrice vanjskih poslova Anne Lindh, za nastavkom odsluženja kazne u Srbiji, javlja Reuters.

Zahtjev za Mihajlovićevim izručenjem podnijelo je srpsko Ministarstvo vanjskih poslova prije dva tjedna. Mihajlović je zatražio odsluženje kazne u Srbiji jer se navodno u Švedskoj bojao za vlastitu sigurnost.

28-godišnji Mihajlović je 10. rujna 2003. godine u centru Stockholma, najmanje sedam puta zabio Lindh nož u trbuh, prsa i ruke, za vrijeme dok je s prijateljicom bila u kupovini. Idućeg jutra 46-godišnja ministrica je preminula u bolnici.

Zbog počinjenog zločina Mihajlović je 2004. godine osuđen na doživotni zatvor.

Prema švedskom zakonu, strani državljani koji su u Švedskoj počinili ozbiljan zločin, mogu odslužiti kaznu bilo gdje, ukoliko postoji opasnost po njih ako ostanu u državi.

Mihajlović ima pravo podnijeti žalbu na donesenu odluku.

</font>

sompompirovi
06-02-2007, 23:26
http://www.index.hr/images2/MihajloMihajlovicV.jpg

Stari,senilni member
07-02-2007, 09:33
svedske vlasti nisu odbile zahtjev srpskom koljacu mihajlu Mihajlovicu nego su odbile zahtjev SRPSKOGA KOLJACA MIHAJLA MIHAJLOVICA!
GENITIV, nepismena budalo! GENITIV!
I jos nesto za nepismene, genitiv nema veze sa genitalijama! Ali ima senior membera koji su geneticki optereceni legastenijom.

kud ces
07-02-2007, 12:05
konkretniji i tocniji opis (pravno opisan i na sudu dokazan) srpskog koljackog gena??

Ali paznju treba obratiti da je izveden nad jednom niskom, slabasnom i napose pitomom zenom.

Siguran sam da se on nikada to ne bi usudio napraviti meni! na pr!

ja, ja
07-02-2007, 15:57
ti , ti niko kao konjusari , svugdje glavom kroz-a zid pa makar morali odraditi veliku pusionu svijetski kurcina. :)) Nikada nisu prikupili stvarne dokaze da je on bas taj ubica , vec samo po montazi i prisili ga osidili jer je bio patriota svoje zemlje.Slika svijetske pravde je Hrvatska i Kosovo tu se nema sta vise dodati kopitarrsko visocanstvo.Gdje su Srbi vise stradavali nego u tim dvima divljim kasapnicama pa ih taj pravedni svijet ite kako nagradi kao da su nedaj boze najveci mirotvorci svijeta.Opustosena hrvatska od drugih naroda , klanje i protjerivanje srba i drugi , klanje nejaci , zena dijece i staraca , masakr na tradicionalan nacin iz Pavelicevog doba i naslijstva kao i vasa braca rugobe sipci koji su vas na isti nacin slijedili , svijet vas nagradjiva za primjer nove moderizacije i civilizacije treceg milenijuma koju su martovcki masakrki na kosovu i unistenje vjerski bogomolja i protjrerivanje ostatka srba nagradili poklonom rudje zemlje kao posvecivanje paklenog haosa.I sta vi imate da kazete kome ili bilo ko a da ne umre od srama .Jeli konjusari cekam odgovor. :))

znaci
07-02-2007, 19:01
Nas mazohiste, sazivi sa maticom zauvjek!!

Vrati se korjenima!

Prijedji na ekavicu!

I budi Srbin u MATICI!!

(...i pokusaj shvatiti, zasto to bas Srbi najebase... nekako posvuda u SFRY, i nekako samo oni.... a ako je iko drugi na×××× - to je bilo samo od Srba.... NEKA TE BOG PROSVJETLI!!)

glupane
08-02-2007, 14:11
Oj Srbijo majko svih naroda
tvoje ime zvuci ko sloboda
Rvacka je zemlja katolicka
vrijednija je od nje srpska ×××××.

i znas sta
08-02-2007, 19:41
Pa pokusaj mapraviti biznis sa poezijom!

Telenat ti je na srpskom nivou, samo primanja- HMM ne bi dostigla tako visok nivo!

Mislis
08-02-2007, 19:42
××××× kao ti, smrdljivi vlajo?

ajde
11-02-2007, 13:14
da neko da tocniji i konkretniji opis srpskog koljsckog instikta; gena, na sudu dokazanog:

Ali paznju treba obratiti da je izveden nad jednom niskom, slabasnom i napose pitomom zenom.

Siguran sam da se on nikada to ne bi usudio napraviti meni! na pr!

nema
12-02-2007, 09:03
brate, nema boljeg opisa! A jos dokazan na sudu!