PDA

Pogledaj cijelu verziju : BRUKA

Slavoljub
31-01-2007, 16:25
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Posle greške u spotu na CNN-u koji reklamira turističku ponudu Srbije, a u kome se videla crkva iz Rumunije, po svemu sudeći na pomolu je još jedna bruka.

Naime, na istoj televiziji se od oktobra prošle godine vrti i spot koji reklamira Kazahstan, a muzika koja ide uz taj spot identična je muzici koja ide uz video klip koji od januara reklamira Srbiju.

"U subotu u 23:15 gledao sam na kablovskoj CNN. Odjednom je počeo spot sa prepoznatljivom melodijom. U prvi mah mislio sam da su naši u spot uneli nove predele. Išli su neki divni predeli, sa više ljudi, a na kraju spota - vilica mi je ispala kad se pojavio i predsednik, ali ne naš Boris Tadić, već predsednik Kazahstana Nursultan Narzabajev, i to umesto one ptice koja na kraju spota o Srbiji leti u nebo. Tad sam shvatio da nije reč o Srbiji već o Kazahstanu", ispričao je za "Blic" jedan čitalaca.

I zaista, preslušavanjem oba spota i novinari "Blica" su se uverili da je muzika na njima ista. Posle prikazivanja prvog spota o Srbiji na CNN, mnogim građanima je za uvo zapala melodija, smatrajući je tipičnom turskom, ali sad je jasno da je u pitanju muzika iz Kazahstana.

Pretpostavlja se da je za spot o Kazahstanu i Srbiji radila ista ekipa, ali se postavlja pitanje kome je uopšte palo na pamet da uz Srbiju ide ista melodija kao i za Kazahstan, koji se nalazi u centralnoj Aziji.

Spot o Kazahstanu pojavio se pre prikazivanja spota o Srbiji, što govori da je naša zemlja pokrala muziku iz tudjeg spota.

"Blic" je pokušao da dodje do direktora Turističke organizacije Srbije Miodraga Popovića, medjutim, on je ovih dana bio u Beču na Dunavskoj turističkoj berzi.

Za 507 prikazivanja spota naša zemlja je CNN-u platila pola miliona evra.
</font>

ajme-
31-01-2007, 18:41
ti si covice puka na cilo , i ja se slazem sa ostalim da si ti covik bez mozga ,zato lupetas ××××××stine , pametan covik se nebi zamara sa tim bezposlicama i svakodnevicama ka ti , moje mislenje je sa vecinom da si ti puka ka trula bukva.Sjever covika otupi da je glup ka mazga, zato je svaki sjeverac surov i glup.Mozda bi ti bilo bolje da se maknes iz te Svede jer da valja bilo bi ji bar malkice vise vec nas. :smile17:

daleko veca je bruka
31-01-2007, 18:48
skolovanje medju djudjanima.Njima i ne treba skola. Klati i onda se ispoviditi se moze i bez skole.
U saboru i u trgovini je cak i bolje ne imati skole.
Najvaznije je za dom spremni.

Radi se
31-01-2007, 21:17
o tome sta je tu stalno spominjano - da Srbija NEMA i NEZNA tocne granice, da mjesa i uvjek je mijesala tudje i svoje, da je stalno gledala da se negdje sverca, usicari, kopira, prevari, smucka nesto itd.

Tako i na ovom primjeru, zamisli kad PRODAJE!!! "IZVORNU" Srbiju svijetu...

TO, ja Srbija!

Ajme meni
01-02-2007, 04:34
"ajme", pa ti si tek sad primitija da je doticni puka? Di si bia do sad?

tovare
01-02-2007, 11:57
tvrdis da sjever covika otupi, mozuda. Ali kod vas se "covik" tup i rodi.Glad,siromastina,predrasude i legastenija. Ma u stvari niste vi krivi da ste tako glup svijet. Kriv vam je onaj vas bog, takve vas stvori. Bilo bi bolje da ti ga je materi sprdio neki komsija, narocito ako je u blizini bio i neki srbin.Sad bi ti mozda bio i covjek, ovako si osta "covik",mulac, tovar.

sompompirovi
01-02-2007, 12:15
http://i144.photobucket.com/albums/r192/ranko56/srpski_biznismen.jpg

dobar si Pssssssst
08-02-2007, 17:48
i pesnik, lepo bre:

OJ SRBIJO MAJKO SVIH NARODA
TVOJE IME ZVUCI KO SLOBODA...

ali pusti na miru one bednike iz drugog dela pesme.
Ma nisi bre pao toliko da se s njima prepires..pusti nek zive kako mogu...