PDA

Pogledaj cijelu verziju : ČETNICI - RAVNOGORCI - da li...

PITAGORA
25-01-2007, 21:43
<font size="+1">
... kojim slucajem gledate super emisiju " ISTRAGA ", ako ne zasto ???

:smile06: </font><br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="yellow">
</font>

glupane ustaski
26-01-2007, 11:41
ne ISTRAGA nego STRAGA, to je guzicarska orijentacija svih tvojih daoguza (nova, lijepa rvacka rijec).
U rvackom nogoloptanju se to zove zaledje. Gdje nadjete sve te neskolovane kretene da vam inace lijepi hrvatski jezik, (lijep jer je srpskom bratski blizak), tako iskasape?

pitagorac bre bre..
26-01-2007, 12:56
Pitagorac,

Neznam, mozda se varam, ali ti me neobicno podsecas (tj. tvoj intelekt) na cetveronoznog vunenog travopasa. :))
Da li i izgledas tako? :smile06:

Aj vonder bre! :))

neka se
26-01-2007, 16:10
se samo cetnici sastaju i neka njeguju srpske srednjevjekovne tradicije.

Evropi i svijetu treba nesto zivih srednjevjekovnih obicaja, da se ne bi slucajno zaboravili!

PITAGORA
26-01-2007, 20:07
Ha,ha, vidim sve vas ubile vase skole koje ste pozavrsavali...

Ajde stoko bezrepa, ohladi i u kucicu brzooo...

:smile06:

Ma on meni
26-01-2007, 23:24
vise lici na nekog dugouhog njakala.
Malo zarevi, pa nestane, pa se opet pojavi tu iza podne, zarevi i opet nestane...

ma meni
27-01-2007, 10:11
to lici na nekoga ili nesto ko je vezan uz ravnicu

PITAGORA
27-01-2007, 10:16
...Ma dobro ravnogorciiiii, sto sam ja vas pitao. Brate odgovorite i ne vrdajte...

Jasno !!! :smile16:

Kume
27-01-2007, 13:05
Pitagoro, zasto se prepucavas sa ovim vlaskim ×××××nom?
××××te, taj je ispao iz kevinog dupeta. Ti znas, sto govno vise diras, vise smrdi.
Pusti vlaha neka ×××× koliko hoce, jer na svrsetku morat ce da to pojede.
CVRC MILOJKA!!!! Jelda mali vlase?

ako je to uopce
27-01-2007, 19:00
po ljudskim mjerilima nesto sto bi covjek mogao verificirati, onda je se radi o kompletnim idiotima koji u zlobi traze srecu zeleci da sakriju ono sto su cinili cak i svojima. Ali nema kume, pitagora ili kako se svi ti volovi jos zovu. Ustaska posla ce biti odgovarajuce kaznjena i to od ljudi, ne od nekog suda gdje se suci kupuju, ne od ×××××na sto kao trio majmuna iz Hindu-religije nista nisu ni vidjeli, ni culi, ni kazali, ne od lazova svih vrsta u toj vec propaloj zemlji.

Ajde
27-01-2007, 20:25
nas mazohiste, kazi nam... kad bi sakupili sve zlocine napravljene na tlu bivse YU od te KATASTROFALNE 1918 pa do 1999, koliko bi Srbi, (zacetnici/inspiratori i izazivaci manje vise svega!) Koliko bi ti postotka dao njima a koliko svim ostaloma!

Ili (sta je najrelevantnija, jer smo svi rasli, bili odgajani i sudjelovali u tim vremenima) koliko da se zlocina pripise Srbima (OPET!!! zacetnicima svega!!!) od 1990 - 1999??

Ajde leba ti - kazi nam!

krvoloce
28-01-2007, 13:17
JASENOVAC! KRVOLOCE.
JASENOVAC!
700000!
JASENOVAC!
..........
Bagro ustaska,
seljacino neoprana,
stoko nepismena

Cetnice
28-01-2007, 14:06
Srebrenica itd. da ne nabrajam.
Boli bez domovine, jelda mali vlajo?

naseg mazohistu
28-01-2007, 14:19
meljemo kao najvecu gnjidu,

SAtalno uci da ko su i sta su Srbi!

Lopovi,
lazovi,
kriminalci
Muckatori
spletkarosi
zlocinci
sovinisti
nacisti
fasisti

IZBLJUVANI

IZOLIRANI

SIROMASI - JAD I BIJEDA!

ustaski majmune
29-01-2007, 11:46
JASENOVAC,
JASENOVAC,
700000 Srba
djece,zena,staraca,
45000 Jevreja,
svih, bez razlike na spol,godine.
..................
doci ce dani... krvoloci fasisticki!
Genocid se nece i ne smije zaboraviti.
Danas je upravo dan borbe u cijelom svijetu protiv klanja, pljacke, protiv genocid proglasen od UNO i EU, uz zakletvu da ce se svi razbojnici tjerati do groba i u dvjema najfasistickijim zemljama BRD i RH!!!
Svabe to bar djelimicno rade , dobrovoljno, a vas ce tjerati kao marvu, kao hijene, medjunarodni sudovi.

vidis
29-01-2007, 12:15
uvjek kad te se svlaci do golog - kad ne znas sta bi i kud bi, povlacis JASENOVAC!

Da li ti znas da cilj ponekad opravdava sredstvo! Da su moji preci obavili posao u Jasenovcu kako treba, a ne da poslije Jasenovca iz rata izadju desetkovani, a neprijetelj JOS brojcano veci (zbog ×××××luka, slampavosti i katolicke humanosti), zlocin nad Hrvatima (i Bosnjacima!!) se OPET NE BI dogodio, a mi niti drugi put nismo naucili lekciju - i OPET!!! smo posao napravili slampavo, humano, PEDRSKI... i zato cemo OPET morati JOS jednom....

Sta ces... tako nam je ocito sudjeno!! Ali NE BI TAKO BILO da sam ja imao nekog utjecaja na tok zbivanja.... JOK!!! Da nam se Srbi poslije - (kao ovaj mazohist tu na forúmu) smiju i podsmjehuju! JOK!! To sigurno ne bi bilo! Naucili bi oni repekt!! Naucili bi oni da agresija moze kostati BEOGRADA u rusevinama i pepelu, a ne ovako, svi rezoniraju - "ako popusim, nista strasno, pokusat cu ponovo kad mi se ukaze prilika!"