PDA

Pogledaj cijelu verziju : Koliko si ti VGSe € izdvojio?

bre!
22-01-2007, 01:09
Za hrvatske generale samo 4.800 € :))

21. januar 2007.

Zagreb -- Od 7. decembra do kraja prošle godine od građana je prikupljeno 35.000 kuna za odbranu hrvatskih generala.

Akciju prikupljanja novca pokrenula je Zadužbina za istinu o Domovinskom ratu 7. decembra prošle godine, na godišnjicu hapšenja generala Anta Gotovine, piše Jutarnji list.

Advokat zadužbine Ivan Ćurković rekao je da je uveden novi način obračuna humanitarnih telefonskih poziva fondaciji, od čega će se finansirati odbrana generala, zbog čega će zadužbini od svakog poziva ići nešto manje od 5 kuna.

On nije mogao da kaže koliko je novca prikupljeno od početka ove godine, ali je naglasio da je zadužbina očekivala veći odziv građana.

Ćurković je najavio da će zadužbina početi da postavlja ogromne plakate sa tekstom "Hoću istinu crno na belo", kao i štampa oglase kojima se građani pozivaju da svojim pozivom "pomognu saznanju istine o Domovinskom ratu i odbrani generala".

Na plakatima neće biti fotografija ni jednog generala, pa ni generala Gotovine, zbog čije je odbrane zadužbina osnovana.

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

"Svi smo mi Ante, ovaj i onaj" ...... aha, kako da ne! :))

Trc Milojka moj VGSe! :smile06:

ni tu nije
22-01-2007, 08:40
nista novo.Pljackasi - prosjaci mole za koljace - bjednike i to "crno na "BELO"!

imaju mangupi
22-01-2007, 08:43
iskustva. Zaduzbina radi obrane "generala" po telefonskom pozivu povecava sijene za po 5 kuna.
To je PLJACKA. Zasto i oni MORAJU platiti, koji sa tim lopovima nemaju nikakve veze.
Neka plati "nova klasa", crkva. Ta za njih su klali.

jebote..
22-01-2007, 11:38
....cela hrvatska, pa skoro moja mesecna plata! :))

Ajde nek mi neko objasni....za koji ste ××××× prosvjedovali majmuni i urlikali po ulicama "SVI SMO MI ANTE GOTOVINA"????
A kada Antisa treba pomoc .... onda je "×××× SE ANTE GOTOVINA"! :))
Heheheheheheheh ehe he he he he he hehehehehe eheheheheheeeeeeeeeeeee!!!!!!! :smile06:

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Vreco Govana..
26-01-2007, 13:02
..iz Svedske,
Koliko si Eurica ti izdvojio za pomoc uhicenim govnoljubima? :))
Odgovaraj bre! :smile06:

ma Antica je
31-01-2007, 18:56
od×××× i prije skupljanja novca. Ne da ga ustase ne bi trebale, ali on ce sada najprije 25 godina u rupu i kad izadje, ako uopste izadje, tko ga onda zna.Nas je narod nezahvalan, skrt i tuzibaba.
Srbi nikad ne bi izdali Mladica.

Tako i
31-01-2007, 21:39
treba!

Cekati dok Kardzic i Mladic umru, pokazati njihovo tijela svijetu, da tako DOKAZU da su mrtvi, da se svi izbljuju na velike (NAJVECE) srpske heroje i da tu prodje cim vise vremena.

Nije mi jasno kako su predsjednika/vozda izdali?? Kazi nam to?

Sta bi sa Babicem? Marticem? Krajisnikom? ... kako se zove onaj koji se je objesio u Hagu?? Pkavsicka moli za milost...OK, ja bi joj dao...
Priznala je sve zlocine i sama ih je okarakterizirala kao zlocine! Bas onako kako i zasto je nju i sve srpske heroje HAG i svijet optuzio i dokazao......
I kud su ti najveci srpski heroji svih vremena doveli Srbiju?? Gdje je sad poslije tolikih niza pobjeda?

ZIVILI!!!

more
01-02-2007, 12:08
ne uzbudjuj se.Rvati vide da od njihovog najveceg koljaca nema vise koristi i onda ga, koasto je to kod poltrona obicaj, salju u "tri pizde materine i preko Drine"( ne zaboravi ta svaki TAKAV RVAT je pomalo i pjesnik,
....pa po lojtrici gor...! ).
Dok je vodio pljackase , siledzije, koljace bio je dobar, a sada....Hrvatska bre.

Ali ovi
03-02-2007, 03:33
bre, bre, bre, kako ste glupi. Zar nemozete uviditi da za vas nema domovine?
Jelda bre, bre, bre?
Hocete kuce i stanove?
Neka ali morate platiti za njih bre, bre, bre. Nema MUHTE nista bre, bre, bre.
O-D-J-E-B-I-T-E stoko ciganska.