PDA

Pogledaj cijelu verziju : UVRCANJE JAJCEKA!

Kolega Bre!
15-01-2007, 16:31
Sta velis ti kolega, koliko ja i ti vec pricamo o ovome, a ovaj VGS i ostali govnoljubi ovde "ma nikad, kakvi ..", dok medjutim Veliki Bata kaze:

.

Brisel uslovljava Hrvatsku

Srbima stanarska prava

Brisel podržava Beograd oko pitanja stanarskih prava i priznavanje radnog staža Srba iz Hrvatske, tvrdi komesar za izbeglice Dragiša Dabetić.

On je posle razgovora sa generalnim direktorom za proširenje u Evropskoj komisiji Majklom Lijem naveo da Beograd ima podršku u nastojanju da se ta dva problema reše u korist srpskih izbeglica iz Hrvatske, kao i da je to stvar ljudskih prava, a ne humanitarno pitanje. Li je, prenosi Dabetić, rekao da Evropska komisija već na to ukazuje vladi u Zagrebu i da će tome posvetiti pažnju posebno u procesu pregovora o ulasku Hrvatske u članstvo EU. Dabetić je ukazao na probleme koji su nastali na hrvatskoj strani. Reč je o oko 30.000 Srba izbeglih iz Hrvatske koji su imali stanarska prava, što u praksi predstavlja oko 100.000 ljudi kada se u obzir uzmu i članovi njihovih porodica. Do sad hrvatske vlasti za njih ništa nisu učinile.

:))

Secas li se kolega sta smo rekli..?

:))

Jajceki se uvrcu stovani kolega, na bolno jaukanje nasih govnoljuba.

Hehehehehe ehehehe hehehe heheheheeeeeeeeee!

Bre! :))

ne brini
15-01-2007, 20:42
morace za njih sve ono uciniti sto im EU NAREDI. Gdje si vidio da se sluge uprotive naredbi gazde, a konjusari su sluge bili i ostali. Kako i sami tvrde bili su i srpske sluge u SFRJ 50 godina.

ne brini
16-01-2007, 09:48
zar ne vidis da rvati vec sada jedu europska govna...oni moraju kao i uvijek
kako drugi narede.

jebem li ga
16-01-2007, 16:05
..verovatno se cika ×××××× prevrce u grobu, jer mu od ona 4% nema nista! :smile17:
Eh, ti zlocesti Europljani! :))

bre bato
16-01-2007, 18:19
pusti lesinu na miru. Ostavio je on mnogo njim zatrovanih razbojnika koji zele da razjebu svijet od Melburna do Medjugorja.Brini se o njima, a pustiljes nek trune. Hrvatski ljesinari su jos i danas omamljeni ljesom iljesinjarenjem...

E mali vlasi
18-01-2007, 13:58
Evo vam kurcine pa ××××jte, dobit cete mlijecnu cokoladu i uzivajte a sto ce vama stanovi? Cigani ste bili i cigani ostajete, zato su livade i mjesecina pravi teritoriji za vase opstojanje.
Dakle, pusite i uzivajte.

bjednice
18-01-2007, 18:06
nepristojni. Kako imas obraza svojom nistavno malom kitom nuditi kurcinu. Nema ni jednog hrvata sa kzurcinom. Da ga ima ne bi vam se zene ×××××le sa nama.Breeeeeeeeeeeeeee!

hehehe
20-01-2007, 12:02
narod koji KURCINU naziva NJEZNIKOM ne zasluzuje nista drugo. :))

potpisujem.
21-01-2007, 13:45
tocno! :))

vasa misljenja
21-01-2007, 14:32
nisu u redu. Naravski ima u Hrvatskoj kurcina. "Kurcina" kao pojam je u saboru svakidasnjica, ali kako da se zovu zastupnice naroda koje u saboru sjede, ista ×××××× kao i kurcine rade ali su zenskog roda, dakle privilegirane sto se bar kurca tice.
U saboru, u glavi medju nogama !

E sad
21-01-2007, 15:11
Ja se lijepo sjecam tih srpskih stanova iz Karlovca! Svi Srbi preko noci netsli iz Karlovca, cak nisu niti frizidere ispraznili, a omda kanonada Srba sa svij stana...jurisi, svasta... i ... Srbi NISU usli u Karlovac! A sta sada??? Zasto se "izbjegli" ne vracaju?? Boje se... a ocekuju da ce nepobjedivi Srbi u drugom naletu uci u Karlovac, a oni triumfalno na pobjednickoj strani u svoje stanove... Nista od toga! Stanovi ostali prazni...pocelo smrditi, susjedi se zapitali: "kud su im nestala srpska braca, komsije"... i?? sve vise protjeranih Hrvata je stizalo na Hrvatski oslobodjeni terotorij (ca 70% smo uspjeli osloboditi do priznanja 15.01.1992). Sta sa njima... u slobodne stanove, od onih koji su ih protjerali....

A koliko ste jos porusili?? i sad bi vi stanove nazad?? a u HR nema vise komunizma, stanarskih prava. Postoji vlasnistvo ili iznajmljivanje za stanarinu, kao na zapadu! Stanovi su bili na drazbi... ko je kupio - kupio... ko nije iznajmljuje... I sad se stan moze kupit...no problems...

Zamisli ti fore... da ti kojim cudom neko zabadava (gdje si imao stanarsko pravo) da stan - a ti ga odmah prodas...recimo jedan 4-sobni za 250000 €, pa u Srbiji kupis 3-4 kuce za tu lovu!... zivis ko lord godinama... heeeej... to vam je jos zadnji pokusaj nesto izmuckati, isceprkati... nece biti tako lako...

ma jos je
22-01-2007, 18:49
unosnije kad ti kao hrvat oduzmes srpski stan i prodas ga. Recimo 4-sobni za 250000 €. Jer samo u Hrvatskoj se moze i tudje vlasnistvo prodat.
A, rodijace!

Nije istina
22-01-2007, 20:20
LJUDI (danasnji) stanari su stanove KUPILI!!! od 1993 - 1997 (ako se ne varam!) Koliko ja znam drzava nema nista stanova... mozda se varam, neka me neko ispravi... Bilo je dosta praznih stanova za koje niko nije placao stanarinu, niti komunalije (struje, vode, smece itd...) Dosla je naredba da ko ne plati u roku od tri mjeseca GUBI stanarsko pravo!! I ti su stanovi onda (kao i svi drugi) rasprodani, provenstveno stanarima koji su u njima zivjeli!

A vi bi
22-01-2007, 20:24
Srbi SAD!!! kad ste u matici osjetili med i mlijeko macehe, i spoznali KOLIKO DEBELODUGACKOG ste progutali vasom agresijom...I sad kad znate da jedan - recimo 4-sobni stan kosta oko 250 000 €, SAD bi vi htjeli malo usicariti... MA znas kako se kaze - malo MORGEN!!... Lijepo ste bili (kao i svi) obavjesteni do kojeg se dana komunalije, itd moraju platiti, kad je dead line i sta se u HR dogadja (privatizacija, prodaja stanova itd)... NISTE dosli... cisto ko pasulj,,,

varas se
22-01-2007, 21:29
sigurno se varas i silno se varas. Pljacku se ne moze sakriti. Srbe ste silom rastjerali da bi opljackali stanove i da bi ih prisvojili, pristankom pljackaske drzave. Morao vam je fRANJO omoguciti i materijalne "osvete" nad neomiljenim sugradjanima, jer i on je pljackao,
(Zagreb, Nazorova Ulica 29, kuca obitelji Rittig, nasljednika Monsignora Rittiga).
×××××rija je sada kad se svi ti stanovi MORAJU vratiti, po naredbi "velike brace". Tu vam pljacku mocni ovoga svijeta ne zele oprostiti. I sada se svi koji su "uspjeli" hvataju za glavu
ili za ono sto vama sluzi za nosenje
KLOBUKA. ALI JEDNO SE MORA PRIZNATI - IMATE I PEH!

sompompirovi
22-01-2007, 22:42
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">MA NEMOJ!!

onako kako ti lijepis one djecacke ×××××rije tu a imas preko 60 godina: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Zasto nisi dosao 1995? 1996? 1997??

Zato jer su se onda stanovi KUPOVALI!! za one koji su tamo htjeli zivjeti! a ne za spekulante! JOK...

SAD bi ti kad ti stanovi vrijede love!

ZNAS kkao se kaze: MALO MORGEN!!

Pa ustvari moze se i sad stan kupiti, zasto ne? KUPI! ko ti brani!</font><br><hr>

Najveca
23-01-2007, 00:37
pljacka je kad su brzebolje doneli zakon o oduzimanju stanova, a istovremeno sprecavali povratak Srba na sve moguce nacine. Zar ima veceg lopovluka i ociglednije pljacke u reziji vlasti?!

I onda ovaj magarac licemerno ×××× "gde si bio 95. 96.?"

Pa gde si ti bio 91. ××××× STO SI DOMOVINU IZDO?

Bice bice onako kako kako kaze Veliki Bata. Uvrcanje jajceka se nastavlja.

pa sta bi
23-01-2007, 09:37
ti??? Da li si placao komumalije (voda, otpad, grijanje?)?
Struju? U stanu ti se nakotilo stakora, sve curi...

DOVOLJNO je bilo vremena i upozorenja! Nekoliko godina!! Racuni se svuda MORAJu placati! Bez toga nista ne funkcionira!!

NIJE to razlog! I ti to dobro znas! Radi se o tome da oni koji nisu dosli su se jednostavno zakleli da sa "USTASIJOM" zivóta nema! Ili mi ili oni! Ti znas da je tako bilo! Ali kad se je stvarnost u matici pokazal neuporedivo losijom od domovine, pocele su i drugacije misli izlaziti na povrsinu!... Sad je malo kasno! Ako zaista volis i zelis se vratiti u domovinu, organizirat ce valjda drzava neki minimalni smjestaj, ima i sociale ako neces raditi (ne mozes?).. Pa izvoli! Ali spekulacije?? Prosla su ta vremena!

Seri seri
23-01-2007, 11:13
moj golube beli. Lepo ti kazem da je povratak u Hrvatsku nakon genocida pocinjenim na Srbima, je bio NEMOGUC!!!

Dakle, genocidna vlast prljavih namera je lako usvojila zakon iz SFRJ (tad im se SFRJ svidela glede tog zakona), o oduzimanju napustene imovine, a istovremeno su uveli neprobojne administrativne barijere za povratak onih zlosrecnika svojoj kuci.

Sta hoces, jel ti ovo uopste razumes, ili da ti crtam???
Pa kao ne razumes, ko te ××××, idi u ××××× materinu!

Vlast dobrih namera, pozvala bi izbegli narod da se vrate, i u uslovima katastrofe za jadan narod, mogli su i da suspenduju doticni zakon, i da uvedu olaksice za povratak, ili bar jedno od te dve stvari.
Cudi me kako taj isti zakon nije striktno primenjen i na izbegle gradjane HR nacionalnosti???
Niste zato sto ste sopstvene gradjane podelili na MI i ONI, za jedne vazi jedan zakon, za druge vazi onaj drugi.

"Dokle ce svet tolerisati fasisticku Hrvatsku?"

A da li
23-01-2007, 12:32
TI??? mozes razumjeti KOLIKO ×××××× ste vi sa svojom paranojom, ludilom itd prouzrocili svima oko sebe? a na kraju najvise vama samima?
Sta fali onih ca: 250- 300 000 Srba u HR?? Garantirano ne placu za maticom... i sretni su da zive tu gdje zive! Uglavnom gledaju svoj posao... i ne vicu da je ovo ili ono Srbija! Ne govore o baci/fasistickoj Hrvatskoj... sve ju vise ZAISTA prihvacaju kao domovinu...Kupili su stanova kad su se prodavali, kao i svi drugi!

bas sam ja dete
23-01-2007, 15:33
ta mislio sdam da si ti neki samokritisni srbin, sto bi bilo u redu i tek sdada shvatio da si kukavicna ustaska ××××× koja se krivim legitimiranjem u forumu htjela prikuciti otvorenosti, jer kukavice i kurvini sinovi to otvoreno nikad ne rade.
Guzico ustaska. Za tebe vrijedi ono sto se besmisleno i kod nas srba i koc vas Hrvata kaze: POTURICA GORI OD TURCINA!!
A ustase se drze one Napoleonove:
Ja izdajnika trebam, ali ga zato ne moram voliti. Ti si stvarno najveca guzica medju nama svima (svim forumasima!"), bez jaja, bez ponosa, bez mozga...Kurvino kopile.

...i vrdalama
23-01-2007, 22:14
koji obavezno skrece diskusiju u nesto sasvim drugo kad nema pravog odgovora - izraz nemoci.

kolega..
24-01-2007, 02:17
..da se obratim prvo ovom usranku iz Svedske!

Daj bre ne kaki glupi VGSe! :))

Mozes ti da se zestis i da penis iz Svedske koliko hoces, tebe mamlaze niko nije nikada niti ce zarezivati. :))
Bice onako kako vam Veliki Brat kaze pa se i ti i svi vi govnoljubi na vrh glave popeli i tako naopako drezdeli do sledece godine - ko vas ××××! :))

Kapiras li majmune?! :))

....

Stovani kolega, pre nekoliko godina smo i ja i ti tvrdili ovo sto se uz pomoc "uvrcanja jajceka" sada desave .... i na veliku govnoljubnu zalost ce se tek desavati.

Mnogo smo bre pametni bre! :))

...........

Dok se ..... u medjuvremenu .... stara krivousta krepalina prevrce ispod Mirogojske travcice i svadja se sa crvima koji mu pokusavaju objasniti da od njegovih 4% nema nista ....

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

pa cuj
24-01-2007, 09:07
...da otkomentiram ovu zadnju recenicu...

I MI smo dizali 3 prsta!! ALI... da vam kazemo koliko vas smije i moze biti u Hrvatskoj! Tudjman bi tolerirao 4%.

Nismo uspjeli niti mi niti Tudjman, vas sad ima preko 4,5%...no uglabnom su to starci koje Srbija ne moze dohraniti, pa cemo to mi... sta sa time sta sa naturalizacijom s vremenom ce brojka od 3% postati stvarnost!!

leptirici i VGS
26-01-2007, 13:11
Hehehehehehe zivi ti u tom tvom ruzicastom svetu, sa svim onim pticicama, leptiricima i potocicima .... :))

Stvarno bre VGSe, tvoj ubudjali mozak bi trebalo donirati nekom institutu na analizu .... verujem da bi svi svetski "znanstvenici" tu "krstili koplja" godinama!!! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Kako je
26-01-2007, 23:51
ovo uvrcanje jajceka palo kao kec na desetku, posle onoga nabusitih Sanaderovih reci: "Mir Boziji, Hristos se rodi, stanarska prava su rijesena!"
E pa uloskam u EU izmedju ostalog morace te prihvatiti da i nad popom postojati pop, i da vasa nece biti poslednja.
Sve ima svoju cenu.

Koega, kuliranje bre bre! Slazem se, da sve o cemu smo pricali postaje realnost.
A one pesmice, svaka im strofa na svom mestu, za 10, bre bre

ajde daj
27-01-2007, 01:47
ti meni mazohiste kazi - STA BI TI SA STANARSKIM PRAVOM (da se malo vratimo u komunizam)??

recimo da ga i dobijes? Sta bi ti sa njime?

I kako to da vam je to sad pocelo padati na pamet?? prije koju godinu??

Saneder je i rekao - OK, dat cemo im (makar su napustili stanove, nisu se odazavali, nisu placali koomunalije itd....)

ALI! da bi zadrzali pravo moraju u stanu zivjeti 10 godina!

Sad ti meni reci... KAKO ce CETNIK zivjeti u USTASIJI 10 godina??

SVIMA j poznato da se tu radu samo i iskljucivo o pokusaju mucke, lopovluka, usicarenja neke love...

Ako ti je do domovine i stana stalo - BUJRUM, kupi ga! SVAK moze kupiti stan! i Kucu!

Bice onako
27-01-2007, 22:52
kako Veliki Bata kaze.

Trc Milojka!

Sad si
27-01-2007, 23:21
ti pronasao formulu za sve:

"KAKO VELIKI BRAT KAZE"

Nema sumnje da ce on uticati na mnogo stvari, ali nema sumnje niti to da vise nko veslo sisao nije...

I zaista je tesko svaki se dan buditi i misliti na domovinu - volio bi ju volit, ALI taj pokvareni vrazji srpski gen ti neda! NEDA PA NE DA!

Sili te da ju MRZIS!!! i tako u nedogled... a svaki te dan tu cekaju nove batine zbog toga....

Sve ce biti
28-01-2007, 01:01
kako bata kaze.

Nista protiv nekakve genuine demokrtaske zemlje sa modernim zakonima za manjinske narode, sa manje ksenofobije, drzavom bez uplitanja crkve u vlast, pravnom drzavom a ne onom nakaradom od sudstva, sa daleko manje mrznje i daleko vise trpeljivosti prema susedim, sa manje Thompsona, itd.

Slavoljub
28-01-2007, 01:06
<font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">Sad da Thompsona nisi spomenuo, ajde de...

On je bitan...vazan! Da se ne zaboravi! da njeguje pamcenje!</font>

u ime hrvatskog
28-01-2007, 13:14
naroda i u poslusnom stavu prema svim ratnim nedacama, koje nas Tomson opjeva krstim te na novo, bar dijelom miroljubivo ime - Pickimir, jer Slavoljub danas vise nista ne znaci, slavu je u Hrvatskoj pokupio Tomson, a Slaveka ima ko govana.

Mali vlajo
28-01-2007, 13:21
Imam jedan stan u Kninu, hoces da ga kupis bre bitango?
Za tebe ce biti samo $500.000.
Ajde navali brale, dobra cjena i nece mnogo vremena trebati da se proda.

O NE
28-01-2007, 14:24
On bi taj stan htio za sebe - ZABADAVA!

Da ga proda, usicari...

Cigo... 10 godina trebas ZIVJETI u Hrvatskoj! 10 GODINA!! da bi ev. dobio/kupio nekakav stan povoljnije!

I tako i drugi put napravi ako se nadjes u istoj situaciji kao 1991... pobjegni iz stana (da bi se pobjednicki usetao za dan dva u njega). Ali UVJEK i u svakoj prilici NIKADA ne zaboravi placati komunalije, struju, ITD!! Jer susjedi ti to raditi nece!

neshvatljivo je
28-01-2007, 20:29
da prosjecni Hrvat zivi od 2000 do 2500 Kuna ( koliko li je to banica?) a u isto vrijeme "posteni Hrvati" na veliko trguju stanovima od pio 250000 € pa na vise.
250000 € su 2000000 kuna, za njih mora da radi "prosjecan" Hrvat 166 godina,
nema da jede, da pije, da ×××× , da ××××,od toga ne smije da plati ni porez ni clanarinu za HDZ. a da o kurvi i ne govorimo.
Ne ide, NETKO laze, a zna se i TKO!
(i TKOME ili TKOGA,genitiv! Skutori nema veze sa genitalijama!)

nemoj
28-01-2007, 21:00
nas mazohiste kakiti....

Vecina Hrvat imaju SVOJ vlastiti stan ili kucu... nedavno sam citao statistiku i mislim da se dobro sjecam da ih je preko 80% koji su vlasnici svojih nekretnina!!

Danas u cijelo svijetu vlada "globalizam", neka vrsta superliberalnog kapitalizma. Jedan prosjecan Hrvat zaradjuje oko 4800 KN, a u vecini slucajeva rade oboje, dakle do 9000 KN mjesecno! U Zagrbu dodaj koju tisucu u Slavoniji, Lici, Sibeniku oduzmi, i tamo dodaj jos vise nezaposlenih!!

U svakom slucaju, da rulja nema love stanovi ne bi bili toliko vrijednoi kao sto jesu! Zar ne mazohiste??

"Imam jedan
29-01-2007, 00:26
stan u Kninu, hoces da ga kupis? "

Koji ce mi sad ××××× stan u Kninu kad ste od njega napravili pustinju - kada 95% puchanaca zivi od socijalne i humanitarne pomoci.

Onda kad je bog hodao po zemlji, i kada su fabrike radile punom parom, i kad je narod imao, i kad mu nije padala na pamet nikakva socijala ma retkima van radnog stroja, to vreme je davno proslo.

Sta, ja da zivim od 4000 kunica mesecno!!! Mars u ××××× materinu!

Koliko je to (je)banica stvarno???

Drugo, sta
29-01-2007, 00:34
cu ja u gradu ciju ste demografsku strukturu tako drasticno izmenili? Licilo bi kao da sam dosao u Duvno, Livno: "Ajde ba matere ti, stosom ga, lausom ga!"

Vi ste
29-01-2007, 23:08
sa Grcima zajedno ratovali...BLABLA...

Sa bracom Muslimanima, Albancima (Kosovo), Srbima, Hrvatima, Slovenzima, Makedoncima, Madjarima (vojvodina) itd, je Tito u NOB-u SKOVAO!!! VJECNO BRATSTVO/jedinstvo i prijateljstvo!! Na srecu, Grcka nije trebala biti u toj zajeBnici.

Od koga si jos cuo (osim Rusa) o "BRACI" narodu?? I ja sam imao prijatelja - iz mladih, vrlo mladih, pubetetskih, omladinskih, mladenackih i na kraju iz zrelih dana. Sa svakim sa bio zaista PRIJATELJ u svoje vrijeme, ali svi smo se razvijali u svojim smjerovima i razlike su ogromne. Ja ih - kad mi se ukaze prilika - ili ih spontano sretnem negdje - bilo koga od njih, stanem, popricam, popijem kavu itd... izvadimo koju staru fotografiju, sjetimo se nekih dogadjaja... i to uglavnom tu stane! NEMAMO o cem mnogo razgovarati... putevi su nam se strasno razisli...

Daj zamisli jednu Srbiju!!! i jednu Grcku!!! Grcka je bila krajem 19-og pocetkom proslog 20-og stoljeca negdje blizu Srbiji, imali su zajednickog neprijatelja i kako nas Mazohist PONOSNO!! kaze: "OTJERALI smo ga i da nije bilo nekog sporazuma ne bi ga bilo u Evropi", Da li bi to znacilo da bi ga tjerao dok god bi imao snage?? do recimo Irana?? Afganistana?? Dokle?? Kao i Hrvate...do recimo Beca?? (Do tud su svojevremeno dosli Turci, a vi ste pokusali da zamenite Carstvo). vidis nama Hrvatima nikada ne pada napamet siriti se iza Drine... NIKADA, samo vas opancare do tud protjerati, jer zapadno od te rijeke vam ne pripada - nije vase...TUDJE JE!! To je granica zapada i orijenta!

...da, sta vi imate zajednickog sa Grcima? osim nekih povjesnih momenta, vjere i balkanskog mentaliteta??

bratstvo/jedinstvo
30-01-2007, 11:13
Mazohiste?? Sta bi od toga? Kad te neko prisiljava tako zivjeti??

Kako rekoh Grci NISU trebali, i opstali su... i oni zahvaljujuci turskoj toleranciji prema krscanima...

imas pravo
30-01-2007, 13:03
bratstvo/jedinstvo pod onim uvjetima nije moglo opstati.Ko moze sa koljacem biti brat!!
Trebalo je ognjem i macem zatuci i najminimalnije znakove ustastva i fasizma, ond bi i na Balkanu bila moguca Europa.
28.01.1945 - 28.01.2007 !

Pa da
30-01-2007, 14:01
znas, Eto, SVI se vas koljaca - SVI!! SVI!! OTKACISE!!

SVI!! Sta kazes??

Ja sam ponosan da oni to SVI mogu na kraju zahvaliti HR vojsci i HR zrtvama - te na kraju pobjedama u domovinsko/oslobodilackom ratu!!

Jao li ga Grcima da su i oni kojim cudom uslu u tu Balkansku ×××××aciju!

A ti sad pali vatre i KUNI se MI SRBI I GRCI SMO BRACA!! PRIJATELJI!!

I onda mi kazi, da li poznejes nekog ko je sa nekim prikjatelj da to proslavlja, vristi na mala zvona, informira, pali vatre, lomace, daje oglase u novine:

MI DVOJE SMO PRIJATELJI, VJECNI PRIJATELJI!!!

Nikakve lomace
30-01-2007, 14:41
budalo, nikakve vatre, nista na velika zvona, nego sve spontano, prirodno i prakticno!

Ja samo pokusavam tebe da prosvetlim o prijateljstvi izmedju Grka i Srba, kakvog vi nikada niste imali niti cete, ali izgleda duduku ne vredi govoriti.

Ma kakvo
30-01-2007, 16:16
prijateljstvo??? Sa kim je USA oprijatelj?? Sa kim neprijatelj?? Najizoliranija i najomrazenija nacije na svijetu je momentano Sjeverna Koreja, pa imamo Burmu (ne omrazenu, ali izoliranu)... pa imamo jos nekoliko africkkih zemalja, bjelorusiju itd.. i tu negdje dolazi Srbija... jedna od najizolranijih i najmanje obozavanih nacija na svijetu! Mozda vam je zato toliko stalo da nekome mozete reci: MI SMO VJECNI PRIJATELJI! Eto da znate..,.

Kao i jedno usamljeno skolsko dijete, koje konacno jednom pronadje nekog za kog moze reci da mu je prijatelj!! TO JE JAKO vazno za njega, a za druge koji se spontano druze sa svima, a malo su veci prijatelji sa drugima...?? to veze nema! ... Koliko ima Srbija trgovinske razmjena sa Grckom godisnje??

Daj upisi taj podatak ili hoces da ti ga ja nadjem?

Koliko Grka godisnje dolaze braci srbima u posjetu??

da i taj podatak pronadjem??

Ja sam ti
31-01-2007, 00:26
rekao usranko, da je prijateljstvo za prijateljstvo, a biznis za biznis, ali ×××××nu ne vredi govoriti.

Ako bas hoces da ti odgovorim iz oblasti koja nema veze sa prijateljstvom, onda cu ti i odgovoriti:

Srbija ima super privredne veze sa Grckom!
1) poznato je da je TURIZAM najrazvijenija privredna grana Grcke.
Sta mislis koliko Srba letuje u Grckoj, a koliko ×××××ta letuje u toj zemlji???

2) poznato je da je luka Solun glavna tranzitna tacka srpske robe za svet, da je tako bilo od davnina pa sve do danas. Jel to isto spada u nekakvu privrednu saradnju, ili se varam?

Ima primera na tone, ali posto to nema veze sa temom, pomenucu ono sta ima a to je HUMANITARNA POMOC onda kad je trebalo. To je ono sta se racuna kao prijateljski cin, TO JE PRIJATELJ.

Vise je Grcka izdvojila humanitarne pomoci Srbiji i RS nego sve ostale zemlje skupa!

A ti grizi muda i dalje trabunjaj do mile volje da Srbi nemaju prijatelje u svetu.

Na kraju jedino ti nacisto, fekalijo od coveka imas obraza da pricas koja je nacija omrazena a koja nije. Sto bi ja mrzeo jednog Koreanca? Sto bi ja mrzeo Burmanca? Sto bi ja mrzeo Afrikanca? Sto bi ja mrzeo Arapina???
Rezim moze biti omrznut, narod nikako!
Ali kod naci fekalije iz Svedske, to je sasvim normalno.

Mars u ××××× materinu, bedo jedna nacisticka smrdljiva!!!