PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moja najbolja kolekcija viceva!



CMAR
02-01-2007, 21:27
Ovdje postajte samo jako smijesne viceve!

MIDET!!!!!!!!
02-01-2007, 21:28
Sreli se Mujo i Haso na nebu.

- Od čega si ti umro Haso?
- Od zime!
- A ti?
- Od sreće!
- Pa kako to!?
- Eto, dosao ti ja jednu večer doma i vidim Fatu golu u krevetu i odmah mi nešto sumnjivo. Pretražio ti ja cijelu kuću, podrum, tavan, ispod kreveta, sve, ali nigdje nikoga i od sreće sam ti umro.
- Ma budalo jedna, da si pogledao u zamrzivač danas bi obojica bili živi!

midet
02-01-2007, 21:30
organizirala NASA test plodnosti na mjesecu te odlučila poslati amera, rusa i bosanca na mjesec s gorilom pa da vide tko će napraviti više djece. pošalju oni prvo amera sa gorilom. nakon dvije godine vraćaju se oni s jednim djetetom. svi ushićeni, dive se... zatim pošalju rusa sa gorilom, nakon dvije godine vraćaju se sa dvoje djece. svi im se dive... zadnjeg pošalju bosanca. nakon dvije godine vraća se s gorilom i samo jednim djetetom. stručnjaci NASE im čestitaju, dive se, al im ipak nešto nije jasno te upitaše bosanca: "-ma ovo je odlično, ali vi bosanci ste poznati po svojoj plodnosti, pa kako onda samo jedno dijete? "
"- a šta vi očekujete, majku vam vašu, kad ste me poslali na mjesec s mužjakom!!!!!

midet
02-01-2007, 21:32
dođe Mujo navečer s posla i zatekne Fatu golu u spavačoj sobi pa je upita: Fato, zašto si gola?
ona će mu: nemam što odjenuti!
ma kako nemaš; dođe do ormara, otvori ga i počne brojati haljine: jedna haljina, druga haljina, treća haljina, bok Haso, četvrta haljina...

pošli mujo i haso na stočni sajam autobusom da prodaju jare. kako je u bus bilo zabranjeno nositi životinje, predloži mujo hasi da jare stavi u gaće pa ga nitko neće primjetiti. složi se haso i tako oni uđu u bus. kako su našli samo jedno slobodno mjesto, mujo sjedne a haso ostane stajati. kako vrijeme prolazi, a haso se počne preznojavati i savijati. mujo ga upita šta je.
mujo s nelagodom odgovara: pa šta mi bolan ne reče da još nije odbijeno od sise!!!

CMAR
02-01-2007, 21:33
ajde...pa nije valjda da nemate nijedan vic...pisite...

evil_girl
02-01-2007, 21:38
ETO VIDIŠ MOGUĆE JE!!!
JA NEZNAM NITI JEDAN VIC!!! :smile07: :smile07:

shell shell
14-01-2007, 19:14
a ja ih znam

dobro ne napamet
al znam di nac dobre

Shade
15-08-2007, 15:48
Slavi jednog dana medo rođendan. Rekao je svima da tkogot da mu donese neki glupi poklon ce dobit sa kurcem po leđima. I vidis ide vuk i nosi PalayStation, ide lija i nosi laptop, na kraju ide zec i nosi bombone. I pocne on tuc zeku a zeko se cijelo vrijeme smije. najednom stane medo i pita zeca:
-cemu se smijes?
-ge ide jež i nosi ti chips.
:)) :)) :)) :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Shade
15-08-2007, 15:49
Slavi jednog dana medo rođendan. Rekao je svima da tkogot da mu donese neki glupi poklon ce dobit sa kurcem po leđima. I vidis ide vuk i nosi PalayStation, ide lija i nosi laptop, na kraju ide zec i nosi bombone. I pocne on tuc zeku a zeko se cijelo vrijeme smije. najednom stane medo i pita zeca:
-cemu se smijes?
-gle, ide jež i nosi ti chips.

:)) :)) :)) :)) :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06:

midet
30-08-2007, 00:43
shade tko si ti?