PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zatvor za HR generala Ajdemi Pushi

Anita
01-01-2007, 01:43
BLAGDANSKI ŠOK:
ANITA ADEMI O ZAHTJEVU ZA PRITVOR SVOJEGA SUPRUGA

Dan zatvora Rahimu je kao smrtna kazna

Obitelj generala Rahima Ademija šokirana je zahtjevom zagrebačkog Županijskog Državnog odvjetništva koje je zatražilo od suda da odredi pritvor za generala. Tužilaštvo je u petak protiv Rahima Ademija i Mirka Norca podiglo optužnicu zbog zločina u Medačkom džepu i zatražilo pritvor zbog posebno teških okolnosti kaznenog djela.
Hoće u Haag

- Strašno je da smo o tome zahtjevu i mi i naš odvjetnik saznali od novinara. Svi smo šokirani jer ne razumijemo što se događa. Zašto bi Rahim išao u pritvor? Pa on nije prekršio ni jedan jedini zahtjev Haaškog suda. Nije utjecao na svjedoke, nije se skrivao ni bježao, nije kontaktirao novinare, niti se pojavljivao u medijima. Ne mogu naći ni jednog svjedoka s kojim je Rahim razgovarao, jer takav ne postoji – ogorčeno nam je kazala supruga generala Ademija, Anita. Više bi, veli ona, voljela da se Rahimu sudi u Haagu, jer Haag ga je pustio da se brani sa slobode, a hrvatsko je Tužilaštvo odmah zatražilo pritvor.
- Nadala sam se da će suđenje u Hrvatskoj biti pravedno, ali sad više ne znam što bih mislila. Moj suprug se povukao u tišinu naše obitelji i mirno čekao suđenje jer mu je savjest čista i zna da je u potpunosti nevin.
Pravda će pobijediti

Nepravedno je protiv njega i dignuta optužnica jer ga je netko odlučio žrtvovati, no jedva je čekao da suđenje počne kako bi dokazao svoju nevinost - ispričala je Anita Ademi. Unatoč šoku koji im je, kaže, u potpunosti pokvario novogodišnje slavlje, Anita Ademi ipak ne gubi nadu da će pravda na koncu pobijediti. - Presuda u kojoj bi dobio i jedan dan zatvorske kazne, za mog bi supruga značila isto što i smrtna kazna jer je u potpunosti nevin i očekuje da će u procesu biti oslobođen od svih optužbi. No, unatoč svim šokovima koje proživljavamo, nikad nismo gubili nadu i vjerujem da pravda na koncu mora pobijediti! – uvjerena je Anita Ademi.

@@@@@
Da, i ja se nadam da ce pravda pobediti, Anita, i da ce tvoj Ajdemi Pushi u bajbukanu. :) :) :)

Ajde mali vlajo
01-01-2007, 13:14
Popusi ti meni, kako si obicavao, jadni ciganine.
Zbilja nemas drugog zivota, osim ovog na forumu.
Sto si glup i bogu dodje za plakati, kad vidi kakvog ×××××na je napravio od tebe.

supruga
06-01-2007, 09:52
generalova bi morala znati da joj je muz klao, samo klao. Zar to nije dosta da ga se objesi na prve grane(posebno za muslimane!) Kazniti ga treba i za glupost kad je vjerovao da ce ga katolicki sudovi u Rvackoj uzeti u zastitu.
Muslimanska kazna: VJESANJE.

Anita,Anita
11-01-2007, 13:46
tko te za to pita. Pravda mora pobjediti i hoce, a to znaci da ce tvoj "general" na vrbu, ali na grane za muslimane.
Jos prije pokolja su ga ustase odredile za potencijalnu zrtvu na koga ce se svaliti i druga, ne samo njegova, zlodjela. Kako moze covjek (a i zena je covjek i kad je sa siptarom ozenjena)biti tako blesav, tako naivan da to na vrijeme ne shvati.

Anita,Anita
11-01-2007, 16:17
mene boli kita, za tvoga bandita.
:)) :)) :smile16: