PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dobra vest: Jelenu Dokić napali na treningu

Mario KUSS
14-12-2006, 22:12
Jelena Dokić ponovno je u središtu pozornosti. Poznatu tenisačicu koja se, nakon naglog prekida suradnje s Nikolom Pilićem, s novim (starim) trenerom Bornom Bikićem intenzivno u Zagrebu priprema za povratak na teniski vrh, jučer je nekoliko mladića, koji na Velesajmu polažu za teniskog trenera, oštro verbalno napalo ispred zgrade Nacionalnog teniskog centra na Zagrebačkom velesajmu.

Naime, dok je s Bornom izlazila iz zgrade, mladići, na čelu s D. J. iz Splita, krenuli su s bujicom uvreda na nacionalnoj osnovi psovali su joj "srpsku mater", spominjali četnike, vrbe i slične uvrede.

Polijevali ih i kavom
Borna i Jelena nisu reagirali na krajnji primitivizam tih mladića, koji nisu ostali samo na riječima. Iz pouzdanih izvora doznajemo da su usijani mladići Jelenu Dokić polili kavom i uništili joj trenirku, navodno je bilo i polijevanja auta. U tom je trenutku autom stigao i Jelenin dečko Tin Bikić.

< Bez razmišljanja šakom je krenuo u obranu Jelene i njezine časti. Iza leđa je odmah udario najglasnijeg D. J., a zatim je krenulo naguravanje s njegovom pratnjom. Situacija se na kraju ipak primirila, Jelena je otišla kući s Bikićima, no ostali su ožiljci od pretrpljenog straha i stresa koji joj je priuštilo nekoliko primitivaca.

Naravno, Bikićeva je reakcija nedopustiva, no ovaj nas put više zabrinjava postupak mladića, budućih teniskih pedagoga.

D. J. sve poriče
S druge strane, spomenuti D. J. poriče događaj, navodno nije bilo nikakva fizičkog kontakta ili naguravanja. Priznaje samo svoj susret s Bikićima i Dokićevom. Unatoč tome što je cijelu priču potvrdilo nekoliko izvora.

@@@@@
Ako ako Jelenice, sto te jos nisu malo naplavili i isprepucali pa da konacno shvatis da govno smrdi.

Zna li neko adresu tih momaka da ih castim?

steta je
14-12-2006, 22:32
ogromna da ta dobra cura pati zbog oca nacionalistickog sovinista i ludjaka...

I ja bi volio znati njihovu adresu... prasad primitivna...

Kako ne mogu razlikovati ludjaka od djevojke...kceri... nadam se da ce to (ako je sve istina) preboljeti, jer ona je u prvom redu dobra cura koja je ostala bez (LUDE!) obitelji, i u domovini bi se MORALA osjecati slobodno i ugodno! Ja sam uvjeren da je tako u 99,99% slucajeva!

Ma sta pizdis hehehe
15-12-2006, 00:55
Treba da ti ides u Zagreb, pa da tebe izpizde kao pravog vlaskog ×××××na.

malo ranije
15-12-2006, 09:49
na ovom forumu ludjaci su se kleli u hrvatstvo male srpkinje, nadali se u cudotvornosti nove kombinacije Jelena-Pilic, a sad, kako rastumaciti ove promjene. Jeleni vec sad pun ××××× i hrvata i katolika i skutora iiiii....!

Ja mislim
15-12-2006, 11:18
treba napujdati one tovare iz Splita i Zadra (oni su najludji), pa da je ubiju od batina da se u××××.

Ne treba nista da im se plati, oni ce ubiti i sopstvenu mater za hrvatstvo.

predpostavljam
15-12-2006, 16:35
....sta bi rekao hehehehehehe da je tu....
Niko nema sta hrvat imade , on imade sto od srb a ukrade :)) :))
Dje taj hehehehe da on to sve sroci kroz smijeh , a ove sto on kaze pocasne gradjane ko da silom u dupe ubode . :smile17: :))

OD SRBA UKRADE?
15-12-2006, 17:44
A sto to hrvat krade od ciganskih srba? Dali mislis na sve hrvatske republike po srpskom terenu?
Ajde govno jedno, ne pjezdi bez smisla.
Zao vama sto ste izgubili domovinu a matica vas nece.
Ajde budi pametan pa shvati sto se je dogodilo?
Vlasi ostali bez domovine!!!!!!!!

joj ustase
15-12-2006, 17:52
cak vam je i mala srpkinjica sjebala znanje pa se sada ljutite. Macka je em dobar sportas, em lijep komad cure, em srpce.
Imali ste i vi nekih nada, ali pobjegle iz proklete zemlje (Lucic)ili od srece pocelo piti, uzimati LSD ...i ×××××ti se sa "ne×××××tima" (Majoli).
De ti nama sada reci sta ti tu mislis? (ako ti uopste znas misliti)

Jeleni Dokić
16-12-2006, 02:23
"topla" dobrodošlica u Zagrebu

Jelena Dokić je poslednjih nedelja ponovo u žiži javnosti, nažalost ne zbog svog teniskog umeća. Srpkinja koja nastupa pod australijskom zastavom, nedavno je napustila kamp Nikole Pilića u Nemačkoj i za svoje prebivalište izabrala Zagreb.

Jelena nije mogla da očekuje "topliju" dobrodošlicu u glavni grad Hrvatske, od one koja joj priređena u Nacionalnom teniskom centru, gde trenira sa Bornom Bikićem.

@@@@@@@
Mozda je Jelena mislila da ima dzentlmena u Zagrabu, da tamo ne nasrcu fizicki na dame.
Kako se strasno zajebala! :(
Bilo je u proslosti i mnogo gore - ubijanje staraca, zena, dece, nemocnih... koliko god hoces. :(

Da starci
17-12-2006, 11:59
zene, djeca, nemocni - kako vi kazete "NEJAC"... TO je nas plijen ... ali samo pod uvjetom da je srpski... da mu se sjeme zatrije...

E moj manijace
17-12-2006, 12:49
ode ti u ××××× vidim ja, i to sve kako ti blagdani dolaze, koje ces proslaviti kao i prosle - SAM SAMCIJAT KAO GUZICA, BEZ IGDE IKOGA, TRESUCI SE NA OVOME FORUMU, TVOJOJ SUDBINI!

Srbe kletes kao neka babe "da im se seme zatre", pre par dana si napisao "Zivjela Srbija!"

E jadan ti dokle god budes smrdio, mislim dok te vrag ne odnese.

DA BOG DA TE RAK POJEO, DJUBRE JEDNO POKVARENO! ××××× TI MAJKU USRASKU, ONU KOJA JE GADA ISPUSTILA IZ PIZDE!

Budalo hehehe
17-12-2006, 13:39
Zbilja si inteligentna guzica.
Sto magare s×××× i tvoja keva rodi?

pa ja uvjek
17-12-2006, 16:30
Kazem: Zivjela Srbija!!

...a onakvima kao ti, koji bi haracili po Hrvatskoj, koji ju preziru i zele sve najgore... a porijeklom odande...
pa jasno da njima, toj nejaci, treba sjeme zatrti.

Pa zar nije tako?? Ajde reci?

SVAKAKO
17-12-2006, 20:17
AKO tako kazas.

Jedino
17-12-2006, 22:19
u Nemackoj i njenoj Nazi Papet State fizicki nasrcu na sportasice.

Medjutim u Nazi Papet State, uvek su isli znatno dalje po bestijalnosti, kako u II sv. ratu tako i na primeru napada na sportasice - u Nemackoj je to izveo jedan manijak, u Nazi Papet State je to izvela grupa buducih sportskih radnika - pedagoga!!!

Mene bi bio sram fizicki napasti na devojku, zenu, dete... To zaista nikad nisam uradio u zivotu, bez obzira u kolikoj meri bi bio izazvan. Smatram to veoma kukavicki i nisko.

U Nazi Papet State izgleda sasvim normalna pojava cak i u situaciji kada za to i nema nikakvog povoda!

oko Jelene
18-12-2006, 16:55
se svadjaju Hrvati i Srbi i nijedan nece da zna da je macka Australijski drzavljanin.Hrvatski teniski savez bi htio, a jasno je izasto, da nakon izgubljene Lucic i pijandure Majoli,(Tudjmanova ljubimica!) dobije opet jednu vrsnu tenisacicu, no Jelena zna svoju cijenu i zna sta s njm zele hrvatski sportski radnici. Neki uspjeh bi dobro dosao, Djokovic ih je zajebao, nasljednika za Ljubicica (najbolji srpski sportas u hrvatskom dresu) i Ancica ( talentiran kao tenisac, ali jer je obicna ×××××× ne reprezentativan) nema. KKako i zasto, kada i s kim ce HTZ to je pitanje. Od prodavanja magle se moze zivjeti u "lijepoj nasoj" ali svjet je danas drugaciji.

oko Jelene
18-12-2006, 16:55
se svadjaju Hrvati i Srbi i nijedan nece da zna da je macka Australijski drzavljanin.Hrvatski teniski savez bi htio, a jasno je izasto, da nakon izgubljene Lucic i pijandure Majoli,(Tudjmanova ljubimica!) dobije opet jednu vrsnu tenisacicu, no Jelena zna svoju cijenu i zna sta s njm zele hrvatski sportski radnici. Neki uspjeh bi dobro dosao, Djokovic ih je zajebao, nasljednika za Ljubicica (najbolji srpski sportas u hrvatskom dresu) i Ancica ( talentiran kao tenisac, ali jer je obicna ×××××× ne reprezentativan) nema. KKako i zasto, kada i s kim ce HTZ to je pitanje. Od prodavanja magle se moze zivjeti u "lijepoj nasoj" ali svjet je danas drugaciji.

ljudi se
18-12-2006, 22:34
nas VSG-u(P) svade posvuda, potuku itd...toga ima svuda, pa cak pomalo i u Srbiji. Sad, da se je neko posvadio, porjeckao sa nekom - BILO KOJOM zenom ili curom, sta se svakodnevno dogadja, niko to zasigurno ne bi primijetio niti zabiljezio...ona eto ima neko (genetsko?)srpsko porijeklo, iako je u dusi Hrvatica, i to se odmah objavljuje... Ljudi oko nje su odmah stali u njenu obranu...

Kako bilo, da bilo, meni je cure zao, jer kako rekoh, NIJE kriva da je imala tako ludog oca, a izgleda i mamu. TESKO je zivjeti bez obitelji, sam... to je tesko, zato joj je najbolje da je barem u domovini, kad je vec obitelj izgubila... i nadam se da je u dobrim rukama...