PDA

Pogledaj cijelu verziju : francuzi su luzeri



q10
25-03-2002, 18:28
susjed mi ina renauta svako jutro konstantno novi problemi na 30 000 km ode alnaser 60 000 km ode alternator netko je tu glup

ki
25-03-2002, 18:43
koliko sada ima km?

Calibra Zender
25-03-2002, 20:13
Bogami, pravi luzeri! Pa jesi li vidio 607 na ZG auto showu? 3.0, maksimalna oprema za svega 100 000 DEM!!! Pa nek BMW ili Mercedes ponudi toliko opreme i takav motor po toj cijeni!

mikula mali
26-03-2002, 10:03
Neka "Droga Portoroz" mi uzima nick, samo da se zna.

Kao drugo a moze i kao prvo, stari mi ima Peugeota 405 diesel 1.9, presao je 470 000km da, dobro vidite, u savrsenom je stanju, naravno redovno servisiran. Da znate ja sam se navozao "firminih" auta svih modela i motora, stvarno mnogo modela, ali vjerujte da je u Pezou gust i udobnost "savrsena", svakako preporucam iskreno-naravno redovan servis koji nije bog zna sta skup.
Mogu zamisliti kakvi su ovi novi HDI motori/savrsenstvo bez mane.

Jos jedan podatak, Peugeot ja kompanija koja proda najvise diesel motora u svijetu.(mislim i drugim proizvodzacima)
Zato pljujte po Renaultu, za njega ne znam ali Peugeot mi ne dirajte jer ga znam u dusu i opet iskreno preporucam.

BM
26-03-2002, 13:22
Što se tiče Renaulta, moje je mišljenje da se u današnjoj hyperprodukciji automobila takve stvari mogu desiti svakome proizvođaču. Pa danas već Mercedes, BMW, Bentley... i ostalo visoko društvo pozivaju svoje aute u servise zbog kojekakvih popravaka, pa me uopće ne čudi to što ima takvih slučajeva.
A što se tiče Peugeota. Ja sam odlučio i uplatio Peugeot 307 2,0 HDi 90 KS. Auto je fantastičan. Samo tko će dočekat sedmi mjesec, da poludiš.

Initiale
26-03-2002, 14:16
Frend mi je imal c 220 d pa mu je otisla pumpa za gorivo,sestricni se na audiju 80 razletila turbina,a drugom frendu na golfu 3 ista stvar samo je jos ostetila cilindre,pa koje tu luzer

RENAULT
29-03-2002, 21:25
Priznajem meni je na Meganu otišao ventil već nakon 45000 km , susjed kaže renault nikad nije znao praviti dobre aute golf je zakon, mjesec dana kasnije sa svojim golfom 4 ide u servis, dijagnoza GENERALKA . Više nema auta koji se ne kvari pa bio on i MERCEDES

star fucker
29-03-2002, 21:47
ma baš to . golf je ok ali nije to više ono kao prije

Frenki
29-03-2002, 22:34
Ljudi meni je jednom prilikom prical jedan zetovac, ima mecku, baustelku, 250 D i s njom je napravil jedno 600 iljada. Kupil ju je polovnu, tak ta veli da je mozda i onaj prije skidal kilometrazu, tak da moze biti da je i vise presla. I znate kaj?? NIKAD NISTA!!! Prava ziva istina! Veli zetovac, nikad problema. Samo toci, pali, vozi.

krešo 594
30-03-2002, 08:30
vozio sam renault 4 13 godina i prešao bez generalke 270000 km.za taj automobil koji je plaćen 1985 godine 6000 dm mogu reći samo pohvale iako limarija nije bila bolji dio auta,francuzi nisu luzeri :))

q10
31-03-2002, 20:01
hej mali to je ime dala cura svi znamo iz kojeg razloga ali pustimo sad tvoje genetske mane ali pređimo na stvar tvoj peugeot 405 možda ima toliko kilometara jer si ti možđa fenomen ili si imao tu sreču da kupiš jedan od milijun auta
ili imaš osnovnu školu pa neznaš da zarez znači decimalu :smile07:

q10
31-03-2002, 20:05
imaš pravo francuzi nisu luzeri nego ljudi koji to kupe jer su totalni luzeri
pa to kad kupite pa potom morate to prodati zato laži laži možda ima još jedan mulac treba popušit isto ko i ti :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

mdma
31-03-2002, 21:28
ja vozim 607 i sa autom sam zadovoljan,
prije sam imao alfu 166 i bila je ok,
preso sam na franzuca jer puno putujem i treba mi udoban auto, alfa je bila malo sirovija i grublja, sportskija

q10
01-04-2002, 10:13
pi si seljak
1. alfa je jedan od najgorih i najnekvalitetnijih automobila koji postoje
2.ko punao putuje treba prvenstveno dobar auto

a ako je alfa surova i snažna onda sam ja papa

mikula mali
02-04-2002, 10:10
q10-dobar ti je onaj sa genetikom, al na tu temu cu ti reci samo da provjeris, tj sagni se malo po sapuncic i voila! Tvojoj sreci nece biti kraja...

A sto se Pezoa tice pa zasto bih lagao, auto vrijedi nekih 5000DM i sta sad da ga falim niti se prodaje niti je kakva lova, to je jednostavno tako.
FRANCUZI NISU LUZERI, imam argumente daj ih ti.

nn
02-04-2002, 20:14
q10, mama ti je bila totalni luzer dok te rodila!!!!

doctor
02-04-2002, 20:15
q10, ti sigurno patis od Kadett sindroma! Ili si neko deriste ciji je stari gastarbajter u njemackoj pa ti za ove blagdne doveze svoj audi 80 da se ti malo sminkas po selu.

q10
02-04-2002, 21:05
tim sebe varaš misliš da se sve mame veslele svojoj djeci kao tvoja

argumenti su ti :
pogledaj plavi oglasnik i pad cijene
imaj francuza i uvjeri se sam
ili vjeruj meni i uštedi si bol i novce
koje vjerojatno zarađuješ pošteno u gradskoj čistoći

BM
03-04-2002, 10:30
q10...

Mogu te zamislit... Golf II, diesel, tamno plavi, dotjeran iz švabije za "male " pare i brdo crnog dima iz sebe... Daj molim te čovječe ne tjeraj me da se spustim na tvoj nivo. Vrijeđaš, a sigurno nemaš pojma o ničemu. Davno su prošla vremena kada su švabe radile najboje aute po klasama. Danas više niti "uzvišeno veličanstvo" Golf 4 nema prođu osim kod raznoraznih rednecksa. I zato se molim te skini s foruma i doma cuclaj prst što bi ti trebala i biti glavna zabava s obzirom na ponašanje, manire, znanje itd.

Dr. Strangelove
03-04-2002, 11:25
q10... hmmm ... jel to skraćeno od IQ=10? :smile08:

pougeotovac
03-04-2002, 12:42
Ej, napravio si dobar izbor.Reci mi što misliš o 307 sa 1.4 motorom(75 KS).Moze li to proci dugorocno.Mislim da je to odličan motor,potječe odavno ali se stalno dotjeriva.Dugovječan je i kvalitetan.Što misliš o svemu tome?

BM
03-04-2002, 13:16
Ovako, vozio sam 307 1.4; 1.6 16V benzince i 2.0 HDi. Ja dosta putujem Čakovec Split pa je u mom slučaju prevagnuo HDi uglavnom zbog potrošnje, ali je i moje mišljenje da je to motor (90 KS) taman za taj auto. Nije slab, ide dobro, malo troši... 1.4 benzinac (75 KS), je na otvorenoj cesti poprilično trom, a za po gradu bi po mom mišljenju prošao. Ali sve pod uvjetom da je to obiteljski auto prvenstveno za vožnju posao doma, a tu i tamo neki izlet, godišnji itd. na veću udaljenost. Sve ovisi za što ti auto treba, kako i koliko ga koristiš i kakvi su tvoji zahtjevi i normalno koliko si možeš priuštiti. Ovaj 1.6 16V benzinac je jako dobar (ubrzanja, elastičnost...) ali po meni to jednostavno previše troši i gotovo. Opet ovaj 1.4 8V tzv. stara garda. To ti je pouzdan motor koji ako se normalno koristi i ako se od njega ne očekuju neka čuda može stvarno dugo trajati po mom mišljenju. Ne znam to je jednostavno stvar osobnog odabira. Ja sam se odlučio za HDi jer mi treba. Najbolje ti je otići i probati. Malo ga provozati i vidjeti što se isplati, a što ne.

mikula mali
03-04-2002, 13:38
Peugeot je dobro auto i nek prica ko sta hoce, a sto je lijep e to da ne govorim.

Hajmo malo na drugu temu:
I sve je super i sve je za pet kad si musko i volis nogomet,
uslagiran i agresivan,
ja sam duso predivan...

Q10, ti ne citaj, brzo se uzbudis pa te valja trpiti ovdje.

alfist_zg
03-04-2002, 19:24
stvarno q10, pricas gluposti cijelo vrijeme...vidim i da po drugim forumima ostavljas neke nebulozne poruke na koje niko ne reagira pa onda pricas tu neke idiotarije da te barem neko primjeti...stvarno jadno

q10
03-04-2002, 21:27
žao mi vas je vrerujte
takvi jadnici
patite
a kak tebe ja vidim
u vrtu ili na tvom jeziku bašči honda bez kotača zbog ranog kvara na motoru suzne oči od vjetra od divljanja lepa brena na sony prenosnom kazetofonu te susjedi koji te jednostavno ne razumiju

susjedi molim vas za razumjevanje mali još ×××× i sve virtualno ga veseli

doctor
03-04-2002, 21:34
q10, a sta je po tvom misljenju najbolje? Znam da ti je tesko reci posto ti nemas auto, niti ces ikad imati auto jer ti ni ne treba posto nemas ni vozacke. A vozacke nemas jer slabo vidis, slabo cujes i malo si priglup. Ali svejedno reci sta je po tvome najbolje?

peugeotovac
04-04-2002, 10:34
Zahvaljujem kolegi "BM"-u.Dao mi je neka svoja razmisljanja u svezi auta peogeot 307 sa motorom od 1.4 75 KS.Cuj, ma ne treba mi taj auto za neku trku,vecinom ga vozim po gradu(Zadar),ponekad bi isao na izlet do Zagreba ili bliže.BM,ja sam vozio za probu 307 sa 90 KS HDI,ne ubrzava baš brzo, ali uvijek mi je zapinjao pri mjenjanju iz 2 u 3 brzinu.Zašto kvragu?A i u novinama sam isto to čitao.Molim te BM jos mi malo opiši vožnju sa 307, 1.4 motorom(ipak je jeftiniji od drugih) i da li može biti istina da od 0-100 km/h ubrzava,prema podacima,za 13,8 s,isto tako piše i za ubrzanje motora HDI 90 KS.To je super,ali ne vjerujem.A SADA BI MOLIO SVIH DA MI MALO DAJU OSVRT NA DVA AUTA,JER MISLIM KUPITI AUTO DO LJETA KOJI IMA DOSTA PROSTORA JER SAM VISOK I HOĆU DA IMAM KOMODA U AUTU.MISLIM SE IZMEĐU Peugeota 307 1.4 75 KS I Ford FOCUSA 1.4 16V 75KS.Neka mi i "BM" odgovori.Po svemu što sam čitao i čuo ipak mislim da je Focus kvalitetniji od 307,pogotovo svi hvale mjenjač i ovjes.Malo mi pomognite u odluci.Hvala.

BM
04-04-2002, 11:43
Kao prvo:
Ako misliš auto dobiti do ljeta, a odlučiš se za P307 onda požuri u salon jer je potražnja za autom velika pa se čeka i po 4 mj.
Kao drugo:
FOCUS po mom mišljenju ima sigurno bolje podvozje i mjenjač od P307, ALI... Pa zar si ti vozač F1 možda? Svi mi volimo ponekad stisnut po gasu, ali stvarno su rijetki trenuci kad auto koristimo do krajnjeg maksimuma pa je moje mišljenje da što se tiče podvozja i P307 može zadovoljiti veliku većinu vozača (ako uzmemo u obzir da razmišljaš o motoru 1.4 75 KS onda o podvozju uopće ne moraš ni razmišljati jer sa tim motorima praktički auto ne možeš dovesti u kritičnu situaciju osima ako nemaš neki ludi deathwish). A to što mjenjač malo zapinje, to je već druga priča. Ako ti to smeta onda nemoj uzet P307, ali opet mislim da to i nije tako strašno zato jer sam vozio dosta auta i novih i starih, a pogotov sada kada sam tražio auto za kupiti i tu se može nači kojekakvih primjeraka što se tiče zapinjanja mjenjača.
Kao treće:
Pošto su švabe takve picajzle kakve jesu i bome su si dali truda da na testovima degradiraju P307 kako bi ga mogli proglasiti lošijim od "njegovog veličanstva Golfa" evo i njihovi podaci:
----------------------------------------
1.4 55 kW
Hubraum: 1360 ccm
Leistung: 55 kW/ 75 PS (bei 5500 U/min -1 )
Maximales Drehmoment: 120,0 Nm (bei 3400 U/min -1 )
Beschleunigung von 0 auf 100 km/h: 15,6 sec
Höchstgeschwindigkeit: 167 km/h
Schadstoffnorm: Euro 3
Verbrauch pro 100 km 1) : bei städtischen Fahrten 8,7 l, bei außerstädtischen 5,5 l und insgesamt 6,7 l
----------------------------------------
2.0 HDi 66 kW
Hubraum: 1997 ccm
Leistung: 66 kW/90 PS (bei 4000 U/min -1 )
Maximales Drehmoment: 205,0 Nm (bei 2000 U/min -1 )
Beschleunigung von 0 auf 100 km/h: 12,4 sec
Höchstgeschwindigkeit: 179 km/h
Schadstoffnorm: Euro 3
Verbrauch pro 100 km 1) : bei städtischen Fahrten 6,9 l, bei außerstädtischen 4,3 l und insgesamt 5,2 l
---------------------------------------
Tu se vide neki podaci. Ali ono što ovdje ne piše su međuubrzanja i elastičnost motora gje je dizel puno bolji od benzinca...

Calibra Zender
04-04-2002, 11:57
Nije da ti mogu nešto posebno savjetovati, ali Focus je proglašen najpouzdanijim autom dok si ti u pravu šta se tiče mjenjača u 307! Na ZG Auto showu je jednostavno nemoguće bilo pogoditi iz pete u četvrtu. Nisam uspio brzo prešaltati niti iz nekoliko pokušaja. Isto ko i u onom Golfu karavanu! Ne ide pa ne ide!
Inače, oba auta sigurno su kvalitetna, tu nema sumnje. Peugeot je veći, prostraniji pa čak i dosta ljepši. Ali mjenjač mu je stvarno u k...u, a motor sa 75 konja izbjegni. I ako te ne interesiraju trke, njegovih 14.2 je ipak puno previše. Malo je to konja za tu težinu. Tromo! 1.6 ima 10.5 do sto i deklarirano litru veću potrošnju. Definitivno bolji izbor, ako veća cijena nije problem!

peugeozovac
04-04-2002, 12:39
Hvala kolegi "BM"-u.Stvarno mi je dao iscrpne obavijesti.Čak mi je i neke tehničke podatko dao na uvid.Kad sam bio spomenuo 13,8 sekundi do stotke to sam vidio iz službenog prospekta o 307.OK, nadam se da te ne gnjavim sa svim tim.Samo bi htio još da mi kažeš što misliš o 75 KS u Ford Focusu i jesi li ga vozio i da li tebi,nakon što si kupio 307, mjenjač zapinje.Iskreno odgovori.Pozdrav!

mikula mali
04-04-2002, 13:02
Mali doprinos na temu.
Oba auta su stvarno odlican odabir i mislim da si suzio krug na dva najbolja tako da ces tesko pogrijesiti.
Eh sad ono IPAK, IPAK jeste da sam malo naklonjen Peugeotu dakle kada saberes i oduzmes sve ali bas sve (cijena, gust, ljepota, dijelovi, servis, naknadna prodaja opet ljepota i cooliranje sto znaci mnogo, priznali to ili ne) 307 Pobjedjuje.
Sto se mjenjaca tice zaboravi to su sitne gluposti, jest da je malo duzi hod ali za dva dana to neces ni primjetiti.
Svakako cestitam na izboru ako je 307-ca.

JOS NESTO NE VALJA NAM NAZIV TEME!

Calibra Zender
04-04-2002, 18:09
peugeozovac
Zaboravih te pitati? Zašto u užem izboru nije i 147? Sigurno najljepši auto u klasi, a kvaliteta nije nimalo upitna!

BM
04-04-2002, 19:52
Inače Peugeotovac ja sam svog P307 uplatio sredinom ožujka. Isporuka tek tokom srpnja ako bude sve po planu. A čekanje ubija majke mi.

INTCP
04-04-2002, 22:17
Slušaj IQ 10. To ime ti prikladnije pristaje. Jedini luzeri u ovom auto svijtu je njemačka auto indusrtija. Ne zato šata su ti auti loši već zato što ih je konkurencija uspjela dopstić, a neki su ih pretekli u domeni trajnosti, pouzdanosti i kvalitete. Ta domena je bila jedina domena u kojoj su njemci vladali nekad davno. Toga više majmune nema.
A tvoje mišljenje u vezi alfe ne bih komentirao jer si na istoj razini kao i VR6 pa sve što vrijedi za njega vrijedi i za tebe.

INTCP
04-04-2002, 22:28
Osvrnuo bih se na ovaj 307. Peugeot nije sportski auto pa čak ni onaj 2.0. To je udobna limuzina. Mjenjač zapinje, peugeotova boljka, ista stvar na 206. Ako vas to tješi zapinje i na cliu rs i 206 s16. Motor od 75 ks je definitivno preslab i anemičan u teškoj 307-ici. Nije problem u performansama već u tome da se taj motor previše muči sa teškom karoserijom i sigurno će manje trajati od 1.6 kojega toplo preporučam. A može i HDI ako problem nije cijena. Sve u svemu auto sigurno bolji od šugavog golfa. Ali ja ga ne bih nikad vozio.

peugeotovac
05-04-2002, 10:11
Hvala Vam svima na sudjelovanju u ugodnim razgovorima na temu 307 i forda focusa.Netko spomene i alfu 147.Je,u redu je ona,ali je i skupa.I ima malo mjesta.Ja tražim dosta mjesta, jer sam visok i cca. cijena najviše do 27000 DEM.Nema smisla davati više za auto s kojim se ne ide često na neke daleke putove.Osim 307 i focusa, imam mjesta u novom polu i ibizi jer oba imaju podešavanje sjedala i volana i ne samo po visini nego i po dubini.Znam,možda ćete se smijati tome,ali to je meni,radi visine i komoda potrebno.Još moram malo vidjeti za Ibizu.Možda će i netko nešto reći i o njoj.U nju se ugrađuje VW motor 1.4 16v 15 ks.Mislim da je to dobar auto.A i nije skup,za razliku od pola,a ni kvaliteta mu ne zaostaje puno za polom.Do daljnjih razgovora na temu auta, pozdrav!

Calibra Zender
05-04-2002, 12:15
peugeotovac
Već kad odbijaš 147 ili možda i Stilo onda se ti bolje drži 307-ice ili Focusa, a zaboravi na Pola i Ibizu!!! Kud ćeš klasu niže i to još u te kante? Ako 307 onda 1.6, ako Focus onda 1.6 ili čak nije niti loše 1.8 TDdi! Ubrzanje solodnih 12.5, ali i 20 000 Kuna više. U svakom slučaju sve navedeno je DALEKO bolje od pola i Ibize zajedno!!!

ki
05-04-2002, 18:05
peugeotovac,
ako ti auto ne treba za "trke" slobodno uzmi motor 1.4 75 KS grupacije PSA jer dobro ide,malo troši i trajan je.vjeruj mi jer imam dobra iskustva s njima.

Calibra Zender
05-04-2002, 18:59
Nema lošijeg i problematičnijeg motora PSA grupe od 1.4!!! Ako si malo pratio novine vidio bi da se svako malo javljaju vlasnici 206-ica s razno raznim problemima. Od banalnih, crijevo za dovod goriva krivih dimenzija do trokiranja, krepavanja na mjestu i slično. Trajala je jedno vrijeme rubrika Auto blic pomaže. Javio se bio neki Slavonac (nisam sasvim siguran jel baš Slavonac, morao bih prolistati) s novim 206 1.4. I nabrojao hrpu problema s tim agregatom i usput "pohvalio" servisera koji ga ne šljivi ni pola posto. Nakon tog teksta javila se hrpa ljudi s 1.4 agregatom koji su se bunili da auto na mjestu nemirno radi, čak se i sam od sebe ugasi!!! Da skratim, taj motor pokazao se krajnje nepouzdanim, a kako se tek onda ponaša u dosta teškoj 307-ici! Taj auto s tim motorom ne da nije za trke nego nije niti za normalnu vožnju! To je krepana mrcina! Opet toplo preporučam 1.6. Bolje se nosi s masom 307-ice i do sada nisam nigdje nabasao na i jedno slovo pritužbe na agregat. A nije niti toliko skuplji!

Calibra Zender
05-04-2002, 19:31
Eto dao sam si truda i prekopao zalihe starih Auto bliceva. Dakle krenimo redom. To su Brojevi 5 i 6 iz travnja 2001!
Čovjek nije Slavonac nego je riječ o Zagrepčaninu Vladimiru Paukeru koji je kupio Peugeot 306 1.4i u svibnju 2000! Evo citata:
"Od prvog dana motor u praznom hodu trese i prekida. Mislio sam da je to za novi motor normalno te da će razradom nakon nekog vremena sve doći na mjesto. No, nakon 5000 km bilo je sve gore, trešnja i podrhtavanje sve izraženije. Uputio sam se u ovlašteni servis Autopar gdje je utvrđeno da kvar stvarno postoji. No nisu znali o čemu je zapravo riječ. Izmijenili su senzore, sonde, svijećice i ne znam što sve ne, ali motor i dalje trese i prekida. Zaredali su posjeti Autoparu no rezultata nije bilo!..."

U 6.broju se javlja Neven Milić iz Karlovca sa 206 1.4i, eto citata:
"Neobični zvukovi i podrhtavanja koja su se javljala iz motornog prostora, odveli su me u ovlaštene Peugotove servise gdje su mi u potrazi za uzročnikom spomenutih neugodnosti, redom promijenili zatezače zupčastog i plosnatog remena kao i samo remenje, ležajeve na radilici, nosače motora, usmjerivače zraka za hlađenje kočnica... No rezultata nema!"

Da skratim priču, sve sami problemi s PSA 1.4i agregatom! Bez obzira u kojem modelu! Bježi od njega ko vrag od tamjana!

ki
05-04-2002, 19:47
Calibra, od toliko motora 1.4 ti baš nadješ 2 primjera koji su zanemariv podatak a daj mi reci zar toga nema i kod drugih proizvodjača,a ja ti govorim o svome iskustvu s tim motorima jer nemogu govoriti o npr.opelu od 150 KS jer nemam pojma o njima.POzdrav

Calibra Zender
05-04-2002, 19:58
Dajem ti primjere koje imam tu kraj sebe, a takvih ima kolko hoćeš. Niti jedna marka nije savršena. Svaka čast 307-ici. Tko ga kupi sigurno neće požaliti. Ali kad vidim iskustva drugih s tim agregatom onda se, ako ništa drugo, barem zamislim malo. I ne pada mi napamet preporučiti nešto takvo. Pa nisu ti ljudi lupetali bez veze. A zašto riskirati? Daj koju Kunu više, uzmi 1.6 na koji nitko nema pritužbe i kraj priče!

peugeotovac
06-04-2002, 07:12
Hvala kolegama "ki" i "zender" na maloj diskusiji.Meni je jasno da motor od 75 ks na 307 slab,preformanse nikakve i kako pročitah, zna se i često neshvatljivo kvariti.Jasno mi je da je onaj od 110 ks(1.6 16v) bez sumnje bolji izbor i da je trajniji i brži, a i nije puno skuplji.Ali,mislim da bi taj dosta više trošio,pogotovo u gradu.Van grada siguran sam da ne bi trošio više,možda čak i manje, a onaj HDI od 90 ks je skup.Zato ću najvjerovatnije odustati od 307 i kupiti ili novu ibizu sa 1.4 75ks (niža klasa) ili ford focusa sa 1.4 75ks.Još ću vidjeti.Pozdrav!

Calibra Zender
06-04-2002, 15:24
peugeotovac
O Fucusu imaš :URL=http://www.auto.com/reviews/ford_focus.htm:ovdje:/URL: nekoliko solidnih tekstova! Isplati se pročitati!
Čak 4 zvjezdice na :URL=http://www.euroncap.com/details.php3?id=ford_focus_1999:crash testu:/URL:!

q10
07-04-2002, 10:41
back to best

reno svi mi ginemo za te

Feri
07-04-2002, 17:02
Calibra Zender vozi prastaru Calibru, a govori o tome kako francuzi rade super Peugeot 607 za "samo" 100.000 DEM, a u životu nije kupio NOVI AUTO (inače nebi vozio prastaru Calibru i tvrdio da ona ima dušu i ljepotu - ali samo njegova i crvena, crna...)

594krešoah
23-05-2002, 21:15
q10.prelistavajući pitanja na forumu nisam ni primjetio da si me ovdje izvrjeđao,samo ne znam zbog čega, možda zbog mog odgovora da francuzi nisu luzeri.molim te nemoj vrijeđati, i ne poznajemo se, nije u redu...ali ti svuda po forumu pljuješ,provociraš, psuješ i slično , što ti je ? nemoj više molim te... :smile08:

doc
23-05-2002, 21:21
peugeotovac, nemoj uzet taj seat. to je kruac od auta. radje focus, sad je prava prilika. opet nude puno opreme za badave.
a Feri, kolko si ti osobno kupio novih auta, i kakvih?

q10
09-06-2002, 08:48
sori neču nikad više

a ovaj ××××× što logira s molim logom daj si po×××× mater

ja nepišem nikad na engleskom majmune

Do Jaja
12-08-2002, 11:48
Priznajem meni je na Meganu otišao ventil već nakon 45000 km , susjed kaže renault nikad nije znao praviti dobre aute golf je zakon, mjesec dana kasnije sa svojim golfom 4 ide u servis, dijagnoza GENERALKA . Više nema auta koji se ne kvari pa bio on i MERCEDES

mytbyte
12-08-2002, 13:11
Nadovezao bih se na Calibru...

sestra od frenda kupila je novu 206 s tim 1.4 motorom. Nedugo zatim, (mjesec or so dana???) jadna je ostala bez novog auta jer je otišao ležaj bregaste, motor totalno u kurcu ne znam je li dobila novi ili su to reparirali, ali eto, ovo je priča iz života...možda ipak taj 1.4 nije za preporučit...

kad smo već kod toga, saznao sam da su nekom drugom otpala vrata na 206...rekla kazala ili ne, ne znam...priča se...

bolna istina
12-08-2002, 21:06
××××s ti pezo,pogledaj samo koliko se zadrzao dizajn kod 406 a bio je zver kad je izasao,a sad ga kupis za nekih bjednih 15 000dem,pezo je prolazan,svi vi ste se zajebali sta to kupujete,macak u vreci,by the way ja vec godinama radim u ovlasteni pezo servis,i to je uzas sta se kvare,bog te hebo sta je bilo gresaka s onim 605 a kad pogledas motor nemas gde prste zabost od prepunjenosti,i ne logicnoga rasporeda svega skupa,slagao sam frendu audi 100 94god.,masina 2.8 176ks pa ljudi na tome autu je divota radit kako je lješpo sve slozeno inace V6 stroj

Juvenile
02-08-2004, 11:55
Eh...
LJudi neznaju.... :smile08:
Renault rulez!!!! :))

Look at it!!!http://www.beepworld.de/memberdateien/members52/renault-tuning/a_d_013.jpg

Smrc...
najljepsa je... :smile20:

Juvenile
02-08-2004, 11:56
kako se samo 18'-ice sjaje....
smrc... :smile20:

Brock
02-08-2004, 12:03
Dobro, dobro... skužili smo... ne moraš sad stavljat sliku na svaku temu...

... pogotovo na ove rasprave koje su se vodile i završile prije 2 godine!

activa
02-08-2004, 12:05
...a bas su lepe slicice !! ;) :))

Juvenile
02-08-2004, 12:06
Bloody Hell.. Nisam ni skuzio.. :))
Brock To ti je ljuBav
Najvise volim svoju curu,
pa onda svoj auto...

Much Love 2 them now :smile20:

activa
02-08-2004, 12:07
...vise volis curu od auta ????? :smile12: :smile23:

Juvenile
02-08-2004, 12:16
Nazalost..
Shes one of a kind... :smile20:

Dont be mad yo,K? ;)

activa
02-08-2004, 12:25
...ma sve su one jedinstvene i divne , ali auto je auto !! :smile15: :))
...sto bi se ljutio ???......to se kristalise sa godinama , ......" kad porastes samo ce ti se kasti !!!!?? ;) :)) <br><hr><font face="Impact" color="blue">citroen on the road again</font>

Juvenile
02-08-2004, 12:29
A ito sto kazes..
Auto je auto... :smile15:
Ali opet..
Im in love.. :smile20:

(Sto znaci kasti?)
:smile10: :)

activa
02-08-2004, 12:30
....kazati !! :) ...reci !!
..i ja sam u ljubavi , ali auto je na prvom mestu !!?? ;) :))

activa
02-08-2004, 12:31
podigao sam ti temu turbo paljo , pa malo prelistaj !! :)

Juvenile
02-08-2004, 12:48
aha..ok.. :))
Prelistat cu sad