PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako je glavas srusio pravnu drzalju

UMIRE A MASE
04-12-2006, 13:49
ni ovo - kako je Glavas srusio pravnu drzavu: "Umire a mase". HAHAHAHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=oqTcverMLLc

Lala-la-lala-la
04-12-2006, 13:53
lala-la, lala-la....

HAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

lala-la lala-la
04-12-2006, 13:59
lala-la, lala-la....

lala-la,tralala
04-12-2006, 16:51
govnaru, sta ti zelis. Idi u Srbiju pa gledaj kako je kod vas. Ovo sto mi radimo mozemo si dozvolit. A ako nam "pravni Svijet" to zamjera mogu nam popusiti. Za dom......

nije to bilo
05-12-2006, 16:36
tesko srusiti. Tu nema ni drzave ni prava! Glavas ima zagovornike u najvisim saborskim,vojnim i policijskim krugovima.Njegov prvi zastitnik je danasnji predsjednik
"pravne drzave"

glavas nije prvi
06-12-2006, 16:03
koji je srusio pravnu drzavu. Danas to moze svaki seljak. Za to je prvi primjer vrbovecki seljak Milan Beronja koji je prva osoba za koju postoje svi dokazi da je ubio, i gdje mu je sudstvo pomagalo na slican nacin kao i Glavasu. Taj je vec prije deset godina srusio i pokazao koliko vrijedi jedan pravni sistem u Hrvatskoj. A rusi ga i danas. Smije se u brk cijelom puku kao i suci koji sa njime kolaboriraju.

Da jedan seljak uspije navodno izmanipulirati skolvane suce, to nitko ne moze povjerovati, vec naprotiv ti skolovani suci su dobro bili placeni da naprave neke poteze koje su napravili kako jesu i to sve na protuzakonit nacin.

Proturiti krivotvorenu oporuku, priznati krivotovren lijecnicki nalaz kao ispravan, utajenu zemlju darovati ubojici moze samo pravna drzava koju zastupaju Vladimir Tomljanovic, Zdenka Kudovic Husain, Ljiljana Jambresic, sada Bezjak, Vladimir Tkalcevic, Ana Marija Loncaric, i naravno nacionalisticki nastrojena Ljiljana Koscic.

Prakticiraju se i zabrane uvida u spise gdje se suci stavljaju van zakona i takvim postupkom krse sva temeljna ljudska prava zagarantirana Ustavom.

Vracamo se u doba crnog srednjeg vijeka.

Laku noc zemljo....

lalala-tralala
07-12-2006, 18:23
je u vec nekoliko naqvrata pokazao i dokazao svoju manjkavu inteligenciju nedalekovidnost,ali ovo danas tvrdjenjem "...mi si mozemo to dozvoliti" ×××××× prizna i sam hrvatske moralne postavke ako se radi o zrtvama jednog hrvatskoj zasluznog zlocinca.