PDA

Pogledaj cijelu verziju : ZAGREB AUTO SHOW



deni
23-03-2002, 09:28
STA JE NAJINTERESANTNIJE (sem hostesa)?

VR6
23-03-2002, 23:11
Pa ovako, Lamborghini Murcielago, Bently, BMW X5 4.6i, Mini, RangeRover, Honda Civic Type-R, Golf GTI i Seat Salsa Emotion. Dobar je i VW Passat W8, onako kad se vidi negdje u novinama izgleda kao obicni, ali uzivo, posebno...

cuore sportivo
26-03-2002, 21:27
evo i ja sam danas ujutro napokon bio na autoshow,samo mogu reci opci dojam katastrofa,vecinom auti kojeg svako moze da vidis na cesti,osim par dobrih auta, i hostese tu itamo koja dobra,inace sam se jako razacarao s obzirom da je svake 2 godine trbalo je bolje,inace jako me zapalila ona alfa GTA sta se vrtila,ful je mracna,masina prva liga

v6
26-03-2002, 23:15
Koja je to pusiona??? Pa koji idiot je uopce to tako lose organizirao. Kad dodjes tamo imas osjecaj da si na zabavi DVD Bobovica... posebno na WV standu. Organizacija=0. Automobila ima malo (cast izuzecima koji su se potrudili u najboljoj mjeri predstaviti ljudima sto imaju i sto mogu). Hostese su ko da ih je neko iz doma za retardirane pokupio (opet cast izuzecima). Samo bulje onim pogledom "kuda idu divlje svinje", pojma o nicemu nemaju a i ne izgledaju bas nesto. Cijeli dojam - slaba, slaba jedinica. Glavno da ima pun k.rac onih djevojcura sa anketnim listicima koje te malne ne pitaju kakve si danas gace obukao i kakav je bio kontekst dogadjaja u zadnjih 12.5 godina koji je odredio tvoj dolazak na Auto show 2002. JADNO!!! Ali vjerojatno je tako sve u nas Hrvata.

v6
26-03-2002, 23:16
Hostese su šaka jada.mislim mogu one biti zgodne,ali glupo do neba.koje god pitanje sam joj postavio nije znala odgovorit.pitam za cijenu auta pored kojeg stoji,kaže mi da pitam na štandu,jer da ne zna.A am show i nije tako loš.Mlsim ipak smo na balkanu,pa nije očekivat da će tu biti prikazani primjerice jedan Aston Martin,Bugatti,Rolač il nešto tako.Evo u Mazdi 323 netko je ukrao ručicu mjenjača.I šta da sad netko pokaže nešto ekstra???Balkanjerosi bi to oštetili.Dokaz naše kulture!....

VR6
26-03-2002, 23:27
V6 pise se VW a ne WV, ako mislis na Volkswagen. I ne znam govoris malo auta, i prvo spomenes VW. Pa oni su na standu imali najvise, imali su sve modele skoro, nije bio pheaton. Bila su 2 ili 3 passata, 3 ili 4 pola, nekoliko golfova, buba RSI i slicno...

Calibra Zender
26-03-2002, 23:33
Čekaj malo V6! Pa nije ovo Detroit da bude sve prepuno prototipova, nije ovo Geneva da dođu svi noviteti svijeta! Ovo je Zagreb, šuga na karti Europe, a tržište tako jadno i nemoćno da je čudno da smo imali priliku uopće nešto vidjeti! Ipak je bio i jedan Bentley, Lambo, GTA, M3 cabrio, SL, CL. Za jedan mali Zagreb i to je dosta! Pa kome se u svjetskoj auto industriji j..e za Hrvate i šta će oni vidjeti? Nikome!!!

A hostese su stvarno bile jadne, pogotovo debeljuce na Hyundaijevom štandu. Ali nema niti to toliko veze, ×××××× je u tome što ×××××ča stoji s ključem u ruci pokraj Landcruisera i neće otključati! I još komentira sa kolegicama da neka samo gledamo kroz staklo da se ionako vidi! Pa ××××× joj mater usranu, da nije imala vezu nitko ju takvu ružnu i glupu ne bi niti pozvao da radi na štandu! Trebala je promovirati akumulatore ili mirisne boriće ili Golfa dizela! Došlo mi je da joj šamarčinu takvu opalim da bi preletjela preko haube! A kozetina kraj Miate niti ne zna koji je motor u izloženom modelu, a kad sam je zamolio da otvori haubu čudno me gledala pa nakon nekog vremena ipak udovoljila zahtjevu i preko k...a otvorila! Pa majku ime j...m, pa nisu to njihovi auti. Pa tu su da ih mi vidimo!

A opet i mi smo hrpa kretena, ako je istina da je neki degenerik ukrao ručicu mjenjača. Pa nakon tako nečeg nije niti čudno da je pola auta zaključano. Pa tko će pustit stoku u auto kad krade djelove?

Calibra Zender
26-03-2002, 23:42
A s druge strane, u Peugeotu 607 je bio jedan dečko sjedio. Tip u trapericama i običnoj majci s natpisom Peugeot, nikakav maneken ili da kažem "hostes". Pila košta preko 100 tisuća DEM, a ovaj tip ne samo da mi je sve o autu rekao (3.0 sa apsolutno svom mogućom opremom, vrhunac ponude) nego ga je čak i upalio i pokazivao mi sve na displayu. I vidi da ne furam Armanija i sigurno neću kupiti auto, ali opet sve ljubazno pokaže, objasni. A auto košta preko 100 000 DEM!!!

VR6
26-03-2002, 23:43
Pa gdje ti vidjet Toyotu LandCruiser, jedino ako nemislis na 100-tku. Ja sve pretrazio, i nigdje je nasao nisam. Bio Rav 4 i LandCruiser 100, ali obicnu nisam nasao. A ona me najvise interesovala...

doctor
26-03-2002, 23:56
ja sam išao iskljucivo da vidim thesis i GTA. pošto sam vidio oboje mogu reći da je sajam u potpunosti uspio! A za vw stand, hostese, studije isl. me zaboli ×××××.

VR6
27-03-2002, 00:01
Meni se Thesis svidjela, ali ona GTA je beze skroz... Mozda u voznji, ali nije neki auto koji se moze nesto posebno pozeliti, jedino mozda zbog snage. Ali onda cu pozeliti jos nesto jace, kao Subaru STI, ili M3. U ljeto ovdje bio BMW tour, bili novi M3 i M3 Cabrio i ostali modeli, al nisam imao taj dan vozacku, inace vozacka trebala, sjedne jedan s tobom, i vozis krug. To bi bilo fino provozati... Na ZG je jedino falio Pheaton od VW-a, a vidim neki su pitali gdje je, znaci neko se interesuje. I nedavno procitam negdje, uplaceno je preko 1000 pheatona jos na nevidjeno, to nije lose za njegovu prodaju onda, al vidjet cemo...

doctor
27-03-2002, 00:07
ne znam, meni bmw 3 touring izgleda kao neki dostavni auto. A ni M3 nije bas nesto. Unutrasnjost je nekako premalo sportska. Ona crvena GTA je ludilo kako izgleda. Prolazio sam kroz vw-ov stnad. Vidio sam neki crni VW, pa sam mislio da je to phateon. Ali izgleda da nije bio... Ne mozes bas reci da ga nasljepo kupuju. Meni se cini da vec godinu dana VW vuce neku studiju od salona do salona koja je ista ko phateon.

VR6
27-03-2002, 01:12
Pa nije jos ni u prodaju krenuo svugdje, nisam jos ni test nigdje vidio, al kad krene... Nije lako napraviti auto te klase, ali VW ima Bently i Audi, i slicno koji su to pravili vec, pa mozda i od njih nesto posude, i vjerovatno ce i to biti vrhunski proizvod. Kada vidim test Alfe 156 GTA, ili usporedbu s nekim autom, onda cu znati sta reci o njoj. Nova honda civic type-r je jedan od najboljih sportskih auta, gore u jednom testu, opet te vrele gume, je imala vrijeme po krugu po nekoj stazi bolje i od opel seedstera i od jos nekih auta, koji idu brze i do 100 km/h. Taj opet ide 5.7, a honda 6.8... Ali ljudi odusevljeni voznjom po krivinima, nesto kao savrsen autic. Bas bi ga volio provozati. Sjedio sam u njemu na sajmu, i eto ono izgleda ok, malo mi kvacilo cudno, zato bi ga zelio probati da vidim kakav je za vozit.

Calibra Zender
27-03-2002, 10:08
Civic? HEHE! :))
Svala čast Type R-u, ali onaj mjenjač je ko u Katrici (Renalut 4), popularno zvan "šerajzlin"! Katastrofa!

VR6
27-03-2002, 12:10
Pa sta fali, ko u rally mjenjac, samo rally ima produzenu donju, a ovaj ima gore mjenjac malo drugcije postavljen. Nisam vozio pa ne znam kako je, kad probam provozati onda cu znati ima li taj polozaj neke mane ili ne. Visok je, ali nije kao renault 4, saltao sam ga, ide kao normalni, samo je malo cudan polozaj...

Dr. Strangelove
27-03-2002, 15:28
Jeste probali sjest u Superba odozada? Ja nebi nikad kupio takav auto da se vozim naprijed... nema smisla onda imat odozada trosjed, zar ne? Lijepo šofera i zavališ se odozada i slušaš mjuzu... i nek se on bakće s prometom u š××××... a za svoj gušt u garaži MX-5 ;)

cuger
27-03-2002, 17:55
sjednes se negdje na cugu u gundulicevu(ak imas love)i sam gledas kak se djeca tajkuna,fuzbaleri i mafijasi defiliraju u tim istim masinama......

a pogledat ih iznutra nam ne daju ni na sajmu..........

lepi
27-03-2002, 20:23
Murcielago je definitivno moj auto snova.Kad ću ga u srijedu vidjeti,mislim da ću prvo zaplakati,a zatim pasti u nesvijest.The passion,the exellence,the heritage.

doctor
27-03-2002, 22:51
Civic ima mjenjač ko klasičan monovolumen. Rally mjenjači su nešto sasvim drugo. Ali type R je stvarno opaka zvijer, bez obzira na mjenjač.

Dr. Strangelove
28-03-2002, 08:25
I novi Mustang Bullit ima takav mjenjač... ali nekak me to nebi sprječavalo da ga provozam :))

http://www.canadiandriver.com/news/01images/01bullitt_int.jpg

Calibra Zender
17-06-2002, 21:19
http://www.autoweb.hr/files/d0011/aw_bwm6c2.jpg
Bilo jednom na Velesajmu...

Monstrum
29-01-2004, 21:34
Možda netko znakada će se ove godine održazi ZG Autoshow?

rossi46
29-01-2004, 23:18
Održat će se od 19-28.3. Jedva čekam da vidim novu Opel Astru C, Volkswagena Golfa V-icu, Peugeota 407, Peugeota 307 CC, Renault Meganea CC, Volvo S40, Saab 9-2, Audija A6-icu, Alfu Romeo GT, ....

Fabia SDI Elegance!
30-01-2004, 03:13
Mislim da neces vidjet 407 u ZG Auto Show, mislim da ni Astru C, niti Saab 9-2, niti A6!
Bio sam 2001 ili 2002!

Mazda 6
30-01-2004, 09:25
Zašto misliš? Možda baš budu ove godine. Nemoj gubit nadu.

turbolimac
30-01-2004, 15:10
bit ce 407 i to ne jedna.,.... :)

CLIO SPORT
01-02-2004, 14:11
ajd pred haskim sudom tko je izbrisao zadnja 3-4 posta u ovoj temi!!!!!

:smile18: :smile18: :smile18:

Girrari
01-02-2004, 14:24
Kadija te tuži, kadija te sudi...<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

S V T
01-02-2004, 14:39
Girro nisi fer, sorry ako istina boli al ovo će cjeli svijet znati kroz par mjeseci!

Ni meni se ne sviđa što misle mjenjat ime alfi al eto svemogući ameri su tu u igri!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

doc
01-02-2004, 15:02
rossi46,
307cc mozes vidjeti u salonu autopar.
Jučer navečer sam bio u prolazu pa sam ga sliknuo mobitelom.

http://web.vip.hr/tr-ag.vip/307cc.jpg

CLIO SPORT
01-02-2004, 15:04
PONTIAC GTA!

:smile06: :smile06: :smile06:

Ing
01-02-2004, 15:05
dobil je Lončar Vz jedan primjerak, baš je jučer stajal pred servisom.

doc
01-02-2004, 15:08
fino izgleda, ali malo mi je "debeli" zadnji kraj.

ing, kad stiže auto emocion?

Ing
01-02-2004, 15:21
ni ja nisam bio previše oduševljen vanjskim izgledom, još ak budu takvi problemi sa "dihtanjem" krova kak kod 206 cc onda bu sve na svom mjestu.
"bojler" stiže u devetom tjednu tj. početak III mj.

Girrari
01-02-2004, 18:19
SVT, odakle ti, molim te mi reci, takve ×××××ךtine?

Alfa bu bila i ostala Alfa i prije će propast nego promjenit ime; isto kao i FIAT, Lancia, Ferrari i Maserati.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

S V T
01-02-2004, 22:08
E pa neki dan sam na džiemovu ofišl sajtu čitao , bilo je pod njuvs!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

S V T
01-02-2004, 22:10
Ibaš zbog ovakve očekivane alfističke reakcije nisam htio spominjat ranije!

Znal sam da bu ×××××× nastalo zbog toga!<br><hr><font size="+1" color="blue">ride with pride!</font>

Monstrum
08-02-2004, 12:39
Hoće li se isplatiti posjeta ovogodišnjem Auto showu???