PDA

Pogledaj cijelu verziju : Napokon Haag počeo raditi

Zlopamtilo
01-12-2006, 00:05
Danas je izrečena presuda Stanislavu Galiću koji se dvije godine zadovoljavao, izživljavao, granatirajući Sarajevo sa okolnih brda.Nedavno donesenu presudu od 20 godina su poništili i donijeli novu presudu DOŽIVOTNI ZATVOR.......

Napokon su sudci svatili da su Srbi granatirali Sarajevo bez ikakvih povoda, kada su ljudi isli na sprovode, na tržnicu, u tranvajima, autobusima i tako dalje. Svatili su da iz Sarajeva nije dolazila nikakva vojna prijetnja, več da su Srbi to radili da UBIJAJU, JER IM SE UBIJALO.

Bravo za donesenu presudu.

BILI SU SRBI U PRAVOM SMISLU RIJECI.

Probisvit
01-12-2006, 00:17
Vec je i vrijeme da se netko pravilno osudi.Sarajevo je bilo u opsadi 44 mjeseca a ubijeno je 11.700 gradjana od kojih 1500 djece. Da se ne spominju materijalne stete.

E sad jos
01-12-2006, 01:59
da osude one koji proterase 300.000 Srba sa svojih ognjista, to bi bila prava stvar.

Ma nema veze, mi cemo da pamtimo i pamtimo...

A one koje svrbi neka strajkaju gladju.

Ma cekaj
01-12-2006, 08:55
Prvo treba utvrditi TKO je i INSPIRIRAO narod na DJIHAD, KO je bio idejni zacetnik svega...

Onda razluciti krivnju na: Agresiju, (akciju)
i OBRANU (reakciju)...

Pa tako redom... onako detaljnije...

KOLIKO je ponuda i pregovora sa (da se koncentriramo na HR) vodjeno sa HR Srbima. U nedogled... sve do Z4, sa stranim trupama...

JOK...

Samo batina je bila efikasna...

A da sam ja bio na vasem mjestu i ja bi se malo pribojavao RAKCIJE na zlocine koje sta napravili.... vi ste njih ocito bili svjesni... pa ste izbjegli, ... ma sta da ponavljam po stoti put isto... SVE ti to znas...

Krajisnik ce takodjer dobiti dozivotno...

dozivotno
01-12-2006, 09:41
...i Gotovina...!

milostivi gospon
01-12-2006, 11:44
za Kraisnika sam siguran da ce fasovat dobru porciju.

Seselj ce umrijet uzainat

Gotovina ako dobije uvrhglave koju godinu, samo da se sud ne sramoti zbog tolikog hula-bula.

Vec zanima me sta je sa Mladicem i Karadzicem? Nesto se prica da Srbija hoce da ih proglasi NESTALIM?
Hahhaha i to bi bio dobra srpska caka.

Nemam nista
01-12-2006, 11:48
protiv da se sudi svima koji su pocinili zlocin, bez razlike. Valjda je tako sud ustrojen. Lepo pise "Medjunarodni sud za ratne zlocine pocinjene na prostoru bivse Jugoslavije".

Verovao sam u sud i u pravedno sudjenje dok zlocinac Oric nije skandalozno osudjen na samo 2 godine zatvora, i dok je zlocinac Agim Ceku na slobodi i dok se bavi politikom.
Od toga momenta vise ne verujem u nepristrasnost suda, a kao proizvod toga imacemo osudu zlocina iz jednog tabora, ohrabrenje iz drugog, sto opet za posledicu nece imati trajni mir na Balkanu.

Srbi dobro pamte, a narocito ono zlo koje im je pocinjeno a koje nije sankcionisano i osudjeno.

Pojedinac moze biti osudjen i dozivotno, taj ce otici sa dozivotnom ili bez nje, jer svi smo mi smrtni, medjutim, PAMCENJE JE VECITO!
Eto ja pamtim Kosovski boj kao da se juce desio. Ja pamtim Jasenovac kao da se juce desio, npr. Jednako ce pamtiti i generacije i generacije koje dolaze.

Pristrasno sudjenje vodi u ohrabrivanje na jednoj strani, i revolt, ogorcenje, gnev, uvredu i osecaj nepravde na drugoj strani i to je klica buducih sukoba.
Steta za sud cija je osnovna svrha da stavi tacku na sukobe na Balkanu za sva vremena :(

"Mrtve kosti nikad ne placu, gnevne iz zemlje iskacu!"

Mornar
01-12-2006, 15:02
Sasvim normalno da se pamti.
Pamtim je Blajburg, Vukovar, Dubrovnik, Skabrnju, Zadar,,,,,,Ah koiko toga ima da se pamti.

Ako sud ne osudi, a mi ce mo primjeniti ono "Pamti pa vrati"

di je.
01-12-2006, 17:38
pravda ;kad ce mecic , silajdjic i draskovic u hag oni su isto sto i ovi koji su tamo i glave skidali nasjoj braci i sestrama.gdje je pravda , sta taj hag cini di je ta gospodja koja goni pravdu a krivci jos uvijek vladaju.

I sad mi
01-12-2006, 22:52
Reci - ali zaista konkretno - malo argumentirano, znanstveno -

STA TI TO PAMTIS OD JASENOVCA!???

Lijepo nam ispricaj, ali ne u stilu Majke Yugovica...

(JA na primjer NISTA ne pamtim od Bleiburga iako su nas svojevremeno ucili da ste mucki pobili oko 300 000 Hrvata - NEVIBIH! Rat je zavrsio, vecina je bila civila, naoruzani lakim oruzjem, predali su se - Tudjman kaze da je bilo oko 50 000).

Najveci
02-12-2006, 00:47
najmorbidniji zlocin u istoriji koji je ostao nekaznejen i za koji nikada nije stigla isprika ni od koga.
Mesic se ispricao Jevrejima, Srbima nije. Sto selektivno? Iz politikanstva, racunice ili?

Da je stigla isprika za Jasenovac, ja bi ga manje pamtio, jer bi bio mnogo sigurniji da se nikada nece ponoviti. Dok bude stizalo negiranje zlocina umesto priznanja i osude ja cu ga pamtiti kao nesto najstrasnije u zivotu.

Ja Jasenovac pamtim i grozim se koje ste vi zivotinje i krvoloci.

Vidis kako su ustase stradale u Blajburgu, jos su gore cetnici stradali na Neretvi, ali ja tu Neretvu nisam pomenu.

U Blajburgu je izginuo hr otpad koji je bio uz onu jadnu ndh, medju kojima su mnogi pocinili zlocine.
Sto nisu ostali kod kuca kao i vecina Hrvata??? E pa nije im bila savest cista, ×××× ga.
Sta su cinili, dobro su i prosli.

A Srbi
02-12-2006, 00:58
vrlo dobro znaju i pamte ko je napravio zlocin.
Sve je zapisano i dokumentovano, potkrepljeno cinjenicama i izjavama svedoka, i ceo materijal sedi u Hagu.

Srbi vrlo dobro znaju proporcije zlocina u Glodjanima,npr, i koliko je sam Agim Cheku ubio.
Hag ne demantuje, cuti i ne preduzima nista!
Agim Cheku je danas predsednik Kosova! Koji paradoks!!!

Pamtimo mi.
Da nismo pamtili ne bi ni dosli do drzave i slobode posle 500 godina.

"Mrtve kosti ne placu, gnevne iz zemlje iskacu."

maloumnici
02-12-2006, 11:44
i da zele ne mogu pamtiti.
700000!
To se ne moze i ne smije zaboraviti.
Dok postojite, ustase, proganjat ce vas svijet kao zlocince.

Pa vi
02-12-2006, 15:11
...imate drzavu, istocno od Drine... neka vrlo cudna, neodredjena - neodredjen proestor, granice, zastave, himne, ime...

Ali eto, niko vam ju ne osporava...nemate nikoga ko ima aspiraciju na taj teritorij...

UZIVAJTE u plodovima 500-godisnjeg pamcenja...

a narocito - kako Miloseic kaze 1997 ... "u ovom ratu sam izvukao mnogo korisnih pouka"!

picko ustaska
02-12-2006, 15:31
ti i takvi ko ti pamtice uvijek i bilo gdje, da li u "RH" u navodnicima,zasto, ili u paklu, osvetu za 700000 koje ste poklali u Jasenovcu. Izraelski ondasnji predsjednik Begin rekao je za Njemce:
"...... i nerodjeni Njemci su krivi!".
Danas kaze svijet: sve sto je posljedica ustastva, pavelicevstva, tudjmanovstine mora se u korijenu satrati. To traze zrtve iz Jasenovca. 700000! To ne mozete izbjeci!

a srpski govnaru
02-12-2006, 15:35
jeli se ti to nama prijetis neznas kako je mocna hrvacka ruka. Da znas vec bi se usro srbine jedan oca ti ×××××

OVOM
02-12-2006, 16:44
...recenicom si sve rekao!

"ti i takvi ko ti pamtice uvijek i bilo gdje, da li u "RH" u navodnicima,zasto(????), ili u paklu, osvetu za 700000 koje ste poklali u Jasenovcu. Izraelski ondasnji predsjednik Begin rekao je za Njemce:
"...... i nerodjeni Njemci su krivi!".

Pa i ja kazem... i NERODJENI su Srbi krivi! Samo time sta si Srbin ti si kriv! Toliko zlocina i uzasa koje si proizveo "na nasim prostorima" od 1918... To je bre dosta da te se skine ili uputi istocno od Drine...

A Hrvati to - pizde - NE RADE!!

Dodji u HR i digni tri prsta... da te vidimo.

Dodji i raci glasno: JA SAM Srbin! ... pa da te vidimo!

Ma kakav Jasenovac... kratki postupak... to je najucinkovitije... Oluja je trajala 3-4 dana... kratki postupci nekoliko sati...

Necete vi vidjeti mora nikada! NIKADA! Bare i blato... to je ono sta vam je preostalo... i vise je nego sto ste zasluzili!

dok si ovo
02-12-2006, 16:58
pisao, ustase su napravile ponovo novi hit. Pusten je iz zatvora zlocinac Glavas jer mu se povtacalo, nakon gladovanj. Znaci vasu malu drzavicu moze gladju ucijeniti svaki usrani koljac. Jasno, takva vrsta drzave! Vjerojatno se sada mora naci neki izgovor, jer "drzavnici" se opravdano da ce kurvin sun progovoriti, a onda....... u, silo necista!!!

a jedna
02-12-2006, 17:41
najveca vasa krivnja je da nas stalno silite da vas koljemo! Stalno izazaivate i stlano budete klani!

A ja ti kazem da to svakome dokurci...

...ali vas se nikad nista ne moze nauciti...

LUD narod a nije u zatvoren u ludnicu... ZID na Drinu i zatvoriti vas treba - potpuno izolirati... pa se sami koljite...

pa
02-12-2006, 20:03
poznato je cijelom svijetu da je to jeduno sto hrvati znaju. I svakome je jasno da bi vi i danas klali.Ali, jednoga dana ce vas silom prilika napustiti "iracka sila", a kad oni odu - pojescemo vas, bez vode, ustase usrane, konjusari, stalari....

zato
02-12-2006, 23:11
ti je bolje da se drzis po strani... svima je poznata (kako kazes) hrvatska vjestina baratanja nozem... zato brate - ne zajebavaj se...i
pusti koljace - vaznija je glava na ramenu!

...a u medjuvremenu TONITE...a mi idemo dalje...

hr je otpisana - zauvjek... sta se Srba tice...vise nema mjesta za sirenje nigdje...

Kosovo i CiG otisle... i ONI IDU DALJE... a vi?? kazi... kud idete?? po meni u proslost... vas je i bog zaboravio...

znaci klanje samih sebe unutar pasaluka... agonija i? nestajanje...

...jer srpsko ludilo niko nikada izljecit nece!

Ova mi se
03-12-2006, 00:11
recenica jako dopada:

"dok si ovo pisao, ustase su napravile ponovo novi hit. Pusten je iz zatvora zlocinac Glavas jer mu se povracalo, nakon gladovanja. Znaci vasu malu drzavicu moze gladju ucijeniti svaki usrani koljac. Jasno, takva vrsta drzave! Vjerojatno se sada mora naci neki izgovor, jer "drzavnici" se opravdano da ce kurvin sun progovoriti, a onda....... u, silo necista!!!"

HAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAA
HAAAAAAAAHAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Bravisimo!

Ma haos kod njih tamo, ne zna se ni ko pije ni ko placa!

Bitno je da je biskup posetio Glavasa u zatvoru, a gde biskup stigne sudstvo manje i od makovog zrna.
HAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

Sveti
03-12-2006, 13:50
Sava,
srpska slava,
svaki srbin,
×××× samog sebe.

Joj srbicevici, kako ste pokakani i sada samo placete.
Jebalo vas jato magaradi, pa vi ni sami neznate, koliko ste glupi.
Uhvatite se vi motike, jer kukanje vas ne vodi nigdje. Prosla su vremena kad ste zivjeli na tudjim ledjima.
Ajde cigancici, svi u stroj i marsirajte u ××××× materinu, govna vlaska.

kad god se ti
03-12-2006, 17:08
javis, ja se najezim za tebe, jer se bojim da ce jednoga dana glupost poceti i ×××××na da boli. Nije pravio da si normalan covjek razbija glavu sa glupostima jednog bolesnog ustase.

Uzivam
03-12-2006, 17:25
promatrati izjave naseg Malmoita/SrBina ovih zadnjih par dana -Djeluje u ocajnickom transu... sav najezen, izludjen, spreman na SVE...NOZ, pusku...samo da moze ista...

TOTALNO IZLUDJEN!!

Kako bi me zanimalo - ODAKLE? on vuce svoj srpski identitet??

Pa ako je bio nekoliko puta u Srbiji - ali u Hrvatskoj gdje je odrastavao nije vidio ni ciganluka niti opanka... PA KOLIKO je jako to majcino mlijeko??

Kaze bori se za YU, a Srbi mu ju razjebali... i ne samo YU... nego i sve snove, nade...

Ma kako ne vidis koliko je boljizivot u domovini Hrvatskoj od macehe Srbije?

Zar ne vidis koliko je zaostala prema svima iz bivse YU?? A ti stao bezrezevno u njenu obranu...

seljacino skutorska
03-12-2006, 17:58
..jos bolje ces uzivati kad ne mislis na hrvatskog srbina, nego kad ××××s misli na svoju domovinu, kad ××××s na svoju mamu.... nesto trece ni ne treba. Za nesto pametnije nisi.

taj
04-12-2006, 07:39
starac vise voli jesti ono sto srbin po×××× vec ono sto hrvat povrati :)) grgo ti je govnolizac bio i ostao i on u tome uziva. Ali kad nema pojma ni kad se svane niti smrkne ti drezdji sacika juci po kojeg zalutalog srbina kao plen za psihopatsko zadovoljavanje . :)) :smile16:

Pa ovaj
04-12-2006, 11:31
Malmoit/Srbin govori o Srbima i Srbiji - KAO?
...da u Srbiji ima nade ubuducnost?
Kao da ima nade da se ostvari ideja o Velikoj Srbiji!
Koa da ce Srbija dugorocno prezivjeti!

Neshvatljiv je njegov optimizam!

Kako ono vegese
04-12-2006, 13:57
ona muzika sa youtube: "lala-la, lala-la, lala-lala-lala-la!

HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAA

da li
05-12-2006, 16:08
su ti se svidjali oni isjecci sta sam ti dao??

Divno zar ne? Poslat cu ti jos...

Ali komentiraj da znam kakav ti se tip muzike najvise svidja...

hrvatski
05-12-2006, 16:15
"dopisnice" Kako ide ××××nje. Sta radi mama? Sta je sa domovinom? Kako je medjugorka? Sta cete sa Glavasem? Ds li mu je Sanader jatak?
Vidis sve pitanja koja su vazna, a ti samo ××××s.