PDA

Pogledaj cijelu verziju : STA SE DOGADJA KAD NEMA VIZA! - DOCI CE!!

VIZIONAR
30-11-2006, 22:47
Zadar - poligon srpske mafije?
Zadar je trebao biti mjesto obračuna srbijanskih klanova. Meta je bio jedan od šefova zemunskoga klana Vladimir Milisavljević ××××××, osumnjičen i za umiješanost u ubojstvu srbijanskog premijera Zorana Đinđića. Kaos i desetke mrtvih na trajektu Zadar – Ancona koji je vjerojatno bio predviđen kao mjesto atentata, zadarska policija spriječila je uhićenjem Nikole Veine (32) i Tibora Fura (33), hrvatskih građana s prebivalištem u Srbiji – piše "Večernji list". Nikola Vein uhićen je u nedjelju oko 23 sata, kad su policajci kod njega pronašli crnu kutiju u kojoj je bio eksploziv s daljinskim upravljačem, a jedan sat poslije, nakon bijega iz Zadra, kod Obrovca je uhićen Tibor Fur koji je Veinu u Zadar dovezao "fiatom puntom". Istražni sudac Županijskog suda u Zadru Vladimir Mikolčević jučer je odredio pritvor obojici uhićenika zbog kaznenog djela pripremanja protudržavnog terorizma. Provookrivljeni Nikola Vein branio se šutnjom u prisutnosti odvjetnika Filipa Brdara, a Tibor Fur obranu je iznio bez odvjetnika.

VIZIONAR
30-11-2006, 22:47
Otvorena je istraga, a pritvor im je određen zbog opasnosti od ponavljanja djela i opasnosti od bijega. Tibor Fur u svojoj je obrani iznio samo da je postupio po dogovoru, odnosno da ga je Nikola Vein zamolio da ga preveze do Zadra iako je znao da kod sebe ima eksplozivnu napravu rekao nam je Vladimir Mikolčević. Državni odvjetnik Ivan Galović izjavio je da je protiv terorista podignuta kaznena prijava zbog pripremanja protudržavnog terorizma koji uključuje i politički terorizam i za koji je predviđena kazna do pet godina zatvora. Uhićeni su navodno policiji kazali da su eksploziv trebali staviti pod zeleni auto koji bi Budalu čekao kod zadarske trajektne luke. No policija nije pronašla Milisavljevića i automobil pa se počelo nagađati da je cilj mogao biti i neki objekt na Poluotoku ili neka druga osoba.

Uskoro sam
01-12-2006, 09:07
u Zadru... DETALJNO cu se raspitati za ove mafijase... Ali ocito HR obavjestajna sluzba RADI!!!! Nismo ni mi vise veslo sisali...

Nije valjda
01-12-2006, 11:55
da cete i Madjarima (Tiboru) uvesti vize.

Ah, sorry, Madjarska je vec u EU, a vi, ne lipsi magarce dok zelene trave.

E pa VGS-u, magarce, ne lipsi do zelene trave ili ti uvodjenje viza za gradjane Srbije.

×××× mafijoze, ima ih i kod vas, sta vise bas lepo saradjuju :)
Onomad vase jedno veliko privredno mudo dao preporuku da se svi ugledamo na njih, mafijoze mislim, jelte!!!
Ja procitao svojim ocima u VL-u.

Inace, di ces
01-12-2006, 12:00
u Zadar, bok te mazo, di ces u najzatrovaniji grad u HR???
Jos im samo ti falis tako malouman i otrovan. Tvojim dolaskom Zadar moze dostici kriticnu masu ludila pa eksplodirati, jbte!

Budala
01-12-2006, 12:46
budali - iz Zadra cemo krenuti na `rvacku

NEKA
01-12-2006, 18:07
Se tvoji srpskimafijasi kolju po srbiji - i nigdje drugdje... Samo kod pomisli da je taj srpski ljudski otpad
KROCIO po Hrvatskoj - KROCIO!!! mi se bljuje - mucno mi je...a da su jos uspjeli u svojoj zlocinackoj UUUHHH! Onda bi vidli vize isti dan!

OK - ovaj se puta nije nista dogodilo... Ocito zna nasa obavjestajna sluzba zna koga ima i propusta u zemlju.. ali ako jednom nesto uspiju??? ...kako rekoh vize ce doci istog dana!

Meni je mucno pri pomisli da ne znam ko mi hoda - recimo po ulicama Zadra, Zagreba, Splita... sama mi pomisao daje mucninu, a to hrvatski gradjani nisu zasluzili... Zasto? nas Evropa sili na bezvizni rezim sa Srbijom...

Ma nemoj
01-12-2006, 21:15
bre da se neko pobljuje na tebe kad te vidi tako jadnog bolesnog u mozak.

A hrvatska mu dodje tako nevina i moralna drzava sto se tice mafijasluka i kriminala, u ××××× materinu, jel da?

E pa VGSe ludace, ti ××××× KOJI SI HRVTASKU IZDO, najmanje si pozvan da raspravljas o odnosima izmedju dve zemlje. Pozvani su oni koji imaju interes a ne ti, ti si uradio to sta si uradio - sad placas porez nekom drugom, glasas za nekog drugog, zivis tamo gde ne volis da zivis... e pa ×××× ga, tako prolaze IZDAJICE.

Bezvizni rezim i dobri susedski odnosi ti trn u oku, a sta ti mogu, ubij se jbga. A bas te lepo gledati kako cvilis :) :) :)

Bitno je da je onako kako ja smatram da bude i sav normalni svet na jednoj i drugoj strani, a da nije po tvome.

kakve to
01-12-2006, 22:39
ima veze sa hrvatskom "nevinoscu"??

Srpski otpad i olos - jedni od najodvratnijih djelova srpskog drustva se sece po hrvatskoj! To je 100 gore od ove kontaminacije sa plutonijem u UK.

A tebi ODMAH proradi srpski zasticnicki reflex... bez obzira koliko otpadno - ali ako je srpsko to treba braniti - ti si jos gori smrad od njih!!

A sta bi rekao da su oni u svom zlocinackom srpskom mafijaskom obracunu - U HRVATSKOJ!!! potopili brod?
Pobili recimo 100 putnijka... u najgoru ruku 600-800??? STA?? Opet bi ih branio - SMRADU JEDAN - kontaminirni!!

Ja sam upoznat sa dogadjaima - DETALJIMA - u starom kraju bolje nego moji prijatelji ili rodbina! Ja sam u starom kraju najmanje 3 mjeseca godisnje.... Ja posjedujem nekretnine... ja na njih placam porez... donice, ja dovodim Svede u Hrvatsku...

Ma daj mi reci... MA STA TI IMAS SA TIM ISTOCNODRINSKIM OPANCARIMA?? STA?? Pa ti si se rodio u civilizaciji...u malo ludomj obitelji, ali okolina je bila neka civilizacija... nikad u HR nisi vidio opanke.. cigane... STA te vuce tom ciganluku? Na temelju cega se ti UOPCE nazivas Srbinom?? Na temelju majcinog mlijeka koje si sisao?

Hajde manijace
02-12-2006, 12:44
procitaj sta pise ovde pa onda nastavi da balegas na prednju guzicu:
-----------------------------------
Mafija bez granica: I Hrvati i Srbi štite odbjegle Zemunce
Autor Ivana Jakelić

Vladimir Milisavljević ××××××, jedan od pripadnika zloglasnog zemunskog klana, kojemu se u Beogradu sudi zbog likvidacije srbijanskog premijera Zorana Đinđića, ako je vjerovati srbijanskim medijima, skriva se u Hrvatskoj, točnije u Zagrebu. I nije jedini Zemunac koji je zaštitu potražio pod okriljem hrvatske "braće po kriminalu". Priča o vezama hrvatskih i srbijanskih kriminalnih klanova aktualizirana je nakon što je zadarska policija uhvatila dvojicu plaćenika iz Srbije čiji je nalog bio likvidacija ××××××. I ta priča, koliko god nekom, s obzirom na krvavi raspad Jugoslavije, nevjerojatna bila, još jednom je pokazala da mafija, bez obzira na njezine definicije, ne poznaje niti priznaje granice. U suprotnom, zar bi se Ivan Ico Mateković, kojem se sudi zbog otmice sina generala Vladimira Zagorca, tijekom bijega skrivao u Beogradu? U istom onom Beogradu protiv čije je ideologije ratovao kao dragovoljac Domovinskog rata.

Braća po kriminalu
Zar bi Andrija Drašković, kojega u Srbiji povezuju s likvidacijom Željka Ražnatovića Arkana i kojega su protivnici nekoliko puta pokušali likvidirati, spas od svojih progonitelja potražio u Hrvatskoj? Da je Hrvatska sigurnija od Beograda procijenio je i Ljubiša Buha Čume, nekadašnji vođa surčinskog klana, a sada pokajnik na suđenju ubojicama premijera Zorana Đinđića. I on se skrivao u Zagrebu, a logističku pomoć pružale su mu mafijaške grupacije iz Osijeka i Vinkovaca, gradova koje su tijekom Domovinskog rata gotovo svakodnevno razarale srbijanske granate.

Primjera poput ovih ima bezbroj jer su kriminalci s prostora bivše države međusobno povezani ili posvađeni, neovisno o njihovoj nacionalnoj, vjerskoj, ideološkoj ili političkoj opredijeljenosti. Hrvati, ali ni Srbi, Crnogorci ili Slovenci ne mogu nabavljati heroin s Kosova ili Makedonije ako im posrednik nije osoba iz albanskog kriminalnog miljea. Albanci pak ne mogu krijumčariti svoje sunarodnjake preko Hrvatske i Slovenije u zapadnu Europu ako im potporu ne pruže "braća po kriminalu" iz Hrvatske i Slovenije. To današnje mafijaško bratstvo i jedinstvo zapravo je svojevrsno naslijeđe koje su svojim pulenima ostavile dvije mrtve gangsterske legende s obje strane granice Ljubo Magaš Zemunac i Zlatko Bagarić.

Upoznali su se početkom 80-ih u Frankfurtu. Postali su prijatelji i kumovi, dokazavši tada, a i danas, da se opskurni svijet podzemlja ne zamara višim nacionalnim interesima. U suprotnom, teško da bi se ideološki dva različita svijeta onaj Magašev, koji se usprkos ocu Hrvatu cijeli život deklarirao kao četnik, i onaj Bagarićev, koji se potkraj života dičio i poznanstvom s dr. Franjom Tuđmanom ikad srela, a kamoli ispreplela.

A upravo su Zemunac, lik kojem su se divili kriminalci s područja bivše Jugoslavije, iz kojeg god njezina dijela dolazili, i Bagarić, neokrunjeni kralj zagrebačkog podzemlja, stvorili neraskidivu vezu koja je u opskurnom mafijaškom svijetu opstala do danas. Pod skutima njih dvojice u Frankfurtu se rodila moćna kriminalna grupacija koja je kontrolirala brojne ilegalne poslove diljem Europe. U okrilju te grupacije skrivali su se i mnogi Udbini egzekutori, poput Željka Ražnatovića Arkana, ili pak mračni likovi s iskaznicama srbijanske Službe državne sigurnosti. Neki od tih "junaka" europskog podzemlja imali su značajne, bolje rečeno zločinačke uloge u krvavom raspadu bivše države. Mnogi žestoki dečki s obje strane granice koji su posao učili od Bagarića i Zemunca živote su skončali u "sačekušama" na beogradskom ili zagrebačkom asfaltu. Rijetki su pak preživjeli vatrene obračune, bitke za ilegalne poslove ili razračunavanja među suparničkim klanovima.

Frankfurtska veza
Bagarić i Zemunac, danas, dvadesetak godina poslije, više nisu živi. Obojica su zbog načina na koji su živjeli i načina na koji su umrli postali gangsterske legende. No u naslijeđe svojim pulenima ostavili su frankfurtsku vezu, bezvremensku mafijašku poveznicu, koja još uvijek besprijekorno funkcionira.

Jer danas se srbijanski kriminalci osjećaju sigurno dok šeću ulicama hrvatskih gradova, a isto tako Hrvati u Beogradu. Kumove crnogorske mafije likvidiraju u Ljubljani, a albanske u Zagrebu. Sandžaklije su se u Sarajevu toliko osilili da im domaće mafijaške grupacije, iznikle iz rata i pod pokroviteljstvom države, jednostavno ništa ne mogu.

Bratstvo i jedinstvo
Mafija se na ovim prostorima reorganizira i pregrupira, vođena interesima, poslovima i novcem. Tom nanovo uskrslom mafijaškom bratstvu i jedinstvu, osim činjenice da je iz ratova na ovom području izašlo jače i povezanije nego ikad, zajedničko je i to što imaju veliku stratešku prednost pred policijama matičnih zemalja. Jer dok su države i njihovi represivni aparati međusobno ratovali, mafije su se povezivale i poslovale. Njihov ujedinitelj nije bio novi Josip Broz Tito, nego profit i interes. Interes koji tek sada, 15 godina poslije, povezuje i policije zemalja u okruženju. Preplašene činjenicom da se uzrečica kako "svuda u svijetu država ima mafiju, a samo u Srbiji mafija ima državu", sada može primijeniti na gotovo sve države iznikle iz pepela bivše Jugoslavije.

@@@@
Dakle, manijace, srpska i hrvatska mafija rade zajedno, pravo bratstvo i jedinstvo i trebace naporima i jednima i drugima da to iskorene. A to mogu saradnjom a nikako zahladjivanjem odnosa i uvodjenjem viza.
Zna se kako se treba boriti protiv mafijoza, i nema veze sa onim sta ti zagovaras. Ono sta ti zagovaras ne bi ni taknulo mafiju (jer imaju para da potplate sve zivo) vec obicne mirne gadjane na jednoj i drugoj strani.
Upamti manijace, MAFIJOZE SU SA LAKOCOM PRELAZILI SR-HR GRANICU I U VREME NAJGORIH ODNOSA DVE ZEMLJE - KADA JE BILO PRAKTICNO NEMOGUCE DOBITI VIZU ZA OBICNOG SMRTINA!

Koji je tebi ×××××, ××××× ti materina ×××××.

E NEMA VIZA, A SAD CRKNI OD MUKE, ××××× JEDNA, STO SI DOMOVINU IZDO!

Obrati paznju
02-12-2006, 12:53
i na ovo:

"zajedničko je i to što imaju veliku stratešku prednost pred policijama matičnih zemalja."

Valjda sad kapiras odakle smrdi i gde je rak rana i jednog i drugog drustva.

KORUPCIJA, budalo, KORUPCIJA! To je ono gde ste najtanji i zbog cega vas riba EU.

Jesi li sad ista shvatio, ili da te proglasim za beznadezan slucaj?

Jos samo
02-12-2006, 13:03
ovo.
U vreme najstrozeg viznog rezima izmedju SR i HR, najgori otpad iz Srbije i Makedonije (verovatno i iz BiH), dobijali su ne samo HR vize, vec HR putovnice bez ikakvog problema.

HR je bila kolektor svakojakog sljama u to vreme malte ne kao sto je bila Argentina za naciste.
Ja se cudom nisam mogao nacuditi otkud to???
Sad mi je jasno kao beo dan - KORUPCIJA!

Medjutim
02-12-2006, 13:18
biser nad biserima je kada predsednik Privredne komore Hrvatske, Nadan Vidosevic, izjavi da bi se i hrvatski i srpski privrednici trebali ugledati na mafijase doticnih zemalja koji saradjuju za primer.
Biser jos veci od tog bisera da niko ziv od zvanicnika nije reagovao na tu izjavu!!!

naivcino
02-12-2006, 14:21
ne samo vize nego tzv. DOMOVNICE!
Da se na poznatom mjestu 1000€ dobije se i tzv. "PUTOVNICA" ( sve u novohrvatskom, Pavelicko-Tudjmanska verzija) i ako bas zelis i potvrda da si u HDZ-u, da si "DOMOBRANITELJ", junak domovinskog rata.
U skutoriji se za € ( bas ako se mora i za kune i banice!) dobije sve sto je inace zakonom zabranjeno.

Jao mali vlase
02-12-2006, 14:33
Idi vec jednom u ××××× materinu, budalo jedna.
Napadas, tog svedjanina, da je za×××× svoju domovinu, ajde bre budalo, reci ti nama, koja je tvoja domovina? Ako je i imas, ××××××tino jedna.

vidi ti
02-12-2006, 14:52
Naseg MalmoitaSrbina... kako on OCAJNICKI izjednacava ZLOCIN, AGRESIJU I srpsku mafiju sa Hrvatskom.

Ako?? SU SRBIJANSKI kriminalci dobili (kako tu objavljujes) neku vrst zastite u HR, to je - kao prvo - ocjenjno da je u HR interesima, da Srbija ne dodje do njih, te da trune cim vise iznutra... drugo, to je tim (HR) kriminalcima donijelo srpske popljackane love u Hrvatsku.

Trece, u hrvatskoj se niti PRIBLIZNO ne dogadja politicke ×××××× kao u Srbiji! Tamo se ubijaju politicari, ljudi nestaju, budu ucjenjeni - SVASTA! Zasto nema HR kriminalaca u Srbiji? zasto oni ne trazea "zastitu" od BG mafije? Nema potrebe - to sto se u HR dogadja je MANJE nego u vecini tranzicijskih zemalja... i vjerojatno manje nego u EU zemljama....

Ajde ti lijepo otvori svoju kucu kriminalcima da se u njoj obracunavaju!

VIZE, VIZE.... samo malo pricekaj... vidjet ces... samo da se nesto vece dogodi! ...

Cinjenica
02-12-2006, 23:55
da se u HR sjatio najveci kriminalci iz cele bivse Juge i to u vreme najstroeg viznog rezima (sta ce im vize kad su dobijali putovnice kao od sale, budalo?), i to nikakve veze nema sa tim ko je bio zrtva a ko agresor nego sa tim GDE JE DRUSTVO TRULO - gde je jako izrazena ljubav prema euricima, a to se zove KORUPCIJA!

Procitaj i ovo ali polako da nesto udje u tu glavudzu:

"Primjera poput ovih ima bezbroj jer su kriminalci s prostora bivše države međusobno povezani ili posvađeni, neovisno o njihovoj nacionalnoj, vjerskoj, ideološkoj ili političkoj opredijeljenosti. Hrvati, ali ni Srbi, Crnogorci ili Slovenci ne mogu nabavljati heroin s Kosova ili Makedonije ako im posrednik nije osoba iz albanskog kriminalnog miljea. Albanci pak ne mogu krijumčariti svoje sunarodnjake preko Hrvatske i Slovenije u zapadnu Europu ako im potporu ne pruže "braća po kriminalu" iz Hrvatske i Slovenije. To današnje mafijaško bratstvo i jedinstvo zapravo je svojevrsno naslijeđe koje su svojim pulenima ostavile dvije mrtve gangsterske legende s obje strane granice Ljubo Magaš Zemunac i Zlatko Bagarić. "

Drustvo trulo i to ti je to.
Evo ti jednog najsvezijeg primera trulog drustva gde se popustilo pred ucenama i pritiscima i jedan ubica (Glavas) pusten na slobudu!!!
×××× drustvo gde se i crkva, i udruge i i politicari, i pojedinci mesaju u sudstvo koje bi trebalo biti nezavisno.

Gde si ti zivieo do sada, majmune??????

posjedovanje
03-12-2006, 11:41
hrvatske putovnic je njbeci zgoditak na lutriji... putujes po svijetu bez ogranicenja,,,

a Zapad je prisilio hrvatsku da uvede tako lak nacin da SVI koji su imali neke veze sa HR - zivjeli tamo neko vrijeme, IMAJu PRAVO NA NJIH...

tAKO JE NAZALOST I MASU CETNIKA DOSLO do HR putovnica...

tako su se svojevremeno masovno selili u Norvesku... a norveska je onda uvela vize za hrvate... TO je TO!

No vise to neide... i tu ste ispusili... sta je bilo bilo je...

mi idemo dalje... a vi???

Ma idi bre
03-12-2006, 13:05
u ××××× materinu, ××××m se na vase vize i na vase putovnice, ko jos sljivi ta govna te drzavice nakazice.

Ovo je vazno:

-------------------------------------
Do kraja 2007. vizne olakšice za Balkan

Evropski komesar za pravosude i unutrašnje poslove Franko Fratini izrazio je u cetvrtak ocekivanje da ce do kraja iduce godine biti okoncani pregovori sa Srbijom i drugim zemljama zapadnog Balkana o sporazumima o viznim olakšicama i readmisiji. „Ocekujem da do tada sporazumi dobrim delom budu i sprovedeni”, izjavio je Fratini posle susreta sa ministrima unutrašnjih poslova Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije i Albanije, cime su zvanicno poceli pregovori o viznim olakšicama i readmisiji. U cetvrtak su u u Briselu poceli pregovori s Makedonijom, a u petak sa Srbijom. Albanija vec ima sporazum o readmisiji sa EU, što znaci da prihvata da iz zemalja Evropske unije budu vracena lica koja ilegalno s albanske teritorije dodu u EU. Fratini je naglasio da je veoma zadovoljan što su svi ministri država regiona pružili politicku podršku za policijsku saradnju sa EU i podvukao da je ta politicka obaveza od presudnog znacaja za proces koji vodi viznim olakšicama i sporazumima o readmisiji.

Zemlje regiona obavezale su se da ce svojim gradanima i Evropi zajamciti bezbednost i zaštitu od organizovanog kriminala i sigurnost licnih isprava, a stalno se boriti protiv ilegalne imigracije.

Fratini je, u odgovoru na pitanje novinara, istakao da ne bi trebalo neposredno povezivati ove pregovore i cinjenicu da je Srbija pozvana da pristupi Partnerstvu za mir. On je podvukao da je to „u interesu i Srbije i Evrope” i da smatra da ce pregovori sa Srbijom biti uspešni (Beta)

@@@@@@
Eto, to je ono sta je VAZNO.
Svakome je vazno ono sta zivot znaci, a u ×××××tskoj nema zivota vec jad i beda manje vise kao i sugde na prostorima bivse Juge.

A to sta ste davali putovnice kriminalcima, pa to je ogledalo vaseg drustva.

Pocuj me jos jednom, ××××m ti se na vase vize i na mater.

A ja
03-12-2006, 13:29
Se ××××m u tvoja usta, pa zvakaj posrani vlaski ciganine.
Zasto visis ovdje, posranko vlaski?
Mars u ××××× materinu, govno vlasko.

PAZI
03-12-2006, 16:55
Do iduce (2007) ce se godine (VALJDA) odpregovarati izvjesne vizne olaksice...

A Hrvatska?? NIAKADA UOPCE, od njenog nastanka nije imala vize sa skoro nikim u EU (Norvezani su privremeno uveli vize - i to zbog Srba kojima su pod pritiskom EU-a Hrvati dali HR putovnice, pa su ih zloupotrebljavali).

Zar ne vidis koliko ste zakuzeni, "PROVALJENI"! od svih... ne mozes ti samo tako muckati po EU...i zapadu kao sto je to bilo u SFRY svojevremeno...

Ja se sjecam 1992! Hrvatska priznata 15.01.1992... VELIKO SLAVLJE!! Hrvatska clan UN 22.05.1992! EUFORIJA! Ja bio onda u HR, prvi put izvadio HR putovnicu i sa njom BEZ!! problema ili bilo cega neobicnog - putovao po Evropi... 1992!!!! Kad cete vi to Srbi moci? Koliko cete jos morati ispusiti prije nego vas dezinficirju... dekontaminiraju?? Samo nas EU sili da sa vama ukidamo vize... a oni su se osigurali da im bilo kakva govna ne ulaze u zemlju bez kontrole...a mi? Boli ih djoka za nas...

picko ustaska
03-12-2006, 17:00
daj dodji u Svicarsku i Francusku bez vize. U Njemacku bez vize i bez protekcije ne mozes ni ti doci!!
Jedini koji u sve tri zemlje mogu doci bez vize su Srbi kao nasljednici SFRJ i sa ondasnjim pravima. Njemci cak i vole ustase, ali zakon je zakon.

ustaso
03-12-2006, 17:03
zaboravio si svoj zastitni znak. Ti saljes uvijek i svakoga u posebno za tebe izmisljenu mater ( da li ti , ×××××ne. znas sta je mater!) sa tri picke. Bioloski fenomen, ali kraj "medjugorke" moguce!

ti u svakoj
03-12-2006, 18:40
recenici upotrébljavas rijec "ustaso", a ne znas joj pravo znacenje. Ja sam ti to objasnjavao. Ako ja kazem "cetnik" ja za to imam substanse, oni postoje, oni su postotojali... Ako kazem opancari, podrazumjevam onu srednjevjekovnu srpsku svjetinu koja i DANAS postoji... Ako kazem "ciganluk", on POSTOJI!

Sta se viza tice, kako rekoh, Hrvati NIKADA nisu trebali tako nesto za EU, kao niti za Svicarsku... sta kakis - po obicaju bez veze...

picko ustaska
03-12-2006, 21:00
ta ja sam posteni hrvat i morao sam sve te vize imati! Mozda da se u fasistickim zemljama istomisljenicima gleda kroz prste, ali to u Svucarskoj i Francuskoj nije slucaj. Osim toga sigurno je daq gradjani Srbije (i Siptari!) vvize ne trebaju. A *rvati i Bosanci svakako.

DERI SE
03-12-2006, 22:45
HRVAAAAATIIII TREEEBAAAJUUU VIIIIZEEEE!
MOOORAAAAJUUUUUUU IH IMAAAATIII!

TOOOOOO JAAAAAAAA TAAAKOOOO KAAAZEEEM!

MOOORAAAAAAAJUUUUUU!
MOOORAAAAAAAJUUUUUU!
MOOORAAAAAAAJUUUUUU!MOOORAAAAAAAJUUUUUU!MOOORAAAAA AAJUUUUUU!MOOORAAAAAAAJUUUUUU!

Pa da
03-12-2006, 23:41
×××× te, on sad odlucuje, a kad je trebao da stane na branik domovine, on je bezao glavom bez obzira.

Te hipoteticne vize koje VGS priziva (valjda zato sto mu je krivo zbog zavidnog i brzog uspona dobrosusedskih odnosa izmedju dve zemlje), pogodile bi najvise mirne gradjane na jednoj i drugoj strani koji su u mesanim brakovima, i kojima je deo familije na drugoj strani.
To bi isto bilo bespotrebno opeterecenje u protoku robe i ostalim biznisa (koja bi to bila steta posebno za HR jer predpostavljam da je Hrvatska aktivnija u Srbiji nego obrnuto!).
Sto se povratnika tice, njima ne trebaju vize vec im se mora obezbediti drzavljanstvo i pasos.
Vec sam rekao, mafijasima ne trebaju nikakve vize. Oni imaju dosta para i dobre veze na drugoj strani da dolaze brze i lakse do HR drzavljanstva nego onaj ko se rodio u HR. Ulemek Legija ima HR drzavljanstvo!!! More siptarskih kriminalaca ima HR drzavljanstvo!!! Onaj Makedonac sto pobi one jadne izbeglice sa istoka u potrazi trbuhom za kruhom (bese Bogdanovski), ima HR drzavljanstvo!!!
Nema ni govora o tome sta prica onaj ludak iz Svedske "to bilo, sad vise toga nece biti". Malo sutra! To je problem koji se duboko ukorijenio, i kome ce trebati vremena da se iskorijeni koliko i vremena da se iskorijeni mafija, upliv mafije u drzavnim organima. Nece to moci tako lako i u "trku". Ja se pitam da li ce uopste moci, jer se mentalitet ljudi tesko menja - sklonost lakoj i brzoj zaradi i podmitljivosti.

Sto se tice vecine gradjana Srbije, koji ce ××××× hr vize toj vecini??? Sta jednog Nisliju, npr, interesuje HR???
Njega interesuje da ode negde na zapad da zaradi nesto.
Vecina gradjana Srbije je promenila destinaciju letovanja. Za jednog Nisliju bice jeftinije i jednostavnije da se samo spusti u Grcku, a moze i u Tursku ili Bugarsku kao od sale.

Imajuci na umo sta rekoh u vezi biznisa i mesanih familija, nekakve hipotetcne vize bi pogodile vise hrvatske nego srpske drzavljane, ne samo procentualno, vec i apsolutno.

Prema tome, nista od toga, VGSe, vec ti ostaje samo da kukas i cmizdris sto nije po tvojoj zelji vec po zelji svagog normalnog kome razum nije pomucen mrznjom.

ti si mali
04-12-2006, 10:33
nepopravljivi, vjerojatno i besposleni skutor. Govoris o biznisu a u "tvojoj lijepoj nasoj" zivi cetveroclana obitelj od 3500 kuna!
Kakav biznis, kakvi bakraci ! Ako to potraje, a izlaz se ne vidi, bice svega!! Pa ti onda gledaj biznis, ×××××ne iz rvacke ercegovine

kazi ti
05-12-2006, 15:55
meni sa koliko Kuna zivi jedna PROSJECNA!! srpska obitelj! PROSJECNA!

3500 KN je za veliku vecinu nedosanjani i nedostizni san u Srbiji, a u Hrvatskoj je to skoro socialna pomoc...

pa glupane
05-12-2006, 16:20
bar bi ti to moralo biti jasno: u Srbiji nema ustaskih novcanih jedinica ni kuna ni banica ni lipa.

hehehe.
05-12-2006, 17:41
sta kod vas platu primaju i pol milijuna nezaposleni ili se oni racunaju i bogatiju elitu. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ma mislim na onih 20% bogatasa po novinama sto su na rubu bogatstva. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Vidis
05-12-2006, 19:18
pa bas zato sta toga nema - ste jadni...ostali ste SAMI na dinaru!

U Hrvatskoj uvedena kuna 30-05-1994. cijena 4,3 DM. 15.07.1994, cijena 3,65 DM.

05.12.2006 cijena 1 KN = 7,3 € (= 3,6 DM)!!

Kako je prosao srpski "super dinar!!" -
1Din=1DM 1996 danas? 100 DIN=1€! (50 Din=1 DM). SUPERDINAR pao 50 puta!

Kako cete se vi mjeriti sa ustasama?

Pa rekao ti ja - to NEIDE!!
Hoces ekonomiju - neide,
hoces standard - neide,
hoces place - neide,
hoces rat neide,
hoces na noz - neide...

NEIDE, PA NEIDE!! kako god da ga okrenes NE IDE!!

Ostaje vam samo
vriskanje,
ludovanje,
razbijanje glave o zid
skripanje zubima
cupanje kose
HISTERIJA
PARANOJA

....za tebe narocito ovo zadnje dvoje... ali i sve ostalo...

Zato je najbolje da Drina mirno tece...

hehehe
05-12-2006, 20:34
- bas me potrese tvoje tesko iskustvo, ja sam sazaljiv covjek , kad vidim da se civjek tako pati , kazem zdravlje i pamet su najvazniji.Ma ne bavi se onim sto ti toliko skodi nije ustastvo vrednije od licnog zdravlja i zivita. :smile06:

hehehe
05-12-2006, 20:37
zurim a poslo bi ti neku kintu da se ispomognes za bozic , jako sam darezljiv kad nekom nista ne ide u zivotu. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Ma kakvo
05-12-2006, 21:32
ustastvo...

Tu se izivljavamo i nabijamo paranojicare, histericare itd...
To je neljudski i necivilizirano, ALI, posto si(ste) Srbin, eto, nekeko se oslobode kocnice, narocito kad se covjek sjeti SVEGA sta ste priustili mojim precima, a na kraju i meni i mojoj generaciji... onda ide...

A ne bi islo da se ovdje nije pokazalo da se NISTA promijenilo u vasim glavama nije - NISTA! Vi ste ostali ono sta ste bili prije 100 ili 70, ili 60 godina... uvjek isto - Srbija do kosmosa,

Srbi, Srbi, samo srbi ...(su patnici, iskoristavani, kalni, ubijani... itd...itd...) da ne nabrajam sve ponovo...poznajemo se...

Al te rastura
05-12-2006, 23:17
ovaj hehehe da je to strasno.

Dobro ti covek kaze a ti nista ne kapiras budalo - zdavlje je najvaznije, ×××× kunice, lipice i banice!

Je je_banice!

ovaj
06-12-2006, 11:32
sto "vristi,kose cupa, paranoja...." nije normalan.
On tvrdi da 1 kuna kosta 7,5 €( eura).
mozda on misli na onu "Antinu". Kod ove "Vranjine" je obrnuto, za 1 €mora se platiti 7,5 kuna "Vranjinih"! I ××××××su u tome je razlika. A tragedija vasa je danas da se svak u svasto petlja, naprdiva, gluposti siri i pravi, pocevsi od predsjednika do ovoga "profesionalnog forumskoga neurastenika"!
Valjen Isus, ×××××ne.