PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvati su najgora vecina na Balkanu

skoco.
29-11-2006, 16:26
Muljatori,sebicnjaci,fasisoidni,isfrustrirani, depresivni,manipulatori,labilni ipsihicki nestabilni tudje prisvajaju , tudjim se ruhom kite teski zlobnici i veliki muljatori i td.............. :smile17: :smile12: :))

skoco
29-11-2006, 18:48
vidi se da nisi "covjek od knjige".
To su samo simptomi jedne endemicke bolesti koja ima jos drugacijih pokazatelja, recimo gramzljivost, pljackanje,silovanje,vjera u razbojstva koja se uz blagoslov majke crkve naprave, privilegije i materijalne prednosti kao nagrade za pocinjene zlocine nad starcima,djecom, za rusenje kulturnih institucija koje stoje pod zastitom UN. Teska i neizljeciva bolest, rak je prema njoj nista..."endemicki croatizam". Znanstvenost je frapirana, skoro zanjemila. Jedina je dobra strana te bolesti da se moze prosiriti samo u Hrvatskoj.Bolest se na kraqju pretvara u kolektivno ludilo,neuracunjivost i religiozni fanatizam. Postoje naravski tendencije za sirenje i izvan "lijepe nase", ali za sada bez znacajnih uspjeha. Mozda oboli neki precroatizirani bosancic ili neuravnotezeni srpcic.

dali
29-11-2006, 21:10
se salis ili po obcaju ××××s bi×××× pa ih lizes. :)) a kome vi usrase mozete reci da je nepismen a da neispadnete biseri nad biserima.
Znas li ti sta to znaci pismenist a da ne umres od srama. :))

Mali vlajo
29-11-2006, 23:33
Ti si kao Don Quihote, dok ti vjetrenjaca ne ispizdi tu glupu lubanju, suplju kao postojnska spilja.
Sto magare s×××× a vlaska keva rodi?
To si ti ×××××ne HEHEHE vlaski.

skoco!!
30-11-2006, 16:14
u skolu, picketino ustaska, tvoji jezicni kvaliteti nisu cak ni toliki da te jedan donekle pametan fratar ne moze "ispoviditi", a bez ispovidi ne bi trebao dalje srati, jer klanja vise nema. Znaci ti si suvisan, bezkoristan. Jedes tom narodu kruh za badava. Za tebe nema danas odgovarajucih zadataka. Ili idi uskolu ili se ubi, budalo!

bosnjak*
30-11-2006, 17:03
Ne dirajte mi hehehe on je legenda ove kafane,, care.Jest da ponekad zuri pa ispusti neko slovo ali i drugi to isto rade pa se usute, ali je hehe u sustini ineligentan i zabavan covjek , stvarno istinito covjeka orospolozi .Vidi se da nije neki zlocko ,vec umjerenjak i veseo covjek , kaze svima sta ih slijeduje pa ti se misli , em je tako em je smijesno , pa kad se to sve sastane prava stvarna komedija .Dok smo bili svi veseliji nije ni bilo zla a sada brate sa one strane domoljubi su u teskom deprimirajucem stanju.
Ja sam bosnjak ,,ali nisam ekstrem vec normalan i bilo bi krajnje vrijeme da se prestanete svadjati i vrijrdjati nacinalno.. to bolan ne donosi nista dobro.Hrvati bolan ne mozete vi u EU sa tolikim nabojom mrznje prema drugim narodima a pogotovo prema tim srbima i onda djavo vam kriv kad bukne rat .Vidite bolan koliko je rat ostavio ruznih posljedica da se svakodnevno ubijaju ucesnici rata i kome onda ostaje bilo kakva drzava ,kazi mi realno ??????
Ovdje se neki kapricirali pa ne odustaju ni milimetar od raspirivanja i odrzavanja nacinalne mrznje sto to kako su tu neki rekli nesvjesno usadjivate omladini bolest (koja se zove mrznja i trujete mladi narastaj koji ce vas kleti kada vide da se mnogo razlikuju od drugi , jer nije ovo gvozdeno doba pa da vam neko moze odijati na glupost i neznanje.
Ja i kad neku tu kazem tu me ti isti zasipaju raznim uvredama ali ja samo kazem po kozi se poznaju rozi.
Da je malo vise ljudi veseliji nebi ni bilo tolikog fasizma, zato mi ne dirajte hehe pa vi sada mislite sta god hocete. :)) :smile18:

burazeru
30-11-2006, 18:39
ti si Bosnjo, pravi, a ja Ero,pravi, Mostarac a lijeve strane.Ti znas kako je uvijek sve funkcioniralo dok nisu sljegli SKUTORI I GRMALJI. Oni su za volju nekih vlastitih interesa (pljacka, burazeru,pljacka!) zakuhali sve ovo. I kako ce se zavsriti, to niko ne zna. Nikad jedan Mostarac ili jedan Sarajlija, gradjanin naravski, nije nacinio zla ni bratu Srbinu, ni bratu Hrvatu, ni bratu muslimanu.
Ali dosao olos svih triju "naroda", bez skole, bez odgoja, bez morala a nadojen vjerskim fanatizmom, i eto belaja.
Srbi se sa Hrvatima, a boga mi samo olos, probisvjeti svadjaju na ovom forumu zatrovani mrznjom koja proizilazi iz mozgovne bjede i materijalne nemoci.Ta dva naroda zive, svadjaju se i vrijedjaju vec 1300 godina jedan pored drugog i nikad osim za tudje interese nije opalio Srbin na Hrvata ili Hrvat na Srbina jedan metak.
Do sada.Prvi pokolj su napravili Hrvati,pocelo je sa Jasenovcem, zadnje klanje su napravili Srbi u Srebrenici a u oba slucaja najebali Bosnjaci.Ali, ni za jednu od tih strana nema nafake.Doci ce sigurno i nasih "pet minuta", ali mi necemo ni klati ni svetiti se, jer to nicemu ne vodi.Narvski "tudjmane","milosevice", gdje ih se god pohvata pred zid, tu ne smije biti milosti, jer to su samo izrodi i Hrvatskog i Srpskog naroda.

alaj
30-11-2006, 21:11
ga kakis...AAAUUU!

Tu vazi samo jednov - prosto ko pasulj!

Granica Drina - cisti racuni duga ljubav!

Kakve filozofije?? Hrvatima nikad nije padala na pamet da idu preko te rijeke!

Neka ju samo niko ne dira i MIRNA BOSNA!

Majmune,
30-11-2006, 22:37
jel to tvrdis posle potpisivanja specijalnih veza izmedju RS i Srbije.
Polako, prvo specijalne veze pa cemo videti.
Cekamo da vidimo sta ce Ameri da urade sa vrucim krompirom zvano Kosovo. Otom potom.

Samo mi nije
30-11-2006, 22:42
jasno sta ce Ameri sa tolikim vrucim krompirima: Irak, Afganistan, Bliski Istok, Kosovo...
Kada se tako razapnu onda se Sirija, Iran i Severna Koreja vise i ne pominju nego se jos mole "Pomagajte, ako boga znate!"

Baba bi dala dinar da udje u kolo, sada bi dala dva da izidje.

Sta mislis
30-11-2006, 22:50
KKA? ce te vi morati dokazivati lojalnost NATO-u za "partnerstvo za mir"??

Nije to dzabe... prvo te malo isasamaraju da te prodje sizofrenija (1999) pa ih molis da te prime u PM, a onda trebas dokazati lojalnost... bit ce "kola" i "igara" za partnere...

Vazno je
01-12-2006, 01:50
da oni ginu u Afganistanu a i da onim ×××××ticima koji su otisli u onu pustinju guza zvace gace.

Bice mesa bez kupusa.

istina.
04-12-2006, 07:42
da odavno istinitiji post nije postavljen .Gdje god odu za×××× i zavrse u cuzi po stotinjak da se vlada ponosito zalaze za njihovo deportovanje u jadnu njihovu. :)) :smile16:

hehehe
04-12-2006, 17:04
a dike li velike tih pocasni gradjana koji grad vide kada idu u Evropu pa podivljaju jer se izgube u civilizaciji :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Hallo hehehe
04-12-2006, 20:38
Jebao ti moj tovar posranu kevu i to ravno u guzicu iz koje si ti ispao, tako smrdljiv i zamazan, vlasko govno.

Al vas
04-12-2006, 22:31
izludjuje ovaj hehehe pa vas rastura!

HEHEHEHE
04-12-2006, 23:04
Vidis -
MalmoiteSrBine, kad se govori o genocidu na "nasim prostorima" Spominju se SAMO Srbi! SAMO!! SRBI! Niko drugi!:

Najveća masovna grobnica posle Srebrenice?
Tužilac za ratne zločine Srbije Vladimir Vukčević rekao je u ponedeljak da je pravosudje Srbije "na tragu otkrića najveće masovne grobnice posle Srebrenice" u kojoj je, po njegovim rečima, sahranjeno izmedju 670 i 750 ljudi.

Vukčević, koji je govorio na skupu o gonjenju optuženih za ratne zločine, održanom u Podgorici, zbog interesa istrage nije mogao da iznese više detalja, ali je naveo da je reč o istrazi u vezi sa "zvorničkom grupom".

HEHEHEHE
04-12-2006, 23:04
Pripadnici "zvorničke grupe" osumnjičeni su da su, sa pripadnicima Teritorijalne odbrane Zvornik, naredili likvidacije oko 700 civila iz više sela opštine Zvornik, u severoistočnoj Bosni, u periodu od 1. do 5. juna 1992. godine.

Vukčević je rekao novinarima da je pravosudje Srbije spremno da sudi za ratne zločine počinjene na prostoru bivše Jugoslavije i da preuzme predmete od suda u Hagu.

Predstavnici pravosudja Crne Gore i Srbije takodje su naveli da su spremni da sude optuženima za ratne zločine, zločine protiv čovečnosti i genocid.

Viši državni tužioci u Bijelom Polju i Podgorici Rifat Hadrović i Ranka Čarapić naveli su da je "veliki problem" u dokazivanju ratnih zločina nedostupnost svedoka domaćim sudovima.

Ranka Čarapić je, kao primer, navela deportacije bosanskohercegovačkih izbeglica 1992. godine iz Crne Gore u Republiku Srpsku, gde je u toku istraga koja "ne ide lako", jer je "veliki problem" što su svedoci na teritoriji drugih država.

Prema njenim rečima, u Crnoj Gori je pet osoba osudjeno zbog ratnih zločina protiv civilnog stanovništva.

Jebe vas ovaj
05-12-2006, 05:07
hehehehe pa vas rastura kao tudje! :) :) :)