PDA

Pogledaj cijelu verziju : D. Dokic - IZJAVE

DAMIR DOKIĆ
25-11-2006, 12:34
DAMIR DOKIĆ, otac tenisačice Jelene, koja je u Zagrebu doživjela lakšu prometnu nesreću, tvrdi kako je to dokaz da će je braća Bikić ubiti.

Jelena je u srijedu, u centru Zagreba na Zelenom valu, doživjela lakšu prometnu nesreću u Zagrebu, nakon čega su njen dečko Tin Bikić i stariji suputnik napali fotoreportera Jutarnjeg lista Srđana Vrančića.

"Ujutro rano sam saznao sam za nesreću koju je imala moja kćer u Zagrebu. Sat vremena nisam mogao doći sebi od šoka! Duša me boli kada vidim njene slike, na kojima je ne mogu prepoznati. Ti Bikići su je uništili i kao sportašicu i kao čovjeka. Odgovorno tvrdim da je žele ubiti." - izjavio je Dokić za srpski Kurir.

Za Večernje novosti je otac Jelene Dokić, koji tvrdi kako zna da ljudi misle kako je luđak koji priča svašta, optužio Bikiće da su kriminalci.

"Pljačkaju je i ucjenjuju. Što je najgore, Bikići dilaju drogu i plašim se da Jelenu ne uhvate na nekom aerodromu s narkoticima u torbi. Ovakav scenarij sam i najavio inspektoru Božoviću. Plašim se kako naše vlasti nemaju ni snage ni volje pomoći Jeleni." - izjavio je za Večernje novosti Dokić.

Damir Dokić je ponovo kćerci poručio neka se vrati kući, kako bi se oporavila.

"Garantiram da bih je uspio vratiti u teniski vrh. Potrebno je samo godinu dana uspješnog treninga." - zaključio je Dokić.

Jelenin otac je početkom godine kako izjavio kako su njegovoj kćerci Jeleni "Australci uz pomoć Hrvata i Vatikana isprali mozak" te da bi volio baciti nuklearnu bombu na Sydney, nakon čega se ona ogradila od njegovih izjava.

DOKIĆ
25-11-2006, 12:35
JELENA DOKIĆ, nekada četvrta tenisačica svijeta, navodno je nestala u Zagrebu, a njen otac optužuje bivšeg Jeleninog trenera Bornu Biknića i njegovog brata Tina, bivšeg Jeleninog dečka, da su je oteli.

"Vrlo sam zabrinut za svoju kćer. Jelena nikad neće priznati da je oteta ili prisiljena ostati u Zagrebu, ali mislim da je jasno da su braća Bikić iza ovog.", prenosi Eurosport izjavu Bikića za Kurir.

Dokić je trenirala u Njemačkoj s Nikolom Pilićem prije nego što je otputovala u Zagreb, te je uvjeren da bi mu se u normalnim okolnostima Jelena iz Zagreba javila, a ne odbacuje da su iza njenog nestanka braća Bikić.

Kurir navodi da se Jelena javila majci kako bi joj rekla da se neće vratiti u Njemačku, iako je samo dan ranije rekla da je u Zagreb otišla samo po odjeću za zimu.

Nekad četvrta tenisačica svijeta trenutno je 583. na WTA listi i pokušava se vratiti u formu nakon mnogo ozljeda, dok je njen otac Damir nekoliko puta bio udaljen s WTA turnira zbog svog ponašanja.

JELENA DOKIĆ
25-11-2006, 12:39
JELENA DOKIĆ, bivši broj 4 na WTA listi, vjeruje kako se može vratiti među prvih 30, te opovrgava očeve navode kako je bila oteta.

U opsežnom intervjuu za beogradski Sportski Žurnal, Jelena je izjavila: "Naravno da nisam bila oteta, to je potpuna besmislica. Slušam takve gluposti od svog oca poslijednje tri godine."

Zatim je dodala: "Govorim ovo kako bih zaštitila svog dečka, Tina Bikića, jer se nikad nije miješao ni u moj privatni život ni u tenis. Ničime nije utjecao na moju karijeru."

Nakon prekida suradnje sa svojim ocem Damirom, koji je bio i njen trener, preselila se u Zagreb te započela suradnju sa Bornom Bikićem, bratom svog dečka, koji ju je trenirao u 2003.godini.

Kasnije se Jelena pridružila teniskoj akademiji Nikole Pilića u Munchenu, te u tome vidi svoju veliku šansu za povratak.

"Sada u Zagrebu tražim sponzore koji će financirati moj povratak." - rekla je Jelena, opovrgnuvši nagađanja o njenom odustajanju od tenisa.

"Učinit ću sve što je u mojoj moći da se vratim na vrh. Nisam sigurna da opet mogu biti četvrta, ali još sam uvijek mlada i ovo je najbolje vrijeme za moj povratak."

Na kraju intervjua, čije dijelove prenosi Reuters, Jelena je još jednom spomenula svoj odnos sa roditeljima: "Sa ocem više uopće ne razgovaram. Rijetko se telefonom čujem sa majkom, no nikad ne razgovaramom o poslu ili o tenisu.

PARANOJA
26-11-2006, 09:41
Ovo NIJEsamo Dokic sindrom, ovo je TIPICNA srpska paranoja! OVAKo rezonira jedan Srbin! Takav rezon ga vodi u donosenju odluka i zivotu! Takav smo mi narod imali u trbuhu!

"Ujutro rano sam saznao sam za nesreću koju je imala moja kćer u Zagrebu. Sat vremena nisam mogao doći sebi od šoka! Duša me boli kada vidim njene slike, na kojima je ne mogu prepoznati. Ti Bikići su je uništili i kao sportašicu i kao čovjeka. Odgovorno tvrdim da je žele ubiti." - izjavio je Dokić za srpski Kurir.

"Pljačkaju je i ucjenjuju. Što je najgore, Bikići dilaju drogu i plašim se da Jelenu ne uhvate na nekom aerodromu s narkoticima u torbi. Ovakav scenarij sam i najavio inspektoru Božoviću. Plašim se kako naše vlasti nemaju ni snage ni volje pomoći Jeleni." - izjavio je za Večernje novosti Dokić.

Damir Dokić je ponovo kćerci poručio neka se vrati kući, kako bi se oporavila.

"Garantiram da bih je uspio vratiti u teniski vrh. Potrebno je samo godinu dana uspješnog treninga." - zaključio je Dokić.

paranoja jest
26-11-2006, 10:38
ali na obje strane. Dokic je poznat kao neuracunljiv covjek i otac.Ali nije cudo da se on buni. nema vise jeleninih prihoda, a da su mu hrvatska mjesanja suspektna jasno je. Hrvatski teniski savez brine se i Novaku Djokovicu, zeli ga "posvojiti". Zasto ne bi i Jelenu Dokic.

Pa Jelena
26-11-2006, 13:11
Je Hrvatica - zar ne? Sat sta ima Srbina za oca - to je malo nezgodno...ali je odgojena u Hrvatskoj, pa normalno je da se osjeca tu i kod kuce - za razliku od kuce onog ludjaka kojeg ima za oca!

provincijalac u
26-11-2006, 16:38
Agramu. Bilo bi vam to pravo. Jelena i Novak! Naravski ti ××××s, a ne znas zasto. Jelena je Australijski drzavljanin, igra za Australiju (i rodjena je u Adelaidu!) I cura nije kriva da ima blesavog oca. Mirjana Lucic je bila Hrvatica dok joj ludi otac (Hrvat!) i Suad Rizvanbegovic (Hrvat, balija!) nisu prisjeli , pa se cura odlucila okrenuti NDH - ledja!

Reci mi
26-11-2006, 19:13
ZASTO tako naivno kakis?? kao pravo Srbin... bljunes onako kako ti pase... kako bi htio, tako to cesto radis - i stalno otkrivas koliki si udum... ja ne bi bljunuo nesto ako ne bi bio siguran...

Svak zna da je Jelena rodjena u Osijeku u Hrvatskoj - 12.04.1983, te da je u HR krenula i u skolu... da tamo ima prijatelje i da se tamo osjeca kao kod kuce...

lole
27-11-2006, 08:29
a sta onda trazi u Zagrebu, blecak domobranski.

domobranski
27-11-2006, 16:51
sta se svadjate ko je, odakle je i sta je Jelena Dokic. Bar je to jednostavno, kakav Pasos ima djevojka? Prema njemu je bar momentano drzavljanin doticne zemlje. Istina je da Djokovic nije rodjen u Osijeku, da mu je otac Srbin i da bi ga teniski savez uzeo objerucke i dao debele novce za djecaka, Novaka.

Pa nasla
27-11-2006, 18:23
je HR sevatora, sarmantnog, kultiviranog i... dosla je k sebi poslije od onog ludjaka od oca sta ima...

Zaljubila se je - normalno i ima HR drzavljanstvo i sve... no ja se za njenu sudbinu ipak bojim! Previse je traumi dozivjela od oca... nije to lako izlijeciti!

e majmune
28-11-2006, 14:19
od kad su hrvati
a. jebaci
b. kulturni

????????????????????????
da li mala zna z aJasenovac??

Ti si
28-11-2006, 18:47
totalno lud i izopacen! Prepun si paranoje, ali posto si Srbin - nabijat cemo te i dalje!

Cura je ocito zgodna, u srcu Hrvatica, srpske gene koje nazlost nije mogla birati - prezire!

Da li ce se ikada izljeciti od srpskih trauma - to je kako rekoh pitanje. Hrvatski sevator joj pomaze, koliko joj dobra seva i kultura moze pomoci. Da li ce uspjeti - vidjet ce se!

pa ako joj
28-11-2006, 20:39
hrvatski sevator pomaze, bio bi on dobar i za tvoju mamu, ali ona je fukara i nema love.

potpisala je
03-12-2006, 22:56
Nekadašnja četvrta teniserka sveta Jelena Dokić potpisala je ugovor sa hrvatskim trenerom Nikolom Pilićem, na osnovu kojeg bi narednih godinu dana trebalo da provede na njegovoj teniskoj akademiji u Nemačkoj, piše "Sportski žurnal".

"Stavili smo parafe na ugovor i mogu da kažem da će Jelena plaćati boravak i rad u Akademiji. Takodje je dogovoreno da neko odavde putuje sa njom na 15 turnira. Najviše vremena sa Jelenom će provoditi moj pomoćnik Martin Rutner. Ja ću je pratiti nekoliko nedelja, ali više ne mogu jer sam ranije preuzeo obaveze prema drugim teniserima", objasnio je Pilić za "Žurnal".

On je podsetio da je Dokićevoj predložio još jednu varijantu, da sada sve usluge dobija besplatno, pa da se "revanšira" tek ukoliko uspe da se vrati u svetski vrh, ali da je ona to odbila. Pilić očekuje da Jelena do kraja godine dospe medju 80 najboljih teniserki.

"Ona je veoma talentovana i nadam se da će uspeti. Moraće da bude jaka".

Hrvatski stručnjak, koji je osvajao Dejvis kup sa reprezentacijama svoje zemlje i Nemačke, naglasio je da će Dokićeva već u januaru učestvovati na prvom turniru posle duge pauze.