PDA

Pogledaj cijelu verziju : Rusija daje neovisnost braci Srbima

Tiba
24-11-2006, 18:36
Kako Rusi drze do svojih potomaka Srba pokazali su u svojoj suradnji za neovisnost Republike Srbske koja ima pravo na odcjepljenje jer su samostalni tj. nemaju nikakve veze s ostala dva naroda- muslimanima i Hrvatima. Srbi vec odavno traze pomoc od Rusije u odcjepljenju, jer im svjetski policajac SAD neda da se odcjepe jer ako ostane Bosna sama, Europa ce biti prepustena terorizmu. RS se odcjeljuje iz dana u dan. Ja kazem: nesmje se Hrvate same ostavit sa tim gamadima da sami zive u BiH, jer samo Bog zna sta bi im muslimani sve radili- mozda bi ih i sve poturcili, ovako kada zive Srbi i Hrvati- krscani, i Bosnjaci- muslimani nemoze se nista dogoditi. Ali Srbi su uvjereni da ce se RS kad tad odvojit, i sve im ide od ruke po tom planu. Osim sto za prijatelje imaju sile kakve su Rusija, njihovi saveznici Kinezi, prijateljske zemlje su im i sama Anmerika, pa onda Engleska, Francuska, Turska, Grčka i td. Hrvatima preostaje samo selidba.

BALIJA
24-11-2006, 18:54
DA... ONI ODLAZE, A VI NAM OSTAJETE!

hej,hej
24-11-2006, 20:35
majmune neodredjenih postavki o zivljenju uopce a o zivljenju tih naroda i narodnosti posebno (kako bi bosanci rekli:baska!). Cudno je da sve nedozreliji pokusavaju da ponesto kazu! Iz svih uglova(kutova!) dolaze ili misljenja ili prijedlozi koji se mogu u svim tim narodima samo samarima razrijesiti. Balavunderi pokusavaju da izvuku poneku malu prednost iz ×××××rija koje su im napravili ocevi i da ako je moguce, a nazalost jest, usicare nesto malo od nesto nicega da bi bez rada, truda, znoja sa tudjih ledja, cak i fasistickim djelovanjima izvukli neku korist. Samarat vas se mora pizduni iz sva tri naroda i narodnosti.

za ovog iznad
27-11-2006, 09:14
A tko si onda ti? Zidov? Slazem se s Balijom, jedva cekamo da Srbi odu pa da Hrvate mozemo je**ti koliko hocemo, i na kralju dolazi poturcivanje. Ionako smo od vas i nastali je**ni vlasi!

e vidis dzilikosu
27-11-2006, 16:38
da ja imam pravo. Samarati,samarati!!

Sarajlija
04-12-2006, 17:55
Ucite se od nase brace kako pomazu nama Bosnjacima!