PDA

Pogledaj cijelu verziju : Srbi su najgora manjina na nasim prostorima

Zlatibor
24-11-2006, 12:00
Naslov ove teme sve kaze.
Nema niti jedna nacionalna manjina u Hrvatskoj da se moze usporediti sa Srbima, da vise laze, krade, kuka, place od ovih kukavica zvanim Srbi.

e budalasu,
24-11-2006, 12:19
one "manjine" 600000 Srba iz "vase" krajine ste protjerali, opljackali, kuce ili oteli ili popalili,srusili
crkve,raskopali groblja, postrijeljali i ljude i krave i ovce i pse...gdje je onda ta "manjina". Radi se vjerojatno o maloj gru×××× koja danas medju vama u zidovsko-srpskom strahu iz 1941 zivi i ne zna kuda ce.

ma nemoj
24-11-2006, 14:49
Dodjite u Srbiju ili RS pa ce te vidjeti sta radimo od Hrvata. Vas p*ckice treba sve podavit.

CIVSA GRUJA!!
24-11-2006, 16:05
Mi necemo u Srbiju. Dosta je vama da vam dodju siptari, i to se radi podrske amerikanaca siptarima ne moze nikako izbjeci. CIVSA MOTRA, SRBIJANCI!

Ahmed
24-11-2006, 18:00
Srbi su 624 godine bili turska raja,naša raja.U svakom današnjem nazovi
srbinu,teče naša krv,krv turaka.

:))

Za glupog Ahmeta
24-11-2006, 18:09
Za sve glupe muslimane koji slove da smo njihovi: ×××××ni, procitajte povijest i ptice na grani znaju da smo nastali od Rusa. Cim je Srbija podpisala mirovni sporazum s Turskom i cim suradjuju vi ××××te da smo "Turske krvi. Trebate znati razliku izmedju potomstva i sporazuma ×××××ni jedni glupi

kmete Ahmede
24-11-2006, 20:48
idi u skolu. U pocetku 7 vijeka nije bilo ni jednog srbina na Balkanu. Tu su starosjedioci u to vrijeme bili preci danasnjih siptara Iliri.Turci su dosli na Balkan te 600 (sesto) godina kasnije i tzek nakon bitke na Kosovu sjebali srbima znanje. mIz toga se vidi da su siptari mnogo prije srpstva bili u Kosovu, da Turci nisu bili toliko agresivni kao sto ti tvrdis i na kraju da si ti stvarno obicna ××××××.Kmete Ahmede!

Probisvit
24-11-2006, 23:23
Pa nemojte sad da vrijdjate Ahmeda. Covjek je koliko toliko isao u skolu. A ako nije zavrsio za Dr. onda jest za Hamala, ali nije bas da nema skole.

Ahmede samo se ti opusti i pisi sto god vise mozes.

istina,
25-11-2006, 07:46
kakav Ahmet kakvi bakraci , to je poznata ustasko ×××××tska podvala .Oni nisu nizasta drugo vec za perverzije nasilje i provokacije , Kad popuse onda podju sa raznim provokacijama i lazima da bi se na bilo koji nacin izduvsali pre sto popucaju od meke.Srecno vam koprcanje konjusari da ste imalo pametniji kao sto ste ludi i glupi bili bi sada ispred svedkog standarda.Vi u svakoj gluposti nosite pobjedu jer za tako sro vam niko ne zeli preuzeti mijesto , zato uvijek idete na popravni a Evropa cuti . :))

istina je
25-11-2006, 08:00
da si ti po mozgu, jeziku, pogledims, ama bas pravi Ahmedov brat.Ko vas napravi takve?

Ali stvar
25-11-2006, 12:16
je u tome da su sve srpske lazi, manipulacije, mitovi, intrige, ludilo itd razotkriveni do kosti. Da su ostavljeni sami sebi, da se koprceju u tom prolijevu, te da kao takvi moraju:

1. PRIZNATI svima susjednim narodima koijma su nanjneli neizrecive patnje i sve sta je gore navedeno i moliti za POVIJESNI oprost i poceti izgradjivati nesto normalno sta odgovara danasnjem vremenu i Evropi

ili

2. Polako u agoniji i svom prolijevu umirati i nestajati sa povijesne pozornice.

Sklon sam vjerovanju ovog derugog.

auuuu
26-11-2006, 06:24
ali si nepismen a tek glup da me ne cude ni gore gluposti od takvih biserasha. :)) :smile16: :))

ti si kako
26-11-2006, 10:48
sam kaz

ti sam
26-11-2006, 10:50
kazes da si sklon vjerovanju. Dobro!
Ali znas li ti da PAMETAN ZNA, A ×××××× VJERUJE!

pa daj
26-11-2006, 13:13
NAM TI otkri to (pametno) znanje po tom pitanju?

Sta ce da bude?

Alternativa 1 ili alternativa 2?

Mirza
29-11-2006, 04:54
Kako Makedonci i Bugari gledaju na Srbe:
" So edna ruka te gladi, so druga kurot izvadi."

I kad se to prevede:
"I dok ti se ulizuje, hoce da te iz××××."

Ta manjina
29-11-2006, 13:01
nece jod dugo biti manjina... u roku jedne generacije ce se istopiti u Hrvatskoj...garantirano!

Jer od kad se u HR vise ne isplati biti Srbin, to ce vrlo brzo nestati...

Josip Broz
30-11-2006, 04:03
Uzelo me vremena dok sam skuzil da su Srbi drek, a onda je bilo kasno za preokret.

JOSIPE
30-11-2006, 16:01
iz nesredjenog predgradja, ili jos u gorui, a zakaj si se onda spetljal sa Srbima, i zakaj jos uvek lezis u Beogradu a tvoj najmladji general, kak i ti JNA koljac lezi na Mirogojum i jos kao ljesina uziva ljubav "nacije".
Tebe ne vole hrvatceki( beznacajni hrvati!) Najboljse bi bilo tebe, franceka i Antisu zajedno pod Arkade. I ostaviti malo mesta jos za bu8duce koljace.

Znas
30-11-2006, 16:30
SveduMalmoite sta je Tito najbolje napravio? Pocistio je BAREM jedan dio cetnika, a jedan manji poslao na sremski front da budu topovsko meso... Zatim je (bar privremeno) zatro cetnicke koljacke instinkte... nazalost, bio je hohstapler pa je mislio najvise na sebe i da ima vlast na cim vecem teritoriju...

..za njega bar niste mogli raditi sta ste htjeli... ali kad je umro...ODMAH je proradio velikosrpski koljacki gen... i dobili smo sta smo dobili... a od toga ste na kraju najvise popusili VI!!

i upravo
30-11-2006, 20:11
jos ovog ludjaka uz vas.

ma ne samo
01-12-2006, 09:05
manjina, nego i NAROD!!

No vrijeme ih je definitivno proslo!!

Danas su GOLI i "provaljeni" od svih...

...sad pokusavavaju nesto usicariti svojim starim muckanjima, "srpskim sarmom"... ali MNOGO teze se prodaje...
Kad si jednom "provaljen" - vrlo je tesko...

primitivcino
02-12-2006, 12:22
svojom nepotrebnom glavom ti prostituiras sve hrvate, cak i one koji ce tek za desetak dodina shvatiti za koje divljastvo su se dali zavesti od bolesnog "narodnog" tribuna, koji vas je u svojoj maloumnosti samo iskoristio za pravljenje "povjesti na njegov nacin" jer je vec tada znao da je ljesina. Da nije takvih "hrvata" ne bi bilo ni rata!

Da nije
02-12-2006, 14:56
bilo "takvih" Hrvata ne bi bilo niti HR naroda, a jos manje HR drzave!

...i vjerojatno bi opanak postao "HR" nacionalna cipela!

Da ste nas unazadili - DA!
Donekle balkanizirali - DA!
Poplajckali -DA!
Ponizili - DA!
Porusili - DA!
Ali kako rekoh... bilo pa proslo...

mi smo svoje rane izlizali - i mi idemo dalje.. A VI???

dtrvena glavo
02-12-2006, 20:18
"idemo dalje" je neukusna ustasko-skutorska postapalica. Dalje, a kuda? U svom perverznom stavu prema svemu i svakomu oko vas otisli ste i onako predaleko, cak toliko daleko da se vise ne mozete ni vratiti. Sigurno je slijedeci korak - umiranje!

...
13-02-2007, 22:17
....

Pih
14-02-2007, 01:42
Srbi su lopovi, kriminalci, pljackasi, lazovi, manipulanti, govnari, svinjari,,,,,,, :smile16:

Ih
14-02-2007, 08:09
vec sto drugo

nekoizmase
14-02-2007, 13:41
:smile06: :smile06: :smile06:

majkiti ga spalim
14-02-2007, 23:55
Srbi su svjetske splacine

drvene glave
16-02-2007, 18:34
...napravili ste sa svim sunarodnjacima toliko ×××××× da se i oni koje jos objektivno niste poceli terorizirati, Istrani, zele odvojioti od vas i vratioti se u maticu - Italiju.Budete li i dalje divljali otise i najvazniji, najpozvaniji,najkulturniji - dalmosi,
a osta ce vam stefek, skuce i ...ja sam varazdinec domovine sin.

nuc
17-02-2007, 23:09
a vaša se Majka Srbija nešto usukala a i još će ( Vojvodina i Sandžak ).

....
18-02-2007, 17:13
....