PDA

Pogledaj cijelu verziju : Komedijaši s HTVa



JPM Power
17-03-2002, 11:20
Prijenos utrke na HTVu je jači od svih domaćih komedija na kvadrat.

Dečki simulatano prate ove s RTLa i ne skuže da je JPM kažnjen i pričaju bi×××× o tome kako je JPM na stazi usporio dok traje istraga o događajima u prvom zavoju itd ... ja i buraz smo se valjali od smijeha ...

blazer
17-03-2002, 11:36
da, ovi dva danas su bili totalno zbunjeni, pitam se zasto upce prate "kolege" s RTL kad ih to samo ometa, bilo bi im bolje da koriste internet, to su poceli prakticirati pri prijenosu NBA, malo su sepavi ali bar nekaj! i jos jedna me stvar totalno razjebala, reziser je totalno prenosio krive stvari, nije bilo montoyinog drive-thru, nije bilo bernoldijevog prolaza schummija, o zadnjem krugu da i ne pricam, ocito televizijski mocnici to namjerno rade da ljudi kupuju digitalne programe, frend ima digitalnu sat. 7 kanala i sve vidis i cujes, to je vjerojatno ta igra oko TV prava, a nakraju ce mo popusiti mi

JPM Power
17-03-2002, 11:42
... još im je samo falio onaj "genijalac" Novak (koji prošle godine ni nakon ne znam kojeg puta nije mogao skužiti da RB ide u utrke s drugačijom taktikom i onda bi hvalili njegovu vožnju dok ne bi došlo razočaranje na kraju utrke).

Režiser prijenosa se najvjerojatnije ili opako napio ili napušio ili oboje...

doctor
18-03-2002, 20:51
jedna od zanimljivijih utrka u zadnje vrijeme, ali katastrofalni režiser i naši komentatori uspiju sve razjebati. Evo par najljepsih bisera.
Motoya u 9 krugu kažnjen s 10 s, a ovi cijelu utrku spominju da je motoyi tesko voziti jer je pod opterecenjem dal ce dobit kaznu ili ne.
A i on je dobar, montoyin bolid su uspjeli popraviti dvosmjernom telemetrijom. Zanimljivo, po takvome ćemo za oko 10 godina generalke i limariju na autu radit preko interneta

blazer
19-03-2002, 12:45
samo tek tolko da se zna, montoya nije dobio kaznu od 10s zaustavljanja u boksu, vec samo tkz. drive-thru dakle prolaz kroz boks bez zaustavljanja

doctor
19-03-2002, 15:24
moram priznat da jos nisam cuo da je netko dobio takvu kaznu. Izgleda da je to nesto novo ove sezone.

Koko
29-03-2002, 14:32
Je novo. Od ove godine...

Grrrr...
22-07-2002, 21:53
Ma bilo to i prije...

RENAULT FAN
29-07-2002, 20:55
Button prešao u Jaguar ha-ha
Koje li gluposti

gti
06-08-2002, 12:02
e ne znam za vas, al mene onaj Filipović već lagano ubija u pojam sa terminom ŠTELANJE SET UP-a (SETAPA) :)) !!!!
njemu očigledno nije jasno da mi svi već znamo da su telemetrija, postavke bolida i te stvari neizbježne i ako ne i najvažnije, ali šta je previše - previše je! :smile07:

Enzo
06-08-2002, 23:49
Najveći biser je bio onaj "Barichello ide bolidom lijevo desno ne bi li saznao koliko ima još goriva" he he he koji kreten...

bero 550
10-03-2003, 19:52
Nije, najbolja fora je kad je debil vidio pored Schumijevog imena 1STOP pa je 5min prico kak je nevjerojatno da Schumi zaostaje za vodecima 1 krug mislim stvarno... :smile09:

piquet
10-03-2003, 21:15
ma legendarni su debili. u zadnjih par godina jedino je blažičko donekle korektno radio prijenos. najbolje mi je što su ovo kao stručni komentatori. jedino gore od ovoga je bilo nekad u yugi dok su se izmjenjivali studiji koji su pokrivali prijenos pa su radili prijenos legense iz crne gore. :))
mislim da je silvestrone 90 mclareni su u pitanju i berger izleti, vrati se na stazu ode u boks i izađe ponovo na stazu a lik konstantno govori da je to senna. i odmah zatim izlazi poredak i tip komentira kako je senna izgubio samo par sekundi za sve to. to valjda ni slavko i tihomir ne bi napravili. :)) :))

a u k...
15-03-2003, 15:00
mozda se likovima i neda radit prijenos al kaj ce im trojca u studio samo uljecu jedan drugom u rijec ili idu na onu...trojca znaju vise :))
blazicko je bio ok(opak sennin navijac) a onaj dijakovic je stalno mucao...sumaher velemajstor sumaherovo velemajstorstvo majstorstvo....

mika 4ever
19-05-2003, 21:38
ali ljudi moji ovo jučer je prišlo svaku granicu pa oni nemaju pojma o životu a ne o f1