PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tus naredio Likvidaciju oficira JNA

Zlocini u HR
11-11-2006, 14:26
Sukob generala ponovo planuo posle hapsenja Branimira Glavasa.

Bolji poznavaoci prilika u HR znaju da je u vreme njenog osamostaljenja i rata koji je to pratio, malo toga desavalo se slucajno i spontano. Tako je i u vezi sa brojnim ratnim zlocinima koje je HR strana pocinila, a ozbiljnije se istrazuju tek sada, desetak godina posle zavrsetka tog gradjanskog rata (koji se u HR i dalje sluzbeno tretira iskljucivo kao "srpska agresija"). Potvrdjuje to i najnovija afera u kojoj se ispostavilo da je bivsi visoki oficir JNA, i do 1991. godine komandant Ratnog vazduhoplovstva JNA, general Antun Tus, koji je zatim presao u Tudjmanovu vojsku, u septembru 1991. naredio tajne likvidacije oficira JNA.

Ovaj neugodni podatak po HR vojsku, a jos vise po moralni lik i vojnicku cast onoga koji tako odlucuje o zivotu svojih dojucerasnjih kolega po oruzju, isplivalo je pred domacu javnost u zaru medjusobnih sukoba hrvatskih generala koje razdvaja "crvena nit" vojnickog porekla - da li su u HV dosli iz JNA ili su izrasli kao dobrovoljci u borbenim akcijama protiv JNA i pobunjenih Srba. Taj sukob je sada ponovo izbio povodom hapsenja Branimira Glavasa, najodgovornije osobe u Osijeku u vreme masovnih likvidacija sroskih civila 1991. godine.
(nastavlja se)

PATRIOTI
12-11-2006, 02:54
I EKSTREMISTI

Grupa penzionisanih ratnih generala, listom onih koje je u te visoke cinove unapredila desnicarska vlast po liniji privrzenosti i podobnosti a ne vojnog znanja, pruzila je nedavno podrsku svom istomisljeniku Glavasu, osudjujuci Sanaderovu vladu sto je dozvolila njegov pravosudni progon. Na to je ostro reagovao penzionisani general Antun Tus, koji je u Dnevniku HTV-a te generale nazvao stetocinama, a neke oznacio i kao kriminalce.

Reagujuci, general Marinko Kresic je podsetio Tusa na njegovu naredbu od 27 septembra 1991. godine, kojom se doslovce naredjuje "U pripremi plana, s odstojanja, tajno izvrsiti likvidaciju krajnje ekstremnih licnosti". Kresic pita Tusa: "Treba li vas mozda podsecati sta je sve tokom 1991. govorio i zapovedao vas istomisljenik general Martin Spegelj kada su u pitanju porodice oficira JNA", te napominje da "ko god da je poslusao i sporoveo tu Tusovu naredbu zavrsio bi na sudu kao ratni zlocinac".

Tus nije mogao da negira cinjenicu da je naredio likvidaciju oficira JNA, ali u "Vecernjem listu" objasnjava kako tu "nije rec o ratnom zlocinu", vec da je "to bila borbena vojna odluka", pa napominje: "Kresic i Rojs namerno ne objasnjavaju kontekst - u toku je bila akcija osvajanja kasarni u Bjelovaru i Koprivnici i procenio sam da su tamo ekstremni oficiri JNA koji planiraju unistiti Bjelovar i pobiti civile. Naredio sam u tacki 5 naredbe, da se kestremisti tajno, sa udaljenosti, likvidiraju, kako bismo sprecili razaranje, te da nasi vojnici ne prilaze Barutani, no u tacki 6 objasnjavam zapovednicima da, ako je moguce, prisile ekstremiste na predaju."

Medjutim, dodaje Tus, "ekstremisti su izveli tenkove na ulice, poceli unistavati kuce, a oficir JNA je digao sebe, svoje vojnike, deo Barutane i 10 hrvatskih vojnika u vazduh.

ZLOCIN U
12-11-2006, 03:16
BJELOVARU

Tus sada pati od "amnezije", jer je poznato da tenkovi nisu izisli na ulice Bjelovara, nego se nekoliko mladjih oficira branilo iz opkoljene kasarne dok su imali municije, i dok nisu pobijeni. A tvrdnja da su oficiri jedine tada legalne vojske u Hrvatskoj ekstremisti zato sto brane zapadnu kasarnu - posebna je prica. Cinjenica je da je upravo u Bjelovaru pocinjen jedan od najtezih ratnih zlocina u Hrvatskoj nad pripadnicima JNA, koji se upravo istrazuje, jer su posle predaje kasarne metkom u glavu ubijena trojica najvisih oficira, a jos se ne zna tacan broj likvidiranih vojnika i civila.

(Au, bre VGS-u, sve ste radili mirno, sad tek vidim)

U polemiku se ukljucio i bivsi visoki obavestajni oficir JNA koji je takodje presao Tudjmanu i bio clan Glavnog staba HV-a, a sada je admiral u penziji, Davor Domazet Loso, koji ima svoju "teoriju zavere" o ovom po HV vrlo neugodnom dogadjaju: "U Hagu se vode pregovori, obavestajci KNA pokrecu plan kako bi dokazali da Tudjman nema komandu nad hr snagama te da je rec o razularenoj rulji. Tus ulece u zamku, pa po preporuci jednog brigadira HV-a, koji je bio agnt, KOS-a, naredjuje - mimo Tudjmana - osvajanje objekata u Bjelovaru i ostalih kasarni. Smatram da je Tus nesvesno naseo. Cinjenica je da je Tus tada odigrao ruznu ulogu, a posle je i sam tvrdio da je samovoljno krenuo u tu akciju", kaze Domazet.

U ovu zbrku umesao se i bivsi general JNA Martin Spegelj, naravno na strani Tusa. On optuzuje generale Marinka Kresica i Ljubu Cesica Rojsa da su, ni manje ni vise nego, "na liniji cetnicke propagande prema HR", pa napominje: "Ta je propaganda pocetkom devedesetih tvrdila da su neprijatelji Jugoslavije svi oni koji su se prikljucili novoj hrvatskoj vlasti te da ih treba skinuti i kompromitovati po svaku cenu. Beograd je zeleo da kompromituje oficire koji su iz JNA presli na hrvatsku stranu kako bi se preko njih kompromitovala Hrvatska". Tako, po Spegelju, ispada da su Tudjman i njegova vojska bili na braniku Jugoslavije - samo to tada valjda nismo shvatili.

Pucati
12-11-2006, 03:38
u potiljak ljudima koji su se predali! :(

E jeste zlocinci da vam nema ravna - vi i siftari.

pa kakva
12-11-2006, 09:51
ste vi drzava,kakav narod! Pod i porok od sodome i gomore.

Ovo je strava
12-11-2006, 14:37
sta se otkriva ovih dana!

Mozes misliti, JNA ga hranila, dala mu sve, drzao predavanje mladjim kolegama iz patriotizma i vojnickog morala.... da bi na kraju pucao u te iste i tako pljunuo na vojnicku cast i na sve ono cemu je posvetio ceo zivot!!!
Da li ima vece mizerije i ljudskog jada?

strava tek dolazi
12-11-2006, 18:34
sada se svim razbojnicima slila voda u usi, sad vise nikoga niti zna niti ××××. SAD POCINJU OTVARANJA KOLJACKIH I PLJACKASKIH AKCIJA NA SVIM POLOZAJIMA:
I tu nema razlike da li si bio general, ministar, obicni lopov u policiji ili kriminalac na visem nivou,podvodac (ne zena,nego sabornika!)lopov, lazov, crkvenjak ili obisna hrvatska seljacina koju svak moze da prevede zednog preko vode.
Tragedija je da se tim "starijim" debilima ne moze vise suditi.OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB! PRED ZID!

strava tek dolazi
sada se svim razbojnicima slila voda u usi, sad vise nikoga niti zna niti ××××. SAD POCINJU OTVARANJA KOLJACKIH I PLJACKASKIH AKCIJA NA SVIM POLOZAJIMA:
I tu nema razlike da li si bio general, ministar, obicni lopov u policiji ili kriminalac na visem nivou,podvodac (ne zena,nego sabornika!)lopov, lazov, crkvenjak ili obisna hrvatska seljacina koju svak moze da prevede zednog preko vode.
Tragedija je da se tim "starijim" debilima ne moze vise suditi.OKO ZA OKO, ZUB ZA ZUB! PRED ZID!

strava tek dolazi

ja ne
12-11-2006, 19:54
razumijem sta bi ti? Pa vi ste osudjeni, odnosno osudjeni i pomilovani! i zivite - kako kazes - ODLICNO!! Bi li ti na reviziju svoje osude?

Onda moras traziti da se postupak ponovi! Pa da vidimo onda kako bi prosao!

nema kraja
13-11-2006, 16:15
×××××nima i glupostima, razbojnicima i razbojstvima, koljacima i pokoljima u Hrvatskoj.Pitanje je ko u Hrvatskoj nije klao!

nema kraja
13-11-2006, 16:15
×××××nima i glupostima, razbojnicima i razbojstvima, koljacima i pokoljima u Hrvatskoj.Pitanje je ko u Hrvatskoj nije klao!

Ma covjece
13-11-2006, 19:00
Hrvati ne kolju (osim mozda Srbe, ako nema vrbe),

Metak u celo - i opet, samo Srbe, (ako nema vrbe).

mazgo suluda
13-11-2006, 20:32
zar ne vidis da ste se eto u pomanjkanju srba poceli i medjusobno klati, neka, neka, samo dalje tako.Drzite na visini vlastito divljastvo ali je naravski pitanje koliko dugo. I jos nesto: skoro liricki poziv hrvatskog koljackog duha manifestira se vec u narodnoj "pjesmi",
"..srbe na vrbe!", a sta ce svijet sa konjusarima....

mazgo suluda
13-11-2006, 20:32
zar ne vidis da ste se eto u pomanjkanju srba poceli i medjusobno klati, neka, neka, samo dalje tako.Drzite na visini vlastito divljastvo ali je naravski pitanje koliko dugo. I jos nesto: skoro liricki poziv hrvatskog koljackog duha manifestira se vec u narodnoj "pjesmi",
"..srbe na vrbe!", a sta ce svijet sa konjusarima....

Ovdje
14-11-2006, 09:07
Je tocno i precizno navedeno ime naroda, pokreta itd... SRBE (na vrbe).

A ko su to "Konjusari"?

Izbacujes fraze i izraze koji su nepoznati - ili poznati samo tebi??

konjusari
14-11-2006, 17:01
su austrijske sluge, hrvati, koji su Habzburgovcima u KuK-monarhiji stoljecima timarili konje, cistili stale. Najpoznatiji konjusari su bili u lipicaerskoj skoli "Spanjolska skola" u Becu. Postoji i danas. To su bili onda i ostali mentalno i danas konjusarske sluge austrijske. Sad znas!!

ja nepoznam
14-11-2006, 17:23
Nijednog "konjusara", bar nijednog koji radi za neku Austriju! ili "Bec" kako ti kazes...

pa da ti to ne znas
14-11-2006, 18:31
jasno je. Ti mislis da je jedini konjusar tvoj stari iz tvog sela. Ali on je cuvao svinje, a ne timario konje. Ovo o KuK, Spanjolskoj skoli, Lipicanerima i konjusarskoj naciji naci ces u svakoj boljoj enciklopediji,cak i u hrvatskoj.500 godina sluzenja u stalama po Becu ne da se izbrisati.Procitaj (ali to nije za tebe,nazalost)Krlezinu Gospodu Glembajeve pa ces naci svoju naciju - u beckim stalama.Da li ti uopce znas ko je Krleza?Procitaj Jamu Gorana Kovacica,(da li ti uopce znas ko je Goran?) pa ces i tu vidjeti da je stala bolja nego jama,kama,noz, puska vjesala,silovanja,pljacke,paljenja, mucenja. Stala je daleko postenija i ljudskija od Jasenovca........

Cekaj da
16-11-2006, 12:46
se malo potsetimo:

Cesto zale za "povjescu svetlom",
to redovno pricaju im stari
kad su govna cistili sa metlom
ti smrdljivi Becki konjusari!

"Krv Europska" tece u zilama,
"znanstvenici" lagali ih tako
dok balegu cistili s´ vilama,
i konje im cetkali polako.

Timarili pastuve bez premca,
il´u nekom selu sve pobili
za Josifa ili gazdu Nemca,
"slavno" ime tako su dobili.

Razonode dosta su imali,
u zivotu svabskog sluge jadnog
razdragano "valcere" plesali.
u stalama, posle dana radnog.

Sve sve,
16-11-2006, 12:53
ali nikako mi ne ide u glavu mentalni i moralni sklop nekoga kojeg je JNA iskolova, dala mu sve pa i najvisi cin, koji je toliko puno ucio o etici i moralu, koji bi trebao da posluzi za primer... da jednostavno pljune na sve pa i sebe samoga, i da pogazi i vojnicku i ljudsku cast, i da prekrsi odredbe Zenevske konvencije - i postrelja razoruzane kolege koji su se predali!!!!!!!!
Eto to je dika Hrvatske - general u mirovini! Koja sramota!!!

ovo je
16-11-2006, 16:01
za postene Hrvate, i tih ima, posljednja prilika da se, kao narod, razracuna sa ubicama i lopovima svake vrste i to na nedemokratski nacin kako su i zasluzili. Za zlocince iz rata - ratni sud!Sa poznato brzim osudama i izvrsenjima osuda.KO MACEM SIJECE OD MACA I MRIJE!
Zar jedan zlocinac smije da ima pravo da kalja nekaznjeno i onaj ostatak postenog, hrvatskog, narodskog obraza. Da taj krvolocni general bar nije kukavica i djubre nepametno - samoubistvo bi bilo rjesenje.

ovo je
16-11-2006, 16:01
za postene Hrvate, i tih ima, posljednja prilika da se, kao narod, razracuna sa ubicama i lopovima svake vrste i to na nedemokratski nacin kako su i zasluzili. Za zlocince iz rata - ratni sud!Sa poznato brzim osudama i izvrsenjima osuda.KO MACEM SIJECE OD MACA I MRIJE!
Zar jedan zlocinac smije da ima pravo da kalja nekaznjeno i onaj ostatak postenog, hrvatskog, narodskog obraza. Da taj krvolocni general bar nije kukavica i djubre nepametno - samoubistvo bi bilo rjesenje.

MI SMO
16-11-2006, 16:28
sa prijekim sudovima trebali zaista raditi za domovinskog rata... To se je nazalost prakticiralo sam tu i tamo...povremeno...

Da smo mi to disciplinirano provodili od recimo - Plitvica 1991 - budi uvjeren da bi rat zavrsio mnogo brze i sa mnogo manje zrtava na obadvije strane...

Ovako SVE, AMA SVE se je radilo pod srpskim diktiranjem dogadjaja i tempa ratovanja... i sve nekako kilavo na pola...

Ne bi ja tako - SIGURNO NE!! Ali Hrvati izabrali predsjednika koji se je uvjek do ZADNJEG nadao nekako zaobici rat i osloboditi Hrvatsku BEZ rata! A svakom iole normalnom covjeku je bilo jasno da se srbina moze samo po principu "klin klinom..."

Ali NE!... morali smo sve do "OLUJE" cekati i trpiti...

No sta ces... bilo pa proslo...sad se gleda samo naprijed... a Srbi samo nazad...

glupane !
16-11-2006, 21:33
Ko ste vi??
JASENOVAC 700000 !

koljacu
16-11-2006, 21:34
ko ste vi?
JASENOVAC 700000

ustaso
16-11-2006, 21:35
Ko ste vi?
JASENOVAC 700000

A ti si VGSe
17-11-2006, 02:57
bas gledao napred - pobegao si iz Hrvatske kod si joj trebao najvise, a sad je brukas poganom jezicinom kad joj trebas najmanje!

Nisi ti dzaba zasluzio epitet ustaske pizde, NO?

hehehehe..
17-11-2006, 06:41
.Ali hrvati izabrali presednika koji je do zadnjeg mislio izbjeci rat :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: I osloboditi hrvatsku bez rata :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16: jeli ti to pretvaras u viceve ili si toliko skrairo gospon presjedavajuci dvaju naroda tamo daleko. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: alaj ste vi ustase vickasti da kad vas covjek cita zna kako je biti lud , zato ste nam vi uvijek primjer jada dusevne siromastine, od vas nas nista ruzno ne moze iznenaditi , vec bi nas iznenadilo kad bi nesto pametno bubnuli makar da se posreci. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

koljacu
17-11-2006, 10:07
JASENOVAC 700000 !

ovo mi
17-11-2006, 11:49
se bas svidja:

"...vec bi nas iznenadilo kad bi nesto pametno bubnuli makar da se posreci."

Al vas rastura ovaj hehehe kao tudje! :) :) :)

e nije,
17-11-2006, 16:38
po onome kako mi racunamo je samo 300000,
sta pretjerujes

dsecki
17-11-2006, 16:50
dosta ××××××.....doslo je vreme da se umire.. ajd pomolite se, kako ko i kako gde i kome ocete dok je jos malo vremena. Ali shvatite svi...nema vise mnogo vremena...

razbojnice fasisto
17-11-2006, 17:09
..milioner Reemstma je u Njemackoj organizirao izlozbu o strasnom pokolju koji su napravili SS-ovci 1941 u Kragujevcu. Postreljano je 7239 Srba, sto odraslih sto djece, na stratiste dovedene iz okolnih skola!
Izlozba je strasno pogodila danasnje Njemce, ali bilo je tu i onih "starih" arijevaca (hic!).
Dopisnik jednog lista tvrdio je da je ta brojka pretjerana i da je postreljano SAMO 4500 .Javni tuzilac ga je optuzio za razbudjivanje nacizma, sirenje lazi o neduznosti regularne njemacke vojske, za pokusaj smanjenja krivice svih fasista u Jugoslaviji.Osuda 2 godine!(doduse uvjetno).Za laznu propagandu i huskanja, 3000 zrtava - 2 godine dana !Ti bi za lazno tvrdjenje o SAMO 300000
poklanih u Jasenovcu dobio 266 godinaI kod 266 godina nema uvjetne kazne!
Ali u danasnjoj Hrvatskoj to nije kaznjivo,nazalost.Izracunaj sam!

JA sam
17-11-2006, 17:43
Bio u Kragujevcu, na sumarcima, u Ausvicu... ja znam koliko je Kragujevac imao stanovnika 1941, ja znam koliko je imao skola i ucenika...

Ja sam vidio Ausvic - prostudirao sam ga...

Ja znam koliko je bilo Srba u HR i BiH 1931 i 1948... znam i koliko je bilo Hravta, i znam da je SAMO Hrvata bilo manje 1948 nego 1931...

Ja caK I NE VJERUJEM DA JE 1/3 sRBA IZGINULA U ww1, ALI TO UOPCE NISAM STUDIRAO. A VOLIO BI da vas je 90% izginulo.... Ali ovdje vrijedi pravilo: Ko se prvi nabaci i proda "ISTINU" - njegova je....

Zato mi je sve tako smijesno - a narocito mi je zabavno izludjivati ovakve neuke opancare, koje negdje nesto cuju sta im odgovara i to brane sa noktima i svim sta posjeduju, samo nemaju nista od argumenata, studija...nista... jer jedva znaju desufrirati pismo na ovakvom nivou kojim se tu na forumu koristi...

junace
17-11-2006, 21:04
ti si stvarno opanak, ne opancar, jer opancar je zanimanje a ne filoozofija nekog nadobudnog `rvatcica, skutorskog balavca. Sta bi tebi bilo drago ili ne, to momentalno nikoga ne zanima, ali se pamti. I jednoga dana kada se bude dijelio biser od govana, doci ce takvi pred sud savjesti citavoga svijeta. I kako prolaze koljaci drugih nacija i po 70 godina nakon pocinjenih zala (recimo sa pogromima zidova) i streljanja neduznih srba u Kragujevcu, postavit ce se i pitanje, ponovo pitanje i Jasenovca i Glinske crkve.
Sta li ce ti onda biti drago, ne znam!
Ali znam sigurno da ce pravda stici i tebe.....jer je (po Njegosu!)
kadra stici i uteci
i na strasnom mjestu postojati..

A sta sam
17-11-2006, 22:38
JA pobogu sgrijesio??

Da li to sta se sprdam sa tvoijim mitovima i dogmama? (LAZIMA da ti bude jasnije)

Ili sta te izludjujem -
razbijajuci ti i posljednje iluzije o YU raju na zemlji,

o Srbima kao nepogesivim svecima i dobrotvorima?

Borcima za svoju, a nadasve za TUDJU slobodu, i to iz velikodusnosti...

Nikad shvacenih, SVETIH i JEDINIH Srba!

heheheehe
18-11-2006, 02:40
- ti si grgo izludjen kako te znamo :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ludjeg niti sam kad cuo niti sreo do tebe jado konjusarska :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ops kopitarska ops cergaska :smile06: :smile06: :smile06: no da te pitam koja je vasa prva obuca ako se sme znati :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: Za nas se zna da su kozni opancici ili opanci ako ce vam lakse biti zapamtiti i mi se sa njima ponosimo a da je tako , eno ti na Srbien Cafe vijestima covjek izradio kozni opanak najveci sto je ikada bio za GIK-rekorda.bas covjek opancar sto se kod vas po tradiciji kaze postolar nastao od potkovica :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: kao kod nas opancar jer izradjuje opancice sto krase nase postojanje.

Der malo grgo ako se ne sramis pricaj malo o svojoj tradicionalnoj nosnji mislim ako te to ne vredja. :smile06: :smile06:

Opanak
18-11-2006, 11:18
je kao tradicionalna (srednjevjekovna) obuca OK - i njih imati objesen kod kuce na nekom cenytalnom mjesti je potpuno OK. Ja imam u svojoj kuci sjekiracu, srp, kahlicu, domizane i sl. rekvizite koji su koristeni od mojih predaka!

Ali radi se o tome da su TI i TAKVI Srbi bili ZAISTA (i jos su) OPANCARI u smislu srednjevjekovlja, po fizickom i standardu. Oni su u takvom mentalnom i materijalnom sklopu zajasili na Hrvatsku i Sloveniju 1918! A i danas ih je velik broj ISTO takvih..TO ja mislim kad govorim o opancarima...

hehehehe.
19-11-2006, 08:47
grgo opet ××××s i jedes , stani covjece prvo seri pa onda to pojedi neceti pobjeci. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ne priskaci pitanja koja su glasila!!!!!!!!
Koja je vasa prva obuca , mislim kako se zove ?????????? ako nije tajna :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Za nasu se zna i mi se da njom ponosimo .Koje vam je prvo prevozno srestvo , koje je ostalo i dan danas i to bas u razvijenijim dijelovima Hrvatske i hrvata sire. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: po cemu se kod vas adolesant zove od milja MULAC. :)) :)) MISLIM GRGO tebe pitam jer vidim da si tu i ako se nisi potpisao :smile06: :smile06: :smile06: ali dok zines zna se tvoja smrad nije potreban nikakav potpis koji koristis svaki hiljaditi put i to kad si licno pogodjen u mozak. :)) :)) :)) Jos samo ovo pitance ;
Kako ste mogli biti 50 godina sa zaostalom Srbijom a vi tako napredniji narod jos ste imali uvijek jake saveznike na koje ste mogli uvijek da racunate dok Srbi nisu i zasto vi niste vodili i moderizirali Jugu pod zapadnjacki , jer vidim da ste odavno vec u Evropi a mi ostali na Balkanu i ako bi to vecina srba zeljela da vise nikada neide istim vozom u kojem ste vi pa makar bili izolovani od tog modernog svijeta koji tare male i nejake. :smile16: Samo me cudi kako bas samo vi ostali jedina katolicka zemlja van Europe i to jos najkatolickija zar to nije slag na tortu za treci milenijum :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile16: :smile16: :smile16: :smile16:

Ausvic i Kragujevac
19-11-2006, 15:40
velis vidio si, sve znas, PROSTUDIRAO SI SVE.
Bas se ne dobiva dojam da si ikad student bio, jer prve studentske regularnosti da se zna citati i pisati. A to kod tebe manjka, strasno. Sad, moze biti da si i studirao na nekom novom `rvackom sveucilistu na Citluku ili Sv.Ivan Zelini. Sa takvim jezikom se npr. na bilo kojem fakultetu svjetski poznatog Zagrebackog Sveucilista mogu samo cistiti zahodi.To sveuciliste nije ni Franji Tudjmanu dalo doktorat. Dobio ga je od Zadarskog Filofaksa. A gdje bi ti onda stigau na Uni. Neskromni jezicni jalijasu.

Bezi Hehehe
19-11-2006, 15:57
Eno ti i ope u grmlju tvoga srasnog Grge. Grga Grozni....N0...?!

:o :smile06: :)) :(

Daj nas
19-11-2006, 17:20
prosvjetli i kazi koliko je Kragujevac imao stanovnika 1941?

Koliko je imao skola?

Koliko je imao ucenika??

:smile16: :smile17: :smile06: :smile07: :smile08: :smile18: :smile19: :smile20: :smile15: :smile14: :) :( :)) ;) :smile07: :smile08: :smile10: :smile09: :smile11:

hehehehe...
20-11-2006, 05:40
grgo odgovori na pitanje ne glumi vecu budalu no sto jesi ti nisi grozni grdni gabor koji sam sebe velica kad ga je sramota dati odgovor na postavljeno pitanje. :smile06: :smile06:

i dobro
22-11-2006, 20:43
sta je sad sa tim generalskim kurvinim sinom!

Pa sta je?
23-11-2006, 00:59
Pojeo vuk magarca kako to obicno biva kad je rec o HR pravosudju.
Da ga i zatvore, krenula bi medijska hajka kako je mucenik, kako strajka gladju, kako mu sin strajka isto, kako se "slomio", kako je kurcu rebro polomio... pa jopet plac plac plac, smrc smrc smrc
E onda bi dosao neki crkveni glavesina da ga ubedjuje da prestane sa strajkom, pa razne udruge bi se digle na noge...
Koliko god je to jadno sudstvo nakaradno, toliko i nema uslove za rad pod raznoraznim pritiscima. :(

za takve
23-11-2006, 07:48
u takvom drustvu mora da ima i druga pravda protiv koje ga samo i to samo djelimicno mogu zastititi tjelo-hranitelji, ali ni oni ne mogu nista protiv naroda.Dakle narod, ane drzuavne nepravde!

Ma nemoj
23-11-2006, 19:23
...a koji?? to narod?

Vi - koje smo trebali prepustiti sudu naroda - NISMO... otisli sa mjesta zlocina nekaznjeni, mi vas pustili, a mogli pravdu zadovoljiti jednom i zauvjek! (OK, gubitak domovine je ipak velika kazna, ali u vasem slucaju neprimijerno mala)

ti baljezgas
23-11-2006, 21:39
tvrdis, kao pravi ×××××n, da je gubitak domovine velika kazna, i to stoji, ali nepismen i nesabran kakav jesi na taj nacin i sam priznajes da ste srbe istjerali iz NJIHOVE DOMOVINE
sto je i istina ali razbojstvo!
Eh Hrvatska zalosna ti majka kome si ti domovina!