PDA

Pogledaj cijelu verziju : U HR, PRAVOSUDJE, KORUPCIJA I UPRAVA KATASTROFA

EVROPSKA KOMISIJA:
08-11-2006, 12:27
**************PRAVOSUĐE***************

- puno zaostalih predmeta
- preduga suđenja
- problemi s izvršenjem presuda
- sucima potrebno dodatno učenje
(lakrdija kakve nema na svetu)

*****************KORUPCIJA************

- optužbe se ne istražuju
- korupcija se ne kažnjava
= građani navikli na korupciju

************DRŽAVNA UPRAVA***********

- odnos prema manjinama
- razni oblici diskriminacije (žene, djeca)
- usporen povratak izbjeglica
- pritisak na medije
- zaštita svjedoka u suđenjima
za ratne zločine
- intervencije u ekonomiji

Visoki vanjski dug i neravnoteža na tekućem računu i u trgovinskoj razmjeni "prijete", kaže Komisija, oštrije nego prošle godine, makroekonomskoj stabilnosti.
Državne intervencije u ekonomiju ostaju prevelike. Hitno se traži plan za brodogradilišta i željezare. Mnoge jako zanima što se traži u odnosu prema tržištu nekretnina. Jednostavno, daljnje otvaranje.

@@@@@@
Au bre VGSe pa ja bio u pravu za vasu ×××××riju od pravosudja.

Uz to diskriminacija, usporen povratak Srba...
Sve vide ovi Evropljani, nanu li im njihovu, vide i uvrcaju jajca.
Ako ako!

Jebi
08-11-2006, 12:37
srbe, pa ih stavi na vrbe, kako ti kazes: mamicu im jeba.

samo kad
08-11-2006, 13:58
bi ti mogao razumijeti sta to tu pise?? Da li tu ima ikakva vijest? (Nova?)... to je neki komadic izvucen iz nekog kontexta... sta si tu prilijepio... a sam ne razumijes znacenje toga...

hehehe
08-11-2006, 16:35
treba njima crtati, ni nacrtano ne kuze , pitaju sta pise :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: ali su majstori za orati, kopati i sijeno nositi. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Povratak srba?
08-11-2006, 17:08
A gdje je to ,sto bi ti htio da se srbi vrate?
Mozda u ××××× materinu?
Pa tu smo vas i poslali, umijesto da vas istr××××mo kao neku stoku, poslije balvanske revolucije.
Pravosudje?
××××× li vam materina, mali vlasi, za vas je samo jedno pravosodje: NA VRBE, ××××NE VLASKE SRBE.
Sto ti kazes profesore HEHEHE? Ma sto ima veze sto ti kazes, kad si glup kao cuskija, govno vlasko.

Ti gore
08-11-2006, 21:51
majmune i tebi slicno, u civilzaciju, stoko!
Pod povecalom ste cak i u HR policiji zbog sirenje mrznje na verskoj i rasnoj osnovi.
O Evropi da ne govorimo. Evropa se jezi pri pomisli da bi mogli postati njen deo.

Pazi, vodi racuna da ne postanes cimer Glavasu.

Ili da te
09-11-2006, 00:52
Uhvati sudbina Milosevica ili da se skrivas po misjim rupama kao Mladic i Karadzic?
Ajde govno vlasko, sto ce da bude? ××××× li ti materina.

hehehehe...
09-11-2006, 04:39
kako tako hrvati umeju da obrazuju svoju populaciju ,tako dok jedan zine drugi isto iskaze :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: zar i danas poznata parola kod vas hara Ja ustasa i moj caca bio svom sam sinu zanat ostavio. :smile16: :smile16: :smile06: :smile06: :smile06:

picko materina
12-11-2006, 10:01
ti ni sam ne vjerujes sta bulaznis. Uporedjujuci hrvatstvo sa bilo kojim narodom dodje se do nepobitnog zakljucka da su rvati, bas zbog takvih kao ti, skoro sve sami krvoloci. Da nisi tolika ×××××× preporucio bih ti
da studiras (××××××,kako moze nepismeni
×××××n astudirati!), Magnum Crimen.
)Pitaj mjesnog velecasnog sta je t, pa ces bar moci bar da vidis ko si, sta si, mazgo skutorska!

picko materina
12-11-2006, 10:01
ti ni sam ne vjerujes sta bulaznis. Uporedjujuci hrvatstvo sa bilo kojim narodom dodje se do nepobitnog zakljucka da su rvati, bas zbog takvih kao ti, skoro sve sami krvoloci. Da nisi tolika ×××××× preporucio bih ti
da studiras (××××××,kako moze nepismeni
×××××n astudirati!), Magnum Crimen.
)Pitaj mjesnog velecasnog sta je t, pa ces bar moci bar da vidis ko si, sta si, mazgo skutorska!

Glupane vlaski
13-11-2006, 01:21
dali ti procitas sadrzaj, kojeg napises, prvo nego ga posaljes i to dva puta?
××××te, Bukovica je jos u tvojoj krvi, ×××× ti dalmatinski tovar onu prljavu vlasku kevu.

budali
13-11-2006, 09:16
se uvijek mora ista stvar ponoviti dva do tri puta da bi mogla da shvati o cemu se radi. Tako i ti, budalo, moras istu stvar "dozivjeti" dva puta.
I velecasni ti kaze: "....dva ocenasa ili tri ocenasa!" prema tome kako on okvalificira tvoju dnevnu glupost i kaznu koju si zasluzio. Za danas 5 (pet!) "ocenasa"!
Glup i jos nepristojan, to ne moze!

E nas budalo hehehe
13-11-2006, 20:12
Pre glup si ti, da shvatis, kakva si ti ××××××. Pitaj ucenika drugog razreda, kakav sastav imas i da ti rece nesto o gramatici a to, sto ti meni, trebas pisati dva puta da te razumem bre, nije istina. Samo tvoju kevu sam trebao jebati par puta da uvidi sto je jebacina jer tvoj cale nije mogao da je dokaze, jer vidis i sam da on nije sposoban jebati, jer je napravio budalu kao sto si ti. ×××××ne jedan, pokri se sa tim slonovskim usima i idi vec jednom u ××××× materinu, usrani vlase.

e ludjace
14-11-2006, 18:45
moja se "keva" nikad jebala (pokoj joj dusi vec 30 godina!) niti bi se jebala ni danas sa takvim rvackim smrdljkivcem
Ti o svinjama mnogo vise znas nego o "svojoj" zemlji, u stanju nisi ni da se zastidis. O Hrvatska, jadna ti sa ovakvim domoljubima.

Rastura
16-11-2006, 12:41
vas ovaj hehehe kao svinja masnu torbu! :) :) :)