PDA

Pogledaj cijelu verziju : Aktuelnosti iz Srbije

sompompirovi
03-11-2006, 23:42
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/ljubav.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:43
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/dream%20team.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:43
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/cuprija.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:44
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/ja%20vragolan%20i%20moj%20deda.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:44
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/barjak.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:45
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/eu%20inegracije.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:47
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/21.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:48
http://http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/25%20radovan.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:50
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/03.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:52
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/20.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:53
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/29.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:53
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/7dan.jpg

sompompirovi
03-11-2006, 23:54
http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/gucamark895462.jpg

dobra je
04-11-2006, 00:49
ova zadnja..."Srbija do Kosmosa"!!

srbija
04-11-2006, 10:13
do Kosmosa! TA JE PRAVA!

Pa nisi rekao
04-11-2006, 13:01
koja su ova govna na slikama?

Boze sacuvaj, kako su gadni.

to su
04-11-2006, 21:08
ljudi iz moderne Srbije!

SRBIJE DO KOSMOSA!!

Ma sta
05-11-2006, 11:42
kazete na onaj par na rolerböadesima koji nose sajkace i u onom srednjevjekovnom srpskom cetnickom miljeu isprobavaju - SA SAJKACAMA ne glavama rolerblades!

Tli na onaj ravnogorski cetnicki kamp!

Uopce, slike su odlicne i govore mnogo vise o modernoj Srbiji nego milioni rijeci!

Ti i takvi su vladali Yugom... ISUSE!
Isuse....

A sta
05-11-2006, 16:15
kazete na OPANAK???

srbin.
05-11-2006, 17:13
-opanak je genijalan , on kaze da smo od postanka bili pametan i inteligentan narod , zato ga i dan-danas sa ponosom proslavljamo.Istoriski dokaz srpstva je kozni opanci u kojima se moze samo gospodariti a ne i konjusariti kao krmeljive ustase :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:
:smile06: i ovi junaci sa bradama prestavljaju modernost pa njihov lik komira svako ko se smatra visiko talentovanim a ustase se u×××× od straha , dok ustase sa obrijanim glavama prestavljaju najvece kriminalse i najvece zvijeri svih vrsta i dezena. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Jedini mi Srbi sto se ponosimo oduvijek svojom nacijom i vijerom jer u svemu moderno odudara od drugi i nema vjerski repica ili bilo kakvih izmisljeni sekti na racun Boga.
Samo vi crkajite od muke a mi Srbi sve vise svoje volimo i ljubimo beskrajno.
Haje konjusari guzoglavi pricajte nam malo o vasem ponosu. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

lep ste i vi
05-11-2006, 17:22
narod.Kad ovo vidim uvati me strah. I ovi bre jedu malu decu, ne samo ustasi.
Dobro veli cile: srbin ×××× sto ustasa nece. Nije more EU ni za jedan od ta dva olosa. Bre ovo treba utamaniti.

sve je to
05-11-2006, 17:27
Uredu, malmoite...

Kako rekoh vi ste na krivom mjestu i u krivo vrijeme...

Jos mao aktualnosti iz Serbije:

Viktorija Vojnić-Hajduk i njen sin Ivan pronađeni su u njihovoj trošnoj kući u Subotici, nekoliko dana nakon što su oboje umrli od gladi, javila je beogradska štampa.

Narodna kuhinja
Mediji navode da su Viktorija (78) i Ivan (57) pronadjeni 31. oktobra. Procenjuje se da je majka umrla sedam, a sin tri dana pre toga, i da je Ivan nakon smrti majke bio u takvom stanju da nije mogao nikoga da obavesti. Pozivajući se na nezvanične informacije, Politika je javila da je stručnjak iz Beograda koji je u subotičkoj bolnici obavio obdukciju, bio šokiran stanjem u kojem su se tela nalazila i time da su kod oboje mišići potpuno atrofirali, što je posledica dugotrajne gladi.

ma idi bre
05-11-2006, 17:35
ne lazi. Ja znam Ivana. Opasan. On nije mogao umreti od gladi. Kako ga ja znam pojeo bi on i komad majke da prezivi. Tu su u igri druge stvari, majke ti ga nabijem. Oces bre samo da okaljas srbe, a ne pricac koliko kod vas crkne od bede, dzilikosu usrani.

ISTINITA
05-11-2006, 18:45
Ako ne vjerujes: Pogledaj!

http://www.youtube.com/watch?v=1oxdT8SHb44&mode=related&search=

Da li
05-11-2006, 23:21
si vidio kako se pjeva i slavi u Hrvatskoj??

I Srbi su to naucili! Jos prije stampeda na istok - 1995!

istina.
06-11-2006, 18:52
-to je politicka propaganda , poznata jos od davnina.Posto su pokojnici katolici bunjevci , sto ih hrvati svojataju kao hrvate , dobro im dodje za dizanje prasine i Vojvodinu krupni zalogaj za hrvate koji reze na nju stoljecima .
Ta starica je bila nepokretna a sin nije toliko star i ako je iko kriv za njenu smrt to je on ako nije htio da umre za hrvastvo kao islamisti za islam.
Srbi i Srbija nisu svijesni koje zvijeri imaju oko sebe koje ih zele zive zderati i to se samo mnoge kao bijesne hijene.
Kad procitas tekst moze svaki normalan da zakljuci da tu nesto smrdi vec odavno i izdaleka, jer kako se kaze Starica i taj sin se nisu nikada zalili da nemaju sta jesti i da nikada nisu trazili nikakvu pomoc , a dobili su za zastupnika katolika zestoku desnicarku koja mrzi sve sto je srpsko , kako se nisu onda obratili njoj za pomoc ili fratru, ako je bio normalan covjek i po profesiji elektricar.Drugo Majka mu je umrla a da danima nije nikoga obavijestio (dobro jutro kolumbo) Mislim da su nasi dusmani prozirni sa svojim propagandnim lazima koje im bez obzira koriste jer znaju da su Srbi nezasticen narod i da im moze podmetati kome sta na pamet padne.
Sve je to skupa sram 21vijeka i modernog svijeta kojeg je bas Srbin moderizirao da bi mu njegov narod mucili svi udruzeno na razne nacine i to se zove moderno legalno mucenje jedne nacije do unistenja , koja nema nikakvo pravo i bilo kom smislu , sve im se nasilno otima , djedovina imovina , cak pravo na bilo koju odbranu .Zato nikakva nas laz i zlo nemoze iznenaditi , jer Srbe bi od takvi neko dobro iznenadilo da bi bili sokirani gore nego kad siromah postane milijarder.Sve ce bog da nagradi kad tad.

ISTINO..
06-11-2006, 19:14
...AJDE JOS JEDNOM PROCITAJ (u kakvom je stanju bio sin, kad je mama umrla i od cega misici atrofiraju)

....a sin tri dana pre toga, i da je Ivan nakon smrti majke bio u takvom stanju da nije mogao nikoga da obavesti. Pozivajući se na nezvanične informacije, Politika je javila da je stručnjak iz Beograda koji je u subotičkoj bolnici obavio obdukciju, bio šokiran stanjem u kojem su se tela nalazila i time da su kod oboje mišići potpuno atrofirali, što je posledica dugotrajne gladi.

sompompirovi
06-11-2006, 20:12
<font face="Impact" size="+2" color="red">PONOS SRRPSKOG INTELIGENTNOG I ORIGINALNOG OPANKA:

http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/opanak.jpg</font>

jest
06-11-2006, 20:31
Isuse! Isuse! Ne znam di su se, ali znam da su se !

Inace
07-11-2006, 17:53
...ja sam sokiran kako tako malo ljudi u opste u Srbiji umire od gladi kada je prosecna penzija oko 100€ a plata oko 200€ + koliko ljudi u opste nema primanja...od cega ovaj narod zivi zadnjih 15ak god. nije mi jasno.

Kad se
07-11-2006, 23:14
pogledaju prilozene slike dobiva se prilicno tocna slike moderne Srbije!

mnogo vise slike kazu od tisuca rijeci!

hehehe
08-11-2006, 06:37
glupi usraso ,slike su montaza a ko ih postavlja nije ni cudo , hajde nam malo prikazi sve dijelove Zagreba ako te ne drma snazni kompleks nize vrijednosti. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Vas nije tuklo sa svih strana kao Srbiju pa vam guze vire iz kantonjera i pucki kuhinja a da vas je tuklo ili ikada nedaj boze sravnilo kao Beograd nebi sada ni postojali , to sto bi vas i ostalo bili bi ko mamuti. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

ma tu se
08-11-2006, 13:55
se stalno ukazuje na svu apsurdnost u stilu zivota, o dva potpuno razlicita svijeta - KAKO je to mogla biti jedna drzava?? I odrzati se toliko dugo?? Nevjerojatno!

No razrjesili smo tu kontradikciju zauvjek! HVALA BOGU!!

hehehe
08-11-2006, 16:52
pa mi vam to stalno govorimo da ste narod skarta a vi nam ne vijerujete :smile06: :smile06: :smile06: Za Srbe zna svijet da su najinteligentniji narod Europe pa i svijeta , to nismo mi istrazivali vec taj zlobni svijet zbog cega nas i kaznjavaju jer im je muka sto njima bog nije dodijelio urodjenu inteligenciju i zato brzo postizu najvecu talentovanost u svijetu.
Srbi gdje god da su rade gospodski posao dok vi gdje god da ste bavite se stocartstvom i zemljoradnjom .Gdje god koja farma zna se koje drzi. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Vi ste sami izmedju sebe razlika u cudni pa kako nebi bili izmedju drugi naroda .To je ocigledno,kzite koji narod iste religije i u istoj zemlji da govori razlicitim jezikom , da se ne razumiju.
Damosi calataju svoj , slavonci svoj, zagorci svoj :smile06: :smile06: :smile06:
kako moze sve da se zove hrvatski
-ikavski
- ijekavski
-kajkavski
-cajkavski o kozna koji jos nesmisljate , ni sami sebe ne razumijete a kamoli da vas neko razumije.zato nece Europa ni da cije za vas buckuris jezik
:smile06: :smile06: :smile06: zato i kazem vama je mjesto sto dalje od ljuskog roda jer ste divlji. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Oj glupane jedan
08-11-2006, 17:56
Otrezni se vec jednom, prestani, makar na kratko, da pijes tu sljivku jer nije dobra za mozak, to za tebe ne vazi jer ga nemas ali makar ces vidjeti bolje kad nisi u magli.
Ajde vec jednom u ××××× materinu.

Ajde kazi
08-11-2006, 18:28
nam, koji to gospodski posao rade ovaj uzorak VRHUNSKOG srpstva tu n ovom topicu ilustriran? Sta ti vrhunski Srbi gospodski rade? ...u svojim opancima!

hehehe..
09-11-2006, 04:51
-u slobodno vreme karaju ustase :smile06: :smile06: :smile06: a po profesiji se zna sta srbi rade svijet i vas unapredjuju i grade.

Vlajo hehehe
15-11-2006, 23:47
Ti rece da ti je keva umrla pre 30 godina. Pa normalno je, ××××× ti materina da je umrla, i to sigurno od unutarnjeg krvarenja kad su je toliko godina jebali hrvatski tovari.

hehehe...
16-11-2006, 05:00
nisi se trebao no prestaviti po rijecnuku se vidi da si hrvatski tovar.... :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Kad gledam
16-11-2006, 20:11
NikeOPANAK, kao da gledam CIJELU Srbiju!

Nevjerojatno! Rijetko sta ovdje tako asocira na taj teritorij istocno od Drine kao bas taj NikeOpanak!

Ma dajte jos jednom pogledajte!

A pogledajte i druge slike iz moderne Srbije!

jebi se
16-11-2006, 21:07
hrvati, ako su bili hrvati, dali su (navodno!) svijetu kravatu! Nesto najnepotrebnije sto je neka besposlena ××××× mogla izmisliti. Ali u svijetu nisu samo hrvati besmislene piske!
Danas ima kravatiranja uvijek manje(tzv. hrvatski politicari cak i jebu sa kravatom!Gospodja Kosor nije!)
Pomalo i sigurno nalazi i ××××××sti svijet koliko se blesavosti stvori u jednom problematicnom narodu!

a....
17-11-2006, 09:41
penkala?? Znas li ti koje tu nepotrebnu ×××××riju izmislio??
Ajde pogodi!

a ko ce drugi
17-11-2006, 09:54
`RVAT!

kad smo vec
17-11-2006, 17:18
kod doprinosa svjetskoj kulturi:Opanak,kravata,penkala...!
A ko je izmislio sajkacu? I na sto ona lici? Dlaka nema! To je danas kod zena moderno iako se sajkaca ne brije! Bio je to dalekovidan covjek.Srbin tek sa salkacom otkriva strasti.
I ko je izmislio kamu.....taj je htjeo da za sva vremena prokune ustase. I to je bio dalekovidan covjek.Ustasa tek sa kamom otkriva strasi.

Volim
17-11-2006, 17:35
Te Srbine_Malmoite u ovakvom raspolozenju...

...kad ti SVE iluzije padaju u paranparcad... kad ti se "ISTNA" koju toliko zagovaras, tako bez dlake na jeziku predocuje...

Kad te se takvom pedagogijom, jezikom bez dlake, (i bez sajkace) UCI, UCI, ... a ti trebas uciti... MNOGO uciti... VRLO MNOGO! Alikako da se odprograniras? TO je najveci problem! KAKO!?? Eto ja ti pokazujem tu svakodnevno - a ti dokazujes da imas volje u izobilju, ALI, nikako da ti uspije... NIKAKO!! Ali nemoj gubiti nadu... to nemoj...

tebe je jako tesko
18-11-2006, 21:09
shvatiti.Poznata je cinjenica da covjek zdrave glave nikako ne moze izaci na kraj sa budalom. Odatle dolazi i poznata izreka "....pametniji popusta! " Kod tebe je stvar jos kompliciranija jer ti nacinom svoga pisanja ni sam ne znas sta bi, kako bi, gdje bi, zasto bi... Prijateljski receno (nije da sam ti prijatelj, boze sacuvaj!) ali zao mi te, jer u krajnjoj liniji nisi ti, sa svojom geneticki uslovljenom manom, kriv da ne mozes da shvatis sta govoris. Misliti ne znas, nepismen i jesi, porijeklo ti ne znam, ali racunam "
.iz donje trecine sisavaca ili cak jos nize!"
Darvinisticki receno (znas li ti ko je to?) i tvoje postojanje je evolucijski opravdano, kao postojanje zohara, zmija,stakora..svi imaju svoju evolutivnu funkciju, samo bi ti morao da postujes rang na kojem se nalazis. Ali posto ti to ne mozes stihijski ili ne mozes ( nije bas svak ucio skolu!)....to te pravi budalom. Nezanimljivom,dosadnom, suvisnom.
VJERUJEM DA TI MNOGO TOGA NIJE JASNO, PA SE TI JAVI, PITAJ. Ja su ti i pomoci,ali bar pazi na najosnovnija jezicna pravila, cak i kocijasi u svome jezikaranju imaju poneka gramaticka i sintaksna pravila.
Nije lako sve gblesavo napisane gluposti svesti na razuman nazivnik
(u novo`rvackom: nazivatelj! ) na kojem kotrespondiraju ljudi koji sa jezikom nemaju problema. Najbolje bi za tebe bilo, (vidis kako ti dajem dobar savjet!) da zamisljenu glupost napises i odnese mjesnom fratru. On bi morao znati i taj novi jezik.Ta oni su ga vama i naturili. I ako ti on veli da je napisano bar donekle shvatljivo, salji. Ja cu se, tvome fratru za ljubav pozabaviti tvojim "stivom".A ako ti i velecasni kaze"...dijete, kani se ××××××! " onda se vise ne javljaj i ne zsjebavaj samoga sebe.
Pozdrav velecasnom i ostani mi spreman....!

Dapace
18-11-2006, 21:27
ja sam jedan od vrlo lakih za shvatiti - VRLO LAK! Ja sam cak i rekao - glasno i jasno - bez dlake na jeziku, zasto sam tu na forumu, sa kojim razlogom i kojim motivom! I ja mislim da sam od svih saucesnika tu apsolutno najjasniji i najkonsekventniji!

Ja tebe poznajem u dusu - i zato mi nikada ne treba mnogo sekundi da ti slozim odgovor, pitanje komentar...

To je za mene automatika...

Kad se izmoris, padas u depresiju, onda malo novosti iz moderne Srbije, da malo promijenimo teme.. pa onda podsjetnici i tako redom... da ne nabrajam sve detalje...

Ali sve sa jednom svrhom... da te se nabija, nabija... i opet nabija... ako se ne mozes otprogramirati - trpi... pusi...Ovo je HR forum! eto toliko...

hej..
19-11-2006, 07:55
jadni starce ako iko tu pusika to si ti :)) :smile16: :smile06: :smile06: mislim da su ti uzi vece od dalm magarca vukuci srpske karine.Ti da i jedog srbina i 1% uvredis vidio bi ti tek tadafotografija iz svoje konjusnice kakve izgledaju :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Ali posto ti sam sebe izgrize sa tim izmisljotinama , zato si i nama predmet za nabijanje i veci cirkus. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: srbi niti su bili niti ce biti kompleks manje vrednosti kad smo uvjek vredeli i bili za vas nedostizna pojava i pomen idola za vas.Prema tome zaba se zamaras i grizes sam sebi pimpek a nama samo pravis vecu razanodu. :)) :)) :)) :)) Samo se ti tijesi u nadi ces umrijeti da ces nama nesto naskoditi :smile06: :smile06: :smile06: Ako ti fali slika i materijala mi cemo da ti pribavimo i montiramo kakve tebi pasu jer danas kompjuter moze sve. :)) :)) :))

hej..
19-11-2006, 07:57
jadni starce ako iko tu pusika to si ti :)) :smile16: :smile06: :smile06: mislim da su ti uzi vece od dalm magarca vukuci srpske karine.Ti da i jedog srbina i 1% uvredis vidio bi ti tek tadafotografija iz svoje konjusnice kakve izgledaju :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: Ali posto ti sam sebe izgrize sa tim izmisljotinama , zato si i nama predmet za nabijanje i veci cirkus. :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: srbi niti su bili niti ce biti kompleks manje vrednosti kad smo uvjek vredeli i bili za vas nedostizna pojava i pomen idola za vas.Prema tome zaba se zamaras i grizes sam sebi pimpek a nama samo pravis vecu razanodu. :)) :)) :)) :)) Samo se ti tijesi u nadi ces umrijeti da ces nama nesto naskoditi :smile06: :smile06: :smile06: Ako ti fali slika i materijala mi cemo da ti pribavimo i montiramo kakve tebi pasu jer danas kompjuter moze sve. :)) :)) :))

Pa da ti
19-11-2006, 17:12
kazem ... :)) :)) :)) :)) :))

Da znas... :smile12: :smile08: :smile09: :smile10: :smile20:

Inace

:smile16: :smile16: :smile16:

Ipak... :smile12: :smile06: :smile07: :) :(

I to ti je tako SrBine-malmoite

Pa da ti
19-11-2006, 17:13
da slucajno bne bi promasio -

kazem ... :)) :)) :)) :)) :))

Da znas... :smile12: :smile08: :smile09: :smile10: :smile20:

Inace

:smile16: :smile16: :smile16:

Ipak... :smile12: :smile06: :smile07: :) :(

I to ti je tako SrBine-malmoite

bosnjak*
20-11-2006, 06:01
Sta je hrvati nestade materijala i daha :)) daj disu vam agumenti ili su vas Srbi iscrpili da ste poceli buncati kao poslijeratnom postraumu.

Rekoh ja da su vama srbi vreo krompir i grlu , dicete vi bolan sa njima kad su vam bili predpostavljeni tolike godine.Oni vas citaju a vi bjih proucavate jer su za vas teski za citanje. uhhhhhhhh :smile17:

ah pa
20-11-2006, 12:32
da znas :smile20: :smile20: :smile20:
Mozda .. :smile15: :smile13: :smile14:
Ne znam :( :o :))
Ipak :smile09: :smile17: :smile16:

pa da popunjavamo kao Srbi??

:smile06: :) :smile08: :smile13:

:smile14: :smile13: :smile11:

e jebi se
20-11-2006, 16:17
ja ti pisem: "..pozdravi mi fratra i ostani spreman!", a ti nisi u stanju ono najosnovnije ustasko dodati: za dom! Ne znas misliti, a misliti se na tvome evolutivnom rangu ne moze ni nauciti. I da si u toj jadnoj zemlji sam, hajde, covjek bi imao i sucuti. Ali svi ste takvi...what to do?

e jebi se
20-11-2006, 16:17
ja ti pisem: "..pozdravi mi fratra i ostani spreman!", a ti nisi u stanju ono najosnovnije ustasko dodati: za dom! Ne znas misliti, a misliti se na tvome evolutivnom rangu ne moze ni nauciti. I da si u toj jadnoj zemlji sam, hajde, covjek bi imao i sucuti. Ali svi ste takvi...what to do?

Jos aktualnosti
27-11-2006, 18:37
Nije u pitanju ograđeni prostor na Kalemegdanu, u kome možete u zamenu za novac gledati životinje iz Afrike, već je u pitanju neograđeni prostor u Srbiji, u kome živi ko zna koliko miliona životinja. Na vrhu lanca ishrane u Beogradu je pas. Pas je životinja na četiri noge, koja živi na ulici, hrani se otpacima, pokušava da ujede gumu od automobila u pokretu i u čoporima napada decu i odrasle. Pas je apsolutni gospodar beogradskih ulica i ako želite da mu se suprotstavite, morate prethodno dvaput razmisliti. On ima četiri noge, a vi samo dve. On ima čeljust kojom grize kosti, a vi gubicu kojom gnjavite ćevape. On laje, a vi govorite. Sve u svemu, na safari po beogradskim ulicama nemojte polaziti bez suzavca. Osim psa, na trotoaru možete sresti i mačku, miša, pacova i bubašvabu. Pacov može porasti do veličine trogodišnjeg deteta, a bubašvaba do veličine odraslog miša, a nekad čak i više. Ove životinje su uglavnom prijateljski nastrojene, nekad čak do te mere, da u pojedinim stanovima možete pronaći pacova u WC šolji ili bubašvabu u patici. O mišu u kesi s hlebom i da ne govorimo. Od letećih životinja, tu su vrane, gačci i gavranovi, koji se svi odlikuju tamnom bojom, velikim kljunovima, jedenjem smeća i graktanjem. Za ove životinje može se slobodno reći da predstavljaju simbol naše zemlje.

Jos aktualnosti
27-11-2006, 18:37
Kao što u Americi možete videti ponosnog američkog orla kako klikće, tako u Beogradu u zoru možete čuti ptice kako grakću, a ako ste uprakirali kola ispod njihovog gnezda, moći ćete da se detaljno upoznate i sa njihovim izmetom. Ukoliko ste uparkirali kola na istom mestu dve noći zaredom, ona će postati bela, bez obzira na boju u saobraćajnoj. Osim ovih ptica, tu su i golubovi, poznatiji kao leteći pacovi, kao i simbol Beograda, dobri vrabac, koji, kao i mnoge druge dobre stvari, izumire. Ali, nema veze, tu su zato slepi miševi, kojih mora biti u svakom poštenom parku i tavanu. Slepi miš će veoma rado da vam uleti u stan i obrnuti sedamsto krugova ispod lustera, a ukoliko pokušate da ga oterate, sakriće se iza ormara i tamo odgajiti svoju slepu mišju porodicu. Ipak, tu beogradskoj avijaciji nije kraj. Preko leta naročitu pažnju treba obratiti na čterdeset hiljada crvenih plikova koji će vam se pojaviti po telu posle večernje šetnje pored reke. Nije to ništa, to samo naši mali dobri drugari komarci piju vašu nečistu krv. Uzmite, ipak, s rezervom tvrdnje da se komarci u Beogradu pojavljuju samo preko leta, pošto ih bez ikakvih problema u svom memljivom liftu, zagušljivom predsoblju ili smrdljivom podrumu možete naći u bilo koje doba godine. Da vidimo, da li je to sve? Nažalost, nije - tu su i ljudi.

sompompirovi
28-11-2006, 18:58
Vostani DRAZA!!

http://www.zamislisrbiju.org/foto/idc_foto_10/images/vostani%20draza.jpg

epa
29-11-2006, 16:31
ameri su mu odali priznanje , znaci da vredi, a vi hrvati smisljajte drugu odbranu ta vas provaljuje. :))

sta su
29-11-2006, 16:43
mu dali priznanje sta je kalo po BiH i HR??

..dok ga partizani nisu spizdili... i na kraju dokrajcili...

Gdje mu je grob?

Na kojoj su strani Srbi bili za WW2??

Na cetnickoj - VelikoSrpskoj (PORAZENOJ!)

ili na

Titovoj, partizanskoj - (POBJEDNICKOJ??)

Prema Srbima - na oboje!! Kako to? Daj nas bre opasulji... kako to moze...

I cetnici i partizani da ubiru drzavne penzije...??

svi srbi
29-11-2006, 17:49
molim vas kanite se tog bradonje, i prije svega ne poredite ga sa Titom.
Amerikanci su od malog Hitlera napravili 1938 velikog, od Chan -kai Cheka u Kini 1949, od Sadama Huseina 1998, od Bin Ladina jos 1976, i sve su ih naknadno izdali i od sviju naknadno dobili po picki.Da su Amerikanci "priznali" Drazu ne bi trebalo da umanjuje njegovu razbojnicku "velicinu". Svrstati ga u red sa Nedicem,Pavelicem,Luburicem, Stepincom, Artukovicem, Tudjmanom, Rankovicem, Milosevicem,Dapcevicem, Norcem,Gotovinom,mercepom,Suskom,
Spegeljom,Draskovicem,Arkanom.... jao bre koliko smo mangupa imali! I ovo je tek nekolicina!....bilo bi za istinu bolje!

kolko si
29-11-2006, 19:15
ti osamucen... tebe ni dragi bog ne moze spasiti...

kao da ste
13-02-2007, 22:15
zaboravili na ovu temu. Dajte popunjujte...!!