PDA

Pogledaj cijelu verziju : E, kuku i lele ....

Mile Povjest!
15-10-2006, 01:46
Evo skoknuh malo do ovog jadnog i nesretnog foruma, i gle cuda (vot a saprajs bre!) ..... nasa nesrecna sludjena ××××××tina iz Svedske se jos uvek svadja sa zamisljenim protivnicima, stvorenim u njegovoj jadnoj i sprdjenoj izraslini izmedju usiju, a sve zbog prekomernog koriscenja raznoraznih pilula i ostalih sedativa svih boja i dezena! :))

E, jadna usmrdjena ljudska rugobo, ××××na Vreco Govana iz Svedske, fekalijo jedna ljudska .... evo kladim se, kada sledeci put naletim ovamo, za koju godinu - nista nece biti promenjeno, ista meta - isto odstojanje .... nesrecnik ce i dalje da visi ovde ××××ci sam sa sobom i kidisuci sam na sebe, jer ovde osim ove kretencine, nikoga drugoga krstenoga nema! :))

××××te, zamisli imati tako uzaludan i promasen zivot .... radje dva metra kanapa pa o prvu granu ....

:smile06:

Baj d vej, hev a najs dej stovani prof. Oreskovicu .... pokakam ti se na sred diplome! :))

:smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06: :smile06:

Sto ti je Mile
15-10-2006, 14:39
Sto se toliko ceses. Da te nesto ne SVRBI? IMAS GEDZO BUHE? Pliva ti je sada prodana pa bulaznis (i opet). Tako tako samo tako. Trpi i dalje sirotinjo iz rasejanja.

:smile06:

Vraca nam se
15-10-2006, 17:09
...Nas "KAPETAN"...nam, dugo smo te cekali i ...

PODSJETIT cemo te sa mjestima zlocina,
podsjetit cemo te o tvojoj
aroganciji
primitivizmu
seljastvu
smouvjerenosti
destrukciji
...i MRTVIMA sta si prouzrocio!

Posjetit cemo te i na "bracu" koja sad (izmedju ostalog) tebe luta po matici i svijetu, ocajna, izludjena itd...

E pa vidimo se!

e vala bas .....
23-10-2006, 00:37
kuku i lele moj pobratime. ovakve nesrecnike zatvaraju u ludnice u krstenim zemljama. sigurno se ovaj nabedjeni profesorko predstavio svedjanima u sasvim drugom svetlu nego sto se predstavio ovde. lizoguz ×××× ga. da znaju kakav je i sta mu zvrji ludarom, iz cuga bi ga u ludnicu, a kljuc u severno more, duboko, dubooookoo. :))