PDA

Pogledaj cijelu verziju : KO jos vjeruje u pricu...

PRICA
27-09-2006, 22:02
KO jos vjeruje u pricu "oni nas preglasali, pa smo im se najebali majke"? Kao "mi se pribojali da nam franjo ne ponovi jasenovac pa smo mi pobili njih". Napravili smo genocid ali preventivni - da ne bi oni nas. Ili "zanio ih vihor rata, pa su pobili 8000 ljudi za tri dana". Malo zaboravili na zenevske konvencije

Ovo je
28-09-2006, 09:07
ODLICNA "prica". Da li se ju ti Srbin iz Malmoea prilijepio??

e
28-09-2006, 11:03
vidi jezika, vidi jezika...kako li bi ti pricu ispricao, `RVATE! Zreo si za sabora, po govoru,po gluposti, po postenju, sigurno i po skoli!

e - moj gostu
28-09-2006, 11:06
Ako je nekoga suditi po glupostima, gdje ti spadas, blesavi ciganine?

a na kraju
28-09-2006, 11:10
ispalo da su se svi drugi naj.....li "srpske majke" te da to oni vec koje desetljece sami sebi cine!
Onako izludjeni i zatvoreni u balkanskom blatu - napusteni od svih...
Sami samcati...

bilo bi
28-09-2006, 17:17
bolje da u ove svoje bezlicne pripadnike "lijepe nase" vlada ulozi novac za kurseve opisnjavanja. Sramota da od deset Hrvata samo jedan zna neki jazik kaga zovu danas novohrvatski.Ne zaboravite da je knjiga opasnija od bombe.

Ma pusti
28-09-2006, 19:24
...ti to - reci ti nama da li vjerujes u ovo:

KO jos vjeruje u pricu "oni nas preglasali, pa smo im se najebali majke"? Kao "mi se pribojali da nam franjo ne ponovi jasenovac pa smo mi pobili njih". Napravili smo genocid ali preventivni - da ne bi oni nas. Ili "zanio ih vihor rata, pa su pobili 8000 ljudi za tri dana". Malo zaboravili na zenevske konvencije