PDA

Pogledaj cijelu verziju : Hrvatski Sabor

promatrač
27-09-2006, 10:33
svi stalno govore o tome kako saborski zastupnici ništa ne rade, pa sam odlučio tu tezu i provjeriti. Vjerovali ili ne, oni rade, ali ne ono što bi trebali raditi, oni kradu Bogu dane. Jutros je bio prijenos saborskog zasjedanja, tu se ne zna ni tko pije ni tko plaća, nitko nikoga ne poštuje, nema nikakvih znakova parlamentarnosti ni bontona, kao da su na placu. Nije ni čudo što se ne mičemo sa mrtve točke. time što sam prokomentirao trenutno stanje u saboru, ne znači da su ljudi koji imaju privilegiju tamo sjediti glupi, njima samo treba jedna čvrsta ruka koja će ih dovesti u red, ali prema viđenom, gospodin Sanader nije takva osoba, on nije rođeni vođa.

Saborska
27-09-2006, 15:35
...u direktnom TV-prijenosu jedne saborske sjednice u 2003 godini jedan "sabornik" HDZ-zastupnik u svom "govoru" kaze: "....mi mislimo da oni misle da mi mislimo!"
Kako se od takvog kretena moze ocekivati konstruktivan rad. I pogledaj tupe fizionomije "drzavnika", spopadne te strah!!Zastupnice,ministrice,misice....u metezu novohrvatskih jezicnih masturbacija nije ni cudo da polupismeni zastupnici naroda u saboru ni ne znaju sta govore, kako govore.
Najjednostavnije je rjesenje nesuvislo baljezgati, jer odgovarajucu bilmez iz druge stranke isto tako ne zna zasto je u saboru. narod ima strah od buducnosti, strah od siromastva, strah od lopova, strah od drzavnog terora...
i "sabornjaci" to koriste.