PDA

Pogledaj cijelu verziju : MIRKO FILIPOVIC NAJJACI NA SVIJETU

CROFORCE
11-09-2006, 10:55
NAKON što je u finalu Grand Prixa Cro Cop svladao Josha Barnetta, na press konferenciji je kazao kako je u odličnoj formi, te da nitko pa ni Fedor protiv njega ne bi imao šanse.

Jedan novinar komentirao je kako ova pobjeda Mirka svrstava u red najvećih hrvatskih sportaša, Janice Kostelića i Gorana Ivaniševića. "Ako je zaista tako onda moram reći da sam jako ponosan. Janica i Goran su najbolji hrvatski sportaši" - rekao je Cro Cop.

Na pitanje kako se osjeća nakon pobjede, Mirko je odgovorio kako se osjeća dobro, te da, pošto slavi 32. rođendan, mu je pobjeda najbolji rođendanski poklon.

CROFORCE
11-09-2006, 10:56
"Prije borbe sam radio uobičajene stvari. Odmarao sam, se istezao i bio na masaži. Gledajući polufinalnu borbu između Josha i Minotaura, nisam razmišljao o pobjedniku koji će mi se suprotstaviti u finalu. Obojica su vrhunski borci. čekao sam pobjednika i nije mi bilo bitno tko će to od njih dvojice biti." - kazao je Cro Cop.

"Josh je pokazao da je odličan borac. Pokazao je da je hrabar i sprema na pobjedu i u finalu. Ali nije uspio. Volim Josha kao borca, možda sam u krivu, ali ne vidim borca koji bi ga danas mogao lako pobijediti u Prideu" - tvrdi najjači čovjek na svijetu dodajući kako se više sigurno neće s njim boriti jer im je ovo već četvrta borba.
Index.hr > Sport > Ostali sportovi

Cro Copa usporedili s Janicom i Goranom Ivaniševićem
Objavljeno prije 2 sata

NAKON što je u finalu Grand Prixa Cro Cop svladao Josha Barnetta, na press konferenciji je kazao kako je u odličnoj formi, te da nitko pa ni Fedor protiv njega ne bi imao šanse.

Jedan novinar komentirao je kako ova pobjeda Mirka svrstava u red najvećih hrvatskih sportaša, Janice Kostelića i Gorana Ivaniševića. "Ako je zaista tako onda moram reći da sam jako ponosan. Janica i Goran su najbolji hrvatski sportaši" - rekao je Cro Cop.

Na pitanje kako se osjeća nakon pobjede, Mirko je odgovorio kako se osjeća dobro, te da, pošto slavi 32. rođendan, mu je pobjeda najbolji rođendanski poklon.

"Prije borbe sam radio uobičajene stvari. Odmarao sam, se istezao i bio na masaži. Gledajući polufinalnu borbu između Josha i Minotaura, nisam razmišljao o pobjedniku koji će mi se suprotstaviti u finalu. Obojica su vrhunski borci. čekao sam pobjednika i nije mi bilo bitno tko će to od njih dvojice biti." - kazao je Cr

CROFORCE
11-09-2006, 10:59
"Josh je pokazao da je odličan borac. Pokazao je da je hrabar i sprema na pobjedu i u finalu. Ali nije uspio. Volim Josha kao borca, možda sam u krivu, ali ne vidim borca koji bi ga danas mogao lako pobijediti u Prideu" - tvrdi najjači čovjek na svijetu dodajući kako se više sigurno neće s njim boriti jer im je ovo već četvrta borba"Ovo je moj treći pokušaj osvajanja pojasa u Grand Prixu. Prvi put sam se borio s Nogueriom. Iako sam bio puno bolji nego sada, on me pobijedio. No, moja borba na podu nije bila tako dobra kao danas. U drugom finalu protiv Fedora jednostavno nije bio moj dan. Učinio sam dosta pogrešaka na samo tijekom borbe, već i prije borbe, no to sada nije bitno jer ne tražim alibi za poraz." - rekao je Mirko.

"Žalim što Fedor nije bio na ovogodišnjem Grand Prixu. Ozlijeđen je, ali siguran sam da ćemo se prije ili kasnije susresti u ringu. Neki ljudi pitaju se bih li ja pobijedio da je on bio ovdje, ali ovo je bila moja noć. Protiv mene nitko, pa ni Fedor, ne bi imao šanse." - tvrdi naš borac.

Slike: http://www.index.hr/images2/MirkoPeharV.jpg

http://www.index.hr/images2/MirkoJoshc72V.jpg

sompompirovi
11-09-2006, 11:06
evo i slikehttp://www.index.hr/images2/MirkoJoshc72V.jpg

sompompirovi
11-09-2006, 11:07
http://www.index.hr/images2/MirkoPeharV.jpg

CROFORCE
12-09-2006, 08:54
Mirko Filipović i Josh Barnett u ponedjeljak su se još jednom sreli. Ovaj put u mirnodopskim okolnostima. Amerikanac je bio gost presice posvećene pobjedniku Grand-prixa. A njega, Cro Copa, prideovci reklamiraju pred japanskim medijima kao "najjačeg među šest milijardi".
Jučer su se dvojica boraca ponašala prijateljski - kao da nikada nisu imala onako težak međusobni boj.

Štoviše, Hrvat je još jednom pozvao četiri godine mlađeg američkog hrvača da bude njegov gost. I da uči od čovjeka koji ga je tri puta pretukao, pa su čak razmijenili i telefonske brojeve.

- S obzirom na to da se Josh i ja vjerojatno više nećemo susresti, jer ne mislim se još toliko dugo boriti, a Prideu neće biti interes da nas sukobi i četvrti put, pozvao sam ga da dođe trenirati sa mnom.

A Cro Cop ima najbolji high-kick na svijetu. Toliko dobar da mu je čak i Barnett, uoči njihova finala, priznao da se smrznuo kada je vidio kako je njime srušio Silvu.
- Ljubomoran sam na Mirka, zbog njegova lijevog kružnog udarca nogom u glavu. Ja ga zovem high-kick beautiful. No, ja mislim da je to njegovo tek četvrto oružje po redu. Najopasniji su njegovi direkti, osjetio sam ih, a potom srednjevisoki udarac nogom (middle-kick) i niski udarci nogom (low-kick). High-kick dolazi tek kada tim udarcima oslabi suparnika, pa razmišljate o tome kako da zaštitite bradu, jetra i butni mišić - objašnjavao je Barnett.

CROWBAR
12-09-2006, 11:41
Ma sto si se ti CROcodile toliko zapjenio tom tonom govedine sto se uboito rita.
Dva takova likote ubijali vola. Jedan ga drzi za rogove a drugi ce da ga jednim udarcem malja u celo slisti. Zavitlao malj prvi i udari vola silovito, a vo niti da trepne. Zavitla taj prvi CROFORCE maljem jos silovitije i odvali vola po celenki a vol opet niti da trepne. Razljuti se taj prvi pa pocne i ope da vitla maljem kada li CROFORCE MIRKO, koji je do sada drzao vola za rogove, rikne :" ma ako promasis i ovoga puta i opalis mene umjesto vola, pustit cu ga".

A jes mi i ti neki CROFORCE z mozgom kada se ovoliko palis na sirovu govedinu kao Japanci. KOBE govedina je najbolja na svijetu,da se jede sirova, to svak zna.
:smile16: :smile06: :smile06: :smile17:

CROFORCE
12-09-2006, 12:45
Znas, asocira Mirko strasno na hrvatske specialne jedinice u oslobodilackim procesima....

Najjaci, najodlucniji, najefikasniji, najhrabriji...

Ima takvih na srecu dosta po Hrvatskoj. Ako ikad zatreba pojavit ce se niotkuda.

KONJOGLAVE
12-09-2006, 13:13
hrvatski! Cak se i kod vas kaze: UM CARUJE, SNAGA KLADE VALJA!

Pa bas to
12-09-2006, 13:52
Mi smo vas uglavnom umom - a u drugom redu - snagom razbili. U pocetku smao pokusavali razumno... no odgovor je bio isti; granate, rakete, bombe...

Na kraju se je najefikasnije pokazala kombinacija batine i uma...

MOJ SINKO, onakve kirurske akcije (Medak, Bljesak, Oluja) je trebao UM smisliti, da bi snaga to sa tako malo destrukcije i zrtava ostvarila!

ti nisi
12-09-2006, 14:51
u stanju ili da shvatis ili da priznas.
Naravski UM ali nije vas, jer ga vi i nemate. UM VAM JE DAO IZRAEL,logistiku je napravio Izrael protiv kojega, kao nezahvalna bagra bas na ovoj internet stranici blebecu raznorazni mali ADOLFI, veliki "domoljubi" i ostali olos. VI STE SAMO KLALI...tu je trebala snaga, treba drzati starce, starice, djecu...paliti kuce, rusiti crkve, prekopavati groblja..

Uopce nije
12-09-2006, 17:46
istina! Niti trunka! SVE su Hrvati sami sredili, stavise, imali su kocnicare, opoziciju... pravise je bilo Yugonostalgicara po sviejtu. Mi nikada nismo imali vise od 3-5 dana za neku akciju! Ako bi se ikad ista vise produzilo zaustavio bi nas UN, ili ko zna ko vec... SVE smo sami napravili, za razliku od vas koji ste sirovesile i celika imali na milijarde ton u pocetku agresije, a na kraju kad su Hrvati sakupili 10-20% vaseg arsenala, pobijedio je UM, jer to je trebalo samo pametno iskoristiti - brzo, efikasno, ucinkovito! Bas tako - i budite sretni da ste imali toliko pametne i humane ljude za neprijatelje...poput Gotovine, Tudjmana, Bobetka i sl... najebali bi kao zuti da su nase akcijae vodili drugi izludjeni od ponizenja koja ste im prustili... BUDI SRETAN!!

Inace, da li si gledao filmove (serija) koja se prikazuje na B92 o srpskim zlocincima i koljacima u Hrvatskoj?? Znas da me Srbi ponekad malo iznenade.... bar taj B92...ipak pokazu malo Srbima sta su im braca radila na podrucju bivse SFRY... Tesko, mucno, ali morat ce pomalo i tamo istina da dodje na vidjelo...
Da li si

kukavna budalo
12-09-2006, 19:38
pa ti sam pred licem ljudstva priznajes hrvatske zlocine. Velis da vas ne sprijecise UN koliko li bi tek tad poklali...ali v3ec dolazi vrag po svoje.
Sreca je za mnoge "neduzne" hrvatske vodje da su vec ljesevi, ostali ce dobiti pravdu u Haagu, a takve kao ti sudit cemo sami.
I mi konja za trku imamo...!

Svijet
12-09-2006, 20:40
Je bio sokiran, paraliziran i razjedinjen kad je gledao vase zlocine u Vukovaru, Dubrovniku, Karlovcu, Gospicu, Sisku, Zadru, Sibeniku itd.... to se je nastavilo jos zesce u BiH, Kosovo je bilo na pomolu. Nekoliko Je puta "zapad" prijetio bombardiranjem, Cosic se je cak i usrao kad ste odbili onu kanonizaciju BiH)...i opet NISTA!! Dakle na Kosovu su Ameri rekli Srbima da je granica! JASNO I GLASNO!
Nakon par godina genocida po BiH su se malo sabrali i rekli su da ce klanje ubuduce ZAUSTAVITI, ako treba i SILOM!! no dogodila se je Srebrnica... prijetili su bombardiranjem, svim i svacim, a ludi su Srbi bili uvjereni da ce kao i uvjek razjedinjen zapad ostati paraliziran svime sta oni rade (kolju, bombardiraju gradove, rastjeruju civile, siluju zene, ruse crkve i dzamije...itd)... Smrdljivi je zapad (UN, EU i sl. govna) "PROGUTAO" i Srebrenicu - vi ludi ste uzimali takav fatalni rizik i prosao je. Mi smo imali previse obzira prema tom smrdljivom i nemoralnom zapadu, zato smo stali kad smo dosli pred Banja Luku.... a stampedo na koridor je vec poceo.... No radi se njihovom strahu od "klanja"... koje ste im vi u tolikom izobilju servirali svakodnevno.. Oni su znali da mi imamo obzira i sluha... pa bi odmah sve zaustavljali, bar tamo gdje su mislili da mogu, da si nekako umire savjest...

Uglavnom, budite presretni da vam oni koji su zudili za osvetom nisu vodili oslobodilacke akcije... NE BI VAS BILO!! budi siguran!!

a zaboravio
13-09-2006, 08:00
Omarsku, Keraterm i masu drugih koncentracionih logora kojim su kvarili Evropi i Americi dorucak!

A davljenje Sarajeva? ajoojoojjj

nedonosce
15-09-2006, 08:27
mozgovno, a sta ste vi ustase radili po bosni, cak i zajedno sa cetnicim. to je bilo pravo bratsvo i jedinstvo u klanju muslimanskog zivlja.
Srebrenica, dretelj, heliodrom, pocitelj, zepce,mostar..

Kazi ti
15-09-2006, 09:29
Meni, koliko je muslimana poginulo od srpskog noza, a koliko od hrvatskog noza?

Kazi ti meni, KO je primao od Srba protjerane (I PREZIVJELE!) muslimane na HR kontrolirana podrucja i u Hrvatsku??
(To su Hrvati poslije skupo platili jer su se nagomilani i isfrustrirani muslimani u HR podrucjima okrenuli na Hrvate - jer im Srbi nisu bili dostupni - i njima zabijali noz u ledja... Hrvati su poslije spasavali sta se spasiti dalo... ali to - sta su ih primali na HR podrucja su Hrvati SKUPO platili...

Koliko si smjesan relativizirati i izjednacavati srpsko MASOVNO! i nicim provocirano, od hrvatskog obrambenog - MINIMALNOG u usporedbi sa srpskim... osim toga - u BiH su najvise najebali Hrvati...skoro najvise su izgubili - a SPASILI BiH... da nisu primili i izdrzali prvi cetnicko yugoski udarac - bosna bi sapatom pala, i nikome nista! A sta bi onda bilo sa HR?? moj Srbine? Kako bi onda bilo nju braniti??

ludi covjece
15-09-2006, 14:41
ne postoje dvije vrste klanja, napadacko i obrambeno. Klanje je klanje. I jedan zaklan covjek je jedan zaklan previse, bez obzira ko ga je klao.A ti mi rastumaci kako su se Hrvati branili u muslimanskom Zepcu,Mostaru Visokom i od koga su se branaili. I zasto su recimo u Zepcu klali zajedno sa Srbima, ruku pod ruku.
Od kad je Bosna bila hrvatska zemlja da u njoj Hrvati imaju pravo da kolju.
I gdje uopce neko moze imati to pravo, nesuvisli ×××××ne.

bosnjak*)
15-09-2006, 16:02
××××ga sad svaki musliman zna da su glavni i odgorvorni za taj krvavi pir u Bosni , bili niko drugi vec hrvati brate.Zna sad i lud da je hrvatima trebala bosna da se pripoji njihovoj bananici , to im je stoljetni san.Ali da su profesionalni lazovi i to je sada kasno ali ko hoce slagati hoce i zaklati.Oni su smislili baciti kost izmedju srba i muslimana da ono sto oni imaju u planu u stvari svale na srbe tako da lakse poberu kajmak , ali brale sto su hrvati zvijeri to vise nema u ljudskom rodu.
Tek se sada proucava njihova krvolocna nauka koju vode sa koljena na koljeno , dok su mislili da ce im muslimani biti stoka za rascicavanje mina i sluge za ciscenje kama. ustase proslo je i vase :smile16: :smile17: :smile18:

neman
15-09-2006, 17:17
Kad se pogleda geografska karta RH (zemljovid!) onda ona izgleda kao otvorena celjust nekog velikog krokodila koji je spreman da proguta
Bosnu (ona je "zemljovidno" upravo u raljama te katolicko-skutorske nemani)
Ali moglo bi se desiti da hrvatskom krokodilu Bosna zapne u zdrijelu (zemljovidno!). Zalogaj je malo prevelik!! BOK DECKI!

Znas
15-09-2006, 19:15
Nas "Bosnjace", ×××× ga, svi danas znaju pa i najludji bosnjaci, da nije Hrvata bilo, koji su donekle spremni docekali prvi srpski udarac na BiH - 1992 Bosna bi sapatom pala - a sa njim, vjerojatno domonioefektom i cijeli juzni Jadran...itd. No pusti ti sad to - to se na srecu dogodilo nije - i za to si ti moj "Bosnjace" JAKO sretan, jer eto nas "bosnjace" imas i nesto malo od te Bosne za sebe. Nego reci ti meni - kako je bilo sa bracom Srbima 1992 po Banja Luci? Omarskoj, Keratermu, Prijedoru, Kozarcu, Gorazdu, Zvorniku, Foci, Bratuncu, BIJELJINI itd... da ne nabrajam sad sve?? To mene zanima. Znam ja da s´te vi i Srbi braca po krvi... I sto ste bjezali (od brace) na Hrvatsko kontrolirana podrucja?? Pa u Hrvatsku?? Zasto ste uopce od bdace Srba bjezali??

sompompirovi
18-09-2006, 14:18
<font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Filipović je, komentirajući želju Wanderleia Silve za revanš borbom, ustvrdio kako je revanš u redu što se njega tiče.

"Ali imam osjećaj da se Silva neće usuditi sa mnom u ring jer je dobio batine kakve još nikad nije." - kazao je Mirko.
"Ne patim od priznanja, ništa mi ne bi značilo kad bi me proglasili najboljim sportašem, ali mi je zato drago kad mi prilaze mali ljudi i pozdravljaju me." - kazao je Filipović u razgovoru za Novu TV, dodavši kako bi se po svršetku karijere najradije vratio među svoje prijatelje u ATJ Lučko: "Srce me vuče tamo."

http://www.index.hr/images2/crocopsilvanova322v.jpg</font>

prolaznik
18-09-2006, 15:45
grgo maloumni , covjek ti je rekao u dvije rijeci da ste vi bacili kost izmedju srba i muslimana da bi se lakse
Bosne docepali i to u cijelosti ovako im je ostalo bar pola a vama od sake do gola

:)) :smile16: ustase gdje vam je logika , samo mislite kako cete kreniti u pljackanje i otimacinu i poklati nejac zato i lupate ko Makcim po DIVIZIJI logika vam je u klincu jedno meljete drugo vas lupa po glavi. :)) :smile17:

ova strana
18-09-2006, 16:43
najbolje pokazuje sta su i ko su danasnji rvati u rvackoj.
Sto kazu ljudi:
UM CARUJE SNAGA KLADE VALJA,
RVACKA U ZEMLJOVIDNOJ PERSPEKTIVI,
I KLANJE, PLJACKA, SILIRANJE......
Jadna vam majka jednog dana !!

ova strana
18-09-2006, 16:45
najbolje pokazuje sta su i ko su danasnji rvati u rvackoj.
Sto kazu ljudi:
UM CARUJE SNAGA KLADE VALJA,
RVACKA U ZEMLJOVIDNOJ PERSPEKTIVI,
I KLANJE, PLJACKA, SILIRANJE......
Jadna vam majka jednog dana !!

Ma koliko
28-10-2006, 15:55
ti se puta mora ponavljati, nas Malmoite, da mi koljemo i plackamo sam na nasem teritoriju, i to samo onog koji taj teritorij ne postuje a tamo bi zivio - najradje stvarao neke republike, trazio otcjepljenja i sl stvari! Nikom momentano ne pada klanje i pljackanje na pamet!

Znas opasni su Hrvati... OPASNI! ali opet, samo protiv (uglavnom) Srba... jer oni su jedini potencialni muckarosi (bili prije kao i ubuduce...)

majmun nisi
29-10-2006, 17:05
jer da si ti bi kao majmun uvrijedio tu zivotinju.
Ti si ustvari jedna asocijalna katolicko-`rvacko-skutorska pojava, koja u nedostatku intelektualnosti pokusava, sa uspjehom, da nadje sebi mjesto u zivotinjskom svijetu. Na tvoju zalost ni t stvorenja ne mogu naci zajednicku rijec sa budalom. Lutas bez ikoga, cak i bez samoga sebe,
vjerojqtno misleci da ima izlaz. I)ma! na groblju! Pogledaj koliko se vasih domobrana,domobranitelja odlucilo na suicid. Iako ti nisi ni domobran ni domobranitelj, jadna bi bila i "domovina" koju bi trebao da branis,
bilo bi dobro da razmislis o tome. Mnogo je preporucljivije i lakse nego ako padnes u ruke onih koje si do danasd napadao, vrijedjao, pljackao.
A kako ona stara narodna kaze ".....jednom se smrcu mora umrijeti!" Poslusaj budalo, to je za tebe bolje! Bijedo ustaska.

Ali ti si majmun
29-10-2006, 17:32
Neznam koliko vremana ××××s po ovom forumu, izgleda da ti nemozes bez Hrvatske. Dakle govno vlasko, uzmi savjet i nemoj napadati svoju domovinu i u tom slucaju nece nitko da te "BEJE" bre cigansko govno. Ako smo mi tako krvolocni, kako ti mislis, uzmi svoju motiku i lopatu i idi preko Drine u tri picke materine i pokopaj sve vlahe koji su pobegli bre iz svoje domovine, radi toga sto su je napadali ali su dobili po papcima, ciganski izrode.
Dakle mars u ××××× materinu, majmune u kavazu. :smile16:

drina
29-10-2006, 18:25
je dobra rijeka...

To nas Malmoit zna... razmisljao sam mnogo puta ZASTO?? on trpi tolike batine! Kako to da mu nikad dosta nije. Mazohizam nije dovoljan razlog! Mislim da ima toliko groznu savjest da sve to stoicki na ledjima trpi da bi tu svoju losu savjest nekako ublazio!

...i nekako se nada da ce nesto?? samo ne znam sta??? niti gdje??? promijeniti!

Ili jednostavno ne vjeruje da mu Srboslavije vise nema, da je nikada vise biti nece... pa pokusava nekako kontaktirati sa stvarnoscu... ali nikako nezna kako izaci iz YU cahure... HomoBalkaniusaSrBusa...

Nabijat cemo ga i dalje...

opet blecak
29-10-2006, 20:33
sa Drinom, vidi se geografijski neupucen i sa tri pizde materine, vjeruje vjerovatno u neizbjeznu seksualnost arijske "rase" te i u tri picke. Mora da blesan ima ili ne normalnu mater ili nije nikad cuo nista o "prirodopisu".
Izgovor sa IIsusom i nevinom majkom bozjom ne vrijedi vise ni kod Monsignora Barisica. I on je shvatio da je ljepse ××××ti nego vjerovati u ×××××rije.

Ma
30-10-2006, 21:36
u ××××× materinu svi posrani srpski supci.

slazem
23-11-2006, 20:15
se! Nabijajmo ga - bar do daljnjega!

JUGOSLAVENSKI JE
23-11-2006, 21:08
DA SE PONEKAD JAVI I NEKI HRVATSKI SUPAK, TI JOS GORE SMRDE!!!