PDA

Pogledaj cijelu verziju : ac zubak generalni lopov



q10
03-03-2002, 10:59
temu otvaram iz jednostavnog razloga jer sam na svojoj koži osjetio zašto ac zubak ima malo korisnika servisnih usluga.
pokušaj prevare je sljedeči:
račun rada mehaničara vam je u prosjeku 780 kn.
dijelovi koji koriste su remeni danco talianski i po cjeni od 230 kn a klinasti 130 te zubčasti 350 .
odete li do bilo kojeg servisa ili trgovine dijelovima uvidjet ce te da sva tri iste marke koštaju 280 kn.
zato nakon obavljenog servisa molite boga da auto izdrži jer propisima takvi remeni su druga klasa.
ako ko ima drukčija iskustva volio bih čuti.
prije odlaska u ac zubak projerite koliko taj rad košta u poštenom servisu pa zaključite

Cooler
04-03-2002, 12:55
Hmm, a koji bi to bio jeftiniji i bolji servis i pošteniji nadasve... na području Zg??
Ovak, mi imamo GOLF IV i A6 i sve radimo kod Zubaka.

Golf ide u Kobiljak a Audi u Sesvete i to je to.
Isto tako mogu ići i kod Dojkića, u AutoRad, Berislavić itd. jer to su ovlašteni servisi ali naravno, svi oni imaju istu cijenu sata za mehaničara i svi će mi u gabaritu od 50 kn uzeti istu lovu....
I jedini su naravno kod kojih mozes dobiti ispravnu servisnu knjizicu i vrijedi ti garancija....
To kaj ti voziš neki smeće tipa GOLF 2 star 15 godina i možeš svoj auto servisirati kod mehaničara iza ćoška koji se zove Viktor i ima priručnik "Kako servisirati VW" pa ti je servis od 1000 kn u ovl. servisu skup to je već druga priča....
:))

q10
06-03-2002, 20:12
vjeruj čovječe da mi te je žao
ali ti si kreten
drugo imam golfa 1.6 d ako te baš
zanima i obišo sam više servisa nego ti
koji si možda mlađi od mog golfa 1
a svog audija sakrij jer nikad nikad ALI
BAŠ NIKAD NEČEŠ NA SATU DOŽIVJET 430 000 KM
A O IMENU SERVISA NE ŽELIM TATIT RIJEČI ONOME KOJI MISLI DA JE ZUBAK POŠTEN , A REČU TI KAKO MOŽEŠ SAM I JEDNOSTAVNO SE UVJERIT DA JE SERVIS CIGANJSKI
POSTUPAK JE SLJEDEČI
OGREBI FILTAR ULJA ČAVOM POSLJE SUZE
TRAŽI DA BUDEŠ UZ SVOJ AUTO ZA VRIJEME SERVISA
TRAŽI POLOVNE DIJELOVE
ALI NAJLAKŠE POGLEDA BROJ ŠARAFA NA PLASTIČNOM DRŽAČU PA ČEŠ VIDJET ISTINU
JAVI MI NOVOSTI
VOLIM KAD BUDALI POKAŽEM DA JE GLUP :smile09: null

Alenko
07-03-2002, 22:23
A što češ, svugdje ti je tako, da se pobunimo i vratimo kod gige u šupe? :smile07:

KICO
08-03-2002, 11:44
q10 , u potpunosti se sa tobom slazem da je ZUBAK lopov da nemre bit veci i da ne vidis rabljene dijelove , oko auta ti prcka sto ljudi prvo jedan pa drugi tako da nijedan ne zna sta je onaj prije radio sta je skidao da li je sve u potpunosti vratio nazad i onda na kraju iznenadenje masno ti naplate na svakom servisu , kada sam kupio mog SEAT TOLEDA 1998. godine kod Zubaka tamo sam ga poceo servisirati ali uvidjevsi kakvi su lopovi po preporukama prijatelja sve do dan danas auto servisiram kod VIDAKA u Varazdinu koji je isto tako ovlasteni SEAT-ov servis , i VIDAKA kao servisera toplo preporucujem bilo kome.

Calibra Zender
12-03-2002, 11:32
Zbubak je legenda. Ulaže u Dinamo 10 milja Eura!!! Samo neka na vama zarađuje, ide lova u Dinamo! Dinamo se vraća u velikom stilu!

Initiale
12-03-2002, 20:42
Calibra,nije ti to taj Zubak.Taj koji ulaze u dinamo svoju lovu je zaradio na svercu oruzja iz francuske i drugih drzava,bas sad misli tuziti drzavu jer su mu duzni 200 milijuna maraka za nekakav raketni sustav

Calibra Zender
12-03-2002, 21:23
E ××××ga onda! Ali neka onda ovome država vrati pare pa nek on uloži još više u Dinamo! Pa da opet Amsterdam bacimo na koljena, a Old Traford napustimo uzdignutih glava!

q10
13-03-2002, 20:38
bravo majstore tvoje su riječi tužne za tebe sama ali ne krivim te to razmiljanje imaju svi tvoji vršnjaci do 10 godina inače živio dinamo kao prvak ali vjeruj mi ni njima nije lova u pitanju nego je dinamo svjetski klub i bez love.
bog blagoslovio dinamo :)

Calibra Zender
14-03-2002, 10:41
q10
Ova tvoja izjava tipična je izjava svakog ponosnog Hrvata! Spusti se lagano na zemlju, prikrati si krila. U mojim očima Dinamo je najveći klub na svijetu, možda i u tvojima, ali ti nisi svjestan da bez love nema niti rezultata (pogledaj par prošlih sezona), a klub bez rezultata nije svjetski klub. A na staroj slavi kratko se živi!

Inače, Dinamo je svjetski klub samo u srcima svojih navijača, dok je objektivno (nažalost) nitko i ništa u svijetu modernog nogometa. Zadnji trofej bio je '67. Davne '67! Da bi klub imao nekakav rejting mora imati rezultate, a rezultat donosi lova!

P.S.inače pošto nisi shvatio, prošli post pisan je u šali, ali kad si tako pametan i nisi shvatio nadam se da ćeš barem shvatiti ovaj post!

SOFTI
14-03-2002, 11:55
Ekipo, budite prava gospoda i idite na servis u Sloveniju (Brežice, Novo Mesto, Krško..) dobit ćete vrhunsku cijenu, vrhunsku uslugu, povrat poreza i baš vas briga. Te koji Zubak plodi su sirotinja koja misli da je VW najbolji auto na svijetu....

q10
14-03-2002, 19:56
bravo calibra bez novca nema muzike ali nism mislio da ti kao nekakav navijač kluba ne znaš novce ne treba krast nego zaradit ako ti to nije jasno reci pa cu ti objasniti


a ti konju ako nisi zanao u njemačkoj je bolji servis ajmo tamo kretenu da mi slovenci održavalu auto :o

SOFTI
15-03-2002, 11:30
q10, ti si najobičnija sirotinja i seljačina koja je još na nivou Golfa II 1.6D.Vjerojatno spadaš u onu kategoriju duhovne sirotinje kojoj je VW koncern "zakon" jer su ta "kola" najbolja na svijetu. Govorio sam o Sloveniji iz razloga što su tamo servisi na nivou, a Njemačku nisam spomenuo iz razloga što ti sa svojim Golfom ne možeš doći ni do Bregane, pa ti je Njemačka naučna fantastika.Nedosanjani san ti je vjerojatno GOLF III 1.6D, o kojem sanjaš nočima, ali ti banka unatoč tvojim silnim pokušajima po peti put vraća papire za odobrenje kredita, pa ćeš i dalje u svome Golfu iz 86 godine žariti i paliti po cestama svog sela... :))

baja
16-03-2002, 20:38
odite kod ac ZUBAKA pa vidite njihov kvalitetan posao :)

q10
18-03-2002, 19:25
bravo softi ja sam glup .
posoji izreka:
kad nemaš čvrstih dokaza napad je najbolja obrana
a sad pitanje svih pitanja je šta ti imaš frajeru ako "misliš" ako to u upče možeš mislit da moj golf nevalja
ako baš hočeš neupučeni kretenu da je zagreb grad žao mi je ali za tvoju informaciju ×××ך grad u kojem na istočnom prilazu smrdi ko u štali,
a zapadni prilaz ima cestu iz 16.st.
a o sesvetama da ne pričam zaključim da Duga Resa ima bolje ceste.
pozdav svim poštenim purgerima ali ovom ×××××u sam jednu stvar mogu dat.

SOFTI
20-03-2002, 09:49
q10; Iz tvog toplog pozdrava svim purgerima, mogu samo zaključiti da si iskompleksirani prištavi seljačić koji zaista živi u zabitoj sredini gdje je lokalna birtija i vatrogasni dom okupljalište za frajere sa "složenim" Golfovima jedinicama i dvojkama kao što si ti. Vjerojatno uživaš u svom Golfu II 1.6D i to nije ništa loše, a mi svi na forumu možemo samo zamišljati kako si "krasno" uredio svog ljubimca. Čupavac oko volana, mirisni borići, pas koji klima glavom, naljepnice intelektualnog sadržaja ("kad narastem, postat ću Passat"), nastavak za auspuh...itd. Inače, moja obitelj živi u Zagrebu već 90 godina, pa mi nisu potrebna tvoja objašnjenja urbanističkih planova, gradnji cesta te ostale infrastrukture. Drugo, moraš naučiti slagati rečenice u duhu Hrvatskog jezika, a ne da moramo svi na net-u odgonetati što si ti napisao. Što se tiče objekta tvog davanja, čuo sam da ste vi što vozite Golfove II dizele opasni frajeri i mangupi pa me sada već strah...

Calibra Zender
20-03-2002, 11:35
SOFTI
Bravo, stvarno ti se divim! Ovako diplomatski nekoga popljuvati stvarno je lijepo čitati! Mada ja volim začiniti sa par "ne tako lijepih" riječi, ali i na ovako fin način može se razoriti papke!

Bio je to očito trenutak strašne inspiracije!

Dr. Strangelove
20-03-2002, 13:20
Imam ××××nu ideju za novinare nekog auto-lista (može i vidiauto ako ovo čitaju); Pazi sad, obić nekoliko ovlaštenih servisera kao običan civil koji je došao servisirat auto (na npr. 60000) i nakon obavljenog servisa auto dić na grabu i provjerit koje su dijelove zamijenili, a koje su samo naplatili (i normalno koju kvalitetu dijelova su ugradili) i onda sve to fino na bijelo iznjeti javnosti... pa da vidiš ×××××rije... :))

Cool
20-03-2002, 13:23
Dakle, da i ja nešto izjavim za dnevnik....
Dečki jako mi vas je žao.
Svih vas......ovaj Q10...je neki totalni pljuger, kojemu je probably sklup i crni kruh, jer je neki klošarčićč iz zagrebačkog prstena, kojemu je vrhunska stvar to kaj je njegov Golf I prešao 400 000 km..hahha, kakav pušioničar klasični....
Onda,nam se tu javio nekakav navijač DInama, bravo dečko, i ti si intelektualan generalno, ×××× te DInamo....sam oto ću ti reći jer znam da takve mongoloide kao što si ti to najviše boli....
Ono kao veliki klub , navijači, ma daj ubije se debilu, pa to je preglupo , kakva čast nogometnih klubova, kae to uopće?? daj , retenu, ubij se, uštedi nam malo zraka, hrane i goriva ok?
I ne odgovaraj mi sad nekeakve debilnosti u stilu da ja nisam pravi Hrvat, pavi Purger ili neke slične malaogradjanske idiotizme, kojima ću se nasmijati dok ih budem čitao sa svog laptopa od 28.000 kn hahahh
I još jedna stvarčica, kaj se tiče ovog softia, mislim, dečko, da, nemam neke bitne zamjerke za tebe, osim možda preporuke da se učlaniš u Klub drevnih zagrepčana, i da provedeš vikend glancajući svoju Alfu i li kaj već imaš jer si ti kume, jedan od onih freakova koji su otišli u drugu krajnost, pa se sada izbrijava na tu temu, kao Alfa, simo, tamo, najbolji auto, šport, 7.0 do 100 hahaha
a kad ono Alfa 33 super govno od 5000 DEM, ili Alfa 155 za 10 000 DEm hahhaa
Koliko takvih pljugera gledam kak se iz××××vaju svaki dan na cesti hehehe

Alenko
20-03-2002, 13:51
Baš si coool, laptop 28.000 kn, alfe po 5000., bla bla bla, sra sra sra, pa nije li M5 91 godište 12.000 dem ,a koliko je koštao 150.000 250 0000 dem ??? Skockaj se malo. :smile07:

SOFTI
20-03-2002, 15:01
Cooler, stvarno bi mi se svidjelo tvoje razmišljanje, da nisi sve usro na kraju.
Vjerojatno ne spadaš u kategoriju tzv. "duhovne sirotinje", ali sigurno spadaš u kategoriju "TEHNOLOŠKIH MAMINIH ILI BAKINIH DEBILČEKA" koji se pale na laptope i slične debilne novotarije. Siguran sam da tvoj laptop ne vrijedi niti 1/3 iznosa koji si ekipi i meni predočio, ali dobro, nema veze.Ti si pretpostavljam od onih maminih debilčića koji štede 3 godine od đeparca, ne jedu sendvič vani, nemaju curu,nemaju nikakvo društvo i onda si kupe rabljeni laptop preko plavog oglasnika i svršavaju nad njim , al se voze tramvajem, jer koji će im ××××× auto. Druga stvar, ti i ja nismo "kumovi", niti ćemo ikada biti. Kum možeš biti tamo negdje u Kozari Boku, ili još dalje. O Alfi, njenoj cijeni i performansama i kvaliteti nisam uopće govorio tako da me nemoj prozivati za nešto što nisam rekao (napisao). A, sada kada ovo pročitaš, idi u kupaonicu, stisni koji prišt na licu i nabrusi se dobro da nas sve dobro iz×××ך (ali samo preko net-a)....

Calibra Zender
20-03-2002, 15:02
Cool
Ma već te vidim kretena - oduvijek sklon ženskastom ponašanju, feminiziran totalno, muško društvo ga odbacilo u djetinjstvu jer je igrao "gumi-gumi", a za sport je imao dvije lijeve noge. Sad kad je porasao fura se na lovu od starog, zalizana frizurica, gel se cijedi niz čelo, hlačice uvučene u šupak,... I onda se nađe frajer obrušavati s visina na nas ostale smrtnike koji kao ne valjamo jer ××××ga nemamo love niti plave krvi!
Jedna si od jadnijih kreatura naovom forumu!

P.S.eto ja ne pratim košarku pa se ne sprdam s navijača, s ljudi koji vole taj sport.

SOFTI
20-03-2002, 15:05
Calibra, i ti si kao pročitao ha?

SOFTI
20-03-2002, 15:10
Calibra, pročitao si Cool-a kao knjigu!!! On je vjerojatno bakina maza i dan danas. Samo nestao mu smisao za muško društvo jer ga svi tuku čim ga vide...null

Cool
20-03-2002, 15:13
Hahah, dečki potpuno krivo.....

Calibra, ne da mi se više trošiti riječi na tebe,muškarčino, vidim da i po drugim temama prijetiš sa pucnjavom i batinama hehehe, totalno si katastrofalan.....
Ali ak ti je do toga čekamo te u Darlingu, Metalčeva 1, slobodno dodji i ponesi dosta streljiva navijaču Dinama, diverzantu, reketaru, mafijašu, šverceru, štemeru, i još štošta što bi želio biti....

Alenko, no comment, klasični tenkre, kaj znači ako je M5 1991. koštao 150.000 DEM, očigledno nemaš mentalni kapacitet da shvatiš poantu....
A poanta je da je čobana u ovom gradu nama preko ××××ne glave....kužiš....
I Golfova I & II, A ISTO TAKO I aLFI 33 isličnih isfrustriranih mangupa koji ne znaju napraviti bilo kakvu relevantniju lovu pa se realiziraju kroz "športske ispuhe" , nabrušene bregaste, K&N filterčiće i naravno da ne zaboravim Zender spojlere hahahaa

Softi .....tctctctc.....kakav shrot komentar, laptop je od firme uopće nije moj, ne zivim u Kozari Boku, a ako ćemo već na tom nivou , vozilo mi vjerojatno vrijedi više od svih vaših all together.....

SOFTI
20-03-2002, 15:23
Cooler-u, pravi si frajer. Opet ona velika hrabrost, na nivou plemena. Šta znači to "ČEKAMO TE..." Koliko vas to treba biti ? Ti si sigurno od onih koji odu na nogometnu utakmicu pa kad ekipa pobijedi onda dođe u kafić i slavodobitno kaže "SI VIDL, POBIJEDILI SMO" Ko je to pobijedio, jesi ti igrao??? Inače, Darling u Metalčevoj je jedan od primitivnijih kafića. Sigurno se pališ na mangupe u kožnim hlačama i kurton majicama roza boje, a sunčane naočale nosiš kao i svi tamo kompleksaši čitavu noć... Šta voziš SWIFTA GTI-a spuštenog, ili auto od tatine firme????

Cool
20-03-2002, 15:33
Dobro dečki ok. , slučajno sam naletio na ovu stranicu pa eto, rekoh, da vas probam malo prosvijetliti, ali, hehe, ne bu to išlo tak lako...treba tu i struju uključiti hehehe

"Čekamo te " , naravno, kaj tu vašu čast, fudbalske klubove, i slične "sam protiv svih" brije, ostavljam vama .....

No, dobro, Calibra i Softi, uzivajte ja se više ne javljam ovdje, jer očigledno je uzalud....

Inače, ja se vozim u BMW 523 starom tri godine i to je to....a imamo i GOLF IV, (da,d,a fuj, bljak, traktor, govno, gnoj, itd, itd, ) i A6.

Naravno sve tatina lova, ja ničemu ne pridonosim, (osim što sam osnovao i podigao na noge 2 d.o.o. poduzeća koja relativno u ovim uvjetima uspješno posluju.

Stoga dečki, sayonara, i nastavite sa raspravama tipa "koji je najveći klub", i koliko bi mogao preći Golf I iz 1981. ???

A kaj se para tiče, mislim, daj , molim, te koji je to mentalni sklop, pa pare su pare.....×××× mi se zivo odkale su....

SOFTI
20-03-2002, 16:08
Cooler-u, još reci da imaš 22 godine, i da si završio Oxford ili Cambridge....
sigurno ću ti vjerovati. No nema veze, uživaj u tatinoj lovi, vozi dobre aute i po mogućnosti karaj dobre pice... :)

Calibra Zender
20-03-2002, 17:05
Cool

Daj molim te reci barem jedan post u kojem ja prijetim oružjem, šakatanjem i sličnim!!!
Stari moj, pazi na navodne znakove u mojim postovim jer JAKO često kopiram tuđe tekstove i onda ih komentiram! Konkretno, adresirao si se na tekst Mare koji sam iskopirao i sprdao se s Balije!!! Ali ne zna tatin sinek čemu navodni znakovi služe! Misli "kuler" ima ovaj bogec Calibra neku jadnu tipkovnicu, ××××ga nije laptop, pa tu i tamo tipkovnica sama nepredvidivo izbaci navodne znakove!

Dakle, molio bih te da me ne predstavljaš nekim mutnim tipom jer se iz mojih postova to jednostavno niti ne da zaključiti. A zašto? Jednostavno, jer to nije tako! Student od 22 godine, kao što sam recimo ja, nema love da sam kupi peticu nego vozi ono što može priuštiti! Opet zašto? Zato jer nisam uspio osnovati 2 d.o.o. i zgrnuti lovu na brzaka! ××××ga, neki probaju i pošteno. Prvo završiti faks, onda ako Bog da naći posao kod nas, a ako ne onda vani. Pa tek onda možda kakva prava pila, stan,... Ali samo legalno, a za to treba krvariti!

Calibra Zender
20-03-2002, 17:13
Kuler

Pa ti si već drugi koji me čeka po razno raznim kvartovima ili hotelima za neki okršaj! A čak nisam niti pičkarao! Kako vas samo može slomiti fino upakirana uvreda!!! Jeste jadni! Pa da nisi i ti neki Balija u egzilu koji je pronašao plodno tlo za reket u Zagrebu?

P.S.Kako ti se firme zovu? Pajser d.o.o. i Reket d.o.o.? :)) :)) :))
Zaboravio si ih registrirati u Remetinečkom zatvoru, ups mislim na Trgovačkom sudu! A temeljni kapital ti je 5000 reketiranih po firmi!

Alenko
20-03-2002, 19:03
E moj kuleru, zaista ze zalim, nebi sada ulazio dublje u problematiku, svaka ti čast, samo uzivaj u svojim autima, firmama , parama i koječemu. Toliko. :smile07:

alfist_zg
22-03-2002, 20:55
a kakve sve ovo ima veze sa zubakom??? :smile11: :smile11: :smile11:

Calibra Zender
22-03-2002, 21:06
Mora da je taj Kuler Zubakov radnik pa je došao zakuhati samo da promijeni temu i sakrije pravo lice AC Zubaka!!! ;)

q10
23-03-2002, 10:51
E MOJ COOL ZBILJA IMAŠ SAMO OSNOVNU I TO ME JAKO VESELI JER KAD I U HRVATSKOJ ZAVLADA ZAKO TAKVI KAO TI ŠTO SU U LJEVOJ RUCI IMALI BARJAK A DESNOM PLJAČKALI PODUZEČA I NAROD SUTRA ZAVRŠE U ZATVORU. A TO ŠTO IMAŠ SAMO OSNOVNU ŠKOLU ŠTO SE I VIDI.
A BMW SI VIDIO SAMO U TUĐIM GARAŽAMA.
GOLF4 JE NEOSTVAREN SAN PA PLJUJEŠ DA PDNE PRODAJA PROPADNE TVORNICA PA MOŽDA TVOJ TATA INAČE JANJEVAC KOPI I VW ALI VJERUJ NEĆE IČI. SELJO JE UVJEK SELJO


PORUKA OSTALIMA STALI STE HRABRO I UVAŠOJ GLAVI SAD POSTOJI SAMO JEDNA MISAO: SAPUNU PADNI. :)) :))

q10
12-04-2002, 21:20
idemo života

me
12-04-2002, 22:11
baš razmišljam što ću napisati i jedino mi pada na pamet; svi ste vi seljačine. ovo je forum o automobilima i možda ovdje netko želi nešto pročitati o autima i uz njih vezanim temama i jeste li se možda pitali da li takve ljude zanimaju vaša prepucavanja? možda biste trebali otvoriti novu temu i u naslovu jasno dati do znanja da se tu radi o kojekakvim prepucavanjima, prijetnjama i uvredama pa da mi koliko toliko normalni ljudi koji još nisu otupili od vaših s...a izbjegavamo tu temu. btw, ja isto smatram da je isplatljivije auto servisirati u slo, pogotovo ako se nalazite relativno blizu nekog servisa u slo, a ono o njemačkoj ću shvatiti kao ironiju... molim vas postanite normalni kad već niste to bili do sada, čast izuzecima...

Dann
29-05-2002, 13:57
žalosna je ta razina razgovora kod nas. A imamo puno toga drugoga za raspraviti (na kulturniji način) - od egzistencije do budućnosti u ovim krajevima.

Što se tiče servisa, za sada je u SLO sve na puno boljem (i poštenijem) nivou. To su iskustva moja, i dosta mojih prijatelja.

seyzmo
10-06-2002, 10:54
malo ste odlutali od teme.... otvorite "izvrjedjaj bliznjega svoga" i postajte tamo. samo za vasu informaciju: ac zubak ne postoji vise.

q10
11-06-2002, 19:12
molim datum pogledaj a ti me me polako teraš da ti kažem istinu o tebi

ti si produkt sexa
×××× bik kravu i ona te stvori

seyzmo
12-06-2002, 07:55
e ×××××cino blesava na××××na...
koji sam ti ja ××××× kriv.
i ti si produkt sexa... medvjed silovo bukvu... i onda se pokajao.

kad si ti otvorio temu ac zubak NIJE POSTOJAO, okej ? i koja ti je to fora s tim cjenama ? "rad mehanicara je u prosjeku 780 kn".. a koji ti ××××× znas koji je prosjek (te se cijene, kao i u svakom drugom servisu, racunaju PO SATU, a ne po prosjeku) to sto si ti blesav pa im das da te jebu za satnice ... to je tvoj problem. A ovo sa talijanskim dijelovima... e to si stvarno popusio.. u svakom ovlastenom servisu ti MORAJU ugraditi originalne dijelove... a opet si popusio ako si im dao da ti ostave te dijelove unutra. KRIV SI SAM SEBI. Ne moras se izzivljavati, OK ?

q10
12-06-2002, 20:14
ha ha ha ac zubak sesvetski kraljevec je postojao i točno tako se zvao u ternutku kad sam otvorio forum a to što ti gledaš smo ravno tvoj je problem

2 nečeš mi ti zabranit da se izražavam na svom hrvatskom jeziku gotovo zaboravljenim riječima jer čuvam nacionalno blago od propasti

seyzmo
13-06-2002, 18:30
e tebe se STVARNO ne moze uvjeriti...
ac zubak... AC zubak... iliti AUTO CENTAR ZUBAK ne postoji !!!
to na sto ti mislis je AUTO KUCA ZUBAK , OK ? Auto centar Zubak je postojao u Gorici. Znam sto govorim.

i by the way nemam ti nikakvu namjeru zabranjivati nista.. samo sam na uvredu odgovorio uvredom.

q10
13-06-2002, 19:05
daj ×××××čino cool odi si u split srat

navodni purger ha ×××× te ti si neki purger tek si 90 godina u zagrebu i sad si frajer bosančino jedna

dr svaka čast na prijedlogu :)

Spomenka Jeboslavich
14-06-2002, 23:36
Ja sam iz Niša. Ima li domaćih? Sad upravo jedem kombinovanu pizzu!

q10
19-06-2002, 20:00
zubak daje lovu na reklame ali servis mu je na nivou onog zastavinog 89.g.

me
24-06-2002, 23:17
q10:
ne zelim se spustati na tvoju razinu (barem ne u potpunosti), ali evo...
slusaj q10, mene su barem napravili bik i krava, tako da nemam problema sa genetikom, ali tebe su, debilu, ocito radili pijetao i komarac, pa ne samo da si pokupio mali kokosji mozak i da si zbog krizanja vrsta postao debil nego ti je i mozak stradao zbog nagnjecenja kad te je stara komarac radala.
a sad vratimo se na temu.

ZA
25-06-2002, 23:22
:)) zubakov servis je na nivo servisa iz 2010 g takvog servisa nema u europi sat je 275 kn seljačino ugraduju se orginalni dijelovi garancija na ugradeni dio kupljen kod zubaka je godinu dana nema problema koji se nemoze rijesiti i zato sto nevalja i ugradu neorginalne dijelove je 10 godina broj 1 u hrvatskoj majmune a sto tebi na tu tvoju kramu staru od golfa fuseri ugraduju neorginalne dijelove ne krivi zubaka jasno !!!!!! da ti nebi golf bio bez kotaca jedno jutro

SEATIBIZA
26-06-2002, 10:25
Cuj lojalni Zubakovac.... o cemu ti pricas....... tko govori da je servis ocajan... ocajne su cijene koje su na nivou barem duplo nego bilo gdje drugdje u Europi ( iz iskustva ) ...... sat rada je 275 kuna.... OK ali oni naplacuju jos mobilno jamstvo 300 kuna po servisu ( HAK je 200 kuna godisnje) i recimo na 30 000 km naplacuju pregled 300 kuna .... pa ljudi moji o cemu vi tu ovdje pricate ........ Ja sam kod Zubaka za godinu dana ostavio 4000 kuna za servise, pa mogli su mi barem kavu dati bespalatno........ servis je kod njih fantastican ali cijene i pristupacnost GROZNO!!!!!!!

seyzmo
26-06-2002, 10:47
Da su cijene previsoke ... jesu.UZASNO su visoke.
Da je usluga uzasna... jest.. KATASTROFICNA je. Kompletan dojam (cijena, servis, ljudstvo, prostor, opci odnos) KATASTROFAAAAAAAAAA.

Ali jedna stvar stvarno nije istina. SIGURNO ne ugradjuju neoriginalne dijelove.

q10
28-06-2002, 20:45
e moj sine zubakov jadan li si

orginalni djelovi digni poklopac haube pa se uvjeri

ješ jedno nemoj me zvat svojim imenom :smile10: :smile10: :smile10: :smile10: :smile11:

q10
12-07-2002, 07:26
šta je ×××××čino jesi provjerio ili ti i za to treba pomoč zubakovih stručnjaka stručnjaka :))

seyzmo
12-07-2002, 07:39
A sta da provjerim, kad vidim da ××××s i da nemas pojma. Ako ne znas, i ne das da ti se objasni, onda necu trositi svoje vrijeme na tebe, nije vrijedno toga. Radije ti fino ostani zatucan i misli si svoje koliko hoces.

Yokosuka/
13-07-2002, 10:31
..evo još nešto u vezi zubaka;spušta njihov tip sa kamiona novog pasata i odlući da ga malo proba,trebali ste samo vidjeti što je radio sa novim autom!?,puni gas naprijed pa ludo kočenje,pa opet puni gas naprijet i da ne duljim dalje...

seyzmo
15-07-2002, 08:24
Hehe... da yokosuka, dobro si vidio. Jedino sto iduci puta pogledaj tko je vozio taj auto. Za Zubaka (i jos puno ostalih) aute prevozi firma AED LAGERMAX, i samo oni smiju aute stavljati na kamion i skidati, tako da ako si vidio da se neko ganja, to je covjek iz te firme. Ja cu probati slikati kako izgleda LAGERMAXOVO skladiste (kod Luke, blizu Zapresica), gdje stoji cca. 3-5000 auta. Mislim da vrijedi vidjeti kako decki tamo iskrcavaju Carreru s4 ili neki slican auto. Ne moram niti pricati da su si oni tamo i stupice postavili pa se ganjaju, zato sto svi koji kupuju te aute (VW, Seat, Skoda, Porsche, Audi, Fiat, Kia, Peugeot, Alfa..... da ne nabrajam) zive minimalno 50 km daleko (nigdje okolo ni zive duse i niko ih ne kontrolira). Pa zar svi sa ovih foruma nebi malo proganjali novu mecku ili type r-a ili kojeg porschea.... :))

Yokosuka/
15-07-2002, 18:54
..seyzmo,auto sa kamiona je skidal tip sa plavom kutom na kojoj je bio istaknut znak AC ZUBAK (ili kak se već to zove, nemogu se sjetiti, uglavnom valjda tip iz zubaka).
Ono naj žalosnije je to da je tip sa autom divljal ispred upravne zgrade gdje svi to primjete!...

seyzmo
16-07-2002, 07:56
Ok, necu ja nista reci, ali znam da je u VW koncernu obaveza da nitko ne smije uopce sjesti u auto, ako nije iz VW-a (ili seat, audi, ..) zato sto se unutra nalaze fakture i te frke, a oni ne daju da se to vidi (kad pumpaju cjene nevjerojatno). I sad je vrlo vjerojatno da lagermaxovi ljudi moraju mandure nositi od ljudi koji rade na prijemu, i to zbog moguce kontrole.Sve u svemu, ja jos uvijek mislim da je frajer kojeg si vidio Lagermaxov covjek, ali ako nije.... onda je to fakat zalosno i tragicno ××××ga.. kao i ostatak Zubakove price.

q10
17-07-2002, 19:28
svašta ujek pokušaji obrane očito balkanske kulture itd.......

da riječi ne trošim

seyzmo
18-07-2002, 07:19
Obrana ? nikoga ja ne branim.
Balkanska kultura ? Eh, zao mi je sto se mi ne poznamo... da ti ja neke stvari objasnim. Da znas koliko sam ja daleko od Balkana, ubio bi se na mjestu.

q10
18-07-2002, 20:04
e ××××te ne mislim zemljopisno nego po načinu razmišljanja

i ubuduče ne prijeti jer se možda sretnemo

neki kad im kažem da su cigani gledaju boju kože i čude se kužiš

seyzmo
19-07-2002, 07:52
Eh.. nisam prijetio... jedino se nadam da cemo se upoznati na iducem susretu forumasa pa da ti objasnim koliko sam ja ustvari daleko od toga na sta ti mislis (ne geografski) i koliko sam u pravu kad govorim o auto-trzistu kod Hrvata. Nikoga ja ne branim, ali mi je auto bransa u HR posao, i mislim da neke stvari ipak moram znati.

Seatibiza
19-07-2002, 09:49
Znaci i ti si jedan od onih gulikoza koji zarađuju laganu lovu na jadnom narodu, i jos ga za to sutnu u guzicu? Jadni su nam nasi auto trgovci jos su jako blizi balkana a jaaaako daleko id Europe. Tu mislim na sve a ne samo na Zubaka...

seyzmo
19-07-2002, 13:36
Ne zaradjujem ja laku lovu na nikome, ne prodajem aute i nemam veze sa tim. Posao mi je da znam sve o trzistu, a ne da prodajem, i zato znam sto znam. Jos jedan put, ne branim nikoga, a kamoli ne Zubaka, samo znam kako stvari stoje i tko sve koga vara.I kako. I gdje. Jeli itko odavde ikada vidio carinu ? Ili carinsku isporuku ? ili konsignaciju ? ili carinsko skladiste ? ili smjestajno skladiste ? Auti SVIH marki u HR prolaze SVA ta mjesta i tamo se svasta dogadja.

q10
19-07-2002, 19:19
slušaj sezmo pažljivo:

dukat vozi npr. mlijeko i padne tipu na pod

ja kao kupac dajem čiste pare za čist proizvod a slažem se da kod nas jebu kog stignu

seyzmo
22-07-2002, 07:38
Imas pravo. Moj point je bio samo reci da SVI varaju SVE nas. Samo to.

nik
06-08-2002, 13:57
q10 opet lažeš ti imaš tamno plavotg Caddya,bijeli transporter. Zašto lažeš? :smile07: null

X-MEN
09-08-2002, 00:16
KLADIM SE U 100KN DA NEMAŠ TOG GOLFIĆA :smile07: :URL=null:null:/URL:

dkdlkj
10-08-2002, 15:11
da, točno :)

Matt
13-08-2002, 11:05
seyzmo,

ako znas sve o trzistu, mogli bi se upoznati. Ja (mi) trebamo takvoga. Ostavi mail ili mob. ako hoces.

q100
16-08-2002, 19:50
koji ste vi novi ×××××i ha
koji ××××× blefirate
koji nik ste prije imali
pitam se ako upoce više dođete da mi kažete koliko vam je vremna trebalo da ovu glupost napišeš
p.s. kladim se da ni neznaš cijelu vw paletu ili si možda čorav
uostalom moš se uvjerit sam

momak_lud_u_mozak
27-04-2004, 13:07
prestrašno

cooleru, zbog tebe i takvih se zubak tako i ponaša. Nije nam tatica svima kupio laptop i novi audi pa na boli ona stvar za par soma kuna. nekima svaka kuna znači nešto. i ako manje imaju nisu manje vrijedni. nabijem i tebe i tvoj audi.

by the way ×××× vw

sin
23-05-2004, 15:33
gospodo papci.nemojte se žaliti.sami tražite da vas se prevari.zar je toliko teško navesti auto nad grabu odšarafiti čep,ispustiti staro ulje i naliti novo?i naravno promijeniti filtere?e pa plačajte masnu lovu kad ste gospoda.netreba vas nimalo žaliti.zubak i ostali su tu da zarade na vama a ne da vam pomognu.upravo kao i svaka druga institucija na ovom svijetu.2.stvar:audi je kvalitetniji auto od vw.ne pričajte mi gluposti.imam 37g,trenutno vozim venta,koji mi je 21 auto u životu i definitivno se vračam na audija iako sa ventom nisam imao problema.
ciao papci

sin
23-05-2004, 15:40
još jednom ja.vidio sam da se spominje dukat.poslovno sam bio u skladištu dukata u blizini zg.gospodo život mi se smučio 5x.nemate pojma što sve plazi po tetrapaku koje dolazi na police.spomenuto mlijeko na podu vozila je super sterilno u odnosu na skladište.

cinco
03-06-2004, 23:16
prvi put ovo ćitam i nemogu vijerovat oko cega vi razbijate glavu. ja sam automehanicar i mogu vam reci da 90% vas nema pojma o čemu prića. prićate napamet svi skupa.