PDA

Pogledaj cijelu verziju : Račan-dva lica

Obdaren
06-12-2000, 11:42
Hrvatski je premier očigledan primjerak homosapiensa koji voli govoriti ono što mu njegovi birači žele čuti da bi oslije toga mogao mirne savjesti reći da je nešto pokušao i da je njegova radnička savijest mirna.Jel ipak on je čovjek naroda a narod on.
<br>
Njegova krilatica:&quot;Država to sam ja&quot;
<br>
Isina ukrao ju je od Luja 14 no što mari ionako svaki dan krade siromašnom narodu Lijepe nam naše

Ja
08-12-2000, 01:35
E rista da ti barem nadimak odgovara intelektualnom kapacitetu...bilo bi dobro....ali nazalost nista, inace nebi pisao takve gluposti.
<br>
Ja

HSP
08-12-2000, 11:59
Naš smrtni politčki neprijatelj je komunjara Ivica Račan.Opasan je upravo zato što do sada nije napravio neki gaf i mi ga čekamo.Naoko sve izgleda bajno ali će uskoro početi pucati po šavovima.Rasprodaju ostatke ostataka od HDZ-a.Sad su kroz usta Gorana Granića počeli govoriti HDZ-ovom retorikom.Alternativa Hrvatskoj propasti je HSP.Samo da se rješimo negativnog i pogubnog djelovanja Parage,Schwarca i one karikature Lučić te Gabelice i ostalih idiota koji blamiraju i kuže naš desni politički prostor.Za dom-za Hrvatsku -za mir-za blagostanje.

Tito
13-12-2000, 18:01
Za njega i kompaniju ponovno bih otvorio Jasenovac.

eu
13-12-2000, 22:03
morate se jos rjesiti magistra i onda ste pravi.

joja
06-08-2002, 21:31
pssssssssssssssssst