PDA

Pogledaj cijelu verziju : CETNICI - Srbija na Karlobag, Karlovac, Viroviticu

NESTRPLJIV
06-09-2006, 17:54
Alaj ce opet biti klanja Srbadije u HR!! - Ne one srpske srbadije, jer ona se vise nikad nece usuditi na Hrvatsku, nego ove nase vlöaske srbadije!!

SRS najnovijim izjavama poručila je da se ne odriče politike kojom bi Srbija izašla na granice Karlobag-Karlovac-Ogulin-Virovitica. Analitičari smatraju da je riječ o praznoj priči o "Velikoj Srbiji" kojom se radikali pokušavaju što bolje politički pozicionirati.

Prošli vikend na skupu u Centru "Sava" SRS je poručio da ideja o "Velikoj Srbiji" nije mrtva, već da samo čekaju da dođu na vlast kako bi je proveli, javlja B92.

"Tada će u većini građana Srbije sazrijeti uvjerenje kako je srpskom narodu itekako potrebna "Velika Srbija", da srpski narod mora prihvati ideologiju "Velike Srbije."- kazao je Milorad Mirčić, izaslanik SRS-a u Skupštini Srbije.

Poručeno je kako će se nova vanjska politika obračunati i suprotstaviti opasnosti koja se zove Vatikan.

"Kroz cijelu srpsku povijest pokušavaju nas uništiti, pokušavaju nas staviti pod jednu šljivu, ali zahvaljujući Vojislavu Šešelju i ideologiji srpskog nacionalizma, ja sam siguran da će kad-tad ta šljiva biti na granicama Karlovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica. Živjela Velika Srbija! Živio Vojislav Šešelj." - poručio je Dragan Todorović, predsjednik Izvršnog odbora SRS-a.

Nestrpljiv
06-09-2006, 17:54
Milorad Pupovac, predsjednik Srpskog demokratskog foruma, kazao je da poslije iskustva iz posljednjeg rata, san Radikala o šljivama u Karlobagu predstavlja "najcrnju stranu srpske politike 20. stoljeća."

Pupovac je upozorio da "san o Velikoj Srbiji" otežava položaj Srba u Hrvatskoj koji se gradi teškom mukom, te da može prouzročiti svađe s onima s kojima se pokušava stvoriti neki oblik suživota. Podsjetio je kako je ta ideja bila fatalna za veliki broj Srba u Hrvatskoj.

Predsjednik Srbije Boris Tadić oštro se suprotstavio izjavama sa skupa, jer je "interes Srbije regionalna stabilnost i integritet svih zemalja u regiji.". Istaknuo je da takve izjave ugrožavaju Srbe u Hrvatskoj.

"Takvim izjavama da će granica ponovo biti na liniji Karlovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica jedino nisu ugroženi oni koji imaju političke ambicije u Srbiji i računaju na onaj dio biračkog tijela ljudi koji su veliki gubitnici ratova, koji su izgubili svoje kuće i koji su zbog svojih teških osjećaja skloni ponekad glasati za takve politike. Oni ljudi koji žive danas u Hrvatskoj uistinu jesu ugroženi takvim izjavama", kazao je Tadić za B92.

Milan Nikolić iz Centra za proučavanje alternativa smatra da se radikali izjavama o "Velikoj Srbiji" prije svega pokušavaju politički što bolje pozicionirati.

Kaže da oni imaju najmanje dva lica - jedno "staro nacionalističko, prilično tvrdo, prilično glupo, u odnosu na svijet bez mnogo razumijevanja te drugo, koje je malo donekle civilizirano, a kojim žele poručiti da su prihvatljivi za EU i za Ameriku". Prvo lice, smatra Nikolić, koriste uvijek kada računaju na svoje vjerne glasače.

ustaski budalasu
09-09-2006, 10:01
moralo bi ti biti jasno da ce tvojoj nestrpljivosti brzo doci kraj.
Cak bi i ti morao znati da se "...najsladje smije onaj koji se ZGUZA smije!".
Doci ce vrlo brzo kraj ustasko-fasisticko-vatikansko-skutorskim prohtjevima za klanjem, pljackom, otimanjem,paljenjem, "siliranjem"....
Zazalit cete da ste se koljackim hrvatstvom busali u prsa, da ste bezglavo srljali u pavelicevsko-tudjmanske NEGOTOVINE. Naapraviste od Hrvatske veresiju i u Karlovcu i u Kninu i u Zadru i Virovitici, ali i u Zagrebu, Splitu i ...gdje jos ima Hrvatsk? ( ne "RVACKE"!)

jao bre nestrpljivi
09-09-2006, 20:42
i mene si bre napravio nestrpljivim, kako bih platio, poklonio, castio samo da mi ti padnes u sake - 3 minute. Ma dosao bi ti i u stampu, svetsku,kao neverovatan primer kako i ludjak, sa malo srece,moze da prezivi kad ag dzin hoce da raskomada u beznacajnu parcad.
Osim toga bilo bi i pare.Siogurno ima blesavi amerikanci koji hoce da plate da vide to cudo, preziveo rvat u srpske ruke..ali kako doc do tebe. E tu bi moja stranka platila.
Ajde bre majstore da napravimo posao. Za pare cu i da te stedim, a znam ma kod vas ljudi, skutori, koji bi za pare usrali vlastitu majku. Takav narod.Skutori! Ostali hrvati, ne znam ali cuo sam da su picke, bez stida...

Danas vidio
10-09-2006, 01:20
Jednog mladica koji nosi T-shirt sa slikom zelenila i ruza - a na njemu pise:

"VOJVODINA MOJA ZEMLJA"

Znam ja
10-09-2006, 01:54
Nas srpski cobaninu - kako tebi uvjek srce zaigra kad procitas ovakve cetnicke izjave...

Zivi tako i nadaj se... i budi aktivan na organiziranju nove agresije na Hrvatsku... LEBA ti daj!!

Ne daj se!! Pokazi sta je Srbin, srpstvo i srpsko junacko srce!

Ma
10-09-2006, 15:58
××××× ti srbina u dupe, bre bre bre ciganini jedni.

Spartak
13-09-2006, 15:03
Ostace samo beogradski pasaluk.

haha...haha
20-09-2006, 00:50
××××ga opet ste vi ×××××ti nas molili za pomoc a mi vas nismo nikada i od pasaluka smo vas spasavali sad nam vracate na tradicionalan ×××××tski nacin. :))

daj
20-09-2006, 05:04
konjusari ne gudite djaba kad ste procitani prije sezdeset godina.

Pupovac reko ovo ili ovo , ne lazite i ne trpajte svoje lazi u usta Srbina , smijesni ste da se bavite tako niskim i otrcanim frazama koje samo vi mozete izmisliyi i samo se vi sa njima sluziti i podvaliti nekom istaknuyom Srbinu da bi nekoga bolje uvjerili.Ma mislim da ste jadni mali igubnjeni narod nekada protjerani kao skart sa teritorija gdje ste smatrani kao divljaci.Sto Krleza kaze sacuvaj nas Boze srpskog seljastva i hrvatske gospode ili sacuvaj nas boze srpske sloge i hrvatske istine.

Koliko
20-09-2006, 12:28
Puta sam ti rekao nas Srbine, sta se maximalno ne aktiviras na tvom Veritasu, srpskim forumima, Forumima SRS i sl. Bori se za ono za sta ti srce zudi - VELIKA SRBIJA - i tako pomazi srpskom zivlju u hrvatskoj na najbolji mogucu nacin!