PDA

Pogledaj cijelu verziju : U Podgorici - prijateljsko kamenovanje

CRO=MAN
16-08-2006, 18:21
U Podgorici kamenovan srpski autobus!
Sreda, 16. avgust 2006. 12:34

U glavnom gradu Crne Gore napoznati napadači kamenovali su u ponedeljak uveče autobus autoprevoznika "Vrnjačka banja" u kojem je bilo i beba, a jedan putnik je lakše povredjen, piše u sredu list "Kurir".

Prema svedočenju vozača autobusa Miljka Djordjevića dvojica mladića su oko 22.45 u centru Podgorice bacali kamenice na autobus, pogodivši pritom zadnja stakla. Jedan putnik je lakše povredjen. Ostali su uspeli da se sklone od stakla i kamenja.

Autobus je imao kraljevačke registracije.

Vozač autobusa tvrdi da to nije prvi incident.

"Nedavno su moje kolege kamenovali takodje u Podgorici, ali i na Cetinju. Na relaciji Herceg Novi-Novi Sad vozim vrlo često i ne osećam se nimalo bezbedno", rekao je Djordjević.

Na Crnogorskom primorju zabeleženo je više slučajeva oštećenja vozila sa beogradskim, ali i registracijama drugih gradova iz Srbije.

Funkcioner crnogorske vladajuće Demokratske partije socijalista Miodrag Vuković osudio je kamenovanje vozila sa srpskim registracijama, ocenjujući to kao posledicu političke klime u Crnoj Gori

Vala vi
17-08-2006, 02:40
crnogorci, shiftari i rvati znate vas posao - znate sta vam je cinjeti - razbijajte, zarite i palite...
Svako radi ono sta ume da radi i sta mu je bogom dano da radi.

Kada bi Slovenac
17-08-2006, 02:44
kamenovao srpski autobus, onda bi se vec zamislio.

Ovako, jedna te ista prica odavde do vecnosti.

Slovenac
17-08-2006, 08:36
Slovencima nisu Srbi izgleda stigli napraviti velike stete u 10 dana "rata". Ovo drugi su pusili desetljecima.

Inace, U Sloveniji bas i nema srpskih Autobusa. To je EU, a Srbi nemaju bas pristupa toj zajednici, koliko mi je poznato!

Ma ne,
17-08-2006, 10:18
nego takve vas je bog stvorio, ili djavo. Izgleda ovaj drugi.

Primitivci i zlocinci.

interesantno
18-08-2006, 23:36
Vrlo intersentno je to da Srbe nekako bas niko ne sljivi na Balkanu. Svi se okrenuli od njih, napustili ih, i postadose zlocinci prema njima, ali nikako prema ikom drugom. A Srbi toliki dobrotvori - eto zbog toga najebas i ostadose sami, samcati! Mnogo cudno!

"Sami, samcati"?!
19-08-2006, 00:50
Ne razumem.
1)Srbija ima diplomatske odnose sa svim drzavama sveta, vise nego sto je imala SFRJ za vreme Tita (ukljucujuci Izrael i Albaniju).
2)Srbija je clanica gotovo svih svetskih i evropskih politickih i ekonomskih asocijacija.

3)Dalje, Evropska Unija je veoma zainteresovana da Srbiju primi u Uniju.

4)Dalje, Srbija postaje Eldorado za inostranog ulaganja.

Pojasni kako smo to ostali sami???

Sa kim ste vi? Jos sa Hitlerom i Musolinijem.
Pokazali ste sa kim ste u Livornu.

Bruka i sramota! :( :( :(

A mi Srbi kuliramo, naravno :) :) :)

Interesantno
20-08-2006, 12:34
pod - "Sami samcati" mislim da je bilo dovoljno jasno da su Srbe svi iz bivse SFRY odjebali, napustili, pobjegli... kako je ko uspio, u Sloveniji 10 dana "rata", u Hrvatskoj 4 godine, u BiH 3 godine, Na Kosovu kojih 18 godina, Makedonija i Crna gora, eto bez rata, glasovanjem i deklaracijom, dakle kako je ko uspio. Treba jos pricekati da se vidi kako ce se Madjari u Vojvodini uspjeti izvuci, te muslimani iz sandzaka.

Kao prvo
20-08-2006, 14:00
preterujes. Rat u Hrvatskoj nije trajao 4 godine, vec svega nekoliko meseci do vaseg medjunarodnog priznanja. Sve ostalo su bile carke i vase ofanzive na zasticenu UN teritoriju.
Po stradanju, destruktivnosti i trajanju rata u Hrvatskoj je bila decja igra u odnosu na ono sta se desavalo u BiH.

Kazes svi napustili Srbiju.
Ta recenica bi imala puni smisao da su svi napustili zajednicu i posle toga se udruzili u nekakve druge zajednice.
Ovaki, svi su otisli svojim putem, sta vise postoji na stotine problema kako se razgraniciti i sta je cije (recimo izmedju HR i SLO).

Sto se Vojvodine tice, taj film neces gledati. U Vojvodini su Srbi vecinski narod i tu je kraj price.
Sandzak nikad nije imao status pokrajine, i tu je prici kraj.
Ja vise nisam siguran da ce i Kosovo postati samostalno. Veliki deo sveta gundja protiv takvog presedana, ne zbog samog Kosova nego zbog sopstvene kuce.
Pa i za vas je bolje da takve anomalije stanu, jer ni vase drustvo nije bas imuno od rasparcavanja. I jos nesto, nikad ne reci da plan Z-4 nikad vise nece postati aktuelan. Sve se menja sem kamenja.

U relacijam u kojima vredi pricati o nekakvoj usamljenisti i ostavljenosti, vec sam ti odgovorio. Jos cu samo dodati da protok ljudi, robe, kultire, sporta i svega ostalog sljaka pounom parom izmedju nase dve zemlje.
EU svakim danom donosi vizne i ostale olaksice i za nas i za vas.

Interesantno
20-08-2006, 14:56
Da svi su - osim Vojvodine i Sandzaka - otisli svojim putem. Nista u tome ne bi bilo neobicno - osim cinjenice da to nisu napravili normalno, sporazumno, kako su trebali, nego su to svoje najnormalnije pravo morali izborit vojnom silom - ratom!

I svi su se trebali boriti protiv jedne vojne sile - srpske, bas te koja im nije omogucila da u miru ispostuju svoje pravo!

I tako
21-08-2006, 09:53
Srbija Sama, siromasna, izbezumljena tapka na istom mjestu, kao i prije 200 godina.

Vrijeme je prohujilo pored nje.

Uskoro
21-08-2006, 21:56
nece ostati nista od onog sta mi danas smatramo Srbijom! Pojam ce vrlo brzo izblijediti!

Kaze ludak
22-08-2006, 02:02
Srbija usamljena?! Pa kako bre, ×××× te bok ludi, kad je sa Srbima ceo svet u Japanu (sem boranije naravno - Krvatske, BiH, San Marina, Sao Tome i Principi, itd).
:)

zaboravih
22-08-2006, 08:58
Hrvatska je u svim gore navedenim asocijacijama + masu vise, mnogo ranije od Srbije. Eto prijatelj (od rodjaka) je bio u posjeti u Sloveniji, dobili vizu, pa su htjeli u Veneciju. Mislili da nema nikakvih kontrola na EU granicama. Bilo je (Srpski auto - KRS) i vratili ih nazad! Godina 2006! Srbija? Ko? je zainteresiran da Srbiju primi u EU? I jos tako fanaticno cuva Karadzica i Mladica!

Kazem ti
22-08-2006, 12:55
na najvecoj svetskoj smotri danas, Srba ima, vas nema.

EU je vise nego zainteresovana da nastavi pregovore sa Srbijom. To je Srbima i receno.

Medjutim Srbima je jasno koliko je bitno Evropi da primi Srbiju, zbog geopolitickog polozaja Srbije. Zato se Srbi i ne trce kao magare pred rudu (kao vi, npr).

Nikada
22-08-2006, 14:19
Necu moci odgonetnuti srpski mentalni sklop.

Narod, nacija i drzava je (sa potpunim pravom) sotonizirana, izopacena, izolirana, sankcionirana - a na kraju i izbombardirana. Od nje se zahtjeva da preda najvece ratne zlocince sa tih ratista, koje je sama otvarala, zapocinjala. Sad je u beznadju otvorila granice za strane investicije - tako da se umilji strancima - da im dade sta se posisati dade, a to nitko odbiti nece.

Ma na temelju cega moze srbin tvrditi da je Srbija EU interesantna? Srbija je na nivou Albanije, Makedonije, Moldavije i Bosne i Hercegovine. A taj je klub zemalja po svakom pogledu na dnu Evrope.

Srbija je interesantna toliko da ne stvara napetost i nestabilnost - samo je za to EU zainteresirana.

Evo,
22-08-2006, 22:46
ja se baš neki dan zadesio na dnu Evrope.
Odnekud kuca neko, kuca, skoro lupa,,,,,otvorim dno, kad ono, brale, imaš šta da vidiš......pun ××××× srba,,,,,,ma svi ispod dna.
Ama, brale nisam mogao da povjerujem svojim očima. Uštinem se i vidim da ne sanjam. Znači istina je, živa istina......Srbi su ispod dna Evrope...... :smile06:

Desilo se neki dan, živa istina. :smile16:

Svi drumski
22-08-2006, 23:40
putevi za jugistocnu Evropu i Bliski Istok idu preko Srbije. Srbija je prebogata prirodnim resursima. Srbija postaje svakim danom sve interesantnija za investiranje.
Srbija ima izvanredne trgovinske i sve druge povlastene veze sa svetskim privrednim gigantima kao sto su Rusija, Kina, Japan, itd.

Onda zar treba da cudi zainteresovanost Evrope za prijem Srbije u Uniju. Mene ne cudi.

Beograd se gradi vise nego ikad, i lepsi je nego ikad pre.

Ali ovo je tek pocetak...

Srbi vise nemaju potrebe da ucestvuju u igri stapa i sargarepe. Zamajac se pokrenuo, pocelo je:)

Tacno je da je Srbija satanizovana u medijskom ratu protiv Srbije. Zato i imamo danas paradoks da za ocigledne zlocine vojske BiH Evropa ostala gluva i nema - ti zlocini je ne interesuju.
Zato i imamo paradaks da onaj zbog kojeg se Srebrenica i desila, dobije svega 2 godine zatvora.

vizionar
23-08-2006, 00:01
putevi za jugoistocnu Evropu i Bliski istok idu preko Srbije............

Proslo je vrijeme karavana, a ni tada Srbija nije dobro poslovala. Vasi svi putevi, srbijanski, vode u Bugarsku, Tursku i Macedoniju. Medutim sada lete avioni i idu vlakovi, vozovi.

i jos
23-08-2006, 08:12
Uvjek od Srba cujes: "Srbija je bogaata - prebogata". Ma dajte nam jednom objasnite: Cega je to Srbija "bogaata"?? "prebogaata"?

Ja cujem i citam samo o jadu i bijedi za ogromnu vecinu, te o mafiji i perverznom bogatstvu nekolicine.

PS ja mislim da si srbi umisljaju da imaju hrane. A koliko im ta hrana vrijedi kad seljaku moraju 0platiti...on ne radi za badava... a brasno iz EU ja jeftinije od psenice u Srbiji..

Najbogatije
23-08-2006, 11:39
Zemlje na svijetu su: Luxemburg. Irska, Svicarska i Norveska.

Neka mi taj Srbin koji tvrdi da je Srbija "bogaata-prebogaata" objasni kako su te zemlje sluzbeno najbogatije na svijetu a Srbija medju apsolutno najsiromasnijima na svijetu!

Sta to recimo ima Luxemburg i Irska da su stekli toliko bogatstvo za razliku od Srbije?

U Evropi je Srbija u grupi zemalja kao: BiH, Makedonija, Albanija i Moldavija! sa dohotkom recimo 1/3 od novih 10 EU clanica, te ca: 1/7 od starih EU clanica.

stay tuned
24-08-2006, 10:36
bumo videli kad se obavi tranzicija, i pokrene privreda.

Ali pocelo je :)

CRO=MAN
24-08-2006, 10:53
Pratim razvoje tranzicijskih zemalaja, usporedjujem... Jedno je sigurno:

Srbija je mozda? mozda??? sad dotaknula dno, ali i to je nesigurno, jer smo to vec mnogo puta mislili, ali su Srbi dokazali da dno moze biti mnogo nize nego si covjek moze zamisliti.

No ako je to dno (srpsko)onda tu treba jos kojih 15 godina da dostigne nivo 1990.

A gdje ce u medjuvremnu biti svijet oko njih?? ...kad oni dodju na 1990?? a drugi na 2020?

Sta ce se u medjuvremenu dogoditi sa Vojvodinom? Sandzakom? Radikalima (cetnicima), G17, itd, itd... itd...itd... Kad ce doci konacna naplata za 1990-te??

bratski
24-08-2006, 10:58
burazeru, pa do juce ste bili braca.Idi more, ne prdi. ni jedni ni drugi nisu bolji. Jesu li C-gorci nesto drugo. Ista vjera, ista partija, ista proslost. U politickom vrhu se razlikuju. Srbin prijeti kalasnikovom, a C-gorac krijumcari drogu.

Pa Beograd
25-08-2006, 00:41
vec sad izgleda lepsi i moderniji nego 1990.

Idi pa vidi jbte, svakog meseca novi veliki trzni centar. Skoro otvoren novi Merkator na Novom Beogradu - unutra sve hi-tech, i da se nacisto izgubis.
Novi Beograd 1990. je bio samo spavaonica, danas je to BIZNIS CENTAR.
Beograd se brze gradi sada neko ikad za vreme SFRJ. Ne zajebavam se, ovo je ziva istina.

Jel ti krivo?

Evo sta mi
25-08-2006, 01:03
jedna Beogradjanka pise o Beogradu:

"Novi Beograd je postao pravi poslovni centar.Mislim da bi se jako iznenadio kada bi video.
Ceo potez izmedju sava centra pa sve do opštine Novi Beograd je urbanizovan stambenim zgradama i trznim
centrima, npr Merkator, Enjub u ostalo.
Cena kvdrata je jako skupa i meri se skoro po ceni prostora u gradu.
Sagradjena je i hala Limes koja je veca od Pionira i jako lepo izgleda.Pavaroti je u njoj pevao.
Takodje ima i Vero , Krajsler ma sve zivo.
Poslovni centar ck ili Usce je skroz renoviran i osvtljen svetski.
Zgrada u kojoj ja radim nalazi se izmedju Sava Centra i Hajata i proglasena je za najlepsu na Balkanu.
Sve najvece banke kao sto je Rajfajsen i Societe General imaju ovde sedista. Novi Beograd nije vise spavaonica
Renoviran je i deo gde su blokovi, tamo je jako puno predstavnika auto industrije i mnogo lepo izgleda.
Ispada da Beograd radi na Novom Beogradu, jutrom su guzve katastrofa.
Duz keja kod hotela Jugoslavija nacickani su splavovi jedan do drugog, tu ide poslovni svet posle radnog vremena da bude vidjen.
Takodje je izgradjen iznad puta ka Zagrebu oko 1 km pre Bezanijske Kose bolnice kao nadvoznjak sa kruznim tokovima radi lakseg saobraćaja.
Ne bi prepoznao grad veruj.
Sto se tice samog centra tek tu ima promena.
Ne mislim nekih vizuelnih, ali ima jako puno breniranih firmi kao i svuda u svetu
Inace interesantno mesto je i ulica Strahinjica Bana gde sedu snobovi i piju po ceo dan uglavnom zdrave stvari. Ta ulica je cela u snobovskim kaficima koji imaju snoboska imena, npr Kandahar, Bondjorno i sl. Devojke koje imaju po 20 godina izgledaju kao da su izasle sa modne piste. To mesto sluzi za hvatanje muzeva i pokazivanje."

Svidja mi se kad kaze da su ujutro guzve nevidjene, sto znaci da svet ipak radi i to punom parom.

Dobro, nisi mi odgovorio da li ti je krivo? Popusis mi ono donje crivo u vidu kalabastera. :)

ne razumijem
25-08-2006, 14:23
ovo zadnje pitanje? Ja uvjek zelim da je Srbima lepa kuca ma gde god bila, samo pod uvjetom da je istocno od Drine.

Ovdje koji put napomenem paralelu srpskog razvoja sa razvojem recimo zapadnih republika, i drugih podrucja balkana, od 1991 pa nadalje, da se ukaze na cinjenicu kako su dobro zivjeli u SFRY na tudjoj grbaci. Kako su isli u Trst na kavu, i pazar, i slicno prosipavanje i rasipavanje necije tudje love.

Ziveli su
26-08-2006, 00:58
na tudjoj grbaci u tvojoj i slicnim bolesnim mastama.
Tito nam dao povlastice, nije nego.
Tito i Kardelj, obojica zaljubljen u Srbe do mojega.
Prvi ih slao na letovanje na Goli otok, a drugi slao tenkove na njihovu pamet 1968.

Samo vi sanjajte.

Koliko ste vi "zapadni" (HR i BiH) odmakli od sankcijama unistene i izbombardovane Srbije???

A sto se
26-08-2006, 02:24
tice "lepe kuce", pa i sto se toga tice mozes samo da crknes od muke jer Srba ima sa obe starne Drine, fala bogu.

Ma znam znam, trn u oku je RS, jel tako?
E pa sta se tu moze?
Cak i ako predpostavimo tu hipotezu oni ce i dalje navijati za Crvenu Zvezdu ;)

Ustalom, "lepa kuca" nije daleko sto se tice biznisa i interesa na obema stranama. Ja sam nepopravljivi zagovornik teorije da bolji zivot u SR ce nesto znaciti za HR, a isto tako bolji zivot u HR ce znaciti za SR.
Tu granice ne postoje, ne narocito danas.
Kad bi se vi ili mi preselili na Grenland, onda bi tvoja otrcana fraza imala mesta.

Ma jebi
26-08-2006, 12:16
srbe, koji smrde.
Vi na vasu pisljivu stranu,
a mi na nasu. Vi se ××××te pa rastite, posranci jedni, ali molim, na vasem srpskom terenu.
Kaze vas Kostunjavi (kurcina) da neda da kosovari osnivaju svoju drzavu na srpskom terenu? Pa ××××te, koji je to srpski teren?
A vi cigani osnovali neku "republiku" u Bosni a tako ste htjeli i u Hrvatskoj, naravno dok niste dobili po papcima.
Zasto vi ne uvidjate,kako ste posran narod i od××××te od tudjeg zemljista.
Ima vas govana puno kod popa Jovana.
O-D-J-E-B-I-T-E

Ovdje placete po hrvatskom forumu.
A joj sto nam krokodilske suze tecu. radi vas srpskih govana

Srbija
26-08-2006, 13:02
od Tokija do Milvokija, od Hamburga do Johanesburga, bre bre bre

Ma jebo
26-08-2006, 21:51
ti sebe u dupe bre bre bre. Pa da vidis pravu Srbiju.

GEDZO
26-08-2006, 22:18
„KRAGUJEVAC - U Srbiji se na jedno rađanje izvrše 22 abortusa, a svaka žena u Srbiji u proseku rodi manje od jednog deteta. Ove alarmantne podatke nedavno je izneo prof. dr Dragan Bataveljić, potpredsednik pokreta ”Opstanak„ i član Gradskog veća grada Kragujevca.
- Samo četvrto dete može da obnovi ostarelu populaciju u Srbiji. Tek četvrto dete bi za nekih od 10 do 20 godina postiglo prostu reprodukciju stanovništva u Srbiji. Postoje opštine u kojima u poslednje dve decenije nije rođeno nijedno dete i one u kojima na 16 sahrana dođu tek dva rođenja - kaže Batavljić i dodaje da se ”Opstanak„ zalaže i za priznavanje materinstva kao radnog staža za majke sa četvoro i više dece.
”Opstanak„ predlaže i uvođenje posebnog poreza za neoženjene i neudate, kao i ukidanje poreza na dečju obuću i odeću, hranu, školske knjige i pribor. Pokret nastoji i da svi bračni parovi koji ne mogu da imaju potomstvo od države dobiju mogućnost za besplatno lečenje steriliteta. Takvih bračnih parova u Srbiji je oko 20 procenata.”
Prema tome, bacaj tastaturu i partnera u sake!

"Lepa kuca daleko...
27-08-2006, 01:54
...ili blizu, pitanje je sad?"

POVEZIVANJE Todorićevi poslovi sa srbijanskim poduzetnikom kojega financira Privredna banka Zagreb
Udružuju se Konzum i srbijanska Delta

Vlasnik Agrokora Ivica Todorić u Beogradu je prošloga tjedna s najvećim srbijanskim poduzetnikom Milanom Miškovićem postigao strateški dogovor o suradnji dviju najvećih privatnih kompanija na ovim prostorima. U Agrokoru potvrđuju da je održan sastanak na kojemu je definirano nekoliko ključnih točaka čija će provedba osigurati razvoj Agrokora i Delte kojima prijeti velika strana konkurencija u trgovini i prehrambenoj industriji. U savezu nema slovenskog Mercatora koji agresivno ulazi na srbijansko tržište, no on je zaustavio širenje europskih lanaca na svojem području, što na neki način veliku regionalnu trojku drži na okupu.

Milan Mišković, vlasnik Delte M, konglomerata trgovine, prehrambene industrije i donedavno financija, unatoč velikim ambicijama još ne ulaže u Hrvatsku. Poznato je tek da je nakon prodaje svoje banke talijanskoj grupaciji BCI Intesa postao klijent Privredne banke Zagreb. Zasad PBZ kreditira Miškovića sa 20 milijuna eura, daleko od limita koji Delta ima u PBZ-u, a to je 100 milijuna eura. Iako novcem iz Hrvatske kreditira svoje poslove u Srbiji, Miškoviću očito nije problem financirati ulaganja i u Hrvatskoj.

Glavni dio razgovora, kako se doznaje, vodio se o Konzumu i trgovačkom dijelu Delte C, marketa koji pokrivaju cijelu Srbiju. Dvije strane dogovorile su se o zajedničkoj nabavi cijele grupe proizvoda od dobavljača što će znatno pojeftiniti troškove. U tom dijelu bitan je i zajednički nastup prema najvećim stranim dobavljačima. Navodno je svaka strana inzistirala na povlaštenom položaju svojih proizvoda na policama susjedne zemlje i obratno.

Sve imam utisak da Drina voda postaje puki geografski pojam, o Dunavu da i ne govorimo. Sta ti kazes VGS-u?
Opet ti ovi mangupi rade iza ledja, nanu li im naninu :(
Sto ne protestujes?
Zamisli, sve to i jos u tvom prisustvu. (Valjda te je vrag nosio dole, nije te bilo 2 meseca).

Kuca je
27-08-2006, 09:45
Jedna stvar (i neka je lepaaa), a trgovina druga stvar!

Nikada ja protiv postene trgovine nista imao nisam!

Cak niti turizma sa istoka... razumije se: Posteno plati postenu uslugu, ponasaj se pristojno kao i svi drugi i poslije kuci i uzivaj u uspomenama!

(ipak preporucujem do daljnjeg da se bude oprezan sa BG tablicama - sta ces? mnogo - strasno mnogo destrukcije i ponizenja nam je donio taj simbol BG!! tesko je to u narodu vidjeti - pa onda jos i tolerirati!?)

Kakva trgovina???
27-08-2006, 13:26
Nije rec o trgovini vec ozbiljnom biznisu kojeg finansira Zagrebacka banka ;) Ovo mi se jako svidja.

Samo da ti je znati koliko su Slovenci agresivni na srpskom trzistu.
Ma nema ni njima leba bez Srbije, ××××s EU.

Samo da ti je videti novi Merkator koji je skoro napravljen na N. Beogradu!!!
Jedan omanji grad - da se izgubis.

Merkura
27-08-2006, 15:21
Ima po HR koliko hoces. Samo se bojim da nece izdrzati konkurenciju od BILLE, Kauflanda, Metroa, Getroa, Interspara, Plodina, Peveca itd...Cine mi se malo preskupi...

Buissnes i trgovina - skoro isto - Ide tamo gdje se isplati! A buissnes i trgovina moze zbliziti ljude... kao i sport! Ako trgujes, zavisis donekle jedan od drugog - onda ne ratujes... a to je i moto EU-a...

kerumiranje
27-08-2006, 17:57
svi bi takozvani hrvatici bi ipak htjeli udjela u pljacki, prevari, trgovini. A u isto vrijeme bi htjeli da budu i dobra djeca Isusova.Da li te hrvatske ××××××tine, katolickih nazora (vladimira) znaju sto stoji u novom zavjetu o Isusovom istjeravanju trgovaca iz hrama. I zasto te hrvatske buduce "velikotrgovce" ne ukroti katolicka crkva...Lopovi varaju ljude sest dana u sedmici, sedmi dan idu kod "barisica", daju prilog " crkvi crkvino " i u novoj sedmici isti lopovluk, ponovo.. Na putu za pljacku ne stoji im ni moral, ni vjera, ni zakon,ni policija, ni drustvo........Kerum, Kerum, Kerum.
Da li se neko pozabavio kako je taj polupismenjak uskocio u kapitalizam...
Sigurno interesantna tema.

Kako rekoh
27-08-2006, 18:14
Trgovina je trgovina... sta sa tim crkva ima - pojima nemam! Ti znas bolje...

A ko uopce crkvu slivi? za ista? Ti ocito znas neke stvari o Hrvatima i Hrvatskoj bolje od mene...

kerumiranje
28-08-2006, 11:36
nijem tesko mnoge stvari o Hrvatskoj bolje znati od jednog polupismenog"`RVATA"

Joj Gedzo
28-08-2006, 11:40
Dje ti je pamet?
Ma zaboravi pamet, dje ti je domovina, budalo jedna?