PDA

Pogledaj cijelu verziju : IZRAEL - APSOLUTNI POLITICKI UZOR HRVATIMA

CRO=MAN
15-08-2006, 10:28
"SLOBODNA DALMACIJA" je u svom nedjeljnom prilogu objavila intervju s kontroverznim filmskim producentom i redateljem Jakovom Sedlarom, u kojemu se on osvrće na probleme oko prikazivanja njegovog dokumentarnog filma "Hrvatska, ljubavi moja", odnosno odluku da se isti ne prikaže za 11. obljetnicu "Oluje".

Sedlar se u intervjuu također osvrnuo na dobre odnose koje ima s dijasporom, odnosno Izraelom te ustvrdio kako u SAD tajkuni potpomažu umjetnost milijunima dolara, dok hrvatske tajkune zanimaju jedino "janjetina, jaguari i jahte".

Sedlar se pozabavio i bliskoistočnom problematikom, koja je već bila predmetom jednog njegovog dokumentarca. U intervjuu je rekao kako sprema snimiti film o bivšem izraelskom premijeru Arielu Sharonu, s kojim se sastao nekoliko puta te ima nekoliko neobjavljenih snimaka koji bi bili "vrlo zanimljivi".

Također je ustvrdio da bi Izrael trebao biti "apsolutni politički uzor Hrvatima" , s obzirom da se Izraelci "ponašaju odgovorno prema svojoj državi".

CROMAN
15-08-2006, 15:23
Hej ti sto krades ili pokusavas krasti nick !!!

A sto bi htio da se i dalje ponasamo kako Europa kaze ( ona vikne a mi se naguzimo ) mislim da je dosta bilo ponizavanja svih vrsta zar ne ?

Pogledaj kako se cuva i postuje drzava, mislim na izraelce, a ne mi.

Zaista bi trebali uciti od njih. :smile18:

CRO=MAN
18-08-2006, 23:40
Da ponovim. Hrvati trebaju najveci uzor traziti samo u Izraelu.

east
19-08-2006, 00:27
srbi rusi grci muslimani cigani pičke materine ....najnoviji polupansioni samo za vas last minute ponuda jasenovac rit samo za vas gratis solarij u krušnim pećima.....

Nazalost
21-08-2006, 22:23
Previse ih dolazi - doduse vrlo paze kako govore.

A Auti su im uglavnom krs! Kao na Kubi. Sta su imali do 1990 to su i zadrzali i krpali!