Stranica 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 131

Tema: CLIO V6

  1. #101
    lotus
    Guest
    corr: na križanju Masarykove i Gundulićeve

  2. #102
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    E da to sam i ja mislio! Vozim se i ono brijem: Gle koja imitacija, a kad ono Ajme meni!!!

  3. #103
    lotus
    Guest
    Otkad je izašao, gledam ga na slikama, kao u prvo vrijeme i 2.0 16v (imam odlične fotke), ali uživo je to totalno drukčiji doživljaj.Buraz mi je prije jedno mjesec dana rekao da ga je vidio u gradu, ali sam ga popljuvala, kao vidio si sređeni RS i sl.Jučer sam se ponašala kao dijete, tip u autu je valjda mislio da sam neki freak kako sam obilazila auto.Fenomenalno izgleda.Samo kolko je frajer dao za njega?Mislim, koliko on košta kod nas?

  4. #104
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Koliko ja znam oko 80.000 markica, manje-više. Malčice previše recimo da je oko 60.000, to bi bilo prihvatljivo.

  5. #105
    INTCP
    Guest
    80000 MARAKA, PA TO JE BEZOBRAZLUK. 156 GTA DOĐE TOLIKO. 147 GTA bit će još manje. Osim toga ubrzanje mu je prilično u kurcu za tu težinu i snagu i plus k tome stražnji pogon.

  6. #106
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Šta si odmah planuo? Neznam jel to točna cijena, ako je zbilja je previše.

  7. #107
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Lotus
    Pokaži te fotke od Clia moliću lijepo!!

  8. #108
    mentor
    Guest
    Clio V6 ste mogli vidjeti kod baotića još prije nove godine. Kakvi ste vi Clio fanovi pa da ga niste ranije vidjeli. Isto tako po Heinzelovoj prije slavonske je znao prozujati. Preskupa igračka.

  9. #109
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Uletiš u ovaj forum ko muha bez glave. Ja sam ga vozio u Francuskoj dok rulja nije ni znala za taj auto. Ali u Zagrebu sam ga vidio tek jučer i šta lupetaš da je bio u baoticu!

  10. #110
    lotus
    Guest
    Devil, nažalost ne mogu ti pokazati fotke jer trenutno nemam skener.Inače, to su original fotke Clia 2.0 16v (ne ovog novog redizajniranog, ali meni se ionako više sviđa prošli model).Probat ću ih skenirat kod frenda pa ću ti ih poslat.A kad je o cijeni riječ, to je stvarno previše - za tu lovu bi ja radije uzela novi S3 ili ako bi mogla čekati, naručila Elise

  11. #111
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Ma ok! Znaš onu "Ko čeka dočeka"!!

  12. #112
    mentor
    Guest
    Koji ti je !!! Daj se kreći po Zagrebu i nemoj stalno visit na internetu pa možda nešto i ugledaš. Dobronamjerni komentar i poludiš. Vozio si ga - big deal. Daj malo pristojnije komuniciraj sa ljudima pa možda saznaš za neke stvari koje se dešavaju pa se nebudeš morao pjeniti.

  13. #113
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Ma daj ko se pjeni? Ako sam te na bilo koji način uvrijedio onda ti se ispričavam.

  14. #114
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313


    1.6 16V

  15. #115
    VR6
    Guest
    Ovaj dole clio mi je beze, kao da ga je neko savio po stoku izgleda... A za 80000 Dm, uzmem X5 i...

  16. #116
    schumi
    Guest
    Mali devilu odrasti.Clio je auto za tatine sinove što ti očito i jesi.Dečko HONDA je auto koji Clio Kad probaš voziti HONDU onda se javi

  17. #117
    schumi
    Guest
    )

  18. #118
    Initiale
    Guest

  19. #119
    milka
    Guest

  20. #120
    TONČI
    Guest
    Puno love,puno love i puno love.

  21. #121
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    Novi Clio RS u Ženevi

  22. #122
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6313
    ) )

  23. #123
    SOFTI
    Guest
    cuore sportivo, ti si najobičniji lažov! Ti ne da nemaš Alfu 156, nego nemaš niti vozačku dozvolu! Sirotinjo jedna! Što ti tata vozi Dacia Novu ili Ladu 1200 pa si se ufurao da imaš jurilicu pa plodiš i lakiraš ljude na netu! Zar stvarno misliš da ti netko vjeruje?

  24. #124
    INTCP
    Guest
    A, ovo je nakaza. Prva verzija je bila najljepša.

  25. #125
    cuore sportivo
    Guest
    SOFTI, od kuda si se ti stvorio(ili je u điru lazni nick),ne kuzim u cemu je problem,sta lazem,molio bi da mi objasnis ako nije neki veci problem,a sta se tice auta uvjek se mozemo naci pa da se visi auto koji se vozi,meni nije nikakav problem,samo reci di i kada,ali najprije mi objasni sta lazem

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •