Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 44 od 44

Tema: porsche = sporski golf

  1. #26
    Girrari
    Guest
    Ja baš nisam bil tog dojma...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  2. #27
    alfa099
    Guest
    ...kad kupiš talijana, dobio si i mjuzu besplatno...cvil..škrip...gud...brund...
    ...znam kaj govorim, imam iskustva...u GTVjki imam remix škripanja i cviljenja...al radi se na tome...ima da sesve tapecira u novi tapison...pa pliš... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Zato lepo nafrljiš mjuzu i ne ×××× te živa sila.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #29
    ZEC
    Guest
    A od kud ti znaš da ga nisam vidio?
    Ti kao jesi pa je tvoja stručnost rekla da je završna obrada u kurcu???
    Pa daj mi molim te reci kao takav stručnjak kakva je završna obrada kod golfa???

  5. #30
    T-IE
    Guest
    Slušaj ti zec (iliti čovjek s 1000 nickova);

    Da nešto razjasnimo. Ja mislim da na kugli zemaljskoj nema čovjeka koji će ostat indiferentan kad pored njega prođe Ferrari, kad čuje zvuk V12 (V8 kod nekih) stroja, kad vidi taj ××××n dizajn, naprosto nema onoga ko se za Ferrarijem neće okrenut i koji ga neće gledat s strahopoštovanjem. U te se ubrajam i ja.
    Ali zašto s druge strane nebi smio reć ono što me zamsetalo. Kad vidiš na ultrasportskoj pili da su gume na vratima izvitoperene i vise, ili par hrđavih šarafa onda to malo zabode čovjeka u oko. Normalno, kad čuješ zvuk stroja sve je drugo nebitno i padaš u delirij, ali je ipak malo smiješno kad iskeširaš masnu lovu i susretneš se sa tim malim šlamperajem. Eto toliko.

    I nemoj potezat Golfa u svakoj temi. da je tema "Život na Marsu" neki bi se pametnjaković nakon par postova sjetio srat po VW-u. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #31
    INTERCEPTOR
    Guest
    Alfa ×××, GTO je imao ručkice iz delte, al zar nema ni lotus ručkice iz opela koje su usto i odvratnog dizajna'

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    A uz to to je možda vrijedilo za stare ferrarije. Ja na maranellu i modeni nisam primjetio neke nepravilnosti.

  8. #33
    Nippon
    Guest
    Završna obrada = svetinja. Sve ostalo dolazi poslije toga.

  9. #34
    INTERCEPTOR
    Guest
    Niti jedan auto nije sklopljen milimetarskom preciznošću. Samo su neki bolje neki lošije. Uvijek se negdje nađe previše ili premalo nečega.

  10. #35
    S V T
    Guest
    ZEC gadiš mi se!!! )

    Sorry stari znam što sam vidio, ne držim da sam neki stručnjak za automobile ali vidio sam dosta "šlamperaja" tog dana kad je bio skup ferraria tako da stojim iza svojih riječi!

    BTW nisam još klinac, tek sam se jučer od sise odviknuo!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  11. #36
    Zec
    Guest
    Da stručnjače SVT,još malo pa ćeš i u pubertet pa u srednju školu a možda onda s vremenom naučiš nešto o autima...

  12. #37
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nemoj me j... Nije vrag da je 155 Q4 imala od delte zadnji ovjes Mcpherson strut piše. Ako je to, pa to je još bolje od ovoga fiatovog. 156 ima jako sličan zadnji ovjes kao stara delta, ma jako, jako sličan, laik bi rekao da su isti. Pa drži ko blesava.

  13. #38
    S V T
    Guest
    Zec ključna riječ je "možda"!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  14. #39
    Nije Valjda??
    Guest
    Ferrari-savrsenstvo Talijanskog slamperaja!! )

  15. #40
    S V T
    Guest
    The truth is out there!

    Istina boli pa sad to niječu! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  16. #41
    Zec
    Guest
    Puknut ću od smijeha

  17. #42
    diablo VT
    Guest
    -plač
    ) -smijeh

  18. #43
    Rico
    Guest
    Za×××× si se Diablo!

  19. #44
    diablo VT
    Guest

Slične teme

  1. porsche 928 gts
    By haki in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 26-12-2002, 16:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •