Evo,došli smo do kraja,jer sam nažalost došao do dugova koje više nemogu podmirit(dilanje tehnologijom više nije opcija,jer više ne žele imati posla sa nama,sva sre?a što nam svi po redu ne proglašuju ratove),a i dugovima nam se ne gradi vojska ni zgrade,zna?i ovo nam je isto ve? i skroz izmorena i vojska.Osvojen luksemburg i dijelovi belgije.






Danska nam je prva luka u sjevernom moru,nije predstavljala ve?i problem.




Osvojene su lituanija i litva,zbog granice sa rusijom.



Uspjeli smo ono šta drevni bizantinci i bivša habsburška monarhija nikada nisutjerali smo o turke iz europe.



Posljednje osvajanje,komad malte,nadao sam da ?e se predati ako im oduzmem more i okružim ih...Isto tako pod prozorom ''production'' u meniju ?ete vidjeti glavne krivce našeg bankrota.



Zaklju?ak:Bruto nacionalni dohodak je utrostru?en,umjesto nezaposlenosti se brinemo o nedostatku radne snage,imamo sve najmodernije tehnologije(poseban ponosrbital launch pad i elektrana na hladnu fuziju),globalna supervelesila smo,imamo tri satelita u orbiti i izbori su.Vjerujem da ?e budu?i predsjednik riješiti dug(ja imam samo 27% glasova),a i dobro voditi državu.

Kraj.Sada samo želim ?uti vaš feedback...