Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 72 od 72

Tema: Tko to dira u Thompsona

  1. #51
    V.Max Luburić
    Guest
    fra daj za×××× i ti! ili si neki prokleti mali klinac koji nezna o čemu priča ili si totalni partizanski kreten koji je odgajan kao titov pijonir!

  2. #52
    fra79
    Guest
    Mala ispravka: "pionir", a ne " pijonir"- nepismeni kretenu!!!

  3. #53
    fra79
    Guest
    Jadan li je to pjevac!

  4. #54
    stela
    Guest
    Tomsona je rat zeo što je tužno,pa zato nemam niš protiv njega,ali daje loš primjer dijeci...

  5. #55
    Žule (repaš)
    Guest
    ThoMPson je živa legenda,pravi hrvat što se vidi iz toga da se borio za Hrvatsku!! Bog i Hrvati!!!!

  6. #56
    legija
    Guest
    Hrvat sam,ali ×××× si mater skupa sa thompsonom,ostavi link pa da te razbijem smeće jedno balavo i ustaško!!

  7. #57
    legija
    Guest
    Tako je fra79 neka ×××××čina ostavi link pa da ga razbijemo poslije

  8. #58
    cuj,cuj
    Guest
    da nisam hrvat lakse bi mi bilo , nebi se sramio i tocka vec bi ga samo mrzio ,ovako ga mrzim iz dva razloga sto znaci duplo sto se srami kojem on vremenu pripada i tko ga tako odgoji da sadi mrznju u mlade i truje mlade , stari su prevec zatrovani i to njma godi , cast postenim.
    Kome on najvise skodi vec samoj hrvatskoj a ne srbima o kojim ponosno spjevava kako su muceni , jeli to nacionalni ponos nase demokracije ili sram.Cuj kad je mlad civjek zatrovan nacionalnom mrznjom taj najvise sebe ubija i svoj zivot , jer mu se vjecito opasnost vuce iza ledja.Zato koji god brani nekog fasistu taj je prvo sam sebi neprijatelj jer hrani tumur u sebi.

  9. #59
    Wycleaf
    Guest
    THOMPSON JE NAJBOLJI. VI KOJI PLJUJETE PO THOMPSONU, PLJUJETE I PO HRVATSKOJ. ON JE JEDINI OD NASIH ESTRADNJAKA KOJI PJEVA O LJEPOTI NASE DOMOVINE I BORBI ZA NJU. N E C E T E U C A V O G L A V E D O K S M O Z I V I M I

  10. #60
    panda
    Guest
    Svatko ima svoje ukuse ali ja ipak moram reći da je Marko pjevač nad pjevačima, bar za mene. )

  11. #61
    saxx
    Guest
    ma thompson je zakon imam njegov novi cd i ostale

  12. #62
    Senior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    847
    Rep Power
    2308
    bravo jozo!!!!!!!!!! THOMPSON JE PRAVI HRVAT I SVE BI NAPRAVIO ZA HRVATSKU, STALNO GA ×××××× PROZIVAJU USTAŠOM I FAŠISTOM JER VOLI HRVATSKU...I SVE OSTALE KOJE ISKRENO VOLE HRVATSKU NAZIVAJU IH FAŠISTIMA...

  13. #63
    ---
    Guest
    JOJ DAJ TI POD NICKOM RAZUM (BAŠ I NISI RAZUMAN) CRKNI...NAZIVATE SE HRVATIMA, A MRZITE SVE ŠTO JE HRVATSKO!!!! THOMPSON JE LEGENDA I PONOS...PUNO GA LJUDI VOLI JER JE JEDNOSTAVNO ZAKON I TO STE MOGLI VIDJET ILI ČUT KOLKO JE LJUDI DOŠLO NA KONCERT NA MAKSIMIR!!!!!!!!!! IMA ZAKON PJESME I MOGU GA STALNO SLUŠAT I IMA JAKO DOBAR GLAS ZA RAZLIKU OD NEKIH TVOJIH JADNIH PJEVAČA KOJI JEDVA ČEKAJU DA NEŠTO ZARADE SNIMAJUĆI NEKA ×××××× OD PJESAMA KOJE SE NIT NEMOGU NAZVAT PJESMAMA!!!

  14. #64
    mlkvkboc
    Guest
    Ja neznam kaj imate protiv Thompsona,ali to zadržite sa sebe.Thompson je zakon i najbolji je pjevač u cijeloj Europi i kugli zemaljskoj.Pozdrav Marko,najbolji si.

  15. #65
    hahaha
    Guest
    30 nas=300 srba

  16. #66
    Domo!
    Guest
    Ja koji sam Volio Tomsonove pjesme sam se razocarao onda kad je potrazio popularnost u sramnoj proslosti od koje se svaki posteni Hrvat srami.
    Treba biti covjek i govoriti pravedno .Ono sto ne volis da ti drugi cini ne cini ni ti drugome.
    Mi smo sebicni i preosjetljivi ,trazimo da se svi slazu sa onim sto nama pase a nikako nas ne zanima sta drugi zele.
    Smeta nam sve kod drugih a ponajvise od Srba .
    -Dovoljno je da Srbin kaze samo da je Srbin ,za vecinu hrvata je cetnik automaski ,jer je prizno da je Srbin i to je dovoljno.srbin treba da pljuje svoje Srbe i svoju drvazu ,da hvali Hrvate uzdize da bi bio dobar Srbin.
    Topsonu nitko ne brani da voli Hrvatsku ali na ljudski nacin da je ljubi ,hvali ili uzdize ne vrijedjajuci druge narode .a ne on pjeva kako je drina Srbe nosila a Hrvatska trazi da se srbima sudi ,o tome je rijec ,koja je to Logika.

  17. #67
    mislim
    Guest
    da su Tosonovi Koncerti Sramota Hrvatske i Kroz Njegove Kocerte je sve receno .u Hagu ne moraju traziti dokaze neka samo pogledaju Tomsonove Kocetre biti ce im jasno i dovoljno za istjerivanje Pravde ako je traze.
    Toson se toliko trudi da Hrvatsku prestavi onakvom kakva je u istinu i da nije nikada osudjivana zbog zlocina.Mislim da je to prvo sramota Hrvata pa tek onda Sudova.
    To je van svake pameti kriti proslot a traziti da se drugima sudi ,pa cak i za naciste koji su ibijali najvise nemocne.Sramota da Hrvatska trazi da se Partizanima sudi za Ustase a Ustashama da se ne sudi za Jasenovac koji je najvece zlo u Svijetu ,mislim da je to van svake pameti i da sama Evropa pokazuje tu Licimjerstvo jer se je sama borila protiv nacista a sada cuti kad hrvatski rukovodioci uzimaju sebi previse prava za usudu za svakog hrvata pojedinacno ma u kojoj on voski bio i na cijoj strani.

  18. #68
    Slazem se
    Guest
    ako je u svijetu zabranjeni Tosonovi Koncerti onda je to jasna poruka da se igra sa vatrom.
    Samo mi nikako ne ide u glavu da ga niko nije kaznio za to vec mu dopustili da truje omlsadinu koja je u Hrvatskoj nazalost oduvjek razuzdana i kad ih jos vaspitava nacista kao Tomson onda je to vise od Sramote za hrvatsku.Zasto da Se Madjari ili bilo tko zrgsazava na nase navijace kad gostuju u tudjim zemljama i da ih nazivaju najgorim imenima ,zasluzili jesu ali znaci i nacija je zasluzila da se srami i da se pljuje ko kako zeli jer se ponasa divljacki.
    Onaj Koncert na Maximiru je zasramio vecinu hrvata jer ,onako divljanje i izvikivanje nacisticki podviga je sramno za cijelu naciju a ponajvise za prestavnike drzave koji u svijetu glume jedno a slike za njima idu sasvim drugacije.Ne mozes ti traziti da se svima sudi okolo tebe a ti najgori ,morat ce jednom doci vrijeme za naplatu tog divljackog ponasanja ,sigurno da bar neki u svijetu biljeze svacija dijela i nedjela i ako ove generacije sute i ne reagiraju na sramotu dolaze pametnije i tolarantnije koje ce htjeti da se osudi svako zlo bilo kad i kome naneseno.

  19. #69
    simpatični klaun
    Guest

  20. #70
    simpatični klaun
    Guest
    Ja Tupsona ne slušam, dapaće, gadi mi se, ali nisi mi odgovorio koliko je civila ubijeno na povratku iz Blajburga tj. u Sloveniji i nije u redu da tvrdiš da tamo nije bilo civila.I ne znam čemu vrijeđanje. Malo kulture ne bi bilo na odmet.

  21. #71
    =)
    Guest
    Thompson je LEGENDA...Ostavite ga na miru...On je fenomenalan....Pozz svima koji ga vole.... ) ) ) ) ) )

  22. #72
    on je dobar
    Guest
    za one koji mrze sve do podne a od podne sami sebe.Tomson je dobar za ustashe zedne ljudske krvi a nikako ga normalan covjek ne moze shvatiti.
    Cuj te manipulacije Njega mrze jer voli Hrvatsku ,pa ako je voli zasto je toliko srami i ×××× se po njoj i jenom narodu sa svojim debilnim provokacijama.
    Neka voli ali na posten nacin pa ako ga tada ko bude mrzio onda se tako kaze kao sto si rekao bez ikakve logike i realnosti.
    Bilo bilo fino da onaj srpski pjevas sto je pjevao pijesme za vrijeme rata oj Vojvodo sindjelicu ili Sve su straze djenrala Draze bili hrvati rekli da njega mrze jer voli Srbiju.Ne da bi se zalili vec bi se izvratili po cijelom svijetu propagirali kako su svi Srbi cetnici i kako ih treba bombardirati.Jos Drazo nije ni klao Hrvate kao sto je to Francetic radio sto ga tomson reklamira i onda kad izazove rat onda Srbi napali srbi su ovaki ili onaki.
    Za Tomsona nisu samo Srbi rekli da je ustasha ili nacista vec cijeli svijet i radi toga mu je zabranjen koncert po svijetu sad samo moze zavijati po Hrvatskoj i rikati po Hercegovini.Vecina jednoglasno govori da on i nije nikakv pjevac do drekavac kao da ga gule toliko se dere covjek bi mu plati da shuti.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •