Stranica 12 od 74 PrvaPrva ... 210111213142262 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #276
    zonta
    Guest
    sve je to o.k. Mara, samo mi objasni po čemu se razlikuje alfističko pljuvanje po VW-u od tvoga po FIAT-u (na ALFA-forumu)
    Tebi svi auti imaju vrline i mane, samo FIAT je apsolutno smeće ?!
    volio bi da mi to objasniš...

  2. #277
    doctor
    Guest
    stalno taj usrani golf se ovdje spominje. to nije auto, nije do koljena novom Stilu, a niti do Alfe 145. Briga mene ko je ovdje bosanac, ali činjenica je da su velikoj većini bosanaca, golf - zakon, a mercedes san.

  3. #278
    Calibra
    Guest
    MARA,
    "u zagrebu je puno te zagorske djubradi koja gleda tudja posla", kraj citata

    Koje si ti prokleto bosansko smeće!!! Koji ××××× dereš po Zagorcima majku ti ××××× bosansku!!!

    Jel ti se sviđa ovakav pristup? Ako ne, onda bolje prekini s pljuvanjem jer i mi Zagorci imamo "bogat" rječnik!

    Inače, šta se tu praviš pametan i svima na sve spuštaš? Zauzmi svoj stav i za njega se bori argumentima, a ne pljuvanjima i suprotstavljanju svemu i svačemu!

  4. #279
    Calibra
    Guest
    Mara,
    a šta se naše države tiče ti kao jedan Bosanac si posljednji koji nam treba soliti pamet. Jer onoliko koliko mi kasnimo za razvijenom Europom, još duplo toliko ste vi iza nas. Stoga sretno vam bilo!

  5. #280
    Calibra
    Guest
    VR6,
    jasna je stvar da ću tvoje ×××××ךtine uzimati sa rezervom zbog tvojeg neiskustva uzrokovanog godinama. Ti još uvijek možeš pričati samo o onome što piše u časopisima jer te nedostatak praktičnog iskustva previše koči. A znaj da i časopise pišu samo ljudi i da to nisu nikakvi postulati. Časpoisi su isto tako puni tazno raznih gluposti.
    Stoga se javi za barem 2-3 godine i kad namlatiš BAREM 100 000 kilometara i promijeniš 2, 3 auta pa seri o njima!

  6. #281
    VR6
    Guest
    Calibra i doktor su izgleda najveci primitivci na ovom forumu. A ima ih jos par, mogli bi osnovati "grupu primitivaca". Za doktora, ako mislis da sam iz B&H, to neznaci da ovdje nema boljih auta nego u HR. Ovdje u Sarajevu vec ima novi SL, vidio sam ga prosle sedmice. Prvi u Europi je covjek iz Sa kupio BMW X5, uvezao ga iz usa. Dodji u Sarajevo da vidis kakvi se auti vozaju, pa onda nesto pricaj. Alfu 166 nisam nek prije par dana vidio, nego je stajala do A6, pa sam bolje obratio paznju na nju, i onda primjetio da su ta svijetla stvarno premalena... A za tebe Calibra, vec sam to napisao negdje, Lancia mi je vec 4-auto. Od onih koje sam posjedovao, a vozao sam jos i neke druge koji nisu bili moji, i zato dobro znam o cemu pricam.

  7. #282
    Dr. Strangelove
    Guest
    Hmmm, odem u petak s posla, vratim se u ponedjeljak i imam šta vidjeti! Svi ste se međusobno zakrvili, prešli ste već na politiku, neko se čak služi mojim nadimkom da pljuje po bosancima, fino fino, forum nam je pao na dno... Za početak, ja sam na ovom forumu od pon-pet. kad sam na poslu! Vikendom mi ne pada na pamet da trošim vrijeme za to, zato ne nasjedajte kada neko koristi tuđi nadimak, kako mi se čini nije prvi put. Ali Mara kad si već zapeo, imam najboljeg prijatelja Bosanca iz posavine, ali nemogu ne komentirat ono "Mi smo vam izgradili Zagreb", ma šta ste vi izgradili!!! pogledaj malo one jadne Sesvete, Klaru i takva naselja, stotine kuća bez fasade niklo u par godina, šta je to lijepo za vidjet!!! Mahala i ništa drugo!

  8. #283
    Dr. Strangelove
    Guest
    Ovo je prije svega forum o autima a ne o politici! Ionako ćemo se mi Hrvati uvijek međusobno krviti (Hercegovci protiv Zagoraca, Dalmatinci protiv Purgera, Bosnaci protiv Dalamtinaca), osobno mi to ide na ××××× i dokazuje da smo svi mi Balkanci i ono smo što zaslužujemo... nikad nećemo bit Europa i neka! Eto ovo je zadnje o politici od mene i neću riječ više reć o tome na ovome forumu, od sada samo o autima... Ako ćete nastavit sa tom pričom, ja ću samo stavljat slike auta pa vi uživajte!!! (Fale nam još samo gole pičke i imali bi sve- aute, politiku, sex, yupiiii)

  9. #284
    VR6
    Guest
    Zbog ovakvih primitivaca tipa Calibre koje sve trpaju u politiku i slicno, je i doslo do rata...

  10. #285
    VR6
    Guest
    Lancia Delta Integrale 16V



    Motor istog auta, slikano je sa strane, zato jer se lanciji hauba dize prema svjetlima...


  11. #286
    VR6
    Guest
    750HP - Nitrous injected. Od 0 do 100 km/h za manje od 2 sekunde. 0 do 200 metara u 6.7 sekundi. Valjda je ovo jedna od najbrzih Delti na svijetu...


  12. #287
    Gajničanka
    Guest
    Dr. Strangelove, nemoj se previše hvaliti da si na forumu samo kad si na poslu, mogli bi te poslodavci prokužiti, naime, postoje pojedinci koji provjeravaju na koje im se djelatnici web-stranice priključuju. To ti je samo dobronamjerni savjet, jer su neki ljudi imali zbog toga problema. Nego, nemoj napisati u kojoj tvrtki radiš, ali napiši u kojom granom posla ti se firma bavi, baš me zanima kad si uključen u diskusije o automobilima.

    Pozdrav!

  13. #288
    VR6
    Guest
    Steta neprikazuju se slike s te stranice... Al imate link pa ako oce neko nek ode pogledati. Ima dosta slika, i podstranica s raznim deltama.


  14. #289
    VR6
    Guest
    Gajnièanka ko si ti, sta ti ovdje predstavljas?? Imas vozacku, auto??

  15. #290
    VR6
    Guest
    Evo jos slikica, boja ove lancie mi se i nesvidja bas, mozda ako auto neka cura voza...






  16. #291
    Calibra
    Guest
    VR6,
    daj ohladi s tim slikama. Unesi link i amen, a ne da s×××ך forum sa slikama.
    Inače, dižeš Golfa u nebo, a ubacuješ slika Alfa ili Lancia po kojima pljuješ!!! Imaš li ti dečko kakvu mentalnu blokadu?

  17. #292
    Frenki
    Guest
    Dr. Strangelove i ti isto ×××ך! Drugima pricas da se skuliraju, a ti tu pljujes po cem stignes. Kaj ti imas protiv Sesveta? Jest da ima bosanaca pun k. i da rade kuce di stignu, al ja sam ovde domaci covek, iz prigorja, i zivim tu vec vise od 15 godina kad od bosanaca nije bilo ni b! Inace tu gde su domaci ljudi, tu je zakon. Tam gdje su bosanđerosi, tam niko nejde, oni sute, manji su od makovog zrna. Zato molim te ne pljuj ni po Sesvetama, ni po Klari (makar nemam veze s Klarom) jer neznas kaj se sve moze desiti u buducnosti i tam negde pri tebi!

  18. #293
    VR6
    Guest
    Sta ces ti Calibra u ovom forumu, kad ni neraspoznajes aute, ovo nisu alfe nego lancie, ako nisi primjetio. A i ja imam takvu Lanciu, zato se poklopi ako ne znas...

  19. #294
    Calibra
    Guest
    VR6,
    stvarno si konjina, nema ti ravnog!

  20. #295
    VR6
    Guest
    Al nisam najveci, ti si iznad mene kako god se pogleda... Sve psujes i vrijedjas, bez argumenata ××××s, i mogao bi svoje gluposti te ostaviti za svoje selo.

  21. #296
    Calibra
    Guest
    VR6,
    do sada sam se samo čudio tvojim ×××××vim komentarima vezanim za dizajn i kvalitetu. Nisam komentirao tvoje bosansko porijeklo, ali vrag je odnio šalu.
    Pokupi se molim te sa ovog foruma i nađi svoje sunarodnjake i objašnjavaj im prednosti VW, njihovu savršenu kvalitetu i dizajn. Pokupi se tamo odakle si i došao, drži se Bosne i bosanskih site-ova!!!

  22. #297
    VR6
    Guest
    Setaj ti u drugi forum, idi raspravljat o traktorima ako vec o autima ne znas. Posto si previse primitivan, od sada cu te ignorirati, i tebe i tvoje glupe izjave. Mozda ako nekad naucis da sve sto ima 4 tocka i nije auto, onda mozemo pricati o necem mozda... )

  23. #298
    MARA
    Guest
    mozda bi se ti CAlibra mogao pokupiti sa ovoga foruma, seljacicu zagorski.mi smo napravili kuce bez fasade a vi zagorci imate jos uvijek dvene kuce sto su vam sagradili pradjedi.i gubi se od kuda si i dosao.jesmo vam sagradili zagreb.mi imamo kuce a sta vi imate?pivske boce i zivite u kokosinjcu

  24. #299
    MARA
    Guest
    kasnimo za vama hrvatima i vozimo bolje aute od vas!ti si prvi poceo pljuvati po bosancima.a vas BOGATI rijecnik je jedino sto imate i to pokazuje koliko ste primitivni

  25. #300
    Interceptor
    Guest
    Jebala vas politika i zagorci i bosanci i ostali. Samo da vam kažem mi smo svi u kurcu i ne zaslužujemo u Europu i nikad nećemo zbog primitivnih, zatucanih , umišljenih ideja i načela koje većina ima u glavi. Hrvatska kao i sve zemlje bivše Yuge su jedno velo niš. Nažalost. To bi bilo od mene o politici. A za VR6, stvarno čovječe neke tvoje izjave obaraju me s nogu.Žene imaju pojma o dizajnu, daj molim te. Šta je Ford KA znači lijep auto. Aj si majmun.

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •