Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 185

Tema: mercedes ili citroen

  1. #51
    mecka
    Guest

  2. #52
    mecka
    Guest

  3. #53
    mecka
    Guest
    ili V12 sa 500 KS

  4. #54
    mecka
    Guest

  5. #55
    mecka
    Guest

  6. #56
    mecka
    Guest

  7. #57
    mecka
    Guest

  8. #58
    mecka
    Guest

  9. #59
    mecka
    Guest

  10. #60
    mecka
    Guest

  11. #61
    mecka
    Guest

  12. #62
    mecka
    Guest

  13. #63
    mecka
    Guest
    Svi vi koji mislite da je citoen bolji od mercedesa mislim da ste vidjeli na ovih 10 slika (na prethodnoj stranici 8, na ovoj 2) ko je bolji. Svaka čast onome koji nađe slike citroenovih vozila koje mogu biti ugodnije oku od ovih. Tj. nepostoje takve slike citroena. Tko ne bi volio imati ovakav auto u garaži mislim da nije normalan.

  14. #64
    mecka
    Guest
    Suvišna je svaka riječ više o uspredbi mercedesa i citroena. ako ne razumijete da je mercedes najbolji, đabe vam više objašnjavat išta o autima. Stvarno više nema smisla. Kako sam se samo smijao kad je netko reko da bi više volio vozit novu ksaru nego 5-6 godina starog mercedesa. Tako je to kad ne znaš nista o autima. Al dobro ,ko se nikad nije vozio u mercedesu ne može to ni znat.

  15. #65
    huki XM
    Guest
    Lijepo kaj je je.Ali Vi balkanski smrtnici koji vozite u najboljem slučaju liniju 123 možete samo gledati fotografije i maštati o gospodskom mercedesu.XM 3.0 V6 automatik priznali vi to ili ne je gospodski citroen. ) ,pozdrav

  16. #66
    mecka
    Guest
    Balkanski smrtniče huki u mom ključu od mercedesa ima više elektronike i prekidača nego u tom tvom usranom XM 3.0 V6. Prema tome ako mislis da sanjam mercedesa ne sanjam ja ga imam za razliku od tebe.

  17. #67
    mecka
    Guest
    Ah da Huki , nije u najboljem slučaju linija 123, nego nova C-klasa. I kad budes prodavo svoj XM dobit ćes ××××× materinu za njeg. To nevrijedi sad nista.

  18. #68
    MB AG
    Guest


    ×××× me svako ako ja nebi prije ovaj Mercedes SL280 uzeo nego ovaj citroen

  19. #69
    MB AG
    Guest
    Je jadan taj citroen.neki mrtvacki

  20. #70
    MB AG
    Guest


    Ista godina proizvodnje a koja razlika.
    Vidi se odnos Mercedesa i Citroena

  21. #71
    MB AG
    Guest
    Vidi se da je vec onda Mercedes proizvodio ponajbolje aute u svijetu,osim toga kaka je to rugoba od DS-a?Ovaj Mercedesov SL je proglasen jednim od najljepsih auta u povijesti.

  22. #72
    huki XM
    Guest
    Svaka čast,iznimka s foruma koja potvrđuje pravilo.
    Kad budem prodavao XM nezanima me koliko ču dobiti za njega,nisam ga zato kupio.
    Da sam htio mercedesa (uključujuči i C klasu)mogao sam ga imati ali nikad nisam imao želju za mečkama.
    ps.za kaj koriste svi ti prekidači na ključu. ) ) ) pozdrav i nemojte kaj zameriti.

  23. #73
    huki XM
    Guest
    SL i DS razlika ogromna ko nebo i zemlja.DS namjena auta zna se,cijena relativno mala u odnosu na SL.
    SL namjena auta zna se,cijena paprena i proizvedeno samo za odabrane.
    Ali imaju nešto zajedničko,objasnite sami sebi zašto su i SL i DS= LEGENDE. )

  24. #74
    huki XM
    Guest
    Za one koji neznaju kaj je citroen nek si pogledaju link http://www.bema-trading.hr./citroen klub/

  25. #75
    MB AG
    Guest
    Pogledajte vi stranicu www.brabus.de
    www.carlsson.de
    www.mercedesbenz.de
    www.teamamg-mercedes.de
    www.mbcdi.com
    pa ce te vidit sta su Mercedesi.Mercedes je kralj ceste.

Slične teme

  1. jednom citroen- zauvek citroen!!
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:22
  2. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •