Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 81

Tema: Ferrari sucks!

  1. #26
    schumi
    Guest
    ×××ך vozaca koji place u grmlju.Pametno od Mike da je otišo jel je očito shvatio da bi ove sezone uhvatio još manje bodova.FORZA FERRARI )

  2. #27
    dobro de
    Guest
    ako je Hakki plakao Sta je Shumi radio 1997god.kada je Vilne bio prvak.Bila je to 1996 kada je Shumi izletio tobos sa staze,vratio se i udario Hila i tako postao svetski prvak.Pa bila je to 1997 u Herezu(ista prica) Shumi tobos izlijece sa staze,onda se vraca udara Vineva ali Shumi ostaje bez bolida Vilne zavrsava trku na 2-poziciji(prva pobjeda hakkinena).Bila je to 1998 Spa Frankochaps kada je Shumi bio na 3-mjesto,a hakki 1-mjesto pa je pokusao da pretece Coultharda udario unjega i ostao bez tocka tada je hakki postao prvak. -NA SVE TRI TRKE JE PLAKAO(imao sam na video kaseti) cak je dobio batine kada su se on i Coulthrda pobili 1998 posle trke Spa.

    Ti tifosu dopisuj se kao covjek ,a ne kao ×××××× sa tvojim glupim humorom!

  3. #28
    schumi
    Guest
    koliko puta je Schumaher bio prvak? I ako ti treba tečaj iz hrvatskog pravopisa javi mi se.
    FORZA FERRARI i nemoj srat po Schumaheru seljačino

  4. #29
    Ja sam Crnogorac
    Guest
    ja sam Crnogorac ustaso.

  5. #30
    U
    Guest
    GOVNO CRNOGORSKO, JEBA TI NJEGOŠ MATER!!!

  6. #31
    Koko
    Guest
    Za "ja sam Crnogorac i U": seljačine primitivne gonite se u vaš kamenjar ili na neki kamenjarki forum i pustite nas da diskutiramo o Ferrariju. Koji idioti!!!

  7. #32
    schumi
    Guest
    ) Treba znati i poraz prihvatiti a ne pljuvati po dokazano boljima.FORZA FERRARI

  8. #33
    alfista
    Guest
    Stvarno si bedast kad si napisao taj glupi naslov. Ako tko ima pojma o nečemu u formuli 1 onda su to ferrari i schumacher.

  9. #34
    redram
    Guest
    ma ko kaže,pa mclaren je limena kanta koja kad osvoji bod okrene pečenku

  10. #35
    Ferari
    Guest

  11. #36
    schumi
    Guest
    FORZA FERRARI.DOKAZANO JE DA SMO I SA "STARIM"BOLIDOM NADMOĆNI.ŽIVIO ROĐO

  12. #37
    VR6
    Guest
    Daj Schumacheru BMW-Williams, pa ces vidjet ko je nenadmasiv.

  13. #38
    VR6
    Guest
    Mislim na M. Schumachera. Ferrari ima najbolje vozace... a i bolid je jedan od najbrzih, mozda BMW je brzi jedino.

  14. #39
    Dark_One
    Guest
    :wtf:
    Ljudi neki od Vas su za k.... , a neki nemaju blage veze sa formulom 1.

    Da sam administrator već odavno bih zatvorio ovaj forum.

    :Bash:

  15. #40
    schumi
    Guest
    E pa zato se tebe niš ne pita.FORZA FERRARI

  16. #41
    900Ks
    Guest
    Shumi mora da forsira jer ima staru kantu,a Mclaren i BMW se zagrijavaju sa novim.Kada Ferrari bude poslao novi da se trka onda ce morati da se zagrijava,
    a posto ce Mclaren i BMW biti zagrijani nose 1. mjesto.
    POWER McLAREN is BEST!!!
    Molto veloce e BMW
    Forca McLAREN!!!

  17. #42
    schumi
    Guest
    A di ti živiš čovječe?Kaj Schumi forsira?Ak je tebi ono forsiranje onda se ubi strujom.Pa kak još uvjek nemrete shvatit da je Schumi zakon za sve i dok on ne ode vi ste svi banana.Vrijeme vam je da shvatite.A ti se rođo odluči prvo za koga navijaš pa onda pametuj.Živio rođo FORZA FERRARI

  18. #43
    COULTHARD
    Guest
    HA, HA SA STARIM BOLIDOM FERRARI PREGAZIO BMW I MERCEDESA. JOJ SRAMOTE

  19. #44
    Shumi nikad
    Guest
    Shumi nikad nije vozio bze nego sto je vozio u Australiji,McLAREN je imao problema sa stabilnoscu!

  20. #45
    JPM Power
    Guest
    Serite koliko hoćete ali Montoya je zakon - ima 4:1 u direktnim obračunima na stazi.

  21. #46
    Dark_One
    Guest
    Schumi kaj se pjeniš. Misliš ta ti jedini znaš nekaj o F1. Ako je tako dobro znaš reci tko je bio vozač dotičnog bolida na slici i tko mu je bio suvozać u to vrijeme !?


  22. #47
    Neboj da ti se smiju
    Guest
    Ralf je za Montoyu kralj,a kimi bog

  23. #48
    JPM Power
    Guest
    Montoya je malo veća riba od RS I KR, on će rušiti trenutnog prvaka (MS). RS je dobar, ali ništa više od toga, dobar je samo kad je bolid zakon. KR tek mora pokazati kakav je (u Australiji se nije usudio napasti Montoyu, a možda nije ni mogao?).

  24. #49
    Kimi
    Guest
    Ako nisi znao McLAREN je imao problema sa stabilnoscu(2-3x ispadao Coulthard,
    2-3x ispadao Kimi).Bolid su namjestili da bude tvrdji pa su se zeznuli.

  25. #50
    JPM Power
    Guest
    DC kaže da je problem bio u mjenjaču, a ne u balansu bolida.

Slične teme

  1. Ferrari???
    By T-IE in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 08-02-2004, 19:32
  2. ABS sucks ili?
    By Helix in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 113
    Posljednji post: 12-09-2002, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •