Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Ferrari zauvijek

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    assman
    Guest
    Vi ste mi neki poznavatelji ferrarija a nemate drugu sliku testarosse!!!!!!!!!

  2. #2
    assman
    Guest
    Vi ste vi meni neki poznavatelji ferrarija a nemate drugu sliku testarosse(ispravak)
    P.S. Najbolji je 250 GTO

  3. #3
    hej
    Guest
    Ti meni kupiti Ferrari,odmah javi se meni

  4. #4
    deki
    Guest
    malo više čitaj!

  5. #5
    Impreza
    Guest
    Nemam ja nista protiv Ferraria, ali za 10 puta manje novaca kupim Mitsubishi EVO VII ili novu Imprezu i perem Ferraria kao beba zvecku.Jeste vidjeli koje ubraznje ima novi EVO?4.5 do 100 km/h.Cijena?10 puta manja od Ferraria.Znam, sada cete poceti tupiti price kako je to auto bez duse, uzasnog dizajna, bla bla, ali brojke govore svoje.Meni je Subaru Impreza daleko karizmaticniji auto od ijednog Ferraria.Za mene su gluposti kada netko kaze da su Ferrariji naljepsi, najbolji sportski auti na svijetu.MA, ljudi, pa to su auti za burzuje i sminkere, koji se samo zele kurciti.Nama obicnim ljudima, to ce uvijek biti nedostiszni san.Ako vec volite legende, onda cijenite i volite DOSTUPNE legende.Sta mislite u cem je car jednog Mustanga koji se proizvodi vec vise od 40 godina?U tome sto je bio dostupan sirokom krugu ljudi, mozda ne kao nov, ali kao polovan svakako.Ja sam istinski zaljubljenik u aute, i uvijek cu cijeniti one aute, i tvornice koje su napravile sportske aute dostupne sirokom krugu ljudi, a performanse su im na razini "najboljih" (Ferraria).

  6. #6
    Type R
    Guest
    Slažem se s Imprezom. Ferrarija bi u svakom slučaju želio probati voziti (TKO NE BI???). Ali biti vlasnik mašine koja je predviđena da svakih 10000km ide u Maranello na rastavljanje ne bi li se utvrdilo da li je potrebna kakva manja generalka? Ma to je ipak smiješno, previše gnjavaže da si ne znam koliko bogat. To se nijednoj drugoj marki ne bi oprostilo osim Ferrariju.

  7. #7
    IntoTheRainbow
    Guest

    Bolji od Modene...


    isto...


    Hehehehe


    Sta rec za najbrutalniji auto?

    Slika govori...

Slične teme

  1. Zas netko kog voliš ne može kraj tebe bit zauvijek,pliz otvo
    By I´m just an angel in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 25-02-2009, 11:38
  2. Ferrari???
    By T-IE in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 08-02-2004, 19:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •