Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Ja bi 206-icu!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Bunda
    Guest
    Došlo mi je da si kupim 206-icu. ) Zanima me vaše mišljenje o tome, te da li za njih isto kao i za Renaulte i Citroene vrijedi 50% odmah, a 50% na 5 godina kredit s 0% kamata?
    Naravno, ako netko ima 206-icu, i nije zadovoljan ili bi mi preporučio malo skuplji model, jer ne znam ovo-ono, slobodno neka to kaže.
    Thanks!

  2. #2
    ajatolah
    Guest
    Ja nebi! Mozda i bi da imam para.

  3. #3
    Čudni
    Guest
    Iskreno - 206ici jedini plus je dizajn. To su fakat mrak odradili ali sve ostalo ZABORAVI!!! Niti vrijedi tih novaca (performanse/vrijednost), a i pripada skupini najkvarljivijih automobila te klase!

  4. #4
    flamer
    Guest
    Hm, nije bas da ste se iskazali u popljuvavanju peugeota. "Ja ga ne bi kupio, u stvari bi da imam novca" i "u svojoj kategoriji najlosiji". Nikakve prijedloge niste covjeku dali, a primjedbe koje ste dali su vise nego neobrazlozene.
    Stari, kupi si 206, bolje to nego smrdljivog punta, clia, ili nesto iz 'te kategorije', jer mu otali nisu ni do felge!!!!!!

  5. #5
    ajatolah
    Guest
    Yo! man! Tako se govori.

  6. #6
    Interceptor
    Guest
    Ne kupuj to smeće. Prijatelj mi ima 206 1.4 XT, a cura Punto 1.2 16V Sporting. Prednosti Punta su očigledne: bolje drži, bolje ubrzava, unutrašnjost je puno kvalitetnije izrađena, bolje koči i ima više opreme. Uz sve to manje troši, jeftiniji je i ima 2 godine garanciju. Ovo je sve provjerena istina. A ovaj debil šta ×××× po Puntu vjerovatno je dobrano iskompleksiran i vozi nešto poput škode felicie diesel.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •