Ahahaha, da šteker! A ludila brale...
Pozdrav Vesnici i Pukyu (kad se udostoji, po svom običaju, pojavit).
Ja san sad doša s posla i još gripozan. Koncentracija koncentracije mi je na - 273,4 ...leđa bole...ma neću se više žalit.
Učinija san un giro per la Forum...ispovraća se u sebi od licimjerstva i pakosti, idiotizma i ograničenosti...i evo me u NAŠOJ Faiumskoj oazi ljubitelja dlakavih, groznih, vjernih i najboljih prijatelja.
Kako me toka još pisat mail nekome, pokušat ću bit kratak...
Prvo, vas dvoje morate znat da ja jesan kinološki sudac i ljubitelj pasa, ali moje najdraže životinje su mi , od djetinjstva, ipak mačke!
Ima puno razloga za to, pa ako vas bude zanimalo ču vam reć.
Drugo, Frane u Splitu imaš mali milijun misti za nabavit što ti treba (moram priznat da nisam imao baš previše vremena za čitanje vaših postova, pa sam još malo van teme. Samo sam vidio kako netko voli pse, prepoznao Pukya i odlučio se javiti. Nisam Frane zna da si ti Zana. Sutra ću pročitat pažljivije!), dakle ima puno mjesta gdje se štošta može nabaviti...
Ali kako da ti objasnim kad i sama znaš, jer kažeš da si živila u ST, da se mi rijetko orijentiramo i snalazimo po imenima ulica. Uglavnom, svatko zna 5,6 najosnovnijih, a ostalo se kaže: "To ti je kod Prime3", ili "To ti je kod Holcerovog bara" i sl. Osim toga , Split je dug 60 km. Tu bez aute, ili bussa nema šanse sam nešto ić tražit.
E sad, jesi me prozvala štekerom, ali ne štekam ti se. Stvarno trebaš s nekim ić u potragu za tim što ti treba, jer sama nečeš moć.
Ako dolaziš u ST, slobodno mi se javi. Bit če mi čast. Moj broj moba i kućni broj ti imaju divji cvit i Pitagora, pa ako si s njima dobra i ako ti ovo ne izgleda prenavalentno - stvarno mi to nije bila namjera - ja ih ovim postom ovlašćujem da ti ih daju...
Eto, više neznam što pišem, a nebih želio da me se krivo shvati!
Bilo kako bilo, lip pozdrav iz Sibira (mila majko ča je jutros veselo bilo!) i spremite se na "davljenje" beskrajnim pričama o divljini, vukovima, medvjedima i TORNJACIMA!
Veliki i duboki: WUF, WUF!