Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: shar-pei

  1. #1
    forum
    Guest
    Zanima me nešto o naravi tih pasa. Jesu li agresivni ili ne, te općenito nešto o njihovim osobinama, pa ako mi netko može pomoći......

  2. #2
    Darka
    Guest
    jesu li to oni psi što imaju viška kože,ako jesu čula sam da su miroljubivi,
    ali savkom psu znači kako ga se nauči na ponašanje,ja ih imam dva-jednog pinča i labradora

  3. #3
    Puky
    Guest
    Malo su tvrdoglavi , posebno mužjaci ali su stabilne i miroljubive naravi .
    Ma sve zavisi kako se pas odgoji ali je pravilo ; ŠTO OD PSA NAPRAVIŠ U PETNAEST MJESECI TO ĆEŠ IMATI PETNAEST GODINA .
    Hoću reći kako ga uvijek stigneš razmaziti .

  4. #4
    Darka
    Guest
    moj mlađi pas u prvih 15 mj. se družio s drugim psima a sad ih ne podnosi a ima 4 godine ,puky da li možda imaš kakvo ideju

  5. #5
    FORUM
    Guest
    PUKY, HVALA NA ODGOVORU, NO ZANIMA ME JOŠ NEŠTO ZNAŠ LI MOŽDA KAKVU KNJIGU VEZANU BAŠ ZA SHAR-PEIE ?

  6. #6
    Puky
    Guest
    Kao prvo moja isprika što nisam svraćao na ove stranice , nemam neki opravdan razlog i utoliko je moja isprika veća .
    Dakle , kada je literatura u pitanju tu pomoći nema , barem ne što se tiče izbora u knjižarama ali srećom postoji Net gdje ćeš uz malo truda pronaći klub ljubitelja Shar-pei a tada su ti sve informacije na dohvat ruke .
    Pozdrav tebi i i psu !

    Puky

  7. #7
    Puky
    Guest
    Darka , teško mi je pretpostaviti što je stvarni problem jer ne poznajem vrstu psa ili ako je "striter" koja mu je osnova . Pas često treba više pažnje no što mi mislimo i postaje posesivan a njegov odgovor na to je uvijek napad . Ako je u pitanju mužjak ti su problemi još izražajniji ali u osnovi relativno lako riješivi . To što pas ima 4 godine nebi trebalo biti od neke važnsti .
    Javi se sa malo više detalja , biti će mi drago ako ću moći pomoći.
    Isprika zbog nejavljanja i pozdrav .

    Puky

  8. #8
    mony
    Guest
    Bok,tek sam danas vidjela ovu stranicu.Ali,ako Vam mogu nekako pomoći....mislim imam uzgajivačnicu Shar peia ,pa ako V as nešto zanima možete me pitati rado ću V am odgovoriti.
    Monika, monika.morman@inet.hr

  9. #9
    dhdh
    Guest

  10. #10
    ANTOLIĆ
    Guest
    IMA LI TKO ZA PRODATI ŠTENE ????????HITNO

  11. #11
    zara007
    Guest
    Imam shar-peia starog 6 god.Ne podnosi druge mužjake iako sam se nemilo trudila oko njegove socijalizacije.Do svoje 3.god nije bio takav a onda je nastupila faza zrelosti kad njegov karakter počinje dolaziti do izražaja.To je mali pas velikog srca,nepovjerljiv i hrabar,ustrajan i nepokolebljiv.Divna beštija.

  12. #12
    maxy
    Guest
    Ja imam stene Shar peia (30/10/2004)ako te interesira nešto, javi mi se na email: maxy_peis@yahoo.com


  13. #13
    Ella
    Guest
    Pronađen je shar-pei,mužjak, crne boje, prije cca 2 mjeseca. Bio je u užasno lošem stanju, naravno da je sada posve O.K.
    Trenutno se nalazi kod jedne predivne obitelji, koja i sama traži za njega novi topli dom.
    Obzirom da ta obitelj ima još pasa, nije im lako balansirati
    Zato ako netko voli tu pasminu, neka se javi na tel. 01/23 29 663

  14. #14
    mihaela_zg
    Guest
    zanima me njega kože kod shar pei-a..
    imam štene staro mjesec i pol i čula sam da postoje razne \\\"četke\\\" za čišćenje tip nabora i da ukoliko se to ne radi dolazi do infekcije..
    zanima me dali je to istina i ukoliko je gdje se mogu bolje posavjetovati o tome..

  15. #15
    Adry
    Guest
    Shar pei su vrlo mirni stabilni psi koji traže socijalizaciju kao i svi drugi.Nabore i kožu što manje dirati jer se time ulazi u njihov prirodni balans i to cesto izaziva onda prekomjerno lucenje sebuma i ostale probleme. Imam mladu curu koja je za sada vec na 4 izlozbe (2 specijalke)osvojila vrlo perspektivan a sada u Zgb oba dana proglasena Prvakom mladih. To mi je vec druga cura i ako nekoga zanima vise o njima predlazem da dodje u Hrv.kinološki savez cetvrtkom od 20-22h kada imamo sastanak bez obaveze da se uclani!!! Samo na pricu...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •