Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: OPROŠTAJ

  1. #1
    |)@X
    Guest
    <font face="Impact" size="+2" color="red">NECU VIŠE DOLAZIT NA OVAJ FORUM DA ZNATE JER DOĐEM I SVE ××××××. PSVADJAM SE S BENGAMESOM, PA OVO PA ONO. DOVIĐORNO.</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">Mislim ono, sade ste stvarno ddokazali da nećete, ali mislim ono, imate uvjete da se popravite.</font>

  2. #2
    Đoko
    Guest
    )

  3. #3
    mamut aka adebisi
    Guest
    dax a jesi kako te neko tako može razjebat


    NABIJEM VAS SVEEEEEe


  4. #4
    Hack
    Guest
    Hahaahahahahah nema vise Dax-a,neka place BenGames mi ostali cemo.Kako ti je moglo dosaditi skupljati postove glupim komentarima?????barem 400 od tih 900 je bilo:"zbunj,adjhasdjkash,heeh,What,ti to meni......"

  5. #5
    K.O.
    Guest
    e ××××ga dax. doguro si daleko da odustanes. sta bi ti ja.

  6. #6
    |)@X
    Guest
    bok narode. vratio se ja sa dugooooooooooooog godišnjeg.

  7. #7
    |)@X
    Guest
    ali opet odlazim. gonite se.

  8. #8
    Second_Edition
    Guest
    e svašta ja neću vidjet na ovom forumu. eh, usput vratio sam se nakon skoro godinu dana na forum i vidi šta se svašta dogodilo. BTW imam isti broj poruka ko ovaj |)@X i da nije otišo bilo bi zanimljivo se utrkivat s njim ali eto. sad ću se moći opet dosađivati s vama.

  9. #9
    ßenGAMES
    Guest
    Ajde ne seri, DAX! Malo ovo, pa ono! Pa mjenjaš avatare, pa nadimke! I evo tebe kao Second_Editiona! Šta ti je dosadilo da te svi kure zbog tvog spama... Kao prvo, taj Second_Edition je došao istog datuma kao i DAX na ovaj forum! Kao drugo, kad on nešto napiše, to se zbraja i accountu pod D@X!

    P.S. Hack, ja neću plakat! Ali kad zabijem tvojoj mami kurčinu u guzicu, bit će joj tako ko da ju je netko čekičem lupio po glavi. I počet će plakat kao beba...

  10. #10
    ßenGAMES
    Guest
    <font size="+2">MA VI STE SVI NAIVČINE, PA STE POVJEROVALI DA ĆE ON STVARNO OTIĆI!!!</font>

  11. #11
    ßenGAMES
    Guest
    Al vas je skurio!

  12. #12
    Second_Edition
    Guest
    Hehe. Uspio sam. Ovo je bilo zabavno dok je trajalo. Ajde ti si me skužio. Odsad me znate kao Second_Edition.

  13. #13
    ßenGAMES
    Guest
    Dobro... DAX!

  14. #14
    Second_Edition
    Guest
    Dobro.

  15. #15
    Hack
    Guest
    Ma mrš Ben,prvo se okomite na nekoga tko je dosao na forum prije mjesec dana onda ××××te neprestano zbog 2 stara topica i onda tu psujes a pricas doci ce do izmjene u forumu nece biti onih sto psuju i takvih ××××××........i morate priznati da komentare skupljate poprilicno glupo,ne sumnjam u vase informaticko znanje ali nemojte stalno napadati ljude koji nisu toliko upuceni(ne govorim za sebe nego one koji postave neko glupo pitanje a vi se rugate!!!!)......i jos nesto I DON'T ××××ING CARE WHAT U THINK!!!!

  16. #16
    Second_Edition
    Guest
    Ma mrš (s)pajcek. Ne kenjaj. Nikom se mi ne rugamo.

  17. #17
    ßenGAMES
    Guest
    Ne rugam se ja nikom tko ne zna, već ×××××ima kao što si ti!!!

  18. #18
    Hack
    Guest
    hahah.od×××× debilu nemas pojma!

  19. #19
    Majstor 43
    Guest
    ma koje ste vi seljačine dakle, topic radi spama, trebalo bi stvarno uvesti malo reda, pogotovo radi ovakvih seljačina poput lika sa krizom identiteta ili podvojene ličnosti i narcisoidnog lika koji misli da je najbolji na svijetu. Naj je al ne bih rekao u čemu

  20. #20
    Second_Edition
    Guest
    ajde ne seri i ti. svojim kenjanjem. od××××.

  21. #21
    ßenGAMES
    Guest
    Ajde, ne ljuti se SE, ipak SPAMAŠ ko bedevija! A ti, Suck, nemaš pojma o životu! And I am The Master (Self-centered bastard)!!!

  22. #22
    Second_Edition
    Guest
    pa, i sta sad? ti bi auto?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •